moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Sara <3 Bigl
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Sara <3 Bigl


Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 17.06.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2009 5:28 pm

Joj kako slatko peva... aa
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2009 5:51 pm

Super su slike
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2009 7:18 pm

Ahahahaha "security" lol!
a tek naocare... Cool
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2009 7:19 pm

Pratimo modne trendove Very Happy a to security je tu namerno, da izgledamo besno napolju, mi smo opasni Very Happy i to je opasan pas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
anncica
novajlija
novajlija
anncica


Broj poruka : 41
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 25.06.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyPon Nov 23, 2009 2:30 pm

a kada cete na savu da se upoznate sa velikim bratom
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyPon Nov 23, 2009 2:48 pm

PRELEPA JE!!! Bas je jako, jako lepa. I staford je divan.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyPon Nov 23, 2009 4:06 pm

anncica ::
a kada cete na savu da se upoznate sa velikim bratom

pa ne znam...meni je zbrka inace svaki dan, utorak je uvek dan za odmor tako da eto, koji god utorak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyUto Nov 24, 2009 3:29 am

Mnogo je lepa Flora!!!
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyČet Nov 26, 2009 12:03 am

Covece sa ovim biglovima stalno neko desavanje, ja jedino po ceo dan da je snimam i organizujem neki live stream na netu, ljudi mi nece verovati sta radi...
Nazad na vrh Ići dole
anncica
novajlija
novajlija
anncica


Broj poruka : 41
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 25.06.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyČet Nov 26, 2009 12:52 am

heheh nije ti to losa ideja Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyČet Nov 26, 2009 1:29 am

Flora je medenjak cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptySub Dec 12, 2009 4:58 pm

Zdlavo. Mi smo isli tu ko nekog cike vetelinala i plimili cmo bocu Very Happy

Protiv besnila, jelte, i cipovali smo se, i imamo pasos i tako Very Happy sad nas u kuci zovu Chip, nismo vise Flora Very Happy Dao nam je covek i za ishranu kako da pratimo, i dakamine(vitamine, al` sam ja kao mali vikao dakamine) i bas smo srecni pas Very Happy Kaze mama da je veterinar bio odusevljen kad je video Florin pedigre.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptySub Dec 12, 2009 5:11 pm

Vau, Flora, sad si velika! tr
(Zahvaljujuci njenom gazdi, Medi u pasos upisano pogresno ime i pogresan datum rodjenja... nadam se da ste bili pribraniji!)

Flora, hajde postavi koju novu slicku da vidimo kakva si sada! Moze i fotku iz pasosa. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyNed Dec 13, 2009 5:34 am

https://www.facebook.com/album.php?aid=105880&id=617476658&l=be11d7b7d2

Evo linka do albuma na fb, trebalo bi da svi mogu da vide, kacio sam ga vec.

Porasli smo dosta, njuska lagano stoji na stolu i kuhinjskom pultu...tako da uskoro ide mazanje ivica ljutom papricim Very Happy

Izvalio sam je da kad se igra sa drugim kucama, mnogo lepo se okrece, kotrlja...probacu da je naucim da radi to na komandu, mada je sad vreme krs, pa ce morati da saceka to do proleca, no imamo na umu trikove koje cemo da naucimo.

Za sad dajemo obe sape i sedamo Very Happy Odazivamo se na BRAVO(uvek posle bravo ide hrana) Very Happy na dodji se ne obaziremo Very Happy

Na prolece cemo verovatno gore kod cika milicajca na dresuru pa cemo da radimo i sa njima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyNed Dec 13, 2009 10:13 pm

Flora ::
https://www.facebook.com/album.php?aid=105880&id=617476658&l=be11d7b7d2

Evo linka do albuma na fb, trebalo bi da svi mogu da vide, kacio sam ga vec.

Porasli smo dosta, njuska lagano stoji na stolu i kuhinjskom pultu...tako da uskoro ide mazanje ivica ljutom papricim Very Happy

Izvalio sam je da kad se igra sa drugim kucama, mnogo lepo se okrece, kotrlja...probacu da je naucim da radi to na komandu, mada je sad vreme krs, pa ce morati da saceka to do proleca, no imamo na umu trikove koje cemo da naucimo.

Za sad dajemo obe sape i sedamo Very Happy Odazivamo se na BRAVO(uvek posle bravo ide hrana) Very Happy na dodji se ne obaziremo Very Happy

Na prolece cemo verovatno gore kod cika milicajca na dresuru pa cemo da radimo i sa njima Very Happy

Radi sa njom i videćeš kako brzo uči trikove. Biglovi su, u stvari, veliki mangupi za trikove, nasuprot uvreženom mišljenju!
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyPon Dec 14, 2009 2:39 am

Samo su ono u fazonu "sto bi ja tebi radio trikove Very Happy "
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyPon Dec 14, 2009 10:03 am

Flora ::
Samo su ono u fazonu "sto bi ja tebi radio trikove Very Happy "

Dusu bi prodali za T-bone steak, nadji te keksice negde i kupi
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyČet Dec 17, 2009 6:25 pm

cmok za lutkicu Floru
Flora i snajka bi mogle da vezbaju sa tobom Jovane, da pokusaju da te nauce da pevas dobro koliko i one, pa da oformite trio
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyČet Dec 17, 2009 6:37 pm

:DDDDDDDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptySub Dec 19, 2009 5:29 pm

Flora iz Beograda - Page 5 S10Flora iz Beograda - Page 5 R10Flora iz Beograda - Page 5 E10Flora iz Beograda - Page 5 C10Flora iz Beograda - Page 5 N10Flora iz Beograda - Page 5 A10
Flora iz Beograda - Page 5 S10Flora iz Beograda - Page 5 L10Flora iz Beograda - Page 5 A10Flora iz Beograda - Page 5 V10Flora iz Beograda - Page 5 A10
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptySub Dec 19, 2009 5:32 pm

Hvalaaaaaaa, takooodjeeee!!! Very Happy ljubimo vas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptySub Dec 19, 2009 5:37 pm

Flora ::
Hvalaaaaaaa, takooodjeeee!!! Very Happy ljubimo vas Very Happy

Embarassed Embarassed Embarassed cmok
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptySre Dec 23, 2009 6:07 pm

I? Dokle je stigla sa osvajanjem teritorije i vaspitavanjem vas? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyČet Dec 24, 2009 4:37 pm

Uzajamno se vaspitavamo, postaje sve bolja i bolja. Spavka, igra se, klopa, setka se... Spava sa mnom, tu dole kod nogu i mirna je, ne znam bas je kuuuuuul Very Happy ponekad uzme pa grize tako cebice(i namestaj kad oce da nervira mamu) ali dobro. Neverovatno je da i pored 20 igrackica ona i dalje jede cebe Very Happy Evo salje poljupce drugaru ovako sva pospana Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 EmptyČet Dec 24, 2009 5:04 pm

Flora ::
Uzajamno se vaspitavamo, postaje sve bolja i bolja. Spavka, igra se, klopa, setka se... Spava sa mnom, tu dole kod nogu i mirna je, ne znam bas je kuuuuuul Very Happy ponekad uzme pa grize tako cebice(i namestaj kad oce da nervira mamu) ali dobro. Neverovatno je da i pored 20 igrackica ona i dalje jede cebe Very Happy Evo salje poljupce drugaru ovako sva pospana Very Happy

Dika voli da cepka stare peskire kad se vozi kolima... svi imaju neki mali fetis...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 5 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: