moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Medena iz Subotice

Ići dole 
+25
Ari
Lino
tatjana
Dika
marina
Dolly
elmer fudd
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Jasna
dusan
pipi
bambucha
Andrijana
Ksenija
Bunny's Nightmare
Janchee
Jan
Lea2006
w33d4
Zobenica
Admin
nikola2001
Medena
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Jan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jan


Broj poruka : 214
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.02.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptySub Avg 04, 2007 12:43 pm

Uz Vas smo!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptySub Avg 04, 2007 1:42 pm

Biće ona dobro, to se dešava kod naših alavih kuca koje svašta trpaju u usta!!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptySub Avg 04, 2007 6:41 pm

Rekonvalescentkinja je i dalje prelepa, nevidjena je manekenka. Njen bezobrazluk idu u prilog njenom ozdravljenju. Smile
Kod Zigija prvi simptomi popravljanja zdravlja su bezobrastina i neposlusnost. Secam se kada je prosle godine imao bronhitis, znala sam da je ozdravio onog trenutka kada je poceo da vuce u setnji.
Ja te poptuno razumem sto si se potresla. Svi mi koji nase pse jako jako volimo se potresemo i zestoko istraumiramo u ovakvim situacijama. Ja se potresem za tudje pse, a tek za ovog mog!!!!!
Poljubi Medenu i u moje i u Zigijevo ime. Mi znamo da je ona jaka i da ce sve prebroditi!!!!! Uostalom, ima svu neophodnu ljubav i brigu u porodici Laughing Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptySub Avg 04, 2007 8:33 pm

Ne znam kakvu je to bocu Medena dobila jutros, ali mora da je neki pseći speed ili slično - od jutros u 9 do popodne u 5 je NEPRESTANO skakala, grizla, čupala, i generalno pravila rusvaj. :O

Meni je ovo tako teško palo jer sam malko isprepadana od mogućeg trovanja. U tom filmu zbog koga smo mi i uzeli biglića (Year of the Dog, pisala sam o tome na drugoj temi) obrt u radnji nastaje kada je bigl glavne junakinje u komšijskoj garaži progrizao neku vreću, pojeo sadržaj i otrovao se. S obzirom kako su biglovi izgleda izjelice nije ni čudo, a ni naša šmizla nije bolja, zanima je sve živo a o mrtvom da ne pričamo, i u stanju je satima da sjedi ispred kante za smeće!

Uglavnom, sada je sve u redu, i ona i mi se oporavljamo. Hvala svima na ljubavi i podršci!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptySub Avg 04, 2007 8:38 pm

Ziggy je pojeo babine antireumatike kada je bio klinac, od otprilike 7 meseci. Njoj zeni je ispala tabla sa lekovima, i ona nije primetila, ali zato je on nasao i pojeo. To je bilo jezivo, posto je rasturio sebi zeludac, pa je kakio krvi, itd. U vetrinarskoj stanici su mi rekli da su nakon ovog Zigijevog slucaja imali isto to ali sa nekim drugim biglom iz NSa. Oni su kao usisivaci!!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptySub Avg 04, 2007 8:41 pm

super da joj je bolje
Nazad na vrh Ići dole
Jan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jan


Broj poruka : 214
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.02.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptySub Avg 04, 2007 8:56 pm

Uh!

Alavica mala.

Ma ljubim je!
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptySub Avg 04, 2007 9:49 pm

I Ogy je par puta pojeo razne lekove kada je bio sam kod kuće. Dođem ja, i zateknem ga pored vrata drogiranog, a tabla lekova stoji pored njega! Par puta me ispresecao tako, ali uvek posle 10 mina počinje da divlja, i znam da je sve u redu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 9:37 pm

Jao, koji narkosi! Smile

Imam pitanje za vas u vezi revakcinacije. Nama je receno da Medena treba da se revakcinise 7. augusta. Malim preracunavanjem kod veterinara shvatili smo da je vakcinisana sa 6 nedelja. E sad, da li mi svakako treba da je revakcinisemo mjesec dana poslije vakcine, iako je po uzrastu rano? I pretpostavljam da sa izlascima i druzenjima ipak treba da sacekamo da napuni 3 mjeseca (jer ce ono revakcina plus deset dana biti prije toga)? Nekoliko puta danas smo pitali veterinara isto pitanje, medjutim odgovor nismo dobili, znate kako to vec ide. Pitacemo sutra ponovo ali zelim da cujem i vase misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 10:12 pm

Evo novog foto sešna: mrgud na vratima.

Medena iz Subotice - Page 3 Dsc01419mc2
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 10:33 pm

Prvo malo poziram...
Medena iz Subotice - Page 3 Dsc01446of4
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 10:36 pm

...a onda prionem na posao!
Medena iz Subotice - Page 3 Dsc01434rq1
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 10:48 pm

Jao kako joj je glavica flekava! Smile
Medena iz Subotice - Page 3 Dsc01422je3
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 10:52 pm

Je li i vaše kuce vole da sjede?
Medena iz Subotice - Page 3 Dsc01421nr8
Sve u svemu, ozdravila je skroz!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 241
Datum upisa : 04.12.2006

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyNed Avg 05, 2007 10:54 pm

zadnja slike je zakon, a neverovatna je boja glave, to prvi put vidim
Nazad na vrh Ići dole
https://bigl-srbija.editboard.com
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 11:12 am

Dlaka na glavi je ekstra. Ima neverovatne sare!!! A tek usi kakve su!!!! Jos nevidjena lepotica - Medena
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 1:46 pm

Medena ::
Imam pitanje za vas u vezi revakcinacije. Nama je receno da Medena treba da se revakcinise 7. augusta. Malim preracunavanjem kod veterinara shvatili smo da je vakcinisana sa 6 nedelja. E sad, da li mi svakako treba da je revakcinisemo mjesec dana poslije vakcine, iako je po uzrastu rano? I pretpostavljam da sa izlascima i druzenjima ipak treba da sacekamo da napuni 3 mjeseca (jer ce ono revakcina plus deset dana biti prije toga)? Nekoliko puta danas smo pitali veterinara isto pitanje, medjutim odgovor nismo dobili, znate kako to vec ide. Pitacemo sutra ponovo ali zelim da cujem i vase misljenje.

Veterinar ne zna ni sam šta da nam preporuči... Da li neko zna da li je važnije da se revakcina dobije mjesec dana poslije (prerano date) vakcine, ili je važnije da se revakcina da u 12. nedelji života?
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 2:47 pm

Mesec dana je minimalni razmak izmedju vakcine i revakcine, kao i kod dece, a ne maksimalni! Lea je rodjrna 3.7. pa vakcinisana 14.8. a revakcinisana kada je napunila 2,5 meseca i tri dana, tj. 21.9.


Poslednji izmenio dana Pon Avg 06, 2007 2:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 2:47 pm

Mi smo Ziggyja 2x revakcinisali.... Tako da je i to moguca opcija. Dakle, mozes sada ovu i onda kada napuni 12 ili vise nedelja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 3:26 pm

Ijaooj...Nama se izvuklo vreme....Na miru sam pogledala sve stranice i Medena je definitivno slatkica,slatkica,slatkica. Cica joj zeli dobrodoslicu na forum!
fff
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 7:54 pm

Hvala na savjetima, i hvala Cici na dobrodošlici!
E sad moram malo da otračam Pedigree. Na njihovom sajtu za Srbiju oni reklamiraju besplatne telefonske savjete o njezi kućnih ljubimaca svakog ponedeljka i četvrtka od 5 do 7. I tako se dolepotpisana a naivna vlasnica biglića, željna znanja i konsultovanja, obradovala i u naznačeno vrijeme zvala taj broj. Zvoni, niko se ne javlja. Nekoliko puta tako. Onda se najzad čuje pozdravna poruka, dobili ste taj i taj broj, dajemo savjete, bla bla, i na kraju se javi neka teta. Sva ozarena, naivna vlasnica počne da trtlja o svom kučetu, a teta je poslije nekog vremena prekine: "Jao, ja ne mogu ništa oko toga da vam pomognem. Ja o tome ništa ne znam. Ovde u kancelariji nema nikoga osim mene, svi oni [valjda ti stručni] su tu samo do pola pet, morate ih zvati ranije." Ali zašto onda na sajtu piše tim danima, to vrijeme. Nema ona pojma, uglavnom tu iza pola pet nikad nema nikoga, osim nje (a ona je vjerovatno spremačica).
Ja sam baš razočarana. Pa oni neozbiljno tretiraju svoje kupce. Ako ta usluga više ne postoji, što ne skinu reklamu sa sajta? A ako postoji što ne rade kako treba??
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 8:00 pm

Aaa, da! I ja sam pre nekih 2 meseca bila na njihovom sajtu, pounila onaj formular za besplatne pakete hrane. Poslali mi poruku da ću ga dobiti u roku od 30 dana. Naravno, nisam ga dobila... Very Happy Mada, iskreno, nisam ni očekivala da hoću.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 8:21 pm

vole da sede i onda zamisljeno gledaju gledaju....
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 10:03 pm

NJihova hrana je i onako u rangu najgorih. posebno za male do godinu dana!
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 EmptyPon Avg 06, 2007 10:05 pm

A mi samo njihovu kupujemo... Ogy je najviše voli... gfd
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Sponsored content





Medena iz Subotice - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medena iz Subotice
Nazad na vrh 
Strana 3 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» Medena iz Subotice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: