moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPet Sep 11, 2009 8:14 pm

Ovaj pas je vetrenjaca, a ja mu dodjem neki Don Kihot.

Kapiram da je mama uzela ovaj Junior...Flora mu dodje, mali pas od tri meseca, a to znaci izmedju 150 i 265 grama granula dnevno po onom sajtu... Znaci tri puta po 70 grama da joj dajem na dan i to je ok za nju?! Mnogo mi bre to nesto...
Nazad na vrh Ići dole
Bugi
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Bugi


Broj poruka : 142
Godina : 52
Localisation : Beograd
Datum upisa : 11.07.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPet Sep 11, 2009 8:17 pm

Trebace ti i Sancho Panza lol!

P.S i meni te mere uopste nisu jasne scratch . Na sajtu pise jedno , na kesi drugo .. Ja dajem nesto izmedju kafa A kad mesam dve hrane , kako onda ?? aaa


Odosmo u setnju . Pocela zuta minuta bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://leo-bigl.weebly.com/
klokkende
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
klokkende


Broj poruka : 143
Godina : 52
Localisation : Uzice
Datum upisa : 20.04.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPet Sep 11, 2009 10:35 pm

Sarma ::
Ovaj pas je vetrenjaca, a ja mu dodjem neki Don Kihot.

Kapiram da je mama uzela ovaj Junior...Flora mu dodje, mali pas od tri meseca, a to znaci izmedju 150 i 265 grama granula dnevno po onom sajtu... Znaci tri puta po 70 grama da joj dajem na dan i to je ok za nju?! Mnogo mi bre to nesto...
Pa ovako, za nju bi trebalo da uzmete granulat Medium Growth i prema tabeli za stene starosti 3 meseca ona bi trebalo da jede oko 230g dnevno ( odrastao bigl je tezine oko 15kg). Uvek imajte na umu da su ove vrednosti iz tabele samo orjentacione i da se mora pratiti razvoj steneta i prema tome korigovati kolicina granula. Samo nemojte da napravite prase od nje, mislim nemojte da je ugojite. I da, vrlo je bitno da se dok raste i razvija se, a to je recimo do starosti od godinu dana ima bas kvalitetnu ishranu, jer ono sto u psa ulozite u tom periodu kasnije se vraca visestruko. Nadam se da sam barem malo pomogao, mada na forumu ima daleko strucnijih od mene koji mogu dosta vise reci o ovoj problematici, jer ipak je meni perje blize od dlake. lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptySub Sep 12, 2009 12:18 am

Dobrodošlica maloj Flori i slobodno napred u nove nestašluke.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptySub Sep 12, 2009 4:06 am

Dobrodoslica i od Megi!

Sto se tice skakanja po krevetima, kod Megi je to bilo bezuspesno.
Cim je dovoljno odrasla da moze da skoci na krevet ili trosed, otad to redovno radi...
Muke zive su bile da je odviknemo od toga, i za sad je to sa uspehom samo u dnevnoj sobi, dok u spavacoj sobi gde spava nema sanse...
Sto se tice obavljanja nuzde, s tim nismo imali problema u kuci - vec prvog dana je naucila da sve obavlja na novine, a samostalno je sa novina presla na terasu.
Medjutim, i dan-danas piski na terasi (kakenje je naucila napolju), tako da s tim jos uvek imamo problem...
Piskila je do skoro 7-8 puta na dan, sad to radi jedno 5 puta, ali dovoljno da ne moze da se strpi dok ne izadje, a napolje izlazi 3-4 puta dnevno...
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptySub Sep 12, 2009 2:50 pm

Dobro dosla Flora !
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptySub Sep 12, 2009 8:04 pm

Hvala svima na toploj dobrodoslici. Pametnica, dobra je, polako pocinje (tacnije mi pratimo) da piski napolju samo, ali polako... Kaze tata da je samo jutros piskila na novinama, a da je on pratio kad popije vodice i izvodio je, cale faca Very Happy evo ceo dan je prosao skoro. Kul i to. Ja nisam bio kuci nesto sinoc, niti danas, niti cu veceras, tata kaze da slusa. Imamo cipelarnik, tu su lepo sve cipele, kupatilo i wc zatvoreni, i nema sta da drnda sa strane, tako da kul smo Very Happy kako sam usao u kucu, ma samo na glavu sto mi se nije popela od srece Very Happy a i ja njoj Very Happy Nista, sto se tice hrane, krenucemo malo jace da se hranimo, ipak smo veliki sad Very Happy Nema brige za gojenje, pratim ja to i vise nego dobro, kako kod sebe, tako cu i kod papija malog Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2009 10:40 pm

Dobrodosla, Florice! tr
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 11:33 am

I nas tata je bio faca. Spavao je nedelju dana na kaucu u dnevnoj sobi kad smo doneli Diku, a Dika pored njega - i nocu ga iznosio na dva sata na terasu na novine. Zato je D brzo i naucio.
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 12:08 pm

dobro dosli dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyUto Sep 15, 2009 11:22 pm

Imamo malih problema sa orijentacijom Very Happy

Ja sam pre piskila u cosku tu, a onda su mi oni prebacili u kupatilo tamo ispod lavaboa i ja sad ne znam gde da piskim Sad

Valjda ce da ukapira uskoro.

Ovi biglovi jedu sve, ali sve, i samo bi da jedu. Podsecaju me na mene. Mi juce uzeli cistili morksom prasetu kucicu i njegove(prasetove) granule pored bile, kad vidis nju, jede ona to, milina... danas je jela malo i jabuku, granule svoje kao dobar dan odere...milina njoj. Samo jede nista ne slusa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyUto Sep 15, 2009 11:29 pm

Budite strpljivi naučiće ona šta hoće, a za klopu nemajte brige sve mogu da svare.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptySre Sep 16, 2009 10:55 am

Da ne smaže i morsko prase... pig
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptySre Sep 16, 2009 1:59 pm

Pa kaze devojka moja, ona bila tu i ova krene da ga gricka, sestra kao hehe igraju se, a Sandra poludela, dobi Flora po guzici. Evo ne laje vise na njega, ali zato... Sinoc je bila tako kul scena sa flasom... Ocigledno ne kapira flasu kao mrtvu stvar, jer kako ga drmne sapicom flasa se mrdne i ona laje i bezi. Pa aj ja legnem na flasu i ugrizem je, pa i Flora dodje isto, pa mama uzme izduva vazduh iz flase, ali nema ova opet se plasi a i zanima je sta je to pa laje Very Happy Igra je prestala kad je ozbiljno pocela da rezi i da se nervira Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2009 11:13 am

ma problem je u nama mi zapravo ne razumijemo koliko su flase strasne i opasne lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2009 12:00 pm

Lino ::
ma problem je u nama mi zapravo ne razumijemo koliko su flase strasne i opasne lol!

Pogotovo kad se pomeraju
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2009 12:56 pm

A tek peskiri i krpe?! Pa to je smrtonosno oruzje! A glupe papuce i igracke sto nece da dodju kod nje kad ih ona zove, o tome da ne pricam. Prosto nece da dodju, bezobrazluk, ona zove, i zove i zove, ma nista. Na kraju jadna Flora mora sama da ustane po njih Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2009 1:27 pm

A tek kad je zima, a bigl mali i ima samo 5 meseci, pa napolju naiđe na bačen sako kojeg je hladnoća zamrzla u nekom neverovatnom obliku... do sada nas je to najviše uplašilo... affraid
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2009 1:44 pm

ma nemate vi pojma sta je strava! BALOOOONIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2009 11:59 pm

luce ::
ma nemate vi pojma sta je strava! BALOOOONIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAAA!
affraid pogotovo kad ga samo taknes sapom u igri, a on se toliko razbjesni da eksplodira uz glasan urlik. affraid ti baloni su bas nedruzeljubivi Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPet Sep 18, 2009 12:08 am

A tek baloni punjeni neonom, pa raznih oblika i veličina, a vi mislili da prošetate psa kad tamo deca i upravo nose takve balone a pas pod prvu klupu i hajde šetaj...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPet Sep 18, 2009 7:23 am

Kako su nam samo hrabri i odvazni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPet Sep 18, 2009 11:36 am

luce ::
ma nemate vi pojma sta je strava! BALOOOONIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Mašo,

pa seti se naše epizode sa helijumskim balonima na izložbi u Surčinu prošle godine! Dika je doživeo najveći horor svog života kad je uleteo u balone koji su mu se zakačili za šapu... onda je on bežao, a baloni ga jurili, onako sve u grozdu affraid affraid affraid ... u stvari, to ga je najviše uplašilo u životu...
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPet Sep 18, 2009 1:52 pm

nama ovde u centru stalno prave neka otvaranja i promocije koje ukljucuju balone... a to uopste nije u redu!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 EmptyPet Sep 18, 2009 4:41 pm

Ja moram da prekinem diskusiju o balonima jednim pitanjem...

Ona kaki 5 puta na dan.

Jel` to normalno?!

Mislim jede dosta, 4 puta po 50 grama granule, i eto jos malo nesto joj damo, jabuku tipa, jer tamo pise 230 grama granula.

Kaka je normalna, sve kul, samo ima prebrz metabolizam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 2 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Ari iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: