moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Medena iz Subotice

Ići dole 
+25
Ari
Lino
tatjana
Dika
marina
Dolly
elmer fudd
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Jasna
dusan
pipi
bambucha
Andrijana
Ksenija
Bunny's Nightmare
Janchee
Jan
Lea2006
w33d4
Zobenica
Admin
nikola2001
Medena
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyPet Avg 17, 2007 7:08 pm

A za šta prima antibiotike ?
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyPet Avg 17, 2007 7:35 pm

Razumem za veterinare... Neopisivo mi je drago sto je lajala i grickala!!!! Bezobrazluk je definitivno prvi simptom zdravlja kod biglova Laughing Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyPet Avg 17, 2007 9:29 pm

ja sam cuo da jedan od znakova , da je psu bolje, jeste da se protrese, kad ustane. aj jos jednom Smile znaci uzmete psa u ruke, malo ga gnjavite i spustite ga na zemlju, ako se protrese onda je ok!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptySub Avg 18, 2007 2:48 pm

Lea2006 ::
A za šta prima antibiotike ?

Prima penicilin, ako sam dobro shvatila na pocetku su nam rekli zbog temperature. A prvog dana je dobila i nesto protiv te krpeljske bolesti na koju su sumnjali, Imazol.
A taj fazon za otresanje cemo zapamtiti ako zatreba ubuduce. Smile
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptySub Avg 18, 2007 4:34 pm

znaci mis mali je bolje?
hvala bogu, ima da bude najjaca od svih!

bravo medenjak!!!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptySub Avg 18, 2007 9:23 pm

Jeste, mali miš je danas konačno sasvim okej! Svi se radujemo! sunny
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyNed Avg 19, 2007 2:16 pm

Ozdravila je, znači mogu da je opet maltretiram sa fotografisanjem!! Very Happy
Medena iz Subotice - Page 7 Dsc01673rm8
Ovako mi surfamo na terasi:
Medena iz Subotice - Page 7 Dsc01683vf5
Mala princeza:
Medena iz Subotice - Page 7 Dsc01684ox9
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyNed Avg 19, 2007 2:20 pm

bumbika mala slatka, bas dobro sto je sve ok sa Medenom
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyNed Avg 19, 2007 2:33 pm

Ona je prava mala pozerka!!!!!! Rodjena je za manekenku Laughing Kako tacno zna da treba da gleda u kameru.... Mnogo je lepa, a raspored sara mi je preteran!!!!!! Kissich veliki za Medenjaka Misulenceta-Pisulenceta tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyPon Avg 20, 2007 1:05 pm

Sa ovim našim kučetom svaki dan neka žurka. Sinoć je jadnica bogu dušu ispovraćala, i to po namještaju. Poslije je bila sva pokunjena, a stomačić joj se jako naduo. Nešto nije bilo u redu, dešavalo se ranije da ona prebrzo pojede hranu pa povrati (i onda je opet pojede, fuuuj) ali ovo je bilo drugačije. Danas je ok.
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyPon Avg 20, 2007 1:36 pm

Ne mogu da verujem No Sad, jadnica malena.... Mozda je capila nesto napolju sto joj je iziritiralo zeludac.
Najbolji recept za ovakve stvari je kuvani pirinac na vodi i kuvano belo meso, pa ce da se preporodi.
Ljubimo je tako slatku i osetljivu tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyPon Avg 20, 2007 4:26 pm

Kuca vam je zaista toliko medena i slatka i nezna i...cuvajte je, milica lepotica.
Smirice joj se stomacic, nije to strasno.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyUto Avg 21, 2007 12:11 am

Hvala vam svima. Joj, mi je cuvamo, i te kako, i volimo i mazimo i pazimo, ali ni nama nije jasno šta se dešava! Samo da dodje već jednom i ta revakcina na red, mislim da ću se malko sigurnije osjećati, ali zbog ovih kojekakvih bolesti i stanja stalno se odlaže.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyUto Avg 21, 2007 10:26 pm

Medena ::
Sa ovim našim kučetom svaki dan neka žurka. Sinoć je jadnica bogu dušu ispovraćala, i to po namještaju. Poslije je bila sva pokunjena, a stomačić joj se jako naduo. Nešto nije bilo u redu, dešavalo se ranije da ona prebrzo pojede hranu pa povrati (i onda je opet pojede, fuuuj) ali ovo je bilo drugačije. Danas je ok.
Misterija razriješena! Tačnije, nekoliko misterija. Prvo se ispostavilo da se Medena danas ušunjala komšijama u špajz (zajedničko dvorište) i pojela im pola vekne hljeba! Zatečena je na djelu, pa nema poricanja. A onda se ispostavilo da je nešto slično uradila i juče. I onda smo shvatili i šta se desilo u nedelju, zašto je tako teško povraćala i to nešto grozno masno - mora da je polizala ulje od prženja koje je ostalo u tavi u komšijskom špajzu.
Šta da vam kažem, koja alavica!! I hajd' što krade, ali po tuđim kućama, i - najgore od svega - škodi joj zdravlju. Nadula se kao kravica, a mi se brinemo šta joj je i što joj stomak ne splašnjava ovih dana. Lopovica.
Još jedna nezgodna propratna pojava je da je naše kuče potpuno izgubilo interesovanje za nas, za maženje i igranje, čak i griženje - interesuje je samo kuhinja i hrana. Ne pretjerujem, zaista je tako, a nije mi to baš jasno jer je ona ipak još mala.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyUto Avg 21, 2007 11:18 pm

Sada počinje "najgori" period alavosti i često će tako prejedena povraćati, nemojte da se uzbudjujete, svi smo prošli kroz to! Sa godinu dana je nešto blaža forma a do tada ćete oguglati!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptySre Avg 22, 2007 9:13 am

Jao, pa ona je neverovatna!!!! Sada sam se stvarno slatko nasmejala... Ona je jedna tajna agentica, spijunka, istrazuje po komsijskim ostavama i spajzovima Laughing Moram priznati da je to sjajno zanimanje, mnogo bolje nego Zigijevo. On je od poslednjeg incidenta odlucio biti masinbravar Laughing, za uzor uzeo je druga Tita Very Happy. Dok je bio klinac zeleo je da bude farmaceut, pa je eksperimentisao sa jedenjem babinih lekova.... Mozda i Medena promeni profesiju kada malo poraste, a s obzirom na sklonost ka nelegalnim radnjama, mozda osnuje svoj klan, pa bude mafijaska bosica Laughing
Treba napisati knjigu o ovoj nasoj bigl shkvadri... Bila bi extra zabavna

P.S. Salu na stranu, Lea je u potpunosti u pravu, ovo je najgori period za prejedanje. Dovoljno je samo da kazem da je nas zlotvor tokom jednog od mnogobrojnih incidenata pojeo skoro 1kg keksa domacica, i da sam se ja skoro slogirala kada sam ga spazila. Halavost kod njih nikada ne prestaje, samo malko jenjava sa godinama. Mi smo se trudili koliko god smo mogli da svu hranu sklanjamo od njega, i da je ostavljamo negde van domasaja njegovih sapa Laughing, ali se i pored svog truda desavalo da pojede nas ruchak, itd. Jednostavno treba ocekivati neocekivano, stalno Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptySre Avg 22, 2007 3:45 pm

Sinoć je kradljivica ostala bez večere kod kuće, ali nije se bunila, što je i očekivano s obzirom na ilegalno prežderavanje. Jutros je dobila dijetalni doručak, stomačić je splasnuo, a sa njim i apatija, i sad smo veseli i čili kao i obično!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptySre Avg 22, 2007 6:09 pm

Ona je zaista prava mala kraljica.... Uvek me oduseve njene dogodovstine... Salji nam slike Medenjaka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyČet Avg 23, 2007 11:43 am

N e m o j t e me ohrabrivati da postavljam više slika, i ovako mislim da sam pretjerala. Smile
Samo za društvo iz ćoška, jedna nova sličica iz serije "Melanholija":
Medena iz Subotice - Page 7 Dsc01691ql3
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyČet Avg 23, 2007 12:40 pm

Jaooooj, bas je adekvatan naziv slika Laughing Samo ti salji slike pa cemo ih jos objavjivati u casopisu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyČet Avg 23, 2007 1:34 pm

"Šokantno: Mali biglić pojeo pečeno prase!!!"

Medena iz Subotice - Page 7 Dsc01709sq8
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyČet Avg 23, 2007 4:06 pm

Nagradna igra: pronadjite kucu.

Medena iz Subotice - Page 7 Dsc01713nk2
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyČet Avg 23, 2007 4:22 pm

hahaha, odlicno!
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyČet Avg 23, 2007 4:23 pm

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 EmptyČet Avg 23, 2007 4:57 pm

Ova poslednja je extra Laughing smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Sponsored content





Medena iz Subotice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medena iz Subotice
Nazad na vrh 
Strana 7 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» Medena iz Subotice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: