moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyČet Feb 04, 2010 12:47 pm

Biće to sve dobro tr
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyČet Feb 04, 2010 1:18 pm

Mi kučićima redovno dajemo vitaminske vakcine i pored toga svaki dan pojedu po jednu tableticu dogitita (vitaminske tablete), a ženkicama po tableticu kalcefosa. U ishrani pasa ima malo vitamina naročito vitamina C, pa je zato neophodno a im se to doda u svakodnevnu ishranu. Želimo da se Flora brzo oporavi i dobro najede, a onda u ludovanje po kući.  top gun
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyČet Feb 04, 2010 2:27 pm

Ma ona luduje odma` nije njoj lose, samo je juce spavala od anestezije. Mene brine jedino da nije neka bradavica otisla dublje, i da je nismo videli, ni mi, a ni doktor. Nisam juce mogao da nadjem dogevit ili kako vec, te vitamine, pa sam uzeo ove, receno nam je da su dobri. Sinoc kao, kako cemo da joj damo... kazem ja mami pazi sad. Zovnem Floru, reko dodji, sedi, bravo, dam joj jednu ona pojede Very Happy dam drugu, ona i nju Very Happy Obozava i AD kapi, bar sa lekovima nemamo problem, a ni sa doktorom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyČet Feb 04, 2010 2:39 pm

K'o i Meda - samo neka se nesto zvace, pa makar i lijekovi! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyČet Feb 04, 2010 3:24 pm

I ovaj naš obožava kafortan Smile Mada voli i malo zid da gricka
Tako da su nam sada povećali kafortan na 3 tablete pošto ima skoro celih 5 kg Wink
Nazad na vrh Ići dole
anncica
novajlija
novajlija
anncica


Broj poruka : 41
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 25.06.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyČet Feb 04, 2010 9:40 pm

a jel moze jabuka umesto vitamina?
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyPet Feb 05, 2010 3:10 pm

Mi smo to i praktikovali...jabuke, i tako te stvarcice koje su zdrave. Nista joj ne fali Very Happy jedino smo AD kapi davali i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyPet Feb 05, 2010 3:14 pm

Samo dabi se ad kapi vezale potrebno je da dobija i kalcijum..tako je nama barem vet rekao Smile

Pozdrav Flori..kako je ona sada ? Je li ljuta?
Nazad na vrh Ići dole
anncica
novajlija
novajlija
anncica


Broj poruka : 41
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 25.06.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyPet Feb 05, 2010 3:16 pm

Ja nista ne dajem, nemam pojma, mislim da u tim granulama za stence ima i kalcijuma i vitamina i nesto mi zao da ga kljukam jos dodatnim vitaminima, ali sobzirom da se ovo desilo flori mozda bi trebalo Sad.

Floro sta bi za izlozbu?
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyPet Feb 05, 2010 3:23 pm

Nama bez obzira što jede royal canin vet je dao da mu dajemo kafortan, kaže drugo nema potrebe ima dovoljno u hrani. Ide 3 tablete na 5 kg telesne mase.

Pošto je počeo da jede zid...što znači da mu fali kalcijuma...sve nam izgrisko gde imamo gipsane ploče Smile
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptySub Feb 06, 2010 12:15 am

Nema ovo veze sa vitaminom, to se desi pa se desi. Pa vas bili puca od snage, onom cudu malom slatkom ne treba nista Very Happy flora je lepo jela luk protiv svinjskog gripa, upalilo je. Jela lepo, tursiju, malo vitamin c, jabuke... ne zali se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyČet Feb 18, 2010 12:36 am

Flora ::
Nema ovo veze sa vitaminom, to se desi pa se desi. Pa vas bili puca od snage, onom cudu malom slatkom ne treba nista Very Happy flora je lepo jela luk protiv svinjskog gripa, upalilo je. Jela lepo, tursiju, malo vitamin c, jabuke... ne zali se Very Happy
Very Happy
cmok
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyČet Mar 18, 2010 2:56 pm

Hvala Bogu na lepom vremenu...ovo je spas... Trcimo sve u 16 i spavamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
anncica
novajlija
novajlija
anncica


Broj poruka : 41
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 25.06.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyPet Mar 19, 2010 12:11 am

ajde jedan krug do sedamdesteog i nazad
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyPet Mar 19, 2010 8:54 pm

Da znate da ocemo...samo da mi prodje ovaj kolokvijumski vikend, eto nas na savi kolko vec ponedeljak...
Nazad na vrh Ići dole
anncica
novajlija
novajlija
anncica


Broj poruka : 41
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 25.06.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptySub Mar 20, 2010 12:13 pm

au bre .... ajde ajde cekamo vas
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptySub Mar 20, 2010 6:56 pm

Danas sam imao najbolju nameru da dodjem sa njom na savu i da vas zovem...ali onesvestio sam se. Sad sam se probudio. 99% da cu sutra doci na Savu negde sa njom.

Gde se moze sesti, splav neki, sa kucetom ako slucajno hocu da popijem nesto?
Nazad na vrh Ići dole
anncica
novajlija
novajlija
anncica


Broj poruka : 41
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 25.06.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyNed Mar 21, 2010 1:09 am

pa moze na pocetku kod tece ili kako se vec zove splav, mi smo bili od 11 do 3 i sutra cemo isto tako... pa ...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyPon Mar 22, 2010 12:26 pm

anncica ::
pa moze na pocetku kod tece ili kako se vec zove splav, mi smo bili od 11 do 3 i sutra cemo isto tako... pa ...

Kod "Tece"... gde je to, sa koje strane keja (blok 45 ili 70)? I mi bi nekad dosli...
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyUto Mar 23, 2010 5:25 pm

E pa drugovi i drugarice, braco i sestre Very Happy Meni je prakticno od danas raspust, malko sam bolesljiv jos uvek, pa kolko vidim vec od sutra ide 18 stepeni, petak 20, eto nas za igru.

P.S. @Dika - Jel` dopire do vas zvuk sa gradilista koje je iza mene?!

Od 7 ujutru buse rupe za sipove, pa do 11 uvece...pas mi se traumira, ja ne mogu da spavam... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyUto Mar 23, 2010 6:28 pm

Flora ::
E pa drugovi i drugarice, braco i sestre Very Happy Meni je prakticno od danas raspust, malko sam bolesljiv jos uvek, pa kolko vidim vec od sutra ide 18 stepeni, petak 20, eto nas za igru.

P.S. @Dika - Jel` dopire do vas zvuk sa gradilista koje je iza mene?!

Od 7 ujutru buse rupe za sipove, pa do 11 uvece...pas mi se traumira, ja ne mogu da spavam... Sad

Ne, mi to ne cujemo... srecom
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyUto Mar 23, 2010 7:35 pm

Ova se ponekad uplasi samo legne izmedju dve fotlje...tacno iza mene prave naselje... a ja se budim svako jutro, glava puca...
Nazad na vrh Ići dole
anncica
novajlija
novajlija
anncica


Broj poruka : 41
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 25.06.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 2:28 pm

Dika ::
anncica ::
pa moze na pocetku kod tece ili kako se vec zove splav, mi smo bili od 11 do 3 i sutra cemo isto tako... pa ...

Kod "Tece"... gde je to, sa koje strane keja (blok 45 ili 70)? I mi bi nekad dosli...

odmah na pocetku kod bloka 45 kod prvog reli bunara
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptySre Mar 24, 2010 7:12 pm

anncica ::
Dika ::
anncica ::
pa moze na pocetku kod tece ili kako se vec zove splav, mi smo bili od 11 do 3 i sutra cemo isto tako... pa ...

Kod "Tece"... gde je to, sa koje strane keja (blok 45 ili 70)? I mi bi nekad dosli...

odmah na pocetku kod bloka 45 kod prvog reli bunara

A, znam... mi smo kod skole, mozemo nekad da se vidimo na keju. Dika svako jutro ide u dugacku setnju pored Save oko 7:30. Mozemo i vikendom da se vidimo (samo ne ovaj naredni) da se biglici izjure i izigraju...
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 EmptyPet Mar 26, 2010 3:37 pm

Mi smo danas usli u prvo teranje...tako da druzicemo se za 2 do 3 nedelje...

Mi joj napravili neke improvizovane pelene, ali ona ih pregrize...any help?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 9 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: