moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Medena iz Subotice

Ići dole 
+25
Ari
Lino
tatjana
Dika
marina
Dolly
elmer fudd
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Jasna
dusan
pipi
bambucha
Andrijana
Ksenija
Bunny's Nightmare
Janchee
Jan
Lea2006
w33d4
Zobenica
Admin
nikola2001
Medena
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 18, 2007 7:09 pm

Nazalost, ni nama nikad nije recena nikakva dijagnoza! Samo neka nagadjanja, antibiotici, to je veterinarski odgovor na sve... Sad zaista maksimalno radimo na jacanju njenog imuniteta, nadam se da ce to pomoci.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 18, 2007 9:23 pm

bice Meda dobro! Meda je fajter!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 18, 2007 10:14 pm

Evo, da kucnem u drvo, vec sedam dana je okej Smile smeh
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 18, 2007 11:48 pm

Mora da su vam komšije otputovale /mislim oni sa tiganjima/ confused smeh
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptySre Sep 19, 2007 10:46 am

Drago mi je da je malenoj bolje, u zdravlju sam postavila topic o dva proizvoda za podizanje imuniteta i poboljšanje probave i općeg stanja, možda bi vam i to pomoglo, ja ih koristim preventivno već cca 2 g.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptySre Sep 19, 2007 11:53 am

Medi ispao zubic!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptySre Sep 19, 2007 2:10 pm

cestitamo!
mi smo uspeli samo jedan da spasemo da ga ne proguta
i cuvamo ga ako naidje vila!
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptySre Sep 19, 2007 3:23 pm

I mi čuvamo Ogyjeve zubiće! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptySre Sep 19, 2007 3:27 pm

Cestitke!!!! Hoce doci sada tooth fairy da donese neki pokloncic??? uaua
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptySre Sep 19, 2007 6:26 pm

Pokloncic ce morati da bude nesto mekano, jer sada i sa veoma voljenim keksom krezavica jedva izlazi na kraj... Nakon detaljnog pregleda od strane zubarskog konzilijuma ispostavilo se da su neki zubici ispali jos ranije (ali samo ovaj danasnji smo nasli), a jedan se klimata. Nije ni cudo sto Grizli grize kao sumanut ovih dana!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyČet Sep 20, 2007 12:51 am

Lea2006 ::
Mora da su vam komšije otputovale /mislim oni sa tiganjima/ confused smeh
Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyČet Sep 20, 2007 6:49 pm

Poceli smo da idemo u setnjice! Prvo je bilo ovako:
Medena iz Subotice - Page 11 Dsc01940bp2
A sad je ovako:
Medena iz Subotice - Page 11 Dsc01943as1
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyČet Sep 20, 2007 7:22 pm

Ide na bolje tr!!!! Svasta ce jos ona nauciti Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyČet Sep 20, 2007 8:45 pm

Ko koga vuče? aaa
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyČet Sep 20, 2007 9:19 pm

posle ce jedva cekati da ide u setnju
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyPet Sep 21, 2007 3:08 pm

Mora da su mnogo dosadne ove ne-tiganjske shetnjice Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyPon Sep 24, 2007 7:45 pm

Meda Lavlje Srce u epizodi...
Kako su se vasi psi ponasali u prvim setnjama? I ne mislim na ono vucenje cimanje valjanje isl. nego bas na taj "socijalni aspekt"? Danas je Meda onako citav dan divljala, i toliko me je iznervirala da sam ostavila posao, zgrabila povodac i onako u kucnoj trenerci izasla da je malo izmorim sa jednom dugom setnjom. Do sada smo isli samo na krace setnje. E sad, ono sto me jako brine jeste da je Meda totalno isprestravljena od drugih pasa, i drugih zivotinja uopste - boji se i macaka! Vet nam je rekao da se jos ne druzimo sa drugim psima, i toga se pridrzavamo, medjutim u nasem komsiluku su samo kuće i skoro svi imaju pse, pa je li se neko oglasi iza kapije nasa Meda totalno pretrne od straha, rep joj je stalno podvijen, a kad joj je bilo svega dosta pocela je da cvili kao sumanuta i da mi skace u narucje. Da nas obe spasim dalje blamaze u javnosti, malo sam je nosila i mazila da se smiri, a onda sam je opet spustila i nastavili smo dalje, samo sam skrenula u ulice sa prodavnicama itd.
Inace, mi vec dva mjeseca cekamo naruceni doggy door pa tako imamo rupu u vratima od terase, i vec tri puta su nam se preko dvorista i terase u trpezariju uvlacile macke i macici iz komsiluka. Iako nisu uopste bile agresivne Meda se totalno istraumirala; jednom kad je mackica protrcala pored nje upiskila se od straha! A i maca je bila uplasena, u sustini ne znas kome je bilo gore.
I sad je ne znam da li je to sve normalno, da li ce se ona osloboditi i okuraziti vremenom, ili nam je bigl stvarno Courage the Cowardly Dog, ako znate taj crtani.... A narocito mi je to cudno jer je prema ljudima onako bas nametljiva i dosadna i nimalo se ne boji.
Zabrinuta Vlasnica
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyPon Sep 24, 2007 7:53 pm

Rec je o tome da je Meda bila najvise okruzena ljudima, i u tom okruzenju ona vrlo lepo zna da se nametne. Sa psima se nije druzila i oni su joj na izvestan nacin "nepoznati". Dobro bi bilo da se "preplavljuje", onako postepeno susretanjem sa drugim psima kako bi se navikla i socijalizovala i sa svojom skupinom (kada vet to bude odobrio). Znam da je tesko, ali na njeno cviljenje i skakanje u narucje ne treba odreagovati. Sad Treba je nekako smirivati i nastaviti sa setnjom. To je na vise nivoa komplikovano, ali je mnogo delotvornije... Eventualno bi bilo dobro naci neko kuche njenog uzrasta i pustiti ih da se igraju, opet kada za to bude imalo prilike. Ukoliko pokaze znakke straha, biti pored nje i ohrabrivati je da se poigra sa drugom kucom!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 25, 2007 12:03 am

Ma da, najbolje je prvo dovesti neko mladje kuče u vaše dvorište da se igraju, pa će se osloboditi! Lea je skamenjeno stajala u početku kad joj prilaze drugi psi, kao ukopana, dok nisu na Adi počeli svi da se igraju! Ne brinite, samo polako!
A mačke su posebna trauma, nama i danas! top gun
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 25, 2007 12:53 pm

Ako ste krenuli u šetnje onda se može družiti i sa drugim psima jer za nekakvu zarazu je dovoljan kontakt s psećom kakicom ili mokraćom, ne mora ni vidjeti psa, dovoljno da njušška po parku gdje idu i drugi psi ili po ćoškovima gdje se znaju pomokriti. Zato si nađite neko društvo da se Medenica privikne na druge pse pa će i same šetnje postati lakše.
A svako neželjeno ponašanje kako Janchee kaže - ignorirati, ne ju tješiti! cmok slatkici
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 25, 2007 1:19 pm

batdavaldi ::
Ako ste krenuli u šetnje onda se može družiti i sa drugim psima jer za nekakvu zarazu je dovoljan kontakt s psećom kakicom ili mokraćom, ne mora ni vidjeti psa, dovoljno da njušška po parku gdje idu i drugi psi ili po ćoškovima gdje se znaju pomokriti.
Pa to i meni nije jasno - moze napolje, a ne moze sa drugim psima confused
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 25, 2007 2:41 pm

Ja još nisam čula da kuče sa 5 meseci još ne ide napolje!
To je stvarno strašno i žao mi je što slušate tog sumanutog veta! aaa
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptyUto Sep 25, 2007 2:46 pm

Pokusajte makar to druzenje sa komsijskim basetom. On je vakcinisan, bicete u vasem dvoristu npr. Pitajte veta, da ne bude da mi navaljujemo....
Ali, nema smisla da je dozvoljena setnja ulicama a ne kontakt sa drugim kucama jer svakako tokom setnje, kao sto je Valentina rekla, ona dolazi u kontakt sa raznoraznim cudima, sto od pasa, macaka, ostalih zivuljki sto vidimo i ne vidimo, itd. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptySre Sep 26, 2007 8:22 pm

Veceras smo u setnjici naletjeli, ni manje ni vise, na malu Alisu, Serenino stene. Sta da vam kazem, Alisa nas je oduvala... Bas je jaka i hrabra, lajala je na Medenu kao blesava, a nase jadno kuce se skroz skupilo Ivanu izmedju nogu, a izraz na licu.... susti ocaj! Sad
Treba li da dodam da nije uopste bila raspolozena za druzenje...
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 EmptySre Sep 26, 2007 9:03 pm

Ima dana za megdana Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Sponsored content





Medena iz Subotice - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medena iz Subotice
Nazad na vrh 
Strana 11 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» Medena iz Subotice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: