moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Medena iz Subotice

Ići dole 
+25
Ari
Lino
tatjana
Dika
marina
Dolly
elmer fudd
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Jasna
dusan
pipi
bambucha
Andrijana
Ksenija
Bunny's Nightmare
Janchee
Jan
Lea2006
w33d4
Zobenica
Admin
nikola2001
Medena
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptySre Sep 26, 2007 9:06 pm

bas mi je drago da ste se sreli
kakva je bila reakcija tvoja i Ivanova kada ste videli drugog bigla ,da li je bilo ono jupi napokon bigl u setnji ,kako ste se sreli,videli ili sta vec?
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptySre Sep 26, 2007 9:41 pm

Pravo da ti kazem Ksenija ovo nam je prvi pas koga smo sreli! I to prvi, pa bigl, i to Alisa! Smile Mi smo se obradovali, jer smo je odmah prepoznali, i prisli smo tim dvjema curicama koje su je setale. Ja sam se nadala da ce se one malo poigrati, medjutim - kao sto rekoh - Meda se isprestravila... Nesto kasnije smo opet kod katedrale naletjele na njih ali Meda je i dalje bila neraspolozena. Alisa inace sjajno izgleda, kuče je bas prva liga!!
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptySre Sep 26, 2007 10:02 pm

bas mi je drago zbog Alise da se ide setati, jer je i ona bila u pocetku kao medena uopste nije htela, oni su nosili granulice pa zrno po zrno korak po korak, stanuju blizu nas i kad dodju do naseg coska Alisa kao da zna da joj u toj ulici stanuje mama onda joj nista ne treba zuri kao luda
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyČet Sep 27, 2007 12:50 am

Eto vam super društvo, dovedite Alisu kod vas na par sati-biće super za obe!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptySub Sep 29, 2007 11:25 pm

Malo se foliramo sa novom fensi ogrlicom!
Medena iz Subotice - Page 12 Dsc01970hl5
Juce je prvi put vidjela svoj odraz, u kuhinji, na vratima od rerne. Kako se zbunila!! Bas je bila smijesna. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyNed Sep 30, 2007 12:23 am

Wow, kakva sminkerka Laughing Jako mi je fancy ogrlica koju ima hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyNed Sep 30, 2007 2:43 am

jao malena, sad si bas lepotaaaaaa!kad izadje napolje, svi ce da je muvaju... he he Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyNed Sep 30, 2007 10:39 am

bas je coolerka
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyNed Okt 07, 2007 9:27 pm

Evo nas u spavanjcu:
Medena iz Subotice - Page 12 Dsc01979em9
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyNed Okt 07, 2007 9:53 pm

Meda napreduje u svakom pogledu. Sinoc u setnji se prvi put desilo da joj jedan pas pridje i cak je onjusi a da ona nije histerisala. Takodje, dlakica na glavi joj najzad vidljivo prelazi u smedje. Punih mjesec dana nije imala nikakvih zdravstvenih tegoba (kuc-kuc-kuc). Izgleda da je nasa imunitet-ofanziva urodila plodom!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyNed Okt 07, 2007 11:13 pm

Medena ::
Meda napreduje u svakom pogledu. Sinoc u setnji se prvi put desilo da joj jedan pas pridje i cak je onjusi a da ona nije histerisala. Takodje, dlakica na glavi joj najzad vidljivo prelazi u smedje. Punih mjesec dana nije imala nikakvih zdravstvenih tegoba (kuc-kuc-kuc). Izgleda da je nasa imunitet-ofanziva urodila plodom!

Jeeeeeeeeeeeeeeee!!!! A napreduje i sto se mesta za spavanje tice Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyPon Okt 08, 2007 6:36 pm

super
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyUto Okt 09, 2007 10:34 pm

Medena odnedavno vidi svoj lik u ogledalu, i sad je nastao problem sa onim kucecim vratancima jer uvece kad je upaljeno svjetlo ona sad sama sebe vidi u toj providnoj plastici, i onda se prepadne i ne smije da izadje napolje u wc!!! affraid
A sinoc smo gledali neki film i Meda je odjednom, po prvi put, izgleda shvatila da se tu neki likovi mrdaju i da se nesto desava! Skocila je sa kauca, i pocela da ispituje iza ekrana i ispod stola, da vidi ona gdje su ti patuljci!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptySre Okt 10, 2007 1:01 am

heh, Meda istrazivac
jos malo pa cete zajedno gledati emisije o zivotinjama!
samo li cuje cvilkanje i lajanje sa TV-a odmah ce da skace i da njusi zvucnike Smile

i Luca je imala fazu sa ogledanjem
samo sto je ona tuzno cvilela sto ta druga kuca (koja je inace mnooogo lepa) nece da dodje da se igra Smile
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyPet Okt 12, 2007 12:07 am

Evo jedne nove slicice, Meda dembelan u epizodi ne diraj lava dok spava:
Medena iz Subotice - Page 12 Dsc01987an2
Obratite paznju na njenu glavicu, a oni koji su pratili Medin topic i vidjeli njene slike od ranije sjetice se kakva joj je glavica bila. Na nogama joj je isto naglo krenula promjena boje dlake. Nama stvarno nije jasno zasto se njoj tako kasno promijenila boja; dosta smo strepili oko toga ali izgleda da ce sve biti u redu. Mozda zato sto je tako bila stalno bolesna, ko zna kroz sta je sve mukica prosla dok nije ni stigla kod nas, a sad je cini se zaista dosla sebi pa se mozda i zato sve ovo desava sa zakasnjenjem. Ne znam ni sama. Misterija!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyPet Okt 12, 2007 9:37 am

Meda je lepotica, imala belu glavicu ili braon.... Vidi se da joj se skroz promenila boja dlake na glavi. Kako ona uziva!!!! Razz Laughing
Ljubim je u te njene roza sapice tr hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyPet Okt 12, 2007 10:22 am

Medin new look je sjajan!
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyPet Okt 12, 2007 2:41 pm

odlicno joj stoji kauc!
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyPet Okt 12, 2007 4:08 pm

samo ime kaze kakva je

a sto se tice menjanja dlake Sereni pocinje zuteti deo na ledjima kod repa a bilo je crno, bas me nervira sto neznam sta je razlog
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyPet Okt 12, 2007 4:41 pm

Primjetit ćete da im se mijenja boja i prema godišnjim dobima, posebno kod repa i na leđima kod vrata Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyPet Okt 12, 2007 5:43 pm

Baš mi je drago zbog Medene. Sad je praaavi bigl. Preslatka je!
I Ogyju se pre možda 5-6 meseci promenila boja. Krenulo je od repa ka kičmi. U početku me je nerviralo, a sada mi se sviđa!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptySub Okt 13, 2007 4:50 pm

Medena se zahvaljuje na komplimentima! A na slici - beauty sleep Wink
Medena iz Subotice - Page 12 Dsc01989mh4
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptySub Okt 13, 2007 6:06 pm

kakva lepa bela sapui! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptySub Okt 13, 2007 11:12 pm

Stvarno je uspavana lepotica hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 EmptyUto Okt 16, 2007 12:13 am

Jao, danas smo imali _situaciju_... Otisli smo u neku kupovinu, i kad odemo Medena ostane u trpezariji iz koje ima izlaz na dvoriste. Izgleda da nisam dobro zatvorila vrata od sobe pored trpezarije, i imali smo sta i da zateknemo po povratku... U sobi sve oboreno, cvijece pojedeno, zemlja izbacena, prljave sape svuda (ali svuda), po stolu, racunaru, po policama pored stola, kutije isprevrtane, papiri razbacani, izgrizeni, sveske, rokovnici, dokumenti... Neko se ludo zabavljao u nasem odsustvu!!!
Ja sam odlucila da ne odreagujem. Spremila sam sve - moja krivica, ta vrata inace treba zakljucati - i odcutala. Pa ne vrijedi na nju galamiti post festum kad ona nece shvatiti ni zbog cega. Medjutim - kako onda blentavom biglu staviti na znanje da takve gluposti ne treba da radi????? No
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Medena iz Subotice - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medena iz Subotice
Nazad na vrh 
Strana 12 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» Medena iz Subotice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: