moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 1:40 pm

Pa cekam da otopli, tako i planiram da je naucim, nagradice i kad god se odazove dam joj nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 2:42 pm

Flora ::
Pa cekam da otopli, tako i planiram da je naucim, nagradice i kad god se odazove dam joj nesto.

Jedino tako!
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 3:03 pm

Flora ::
Pa cekam da otopli, tako i planiram da je naucim, nagradice i kad god se odazove dam joj nesto.
Nemojte čekati da se otopi, nego odmah na sneg i učenje, jer će se ovo otopite tek maja meseca. Pored toga sada je manje ljudi u šetnji i lakše ćete moći da vežbate, a pored toga prijaće i vama šetnja po snegu.   fff
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 3:08 pm

Ja sam mom juče otvorila vrata kao malo da onjuši sneg...on samo onjušio i nije ni prešo preko praga nego pobego unutra...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 3:26 pm

jok.mi ::
Naša grupa funkcioniše nekako. Stella se odmah odazove i dođe čim je pozovemo, a zatim dolazi Oksa. Nando, je posebna priča, on nas čuje ali ne haje puno kad ostane sam i vidi ženkice da idu ka nama krene i on ka nama. Savet u šetnju po otvorenom nikad ne ići bez nagradica u džepu. Kad to skapiraju eto ti njh odma uz nogu.df

Hoce i Dika da dodje kad imamo nagradu, nego se mi pravimo pametni, pa hocemo da dolazi i bez nagrade... to kod biglova ne moze...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 4:18 pm

Doli dolazi bez nagrade, pošto je napolju ništa od hrane ne zanima. Dolazi, ali ne baš uvek i ne baš odmah, kako kad! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 4:27 pm

Nije mi bas jasno na slikama ko je Flora a ko Bili, ali svakako su slatki! Ko to ima "srce" na celu??
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 4:28 pm

Dika ::
jok.mi ::
Naša grupa funkcioniše nekako. Stella se odmah odazove i dođe čim je pozovemo, a zatim dolazi Oksa. Nando, je posebna priča, on nas čuje ali ne haje puno kad ostane sam i vidi ženkice da idu ka nama krene i on ka nama. Savet u šetnju po otvorenom nikad ne ići bez nagradica u džepu. Kad to skapiraju eto ti njh odma uz nogu.df

Hoce i Dika da dodje kad imamo nagradu, nego se mi pravimo pametni, pa hocemo da dolazi i bez nagrade... to kod biglova ne moze...
Da dolaze bez nagradica onda bi imali uši labradora ili malinoa, a ne velike klempave biglovske!asdasdasda
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 5:47 pm

Uši im služe da se vade na njih;) kao: a ..?? zvali ste me...pa nisam vas čuo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 6:18 pm

Sto rekli nasi stari: cuje, al ne slusa. Jednostavno, biglove boli uvo (klempavo) sto mi zovemo. Kad smo tek kupili Diku, ja sam iscitavala forume, pa sam u jednom hrvatskom procitala kako jedan vlasnik bigla kaze da se u svakom parku tacno zna ko ima bigla - oni koji se najvise deru i dozivaju.
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPet Jan 29, 2010 6:36 pm

Tako nas je naš retriver blamirao svaki dan na Ohridskom jezeru(tamo smo živeli)...pošto je obožavao vodu i da pliva...Cela Struga je ječila POOOOOLIIII...kog je bolelo uvo dok je uživao u vodi..
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPon Feb 01, 2010 5:38 pm

Mi smo danas bili kod doktora u vezi one(onih) bradavica. Jeste ono sto nam neko rece u temi. Spalio joj je sve, ali je jedna na nepcu gornjem bela, te ona mora u sredu da se odradi pod potpunom anestezijom. Muski smo izdrzali seckanje bradavica i spaljivanje, bas smo strasan pas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPon Feb 01, 2010 6:01 pm

To, malena! Drzimo fige za srijedu. tr
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPon Feb 01, 2010 6:04 pm

Flora ::
Mi smo danas bili kod doktora u vezi one(onih) bradavica. Jeste ono sto nam neko rece u temi. Spalio joj je sve, ali je jedna na nepcu gornjem bela, te ona mora u sredu da se odradi pod potpunom anestezijom. Muski smo izdrzali seckanje bradavica i spaljivanje, bas smo strasan pas Very Happy

Veliki pozdrav od komsije Dike dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPon Feb 01, 2010 6:29 pm

Flora ::
Mi smo danas bili kod doktora u vezi one(onih) bradavica. Jeste ono sto nam neko rece u temi. Spalio joj je sve, ali je jedna na nepcu gornjem bela, te ona mora u sredu da se odradi pod potpunom anestezijom. Muski smo izdrzali seckanje bradavica i spaljivanje, bas smo strasan pas Very Happy
Jadničak! Pa mogli su sve da joj odrade pod anestezijom, kad već mora ta jedna!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPon Feb 01, 2010 10:25 pm

A jebiga...i nama zao...a i on, ko da nije mogao odma` da kaze, ljudi dodjite popodne...em sto ce da mi naplati 2 puta, i danas i u sredu to, em sto se ona, a i mi maltretiramo...ali dobro, sami smo krivi. Samo da je prodje sve ok. Danas smo dobili i furminator... jel` ja mogu nju da "precetkam"? Ovo nije zdravo, ti cetkas, a ono ide i ide...nikako da stane :S
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyPon Feb 01, 2010 11:46 pm

Flora ::
A jebiga...i nama zao...a i on, ko da nije mogao odma` da kaze, ljudi dodjite popodne...em sto ce da mi naplati 2 puta, i danas i u sredu to, em sto se ona, a i mi maltretiramo...ali dobro, sami smo krivi. Samo da je prodje sve ok. Danas smo dobili i furminator... jel` ja mogu nju da "precetkam"? Ovo nije zdravo, ti cetkas, a ono ide i ide...nikako da stane :S

Nemoj da je olindras Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyUto Feb 02, 2010 12:07 am

Ma idi...ono nije normalno, pogotovo tu iznad dupeta i ledja, to samo ide, ide, ide, ide...nikad kraja...sjajna stvarcica. Pisemo vam u sredu kad nam prodje operacija, pa cemo jedan dan kad otopli i malo da zovemo Diku da se igramo i druzimo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyUto Feb 02, 2010 11:23 am

Flora ::
Ma idi...ono nije normalno, pogotovo tu iznad dupeta i ledja, to samo ide, ide, ide, ide...nikad kraja...sjajna stvarcica. Pisemo vam u sredu kad nam prodje operacija, pa cemo jedan dan kad otopli i malo da zovemo Diku da se igramo i druzimo Very Happy

DOGOVORENO
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptySre Feb 03, 2010 10:49 pm

Evo mi da se javimo...Bili jutros kod doce, potpuna anestezija...bile ipak dve, ova druga jos dublje izasla mala bela...rekao je da pratimo malo, uzeli smo malo onaj Kalcefos AD (ako se tako zove) pa na kontrolu, ako se ne vrate dobro je, ako se vrati, onda je zajebano...kako mi je objasnio to su mali tumori, e sad od tog vracanja zavisi da li su dobrocudni ili su zli. Ali bice ok.

Posle pregleda, ja je onako nosim od veterinara do taksi stanice(ni malo blizu, a ona spava sa svojih 13 kila) dolazimo, tamo desetak vozila, ja sa mamom i njom uvijenom u narucju, svi samo odmahuju, jedan jos izadje ja reko spava tu blizu samo, ma kao nema sanse onako bezobrazno... ja vec poceo da penim reko kraj, lomim vam kola svima, kreno da ih psujem(inace zaista nisam takav) suze mi u ocima od besa, kaze mama smiri se... i jedan momak taksista vide me onako, i primi nas... Nit se linja, nit sta, mali pas, spava...uf...

Pijemo malo sad te vitamincice malo pre smo klopali posle 24 sata bez hrane, ceo dan spavamo i jednom smo onako umorni piskili na kauc ali nam je oprosteno ovaj put.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyČet Feb 04, 2010 12:43 am

Flora ::
Posle pregleda, ja je onako nosim od veterinara do taksi stanice(ni malo blizu, a ona spava sa svojih 13 kila) dolazimo, tamo desetak vozila, ja sa mamom i njom uvijenom u narucju, svi samo odmahuju, jedan jos izadje ja reko spava tu blizu samo, ma kao nema sanse onako bezobrazno... ja vec poceo da penim reko kraj, lomim vam kola svima, kreno da ih psujem(inace zaista nisam takav) suze mi u ocima od besa, kaze mama smiri se... i jedan momak taksista vide me onako, i primi nas... Nit se linja, nit sta, mali pas, spava...uf...
Stvarno mi je zao! Em se Flora ispatila, em jos ta situacija... No
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyČet Feb 04, 2010 12:47 am

Njoj svaka cast...posle onoga u ponedeljak, seckanja na "zivo" (bila pod lokalnom) i kasnije pecenja tih isecenih bradavica, pa ja bih tacno ugrizo doktora cim bih ga ugledao, plus nije jela oko 15 sati pre toga, nasetala se... svaka joj cast. Iako je nije bolelo, niti je ona to osecala, imam utisak kao da je znala da radimo nesto u njenu korist.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyČet Feb 04, 2010 11:29 am

Flora ::
Njoj svaka cast...posle onoga u ponedeljak, seckanja na "zivo" (bila pod lokalnom) i kasnije pecenja tih isecenih bradavica, pa ja bih tacno ugrizo doktora cim bih ga ugledao, plus nije jela oko 15 sati pre toga, nasetala se... svaka joj cast. Iako je nije bolelo, niti je ona to osecala, imam utisak kao da je znala da radimo nesto u njenu korist.

Svaka joj cast! Ovaj nas matori glupan je tako lud kod doktora, bezi, gica se i majmunise na sve nacine, da dr ne moze ni Drontal da mu ugura u grlo. Apsolutno nema osecaj da cinimo nesto za njegovo dobro.
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyČet Feb 04, 2010 11:49 am

Flora ::
Evo mi da se javimo...Bili jutros kod doce, potpuna anestezija...bile ipak dve, ova druga jos dublje izasla mala bela...rekao je da pratimo malo, uzeli smo malo onaj Kalcefos AD (ako se tako zove) pa na kontrolu, ako se ne vrate dobro je, ako se vrati, onda je zajebano...kako mi je objasnio to su mali tumori, e sad od tog vracanja zavisi da li su dobrocudni ili su zli. Ali bice ok.

Posle pregleda, ja je onako nosim od veterinara do taksi stanice(ni malo blizu, a ona spava sa svojih 13 kila) dolazimo, tamo desetak vozila, ja sa mamom i njom uvijenom u narucju, svi samo odmahuju, jedan jos izadje ja reko spava tu blizu samo, ma kao nema sanse onako bezobrazno... ja vec poceo da penim reko kraj, lomim vam kola svima, kreno da ih psujem(inace zaista nisam takav) suze mi u ocima od besa, kaze mama smiri se... i jedan momak taksista vide me onako, i primi nas... Nit se linja, nit sta, mali pas, spava...uf...

Pijemo malo sad te vitamincice malo pre smo klopali posle 24 sata bez hrane, ceo dan spavamo i jednom smo onako umorni piskili na kauc ali nam je oprosteno ovaj put.

Joj mica mala šta je morala da preživi...Pa kada sam videla šta ste napisali zato sam i rekla da idete kod veta za to, jer nisam htela da vas plašim jer je i jorkšir moje sestre imao to na usni i isto su rekli da je tumor...ali evo hvala bogu od operacije je sve super prošlo ima skoro 3 godine...Ljubim je puno..Bitno je da ima vas koji je volite i kojima je stalo da bude njoj dobro...neki na to nebi ni obratili pažnju .
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 EmptyČet Feb 04, 2010 12:12 pm

Flora ::
Evo mi da se javimo...Bili jutros kod doce, potpuna anestezija...bile ipak dve, ova druga jos dublje izasla mala bela...rekao je da pratimo malo, uzeli smo malo onaj Kalcefos AD (ako se tako zove) pa na kontrolu, ako se ne vrate dobro je, ako se vrati, onda je zajebano...kako mi je objasnio to su mali tumori, e sad od tog vracanja zavisi da li su dobrocudni ili su zli. Ali bice ok.

Posle pregleda, ja je onako nosim od veterinara do taksi stanice(ni malo blizu, a ona spava sa svojih 13 kila) dolazimo, tamo desetak vozila, ja sa mamom i njom uvijenom u narucju, svi samo odmahuju, jedan jos izadje ja reko spava tu blizu samo, ma kao nema sanse onako bezobrazno... ja vec poceo da penim reko kraj, lomim vam kola svima, kreno da ih psujem(inace zaista nisam takav) suze mi u ocima od besa, kaze mama smiri se... i jedan momak taksista vide me onako, i primi nas... Nit se linja, nit sta, mali pas, spava...uf...

Pijemo malo sad te vitamincice malo pre smo klopali posle 24 sata bez hrane, ceo dan spavamo i jednom smo onako umorni piskili na kauc ali nam je oprosteno ovaj put.
Nemoj da se uzbuđuješ, to su virusne bradavice, bele i rastu u vidu malih grozdova. Kod nas u parku su ih skoro svi psi imali, neko malo, neko puna usta i to je karakteristično za mlade pse, obićno do 6 meseci starosti, jer, valjda tad gube imunitet nasleđen od majke, a još nisu razvili svoj. Vitaminska boca dobro dođe! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 8 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Ari iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: