moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lava iz Borce

Ići dole 
+30
AleksaBG
Snoopy Gang
Moka
Konan
Natali
King i Maša
Anja..
Lino
Boss
soffijov
Tabasko the Dika
Capo UE
Niva
Vasica T
naca-faca
Emanuela
Ddans Dream Tim
oto
snoopy
Gogili
.Marija.
Monika
Ksenija
Dolly
Bella
jecolinja
LuSho
atos
Lea2006
antmari
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći
AutorPoruka
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyPet Jun 24, 2011 2:22 pm

Meni je narocito milo zbog porodicnog okupljanja
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyPet Jun 24, 2011 2:41 pm

Tabasko the Dika ::
Meni je narocito milo zbog porodicnog okupljanja

Lei je žao sto zbog teranja neće doći da vidi svoju decu Embarassed a ja ako se organizujem dolazim sunny
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyPet Jun 24, 2011 3:46 pm

Dodji Vesna, obavezno!
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyPet Jun 24, 2011 7:51 pm

Dodji Vesna, ovo je porodicno okupljanje Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptySub Jun 25, 2011 1:36 am

antmari ::
Dodji Vesna, ovo je porodicno okupljanje Smile


smeh top gun
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptySub Jun 25, 2011 9:09 pm

Evo malo mojih novih fotkica Smile
Cisto da vidite kako Marija i ja uzivamo u dvoristu kad je lepo vreme. Ona pije kaficu, a ja ili jurim macke ili nesto glodjem.

Prvo malo dvorisne uzivancije cheers

Lava iz Borce - Page 11 2i2cex

Lava iz Borce - Page 11 2gvo2s0

Lava iz Borce - Page 11 Okcxl0

...a onda, kad me odvede (citaj odnese) u kucu Sleep Sleep Sleep

Lava iz Borce - Page 11 2epin8i

Lava iz Borce - Page 11 2i1fj3m
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptySub Jun 25, 2011 9:14 pm

Lava je prelepa tr
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptySub Jun 25, 2011 9:18 pm

Prenela sam joj sta ste rekli i kaze da vas mnogo pozdravim i da vam porucim da se vidi da imate ukusa trgtr
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptySub Jun 25, 2011 9:56 pm

Lavice bas si slatka,jako mi se svidja sminka oko ociju,ista Lea Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptySub Jun 25, 2011 10:49 pm

Lavo moja, pa lepša si od mame mnogoooo, a to je normalno! Neću stići sutra da te vidim, pa ćeš biti slikana od tetka Doli hehe A ovoj tvojoj Mariji čestitaj nagradu koju je dobila trgtr mada mogla je i tebe da prošeta po Contu smeh
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyNed Jun 26, 2011 6:18 pm

Lea2006 ::
Lavo moja, pa lepša si od mame mnogoooo, a to je normalno! Neću stići sutra da te vidim, pa ćeš biti slikana od tetka Doli hehe A ovoj tvojoj Mariji čestitaj nagradu koju je dobila trgtr mada mogla je i tebe da prošeta po Contu smeh
Hvala Vesna! Prosetala bih ja Lavu po Kontinentalu, nego nije htela da ide, kaze nema sta da obuce scratch Inace, sto se tice slicnosti sa mamom Leom, danas nikome nismo morali da kazemo ko smo! Kad je vide svi kazu " Evo ga Leino dete" smeh
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyNed Jun 26, 2011 6:24 pm

Jedva čekam da vidim slike iz Surčina!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyNed Jun 26, 2011 8:02 pm

Kakvu nagradu? Za najlepsi osmeh? Very Happy

Danas smo upoznali nasu Lavu! Lepa, velika devojka i super biglic!
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyNed Jun 26, 2011 8:20 pm

Lea2006 ::
Jedva čekam da vidim slike iz Surčina!

Mi smo bili lenji pa nismo nista slikali. Bilo nam je malo mucno da drzimo nase razigrane malisane vezane kad ima toliko novih drugara oko njih za igru. Tako da su se Lava i Aki pokupili i otisli malo do reke gde smo ih pustili da se izigraju malo. Ljubimci im doruckovali i popili po koje pivce dok su se deca igrala. Nakon igranjca vratili smo se nazad i najzad videli nasu seku Lajkicu i batu Limba. Sledece druzenje je vec ugovoreno za sledeci vikend i to ce drustvo biti vece,ovog puta ce nam se pridruziti i bata Limbo i seke Lajka cheers .
Slike sa izlozbe ocekujemo od drugih.
Mama nam je bas falila! Ljubi je njeno dete puno puno hehe
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyNed Jun 26, 2011 8:47 pm

Tabasko the Dika ::
Kakvu nagradu? Za najlepsi osmeh? Very Happy

Danas smo upoznali nasu Lavu! Lepa, velika devojka i super biglic!

Izmedju ostalog i za osmeh top gun a inače od Media Partner-a za emisiju trgtr
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyNed Jun 26, 2011 9:00 pm

E pa Marija sve čestitke, nismo informisani inače bi čestitali uživo cheers

Lavina crna boja (i šminka) je za nijansu izraženija od Limbove, inače su pravi blizanci (identični) i povukli na mamu Smile
Laika i Aki predstavljaju tatinu stranu ali strašno liče jedno na drugo jedino je Laikica malo sitnija.
Prelepo ih je videti sve na jednom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyNed Jun 26, 2011 11:56 pm

Drugari, mnogo vam hvala na cestitkama! Jedva cekam da se vidimo ponovo na druzenju i da ih sledeci put pustimo da se izigraju i izjurcaju. Ko ne zna, to je neprocenjivo vredan prizor, a i za nase maze je sjajna zabava. Bilo bi super da nam se jos neko pridruzi sledeceg vikenda! Lava i ja bismo bile presrecne da vidimo mamu Leu Smile p.s. Tata je danas bio ocaravajuce lep u ringu! Mi se sad pitamo da li cemo ikad nauciti taj stav i graciozan hod. Probala sam danas da stavim Lavu u stav...naravno, prvo se odbranila i vratila se u svoju uobicajeno blentavu pozu, a onda me je totalno zblanuto gledala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyPon Jun 27, 2011 12:43 am

Koliko sam obaveštena, Lavica je danas dobila najviše komplimenata za izgled trgtr a vežbanjem će naučiti i ring dresuru-ne sumnjam hehe
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyUto Jun 28, 2011 10:03 am

antmari ::
Probala sam danas da stavim Lavu u stav...naravno, prvo se odbranila i vratila se u svoju uobicajeno blentavu pozu, a onda me je totalno zblanuto gledala Smile
smeh


al moram je pohvaliti da je lava jedan jako dobar i poslusan biglic.. kamo je stavis, tamo je! Shocked andjeo ff
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyUto Jun 28, 2011 2:21 pm

E, i ja sam danas dobila cip i vakcinu protiv besnila. Bilo je grozno i bolelo me je i nikada im necu oprostiti sto su me vodili kod veterinara! A, ona doktorka ce da vidi svoga boga, samo da je negde sretnem! aaa Suspect aaa Sad moram da jedem i odmah da idem da spavam jer sam pod stresom, a Marija slobodno moze da ocekuje jedno protestno zapisavanje parketa kad se probudim! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyUto Jun 28, 2011 2:39 pm

antmari ::
E, i ja sam danas dobila cip i vakcinu protiv besnila. Bilo je grozno i bolelo me je i nikada im necu oprostiti sto su me vodili kod veterinara! A, ona doktorka ce da vidi svoga boga, samo da je negde sretnem! aaa Suspect aaa Sad moram da jedem i odmah da idem da spavam jer sam pod stresom, a Marija slobodno moze da ocekuje jedno protestno zapisavanje parketa kad se probudim! Evil or Very Mad
I Doli je loše prošla kada je čipovana. Neuka ,ili neiskusna veterinarka, koja je menjala našeg stalnog veta, koji je bio na odmoru, gnjavila ju je i davila, pokušavajući da probode kožu sa onim čudom,aaa htela sam ja nju posle da čipujem!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyUto Jun 28, 2011 3:42 pm

antmari ::
E, i ja sam danas dobila cip i vakcinu protiv besnila. Bilo je grozno i bolelo me je i nikada im necu oprostiti sto su me vodili kod veterinara! A, ona doktorka ce da vidi svoga boga, samo da je negde sretnem! aaa Suspect aaa Sad moram da jedem i odmah da idem da spavam jer sam pod stresom, a Marija slobodno moze da ocekuje jedno protestno zapisavanje parketa kad se probudim! Evil or Very Mad

prenemaži se i dalje /kaže ti mama/, služiće te kao princezu, gostiće te i maziti svi! Izdrži što duže top gun
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyUto Jun 28, 2011 5:58 pm

ljubimo seku!!!
mi smo prosli super s cipiranjem
al znam da je to muka, zamisli kad sam ja morala s tom istom iglom cipirati moju feretku koja ima samo 770 grama pale
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyUto Jun 28, 2011 6:13 pm

Ma, Lavina doktorka se zena trudila da sve to prodje sto bezbolnije, ali Lava joj uopste nije olaksavala posao! Na kraju, da se ne bi povredila i da bi bila mirna, drzali smo je moj brat (od 2 metra i 100 kila), drugi doktor u ambulanti ( takodje, korpulentan dasa) i ja ( isto ne bas sicusna zena). Uspeli smo da je savladamo i umirimo, ali za dlaku! Ona kod veta postaje snagator, kao da se bori za goli zivot...Mada, jadnicak, mozda i misli da je bukvalno tako affraid
Nazad na vrh Ići dole
soffijov
bigl-manijak
bigl-manijak
soffijov


Broj poruka : 255
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 EmptyUto Jun 28, 2011 6:18 pm

Jooj muke sa cipovanjem Sad Santi je veterinarka dala kosku da jede i za to vreme je cipovala.Nije se ni malo bunila..
Lavo odmaraj zasluzila si cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lava iz Borce - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lava iz Borce
Nazad na vrh 
Strana 11 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Bianca Kockica iz Borce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: