moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aki sa Karaburme

Ići dole 
+38
AleksaBG
soffijov
Konan
Kaan
Atos-BOBI
Moka
Natali
King i Maša
Monika
Snoopy Gang
Ilarion Beagles
Ddans Dream Tim
lonisland
Shiloh
Boss
Niva
snoopy
Gogili
Bella
oto
atos
Capo UE
LuSho
Dani
Anja..
Niche
.Marija.
Ksenija
Maks(a)
naca-faca
Emanuela
Tabasko the Dika
Lino
Dolly
Vasica T
antmari
Lea2006
jecolinja
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Konan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Konan


Broj poruka : 223
Localisation : Bulbuder.. Zvezdara...
Datum upisa : 05.11.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySre Dec 21, 2011 8:19 pm

Ksenija ::
Serenina i Blankine cinije su posle jela takve kao da su iz masine za pranje posudja izasle smeh

Sto mi je ovo poznatooo Smile pa jos kad krene da gura ciniju... I laminat mi se sija lol!
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySre Dec 21, 2011 9:30 pm

Konan ::
Ksenija ::
Serenina i Blankine cinije su posle jela takve kao da su iz masine za pranje posudja izasle smeh

Sto mi je ovo poznatooo Smile pa jos kad krene da gura ciniju... I laminat mi se sija lol!
znam kako je lol! pig
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySre Dec 21, 2011 11:41 pm

jecolinja ::

Dijagnoza mu je potpuno zdrav i razmazen pas top gun cheers

to brate cheers
sta te briga, nek se oni misle.. ti uzivaj dok mozes smeh
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyČet Dec 22, 2011 12:24 am

I Akijeva cinija se veceras sjaji,posle preskocena tri obroka cetvrti je smazao u cugu i to suve granule affraid ... Cak je trazio jos,ali obzirom da je dobio celu porciju do ujutru nema No Rolling Eyes


PozdrAV drugari
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyČet Dec 22, 2011 12:28 am

jecolinja ::
I Akijeva cinija se veceras sjaji,posle preskocena tri obroka cetvrti je smazao u cugu i to suve granule affraid ... Cak je trazio jos,ali obzirom da je dobio celu porciju do ujutru nema No Rolling Eyes


PozdrAV drugari

Aki, beži kod deke, što pre smeh tr
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyČet Dec 22, 2011 11:22 am

Lea2006 ::
jecolinja ::
I Akijeva cinija se veceras sjaji,posle preskocena tri obroka cetvrti je smazao u cugu i to suve granule affraid ... Cak je trazio jos,ali obzirom da je dobio celu porciju do ujutru nema No Rolling Eyes


PozdrAV drugari

Aki, beži kod deke, što pre smeh tr
top gun bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySub Jan 21, 2012 1:23 pm

Zdravo drugari....izvinite na dugom nejavljanju,ove moje gazde zapostavljaju moj profil potpuno. Evil or Very Mad
Izgleda da vas obavestavaju samo kad sam bolestan Crying or Very sad .

Evo sad opet bolujem.....izgleda da sam zakacio gastritis....mora da je od onog silnog snega sto sam pojeo. Sta ja znam,mali sam jos,a prvi put videh tu belu lepotu cheers .....mnogo je lep taj sneg,obozavam da trcim po njemu,da se valjam i jedem grudve koje mi deca bacaju scratch .
Jeca i Ika se stalno deru ''fuj Aki'',a ja ih ignorisem,uporan sam. dasd

Povracao sam 3 dana,uglavnom 1 dnevno i to u vecernjim satima,posle 22h. Povratim uglavnom svu hranu koju sam jeo tog dana,nesvarenu,tako da sam se opet usukao i spao na svega 12,6kg. Jeca i Ika su se bas zabrinuli posto sam taman bio nabacio kilazu na 14kg. dobar dan
Inace sam veseo,razigran tokom dana,igram se sa mojim ljubimcima,samo me eto uvece malo zaboli stomacic pa malo vise mirujem u vecernjim satima. Zauzmem onaj cuveni polozaj ''sfinge'' sto znaci da me muci tiba i drhtim. Nemam temperaturu,pluca su cista,ne kasljem,samo me eto malo muci tiba Crying or Very sad

Vet mi je dao 2 boce malopre,malo sam se bunio,i evo sad sam legao da odmorim. Dobio sam posebnu hranu koju cu 'morati' da jedem naredne 3 nedelje. Nadam se da ce mi pomoci i da cu ponovo biti onaj stari Aki i da cu vratiti izgubljenu kilazu. top gun

Inace,drugari,da vas sve obavestim,moj ljubimac Jeca se zaposlila dasdas dasdas dasdas ....morao sam tu radostnu vest da podelim sa vama.
Zaposlila se u bolnici Sv.Sava,evo i danas radi popodne i porucuje vam svima da se nada da vam nece trebati top gun

Toliko za sada. Sve vas ljubi i pozdravlja vas drugar Aki cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySub Jan 21, 2012 2:22 pm

Ne daj se bata Aki, brzo nam ozdravi cmok
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySub Jan 21, 2012 3:25 pm

Akice brzo nam ozdravi, a Jeci cestitamo .... i nadamo se da nam nece trebati cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySub Jan 21, 2012 4:38 pm

Čestitamo Jeci cheers i zaista se nadamo da nam neće trebati na svom radnom mestu, ma koliko uspešna bila. No
Aki, dušo, što nas ti sekiraš?! Možda si prehladio stomačić jedući taj sneg (šta bi da ga je bilo više), ali proći će, a traži leti po malo sladoleda, da se navikavaš do sledeće zime Very Happy Ljubimo te i čekamo lepe vesti!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySub Jan 21, 2012 5:57 pm

Aki brzo ozdravi Very Happy srecno jeco Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySub Jan 21, 2012 6:28 pm

Aki ozdravi nam sto pre
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptySub Jan 21, 2012 9:36 pm

Akiši želimo brzo ozdravljenje cmok Jeci čestitke i puno uspeha na poslu top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyNed Jan 22, 2012 12:23 am

Baš ti se ne da da se udembeliš Akice Embarassed Ajde brzo ozdravi, pa kod deke na rehabilitaciju sunny

cmok tr
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyNed Jan 22, 2012 12:52 am

Ma bice nas Akisa dobar. Kupili smo mu danas Royal Canin gastrointestinal,koji treba da jede naredne 3 nedelje.Tako nam je vet savetovao. Do sada,danas nije povracao i ne zauzima onaj polozaj ''sfinge''. Trenutno spava,a inace mi se bas obradovao kad sam dosla sa posla i dobrano mi odrzao bukvicu sto sam ga ostavila samog Mad .

I mama ne brini,bio sam kod deke za praznike,nista sladje od mesa iz pasulja......mmmmmmmmm, takav tretman retko ko ima.....cak su mi i sendvice pravili.....deka rules cheers

Ljubi vas sve Aki sa svojim ljubimcima.
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyNed Jan 22, 2012 8:32 pm

Cestitke, Jeco... javljaj nam kako mu je...
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyPon Jan 23, 2012 12:12 am

Aki je danas primao infuziju i 3 injekcije, nije povraćao, ali se i dalje trese i malaksao je Embarassed Sutra ide na kontrolu....

Akice, ne daj se, ljubimo te svi tr
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyPon Jan 23, 2012 11:27 am

Aki, nadam se da je terapija uspela i da ti je danas bolje! Ljubimo te i držimo palčeve. tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyPon Jan 23, 2012 11:50 am

ljubimo brata cmok

jeco, jos jednom super za poslic!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyPon Jan 23, 2012 6:40 pm

Samo da vam javim da je bata Aki danas bolje. Nije povracao od infuzije,malo je zivnuo. Smrsao je dosta i jako je gladan,ali i dalje ne sme da jede,tj samo belo pilece mese kuvano,po mrvicu na sat vremena. Dobio je opet 3 injekcije,infuziju danas nije primio i dalje ima braunilu u nogici koja mu je obmotana zavojem. Sutra opet na kontrolu.
Juce je jadnicak ceo dan prespavao,tjprelezao. Danas je vec na nogama. Cvili koliko je gladan,ali vet kaze da dok mu se zeludac ne oporavi nema punih obroka,samo na kasicicu po malo.
Bas nas je sve zabrinuo. Inace jos je jedan retriver u kraju zakacio slicnu boljku. Jedva su ga povratili....Aki se inace druzi sa njim....mozda je i od njega zakacio. Ko ce ga znati!
Bitno je da je danas mnoooogo bolje.
Javljamo vam kako dalje napreduje.

Hvala svima sto mislite na Akija,a i na cestitkama.

Ljube vas sve Aki i Jeca cmok
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyPon Jan 23, 2012 7:53 pm

Drzi se Aki...brzo ozdravi i nemoj vise da brines Jecu.... cmok
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyUto Jan 24, 2012 1:41 am

sunny tr
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyUto Jan 24, 2012 5:19 pm

Ljubi ga tata
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyPet Jan 27, 2012 2:05 pm

Samo da se javimo da je Akica ozdravio i da je ponovo onaj stari veseli i zivahni psic.Do kraja nedelje je na pilecem belom mesu sa malo gastrointestinalnim granulama. PozdrAV od Akija Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 EmptyPet Jan 27, 2012 2:20 pm

jecolinja ::
Samo da se javimo da je Akica ozdravio i da je ponovo onaj stari veseli i zivahni psic.Do kraja nedelje je na pilecem belom mesu sa malo gastrointestinalnim granulama. PozdrAV od Akija Very Happy Very Happy
Super!!!! Ljubimo batu cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Sponsored content





Aki sa Karaburme - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aki sa Karaburme
Nazad na vrh 
Strana 24 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: