moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Medena iz Subotice

Ići dole 
+25
Ari
Lino
tatjana
Dika
marina
Dolly
elmer fudd
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Jasna
dusan
pipi
bambucha
Andrijana
Ksenija
Bunny's Nightmare
Janchee
Jan
Lea2006
w33d4
Zobenica
Admin
nikola2001
Medena
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 8:20 pm

ksenija ::
i ja sam bila juce na Palicu ali sa drugaricama, bas mi zao sto se nismo videli.
Znas sta, bili smo oboje jako ljuti na Medu pa nismo dugo ni ostali, a zavezali smo nekako povodac, bezveze, samo da izdrzi, pa nas je bilo malko blam te smo setali samo po parku. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 8:41 pm

Medena ::
Za pocetak lista najnovijih Medinih bezobrazluka:
- Dan pred polazak na more smo registrovali motor; nekoliko sati kasnije, Meda pojede polisu osiguranja. affraid
- Vece pred polazak, krenemo kod kumova, i vec smo bili van Subotice kada nas je nazvao Ivanov brat da javi da je Medena pojela pola kese grafitne masti koju je nasla u garazi. Srecom, dok smo dosli kuci nista joj nije falilo, sve je ispovracala, jedino sto su joj prednje noge bile onako gadno masne i crne pa je usred noci palo neplanirano kupanje. No
- Juce smo je vodili na Palic u setnju. Dok smo se vozili, ona je pregrizla povodac, sto smo otkrili tek kad smo stigli, pustili je iz auta, meni rucka od fleksija ostade u ruci a Meda - ode.... Evil or Very Mad

Meda sampion nestasluka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 9:04 pm

Jao ljudi, evo upravo sam isla da svojim ocima vidim kako je nocas izgrebala prednja vrata od auta Ivanovog brata. Zlo mi je. Sreca njena pa taj auto bas treba da se farba, inace... Sad
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 9:31 pm

Meda je zakon dasd , još malo pa će prestići Kali u nestašlucima - dva puta je pojela punjač od laptopa koji uopće nije jeftin, prokopala je rupu u trosjedu, oglodala mali stol i stol od televizora, izgrizla na desetke Srkijevih čarapa i mojeg donjeg veša, stradao je i jedan tepih, a o nekim sitincama da ne govorim... Sva sreća sad se smirila - nadam se Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 9:38 pm

Potencijalnim vlasnicima biglica treba zabraniti citanje ovog topica, inace ce da odustanu! Meda je hodajuca anti-reklama za biglove! Stvarno se bila primirila ovih zadnjih nedelja, previse smo je izgleda hvalili pa smo ubaksuzirali stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 10:50 pm

Medena ::
Za pocetak lista najnovijih Medinih bezobrazluka:
- Dan pred polazak na more smo registrovali motor; nekoliko sati kasnije, Meda pojede polisu osiguranja. affraid
- Vece pred polazak, krenemo kod kumova, i vec smo bili van Subotice kada nas je nazvao Ivanov brat da javi da je Medena pojela pola kese grafitne masti koju je nasla u garazi. Srecom, dok smo dosli kuci nista joj nije falilo, sve je ispovracala, jedino sto su joj prednje noge bile onako gadno masne i crne pa je usred noci palo neplanirano kupanje. No
- Juce smo je vodili na Palic u setnju. Dok smo se vozili, ona je pregrizla povodac, sto smo otkrili tek kad smo stigli, pustili je iz auta, meni rucka od fleksija ostade u ruci a Meda - ode.... Evil or Very Mad

Slatko sam se nasmejala! Vaše kuče je moj apsolutni šampion! Dika je za nju mala beba, mada je danas pojeo još jedne papuče - Marine japanke - iako je pre dva dana dobio po nosu za Grubinove klompe.

Živeli biglovi, najslađe kuce na svetu! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 10:52 pm

elmer fudd ::
Meda je zakon dasd , još malo pa će prestići Kali u nestašlucima - dva puta je pojela punjač od laptopa koji uopće nije jeftin, prokopala je rupu u trosjedu, oglodala mali stol i stol od televizora, izgrizla na desetke Srkijevih čarapa i mojeg donjeg veša, stradao je i jedan tepih, a o nekim sitincama da ne govorim... Sva sreća sad se smirila - nadam se Wink

A ja mislila da je Kali jedna ozbiljna biglica! Valjda što se onako udidi na izložbama, pa ne mogu da je povežem sa uništavanjem nameštaja i ostalog! Živela Kali! cheers
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 11:40 pm

elmer fudd ::
Meda je zakon dasd , još malo pa će prestići Kali u nestašlucima - dva puta je pojela punjač od laptopa koji uopće nije jeftin, prokopala je rupu u trosjedu, oglodala mali stol i stol od televizora, izgrizla na desetke Srkijevih čarapa i mojeg donjeg veša, stradao je i jedan tepih, a o nekim sitincama da ne govorim... Sva sreća sad se smirila - nadam se Wink

To da kala uradi!! No Verovatno je bila u pubertetu!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyPon Jun 23, 2008 11:41 pm

Medena ::
Jao ljudi, evo upravo sam isla da svojim ocima vidim kako je nocas izgrebala prednja vrata od auta Ivanovog brata. Zlo mi je. Sreca njena pa taj auto bas treba da se farba, inace... Sad

Inace.....bi medena nastradala!!Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyUto Jun 24, 2008 12:15 am

Jeste, i meni Kali djeluje tako ozbiljno - ne bih nikad rekla da je takva vrazica. Very Happy
Diko, i Meda je pojela jedan par japanki, a od grizenja Grubin papuca smo je oducili samo kad je istima pocela da dobija po guzi - ima tu nesto!
Hajd', necemo sad samo o ruznim stvarima... Dok smo mi bili na moru Meda je bila kod moje mame, i tamo je imala sjajno drustvo: kucova Garija od 9 mjeseci:
Medena iz Subotice - Page 40 Dsc04323qh5
i tri macke koje su se vec pojavljivala na forumu. Gari je neumoran, tako da je on propisno ugnjavio Medu, i njih dvoje su se danonocno igrali (i tukli):
Medena iz Subotice - Page 40 Dsc04347tt4
ali bilo je tu i zagrljaja i poljubaca!
Medena iz Subotice - Page 40 Dsc04329jo8

Medena iz Subotice - Page 40 Dsc04336dw1
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyUto Jun 24, 2008 12:25 am

Meda juce na Palicu:
Medena iz Subotice - Page 40 Dsc04350hu4
i danas na terasi:
Medena iz Subotice - Page 40 Dsc04362pv0
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyUto Jun 24, 2008 12:30 am

jao srece male- DIVNE SU KUCE!!!
cmok
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyUto Jun 24, 2008 2:27 am

Dika ::
elmer fudd ::
Meda je zakon dasd , još malo pa će prestići Kali u nestašlucima - dva puta je pojela punjač od laptopa koji uopće nije jeftin, prokopala je rupu u trosjedu, oglodala mali stol i stol od televizora, izgrizla na desetke Srkijevih čarapa i mojeg donjeg veša, stradao je i jedan tepih, a o nekim sitincama da ne govorim... Sva sreća sad se smirila - nadam se Wink

A ja mislila da je Kali jedna ozbiljna biglica! Valjda što se onako udidi na izložbama, pa ne mogu da je povežem sa uništavanjem nameštaja i ostalog! Živela Kali! cheers

Bas sam to i ja htela reci- Kali????
DA! Deluje tako smireno, mirno i tiho............
Kali queen
dasdas dasdas dasdas
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyUto Jun 24, 2008 10:16 am

Kako su preslatki!!!!!Najsladji su kada se ljube!! hehe
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyUto Jun 24, 2008 10:53 am

Drago mi je što Meda ponovo ima društvo kod tvoje mame. Baš je lepa kuca i divno se igraju! fff cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 EmptyUto Jun 24, 2008 12:33 pm

Glede diskusije o racunarima kod Eli - nasa kompjuterasica kao mala i kao velika:
Medena iz Subotice - Page 40 Dsc01682kx4 Medena iz Subotice - Page 40 Dsc03728sg6

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://bigl-srbija.editboard.com/viewtopic.forum?t=356
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Medena iz Subotice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 40 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medena iz Subotice
Nazad na vrh 
Strana 40 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» Medena iz Subotice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: