moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lava iz Borce

Ići dole 
+30
AleksaBG
Snoopy Gang
Moka
Konan
Natali
King i Maša
Anja..
Lino
Boss
soffijov
Tabasko the Dika
Capo UE
Niva
Vasica T
naca-faca
Emanuela
Ddans Dream Tim
oto
snoopy
Gogili
.Marija.
Monika
Ksenija
Dolly
Bella
jecolinja
LuSho
atos
Lea2006
antmari
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći
AutorPoruka
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyUto Jun 28, 2011 8:35 pm

Ma da, mi pitamo jel boli čip, a oni se prave važni - ma ne uopšte ne boli Smile
Ako u subotu bude loše vreme i planovi za druženje nam propadnu odosmo da se čipujemo i vakcinišemo, a Limbo će da da ujede vet-a i to dva puta (odmazda za seku Lavu Smile)!
cmok
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyUto Jun 28, 2011 10:15 pm

Bravo sekice,svaka cast! Znam da je bolelo,ali bilo pa proslo.....sad mozemo da putujemo sa nasim ljubimcima i preko grane cheers
I bata Aki je,kao sto znas u subotu cipovan i vakcinisan i sve je super podneo. Malo je cvilnuo,ali je ubrzo za tim opet bio raspolozen za druzenje!!!
Ja se iskreno nadam da nam vreme nece ometi planove za vikend....samo da ne bude kisa,a 22 stepena su pomeni idealna za takvo druzenj,ni previse vruce,ni previse hladno!!!!
Mi smo za!!!


Poslednji izmenio jecolinja dana Čet Jun 30, 2011 10:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptySre Jun 29, 2011 3:40 pm

I mi smo za i jedva cekamo!!!! Ja se samo nadam da necu morati da radim u subotu, posto su mi danas na poslu rekli da se to ne zna do petka, jer "tek tad se pravi raspored" Suspect
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptySre Jun 29, 2011 4:21 pm

snoopy ::
Ma da, mi pitamo jel boli čip, a oni se prave važni - ma ne uopšte ne boli Smile
Ako u subotu bude loše vreme i planovi za druženje nam propadnu odosmo da se čipujemo i vakcinišemo, a Limbo će da da ujede vet-a i to dva puta (odmazda za seku Lavu Smile)!
cmok

Braco, seka od tebe ocekuje da se boris kao lav i da im pokazes da sa nama nema zezanja! Mad
Pa, sta misle oni? Hajde mi njima da zabodemo iglu u vrat i da ih ubedjujemo kako nista ne boli affraid affraid affraid

Jedno sto je u svemu tome dobro je to sto kratko traje i sto ti posle svi titraju kad se vratis kuci. Eto, meni jutros iz sazaljenja dali cistu junetinu da jedem. Boli me uvo! Sad cu to da im trazim i za rucak i za veceru kafa
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptySre Jun 29, 2011 10:34 pm

Super da cujem da Lava ima nesto i na tatu: i on se pretvara u lava u veterinarskoj ambulanti i sta god da mu se radi, po troje ga drzimo. Ja mislim da se veterinar Mica uhvati za glavu kad nas vidi u dvoristu...
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptySre Jun 29, 2011 11:08 pm

Tabasko the Dika ::
Super da cujem da Lava ima nesto i na tatu: i on se pretvara u lava u veterinarskoj ambulanti i sta god da mu se radi, po troje ga drzimo. Ja mislim da se veterinar Mica uhvati za glavu kad nas vidi u dvoristu...
kafa Bio pre nas neki mali koker po istom pitanju (vakcina i cip)...cutao jadnicak, bio miran ko bubica! Kad je Lava dosla na red i kad je vec na vratima pocela da se batrga, pojela me sramotica od onih ljudi! Onda je, kad je sve bilo gotovo, odlucila da ode i da ne plati. Jedva smo je stigli Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 9:44 am

antmari ::
[quote= Onda je, kad je sve bilo gotovo, odlucila da ode i da ne plati. Jedva smo je stigli Embarassed
smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 10:50 am

antmari ::
Onda je, kad je sve bilo gotovo, odlucila da ode i da ne plati. Jedva smo je stigli Embarassed
Hahahahaha,mogu da je zamislim...pevacica nasa plasljiva. E moram da ti kazem da je i Aki postao jako plasljiv. Poceo je da se plasi velikih kuca,ne svih,ali opet....do skoro je bio neustrasiv.
Sinoc sam ga izvela oko pola 12 i naleteli smo na Dogu,veliku belu,da si ga samo videla kako je uhvatio sturu i sve se okretao da vidi da li ga prati.....otrcao je pravac kuci,jedva sam ga stigla smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 12:05 pm

Mi smo danas opet zavrsile kod veta Sad Nesto ju je mucio zeludac, pa je dobila temperaturu. Dobila je neke 4 boce (antibiotik, neku za snizavanje temperature i dve za zeludac). Sad je mnogo bolje, nema vise temperaturu i eno je spava, posto se naravno izmorila od borbe sa doktorkom. Mislim da ce biti ok. Javljam popodne da li nas je proslo
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 12:36 pm

ljubimo seku!!
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 12:49 pm

I seka vama salje pusu! Doduse, trenutno hrce ali sigurna sam da bi poslala pusu da je budna Smile
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 1:03 pm

Au bre Lavice, ala su te izbockaliii Sad


Poslednji izmenio snoopy dana Čet Jun 30, 2011 4:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 1:18 pm

Lava izgleda preterala sa gozbom tr
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 4:47 pm

Cini mi se da je sada malo bolje, ali i dalje nece da jede. Dala sam joj onu Hills konzervicu za probleme sa stomakom, ali jok!
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 4:56 pm

pametnica mala.. zna da joj jos nije dobro, pa ne zeli papati
nadam se da ce joj se brzo sve to smiriti
a jel povracala kad joj je bilo lose?
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 5:41 pm

Jutros kad smo se probudile pocela je malo da se trese i bila je malo pokunjena. Onda smo krenule kod doce i povratila je u kolima dva puta, ali samo onu sluz iz zeludca, posto jutros nije klopala. Kod veta je imala ozbiljnu salivaciju (mislim zbog stresa), a u povratku je jos jednom povratila. Zeludac je kod veta boleo na dodir. Od kad smo se vratile, nije vise povracala, ali samo spava...mozda je to od one 4 inekcije? Imala je jutros temperaturu 39,5. Sad nema povisenu.
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 5:49 pm

Jao srce malo...nadamo se da ce sto pre proci...Capo joj salje veliki poljubac i da nam brzo ozdravi!!!
cmok

Lava iz Borce - Page 12 Il_570x_N_20471825
image host
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 6:33 pm

HVALA CAPO! E, Lava i ja trenutno izgledamo bas kao Carli i Snupi na slici Smile
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 8:59 pm

Nama nije bas najbolje, pa cemo ujutru opet kod veta. Nista danas nije htela da jede, jos dva puta je povracala i samo kunja ceo dan Sad Bas se brinem Sad
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyČet Jun 30, 2011 10:01 pm

ajoj Sad
javljajte nam i dalje kako nasa sekica

nas je upravo vet nazvao kuci da nas pita kako smo, bas lijepo od njega Smile
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyPet Jul 01, 2011 9:43 am

nedaj se Lavice, ozdravi brzo cmok
Nazad na vrh Ići dole
soffijov
bigl-manijak
bigl-manijak
soffijov


Broj poruka : 255
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyPet Jul 01, 2011 12:46 pm

Ljubimo Lavu,bice sve ok,ne brini cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyPet Jul 01, 2011 1:25 pm

Proveri da nije bilo nekog krpelja? Meni ovo ne liči na problem od hrane. Baš se brinem! Ako ne bude bolje, konsultujte još nekog veterinara!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyPet Jul 01, 2011 1:38 pm

Lava je danas mnooogo bolje, sto znaci da se vratila svojim dnevnim aktivnostima jurcanja kroz kucu, izazivanja moje mame kradjom njeni stvari itd. Takodje, vratio joj se apetit cheers Danas je opet primala boce, a i sutra ce, ali cenim da ce posle toga biti kao nova.

Sto se tice krpelja, nije ga bilo sigurno, posto bas vodim racuna o tome i pregledam je posle svake setnje. Kaze doca da, dok su tako mali, gutaju sve zivo, pa su i problemi sa zeludcem praceni temperaturom. Nije krpelj, srecom, a i bas joj je danas bolje.

Drugari, hvala vam sto se brinete za nas. Prenela sam Lavi pozdrave i zelje za brzim ozdravljenjem i ona vam salje jedan liz od srca cmok
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 EmptyPet Jul 01, 2011 1:58 pm

cmok tr
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lava iz Borce - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lava iz Borce   Lava iz Borce - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lava iz Borce
Nazad na vrh 
Strana 12 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Bianca Kockica iz Borce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: