moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Ići dole 
+47
MarijaRio
FLAFI
LeeLoo
mini
Rona
Marley
Aloha Lusi
Bella
zoe
falkfoto
Aga Aron
mknaumoski
Vuk
lili
Shiloh
LuSho
olja76
Dnica Pajic
Bugi
Boky&Tanja
Sara <3 Bigl
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Dani
Joker_Poker
Bigl Bole
elmer fudd
Luna
Meda
Medena
tatjana
Dika
DP
jimmy
Niva
luce
Lilu The Great
Dolly
Ivana
Zvoncica
Ksenija
Lea2006
Janchee
Bunny's Nightmare
Lino
milena
Andrijana
jok.mi
51 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySre Avg 06, 2008 9:51 am

Kako su slatki, i kako se oni igraju! A najbolji mi je kraj, kada Nando 'ladno sjedi na njoj. smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySre Avg 06, 2008 10:20 am

DIVAN KLIP! NANDO PROSTO NE ZNA ŠTA BI PRE, DA LI DA SE IGRA SA DRUGOM KUCOM ILI SA ONIM ŠUŠKAVIM STVARČICAMA!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySre Avg 06, 2008 10:32 am

Nando je car!! Kako je seo na kucu na kraju. Koja dominacija Laughing smeh
Jel i ta mala kuca vasa?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySre Avg 06, 2008 11:44 am

pretpostavljam da je Kurir bio u pitanju Smile))

bas su slatkisi blesavi!


Poslednji izmenio luce dana Sre Avg 06, 2008 4:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySre Avg 06, 2008 1:39 pm

slatkice malene hehe
cmok unistavacu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyČet Avg 07, 2008 10:09 pm

Fenomenalni su!
smeh smeh smeh tr tr tr
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyČet Avg 07, 2008 10:15 pm

milena ::
Fenomenalni su!
smeh smeh smeh tr tr tr

smeh smeh slazem se!! smeh
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPet Avg 08, 2008 12:33 am

Kuca se zove Malena i to je kuca Ivanine majke i ponekad idemo kod njih u goste da bi se ovo dvoje igralo. Danas smo takođe bili u gostima i njih dvoje je uživalo u igri na dvorištu. Inače nije bio Kurir u pitanju već Politika i Sportski žurnal.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPet Avg 08, 2008 12:36 am

Postavio bi pitanje svim iskusnim vlasnicima ovih blentavih kucova: da li i Vaše kuce obožavaju da se uvaljaju u nešto smrdljivo što nađu na ulici? scratch
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPet Avg 08, 2008 1:00 am

jok.mi ::
Postavio bi pitanje svim iskusnim vlasnicima ovih blentavih kucova: da li i Vaše kuce obožavaju da se uvaljaju u nešto smrdljivo što nađu na ulici? scratch

Biglovi su lovacki psi i njima je neophodan smrad crkotine ili neceg tako uzasnog da ga plen ne bi osetio. Znaci sasvim je normalno da to redi jer u lovu jedino tako moze da prodje neopazen.

Da ne pominjem sve Bilijeve izlete Mad
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPet Avg 08, 2008 1:21 am

Kako ja njemu da objasnim da on neće ići u lov i da nema potrebe za takvom kamuflažom, ili da se povinujem njegovim željama i da kao dobar roditelj dozvolim da se mališan slobodno razvija i da nabavim zeca kako bi mogao da razvije tu svoju crtu lovačkog psa. Možda me natera da promenim mišljenje i u vezi lova i da krenem sa njim po poljima i da jurcamo za zečevima. Neznam samo kako ćemo se snaći kad naletimo na nekog zeca koji nebi da se igra sa nama.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPet Avg 08, 2008 1:26 am

Jedini spas je da molitre boga da ne naletite na nesto njemu zanimljivo,inace tu nikakva dresura ne pomaze. Mi smo probali sve,vikanje,batine,ma bukvalno sve ali nije vredelo.
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPet Avg 08, 2008 10:23 am

jok.mi ::
Kuca se zove Malena i to je kuca Ivanine majke i ponekad idemo kod njih u goste da bi se ovo dvoje igralo. Danas smo takođe bili u gostima i njih dvoje je uživalo u igri na dvorištu. Inače nije bio Kurir u pitanju već Politika i Sportski žurnal.

Znaci sada su presli na sport!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySub Avg 09, 2008 12:58 am

Pa počela je olimpijada. top gun
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySub Avg 09, 2008 8:34 am

jok.mi ::
Pa počela je olimpijada. top gun

Da! Nas je Dika jutros u cik zore sve izbudio, da slucajno ne zakasnimo na zensku odbojku!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySub Avg 09, 2008 1:50 pm

Dika ::
jok.mi ::
Pa počela je olimpijada. top gun

Da! Nas je Dika jutros u cik zore sve izbudio, da slucajno ne zakasnimo na zensku odbojku!
Mene je Doli pre početka izvela u park, da lepo pokisnemo i vratimo se na početku drugog seta.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptySub Avg 09, 2008 8:56 pm

Dolly ::
Dika ::
jok.mi ::
Pa počela je olimpijada. top gun

Da! Nas je Dika jutros u cik zore sve izbudio, da slucajno ne zakasnimo na zensku odbojku!
Mene je Doli pre početka izvela u park, da lepo pokisnemo i vratimo se na početku drugog seta.

Izvrsno! Pravi olimpijski duh!
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPon Avg 11, 2008 12:00 am

Praćenje olimpijade može se odvijati samo u rano jutarnjim satima pre doručka. Posle doručka ovaj mali klempani želi da samo on bude u centru pažnje i nemam nikakvih šansi da nešto odgledam, prvo razvlači moje papuče, pa moj šorc nosi kao zastavu. Jutros frajer kao krenuo u jutarnju kupovinu je te jeuzeo moj mobilni i novčanik, pa pošto mu mobilni nije bio interesantan (isoadao mu je iz usta), dokopao se mog novčanika i ceo sadržaj razvukao po dvorištu. Morao je zato da dobije po guzi, a ja nisam siguran da li sam sve ono što je bilo u novčaniku pronašao. Frajer kao krenuo u jutarnju kupovinu
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPon Avg 11, 2008 1:17 am

Što se tiče objašnjenja da neće u lov valjda je nemoguće objasniti, ipak je radi priroda to smo shvatili vodeći Nivu na selo.Inače mi imamo iskustva sa mnogim Nivinim nestašlucima i došli smo do zaključka da sve što želiš da sačuvaš moraš da skloniš od te radoznale njuške u suprotnom biće izgrickano.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPon Avg 11, 2008 10:01 am

jok.mi ::
Praćenje olimpijade može se odvijati samo u rano jutarnjim satima pre doručka. Posle doručka ovaj mali klempani želi da samo on bude u centru pažnje i nemam nikakvih šansi da nešto odgledam, prvo razvlači moje papuče, pa moj šorc nosi kao zastavu. Jutros frajer kao krenuo u jutarnju kupovinu je te jeuzeo moj mobilni i novčanik, pa pošto mu mobilni nije bio interesantan (isoadao mu je iz usta), dokopao se mog novčanika i ceo sadržaj razvukao po dvorištu. Morao je zato da dobije po guzi, a ja nisam siguran da li sam sve ono što je bilo u novčaniku pronašao. Frajer kao krenuo u jutarnju kupovinu

Neće, valjda, u kupovinu bez novčanika?!
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPon Avg 11, 2008 10:40 am

i dobro je sto je i mobilni poneo
ja se uvek iznerviram kad se vratim kuci, a mama mi kaze
"a sad idi nazad, zaboravila sam da ti kazem da uzmes to i to"

Smile
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyPon Avg 11, 2008 11:46 am

Nando je car!!!! king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyČet Sep 11, 2008 11:16 pm

Evo i nas posle dužeg vremena. Malo smo nameštali prostor za našeg ljubimca i za novu devojčicu koju smo nabavili da Nando nebi bio sam. Zove se Oksa od Progara. Dok smo ih vozili kući malo su se držali rezervisano
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Dscf4410
Potom je počelo upoznavanje sa nama i neizbežno maženje
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Dscf4610
Malo se pravimo važni jer smo mi ipak jedna dama.
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Dscf4810
Nando je svoju novu drugaricu primio oberučke (sa sve četiri šape)
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Dscf4811
Posle upoznavanja i jurnjave usledila je popodnevna dremka.
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Dscf4611
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyČet Sep 11, 2008 11:20 pm

Baš vam je lepa prinova, čestitam cheers tr
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 EmptyČet Sep 11, 2008 11:59 pm

Jao,mala lepotica. Bas ce im biti lepo.

A mozemo li znati ko su joj roditelji?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nando, Oksa i Stella iz Kovina
Nazad na vrh 
Strana 3 od 41Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Sledeći
 Similar topics
-
» Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina
» Djura i Stella iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: