moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Medena iz Subotice

Ići dole 
+25
Ari
Lino
tatjana
Dika
marina
Dolly
elmer fudd
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Jasna
dusan
pipi
bambucha
Andrijana
Ksenija
Bunny's Nightmare
Janchee
Jan
Lea2006
w33d4
Zobenica
Admin
nikola2001
Medena
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 1:45 am

Slazem se sa Luce da veta treba smarati. Takodje, dobro je prikupiti sve simptome koje ste primetili, i pogledati na netu da li skup tih simptoma moze nesto da znaci.

Dobro je da temperature nema.

Naskakivanje kod njih nije seksualna frustracija nego potreba za dominacijom, a pubertet bi sada kod Mede trebao da bude u najvecem jeku Wink. Slicne faze smo imali sa Zigijem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 10:29 am

Moram sad da krenem na posao,a skoro celu noc nisam spavala. Pokusavala sam da shvatim sta je Medi,ali nisam dosla ni do kakvog zakljucka.
Stvarno ne znam sta moze da dovede do depresije tako veselog psa. Mozda su stvarno iglice od bora uzrok tome,pa ispod bora ni korov ne raste.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 12:17 pm

Dika je počeo sa 6 meseci da naskakuje na nas. Mi ga izgrdimo, ali on potpuno izgleda blentav, nema pojma ni šta je hteo da uradi, ni što ga grdimo. Ne radi to često, ali dešava se još uvek. Ja mislim da je u pitanju pubertet.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 12:19 pm

luce ::
nije su to seksualne frustracije,
mislim na naskakivanje - to je dominacija
sa sve ljutnjom i rezanjem
i jedino sto vas moze spasti su pantalone i sekcanje kandzica
inace - nista od minica Smile

ali to je manje vazno
i mene brine ta potistenost
da se nije uradila borovim iglicama, mislim smolom?

nama Luca ponekad zvakne difembahiju
pa smo mirni ceo dan Smile) (salim se, ne zovite animal SOS)

ja bih smarala veterinara jos malo

Možda je i dominacija, ko bi ga znao.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 12:59 pm

Medena ::
Moram da vam priznam, mozda vama izgleda dostojanstveno, ali meni koja je gledam svaki dan ona ovih dana izgleda skroz potisteno!
Posto vet kaze da nije u tjeranju mi cemo se onda vratiti na svoj topic, pa cemo se tu jadati...
Meda nema temperaturu; ispipali smo je danas svuda, i po stomacicu, i nema nikakvih reakcija znaci ne boli je nista. Hoda normalno, jede normalno. Ono sto doduse nije normalno jeste da joj je stolica puna borovih iglica - ludača ih jede po dvoristu!!
Reci ce neko da sam sumanuta, Meda znaci nije u tjeranju, ali nesto tu nije u redu! Rekoh vec sto puta da je potistena, ima perioda kad skoci i igra se kao i obicno ali onda se odjednom zaustavi i opet ode na spavanje. A ono sto je jos cudnije je sljedece. Pocela je da naskakuje na mene! (Na nekoga drugog i ne moze, pa sam joj ja dezurna zrtva.) Juce malo, pa sam se izvikala na nju, ali danas me je opet gnjavila i svu me izgrebala po nozi. Kad sam se opet izvikala i posla da je izbacim iz sobe (to "napolje Meda" joj je uobicajena kazna) strasno se naljutila, pocela da REZI na mene, zavukla se ispod stola, i tamo jedno 10-15 minuta lajala na mene, a kad bih pokusala da joj se priblizim opet bi zarezala.
Meda nikad nije naskakivala na nas. Jeste jednom, bukvalno prvi dan kada se vratila iz dogi pansiona, ali mi smo je odmah kaznili i poslije nije vise nikad pokusala - otada je proslo pola godine. Sta joj je sad, pojma nemam. A rezanje, to tek nikada...
Vjerovatno je bizarno da na forumu pisem o seksualnim frustracijama svog psa, ali skroz sam zbunjena i pokusavam da shvatim sta se sa njom desava.
Ne znam da li postoji pseci pubertet, ali ako ga ima mozda je to strefilo Medu!!
Probajte da na sajtu www.vetnovak.com, u rubrici "saznajte više", pronađete uzroke Medinog stanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 2:17 pm

Kako se Meda ponaša u šetnji, da li piški često i po malo, da li meriše sve i svašta, pa tu obeleži? To je isto pokazatelj da će teranje, a i kad je već počelo, to obeležavanje i mužjaci koji je mirišu ukazuju na teranje. Moguće je da kod nje "samo što nije", pa budite strpljivi!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 6:49 pm

Hvala svima na savjetima i podrsci!
@luce, janchee, dika: Sinoc sam se nacitala literature o tome, i reklo bi se da je dominacija u pitanju. Danas nije nista pokusavala.
@dolly: Hvala, dobar sajt. Ne znam je li neko bio kod tih veterinara - ordinacija izgleda sasvim profi.
@lea2006: Meda u setnji njusi sve i svasta, cim vidi neko drvo, cosak zgrade, hidrant, odmah vuce tamo kao luda da onjusi sta tamo sve ima... Ali ne piska, ona nikada ne piska napolju- iskljucivo njen wc u dvoristu. Smile Ona sad ima vec skoro deset mjeseci, vrijeme bi bilo da pocne to tjeranje. A sta je to pocelo (k'o fol tjeranje) pa nestalo, tek to ne znamo sta je bilo...
Da vas sve obradujem: Meda je danas puno bolje. Zivnula je malo, pocela da mi izvlaci knjige iz police, jutros ukrala neke carape - sve to nije radila vec odavno. Vodu isto danas pije u normalnim kolicinama.
Na kraju ce se jos desiti da ce ovo sve proci a da pojma nemam o cemu se radilo. Mozda je zaista mucio stomacic od tih iglica. (Moram samo da se ispravim: nije bor nego tuja; izvinjavam se, nemam pojma o botanici, meni je to sve isto.) Mislim, to nije za jelo, a ona ga je iz nekog razloga jede naveliko. I kako joj to zabraniti?! Nemam pojma...
Sto se veterinara tice, ja sam uvijek za trazenje strucnog savjeta. Pitanje je, sa druge strane, da li isti moze da se dobije. Sta da vam kazem, ove dvije nedelje kako se sve ovo desavalo Meda je skoro svaki dan bila kog veta, i osim upale okica njima nista drugo nije bilo neobicno. [uzdah]
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 7:51 pm

Medena ::
Hvala svima na savjetima i podrsci!
@luce, janchee, dika: Sinoc sam se nacitala literature o tome, i reklo bi se da je dominacija u pitanju. Danas nije nista pokusavala.
@dolly: Hvala, dobar sajt. Ne znam je li neko bio kod tih veterinara - ordinacija izgleda sasvim profi.
@lea2006: Meda u setnji njusi sve i svasta, cim vidi neko drvo, cosak zgrade, hidrant, odmah vuce tamo kao luda da onjusi sta tamo sve ima... Ali ne piska, ona nikada ne piska napolju- iskljucivo njen wc u dvoristu. Smile Ona sad ima vec skoro deset mjeseci, vrijeme bi bilo da pocne to tjeranje. A sta je to pocelo (k'o fol tjeranje) pa nestalo, tek to ne znamo sta je bilo...
Da vas sve obradujem: Meda je danas puno bolje. Zivnula je malo, pocela da mi izvlaci knjige iz police, jutros ukrala neke carape - sve to nije radila vec odavno. Vodu isto danas pije u normalnim kolicinama.
Na kraju ce se jos desiti da ce ovo sve proci a da pojma nemam o cemu se radilo. Mozda je zaista mucio stomacic od tih iglica. (Moram samo da se ispravim: nije bor nego tuja; izvinjavam se, nemam pojma o botanici, meni je to sve isto.) Mislim, to nije za jelo, a ona ga je iz nekog razloga jede naveliko. I kako joj to zabraniti?! Nemam pojma...
Sto se veterinara tice, ja sam uvijek za trazenje strucnog savjeta. Pitanje je, sa druge strane, da li isti moze da se dobije. Sta da vam kazem, ove dvije nedelje kako se sve ovo desavalo Meda je skoro svaki dan bila kog veta, i osim upale okica njima nista drugo nije bilo neobicno. [uzdah]
Ja sam sa svojim prethodnim kucama od početka do kraja išla kod njih l kunem se u njihovu stručnost!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 10:41 pm

jeej! zivela Meda!

a sto se iglica tice - ako ne prestane
mozete da probate sa tabasco sosom Smile
ili nekim sredstvima iz pet shopova
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptySre Mar 12, 2008 10:50 pm

drago mi je zbog vesti! dasdas nadam se da ce biti jos bolje,samo izdrzite!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 11:46 am

Evo Meda vas sve pozdravlja!

Medena iz Subotice - Page 26 Dsc03317va2

Ja sam se jako opustila ovih dana kada je Meda bila mirna, i sad mi se to obija o glavu - jutros mi je sa stola maznula mobilni, da nije keksa ne znam sta bi bilo...
A sinoc smo u setnji srele jednu gospodju sa slatkom kucom, i pita me zena da li je Meda imala tjeranje. Kaze da njena kuca ima 14 mjeseci, i jos se nije tjerala. Bilo joj je prije nekoliko mjeseci krenulo neko flekanje - samo 2 dana - pa onda stalo. Kada je zatim odvela kucu kod veta, ovaj je rekao da to nije bilo tjeranje. Bilo mi je malo lakse kad sam to cula - znaci, desavalo se slicno i drugima, ne samo nama....
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 12:20 pm

Mnogo je lepa na ovoj slici. Meni je Dolly izgrickala punjač za mobilni, pa sad imam desetak malih.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 12:28 pm

Dolly ::
Mnogo je lepa na ovoj slici. Meni je Dolly izgrickala punjač za mobilni, pa sad imam desetak malih.

Dika je juče bio inventivan. Kad sam došla sa posla i htela da ga vodim u šetnju, pronašla sam fleksi u hiljadu delova. Kako mu je uspelo... Neverovatno. Sreća, te smo imali davilicu sa izložbe...
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 12:41 pm

ja moram nesto da konstatujem!to sam vec ranije primetila ali sada potkrepljena dokazima ne mogu da izdrzim a da ne saopstim da Meda ima ubedljivo najlepse oci na celom forumu! hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 12:42 pm

drugi neka se ne naljute Embarassed ali sam ja prosto odusevljena!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 12:43 pm

NEMANJA&CILE ::
drugi neka se ne naljute Embarassed ali sam ja prosto odusevljena!

Kako da se ljutimo, pa Meda je naša simpatija!!!I love you
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 1:04 pm

Slažem se sa tim da Meda ima divne oči, kao i da je što vreme više odmiče sve lepša i lepša. Na ovoj slici ima tako izražajan izraz lica, kao da stvarno nešto govori. tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 1:04 pm

Very Happy Very Happy
Hvala vam!

Medena iz Subotice - Page 26 Dsc03310dh5
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 1:08 pm

Medo, tako si mila i lepa, kao nacrtana cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 1:13 pm

Bićeš ti, Medo, prava zavodnica! Posvađaće nam se dečaci sa foruma oko tebe Very Happy


Poslednji izmenio Dolly dana Čet Mar 13, 2008 1:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 1:20 pm

Jao, jao... nemojte, molim vas, jos da nastane neka zavist i zavada!!
A sto se nas tice, mi bi bili jos sretniji da neko kaze kako je Meda NAJPOSLUSNIJA ili NAJPAMETNIJA... tu bas nismo jaki... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 2:40 pm

Mi verovatno dolazimo na izlozbu u Subotici. Da li cemo vas upoznati tamo?
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 2:51 pm

bili 2 ::
Mi verovatno dolazimo na izlozbu u Subotici. Da li cemo vas upoznati tamo?

Naravno! Mocicemo da proslavimo Medin prvi rodjendan zajedno. sunny
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 3:16 pm

E pa onda jedva cekamo.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 EmptyČet Mar 13, 2008 3:45 pm

jeee! torta! Smile

Medo, ljubimo te!
samo ti budi nevaljala,
draze nam se tvoja mama zali na tvoje ponasanje,
nego na tvoje zdravlje!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Medena iz Subotice - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 26 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medena iz Subotice
Nazad na vrh 
Strana 26 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» Medena iz Subotice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: