moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aki sa Karaburme

Ići dole 
+38
AleksaBG
soffijov
Konan
Kaan
Atos-BOBI
Moka
Natali
King i Maša
Monika
Snoopy Gang
Ilarion Beagles
Ddans Dream Tim
lonisland
Shiloh
Boss
Niva
snoopy
Gogili
Bella
oto
atos
Capo UE
LuSho
Dani
Anja..
Niche
.Marija.
Ksenija
Maks(a)
naca-faca
Emanuela
Tabasko the Dika
Lino
Dolly
Vasica T
antmari
Lea2006
jecolinja
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyNed Maj 29, 2011 1:54 pm

Mislim da se Aki samo folira da ga zeka ne interesuje preterano i mislim da zeka glasa da se ne otvara kavez Shocked
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyNed Maj 29, 2011 10:29 pm

Dragi mama i tata,bate i seke i ostali drugari.
Moram da vam svima javim da je meni veceras ispao prvi zubic!!!! cheers
Jeca je primetila da mi je igrackica malo krvava i odmah ukapirala sta se desava,visio mi je gornji sekutic neko vreme i evo najzad i ispao!!! top gun Ja sam ga izgleda progutao!!!

E sad,moju Jecu zanima da li ja od tog mogu da dobijem proliv,posto ceo dan imam problem sa tim????

Ljubi vas sve deckonja Aki cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyNed Maj 29, 2011 10:37 pm

Au bre bata Aki ala si ti jedan napredan dečkonja Smile
Mi se nismo informisali o toj priči za zube (a nismo ni primetili ništa čudno, svi su nam na broju, čak imamo i neke nove). Ne bi bilo loše da nas neko potseti na priču o zubima ili nas uputi na neki link. Hvala unapred fff
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyNed Maj 29, 2011 11:39 pm

snoopy ::
Au bre bata Aki ala si ti jedan napredan dečkonja Smile
Mi se nismo informisali o toj priči za zube (a nismo ni primetili ništa čudno, svi su nam na broju, čak imamo i neke nove). Ne bi bilo loše da nas neko potseti na priču o zubima ili nas uputi na neki link. Hvala unapred fff

http://foursoftpaws.yuku.com/topic/6088/Razvoj-zubala-pasa-i-macaka

http://www.pet-centar.rs/content/view/3771/70/
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 2:20 am

Za ovo vreme koliko nisam posecivao forum Aki je izrastao u najsladjeg Bigla na svetu! (ovo pisem dok Maks spava da ne vidi Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 10:05 am

Lea2006 ::
snoopy ::
Au bre bata Aki ala si ti jedan napredan dečkonja Smile
Mi se nismo informisali o toj priči za zube (a nismo ni primetili ništa čudno, svi su nam na broju, čak imamo i neke nove). Ne bi bilo loše da nas neko potseti na priču o zubima ili nas uputi na neki link. Hvala unapred fff

http://foursoftpaws.yuku.com/topic/6088/Razvoj-zubala-pasa-i-macaka

http://www.pet-centar.rs/content/view/3771/70/

Mama hvala na korisnim linkovima,ali ja ne nadjoh nista za proliv na ovim sajtovima.
Ako je neko imao slicno iskustvo,molim neka nas obavesti,da ne brinemo. Akica je veseo i super napreduje,jede uredno,ali evo vec 3 dan ima ''retku bolest''!!! Mozda je i nesto pokupio napoljumposto samo gleda da strpa nesto u usta....a ja ne vadim ruku iz njegovih usta....uporan je kao mazga. Nadam se da ce sve biti dobro!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 10:23 am

Nije nam se to dešavalo kada su ispadali zubići. Jeste li mu dali nešto da se zaustavi proliv, ipak je tri dana previše?!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 11:08 am

svaka cast za zubic!
nadam se da ce mu doci i zubic vila s nekim lijepim poklonom Smile

a koliko puta kaka sad dok ima proliv? Sad
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 11:34 am

Dolly ::
Nije nam se to dešavalo kada su ispadali zubići. Jeste li mu dali nešto da se zaustavi proliv, ipak je tri dana previše?!

Nije to bas pravi proliv,tetka Dolly,vise je onako redja,neformirana stolica i mislim da u toku dana za ova 3 dana ima bar jednu normalnu stolicu,a ostale su takve,redje. Uzecu danas Kaodiar,ako ga nadjem,pa cu mu dati za svaki slucaj.
Mozda je i od neke hrane koje smo mu dali,posto mu sve cesce kuvamo nesto i time prelijemo granule. Bez toga nece da jede.
Imate li vi predlog za neki drugi lek???
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 11:42 am

Emanuela ::
svaka cast za zubic!
nadam se da ce mu doci i zubic vila s nekim lijepim poklonom Smile

a koliko puta kaka sad dok ima proliv? Sad

Kaki uobicajeno 3-4 puta dnevno!!! Mislim da je sad vec malo bolje,jer je pre 2 dana posle kakenja i dalje imao nagone,ali nista nije izlazilo!!! Sad je vec drugacije!!! Videcemo,pa vam javljamo! fff
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 11:56 am

Jeco,

hoce to od nove hrane. Ne verujem da ima veze sa zubima. Kad je Dika bio tako mali, moj brat ga je jedan dan cuvao i dao mu divan komad krte jagnjetine da pojede. Dika je imao proliv nekoliko dana od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 1:06 pm

Davali smo isto što i deci i nama...Flonivin, Linex i sl.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 2:26 pm

Jeco, moze obican probiotik. Mozes i da mu ukines prelive i da mu dajes suve granulice, pa da vidis da li ce tako prestati
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 4:12 pm

Tabasko the Dika ::
Jeco,

hoce to od nove hrane. Ne verujem da ima veze sa zubima. Kad je Dika bio tako mali, moj brat ga je jedan dan cuvao i dao mu divan komad krte jagnjetine da pojede. Dika je imao proliv nekoliko dana od toga.

Ja sve nesto mislim da je to od nekih silnih kostiju koje stalno pronalazi napolju.Pre 3 dana sam mu izvadila 4 puta kost iz usta i to sve pilece,koju uspe da uzme sa poda napolju u roku od milisekinde. Otprilike je sve od tada i pocelo. Sad ga bas svrbe zubici,menjaju se,pa bi stalno nesto da glodje. Ja mu tutkam prutice i stapice,igracke,ali on uspe da u travi pronadje i poneku kost. Bice ovo borba bez prestanka dok mu ne niknu svi zubici.
Ivan je otisao da potrazi Kaodiar,ako to ne nadje dacu mu neki probiotik i probacu da mu dam granule sa jogurtom,ali cisto sumnjam da ce to jesti. Postao je uzasno izbirljiv sto se hrane tice. Supica sa sargarepom i pilecim mesom nam je jedini spas. To maze kao mecava!
Nisam bas previse zabrinuta,jer nam se to desilo vec jednom,kad je dobio kost od Ivanove mame. Trajalo je par dana i proslo! On je veseo,razigran,raspolozen tako da mislim da ce se sve smiriti ubrzo.
Hvala svima na pomoci i brizi za mog krezavog medenjaka
dobar dan fff
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 4:14 pm

Maks(a) ::
Za ovo vreme koliko nisam posecivao forum Aki je izrastao u najsladjeg Bigla na svetu! (ovo pisem dok Maks spava da ne vidi Very Happy )

Hvala druze Makso....bas te dugo nije bilo,Aki se zabrinuo!!!
Pozdrav od drugara cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyPon Maj 30, 2011 5:47 pm

Možete mu slobodno dati prepolovljenu šećernu kost. Ona se ne lomi, nego baš mora da je struže...uživancija za zubiće, a ne smeta ni stomačiću!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 12:00 am

Dolly ::
Možete mu slobodno dati prepolovljenu šećernu kost. Ona se ne lomi, nego baš mora da je struže...uživancija za zubiće, a ne smeta ni stomačiću!

Kakva je to šećerna kost?
Gde da nabavimo?
Limbo je neumoljiv što se tiče grickanja biljki po dvorištu (magnolija je ošišana do pola, glođe koru sa ostalog drveća, ...)
Hoće li ga ta kost zainteresovati na duže?
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 9:43 am

to su one velike cevaste govedje koske koje oni tako mali mogu da glodju /a ne drobe se/, Very Happy a zabava traje satima hehe
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 9:56 am

laika ih obozava, ima ih svih velicina i jos ni jednu nije uspjela pojesti do kraja Smile , a glodje ih stalno.. cesto nam i dodje u krilo s njom da joj drzimo da moze jos cvrsce gristi Very Happy
a nasli smo joj i susene dimljene kokosje nozice, to joj je prava poslastica, pola sata ne znamo za nju Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 10:05 am

snoopy ::
Dolly ::
Možete mu slobodno dati prepolovljenu šećernu kost. Ona se ne lomi, nego baš mora da je struže...uživancija za zubiće, a ne smeta ni stomačiću!

Kakva je to šećerna kost?
Gde da nabavimo?
Limbo je neumoljiv što se tiče grickanja biljki po dvorištu (magnolija je ošišana do pola, glođe koru sa ostalog drveća, ...)
Hoće li ga ta kost zainteresovati na duže?
Kod kasapina, kad kupujete meso za supu, tražite šećernu kost i zamolite da vam je prepolove, lakše će da glođe, pošto su velike. Uživaće u njoj garantovano baš poduže vreme!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 10:41 am

Moj Ivan je juce nasao lek Kaodiar i dali smo ga Akiju sinoc. Jutros je imao normalnu stolicu,tako da cemo nastaviti sa tim lekom jos 3 dana. cheers

Hvala svima na savetima i interesovanju!!! fff
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 1:54 pm

Kokosje nozice su super, ali je ipak imaj na oku, zato sto u gornjem delu imaju one dugacke elasticne koske. Dika to uvek odvoji sa strane kad glodje nozice, ali Lajka je mala, pa da se ne zagrcne...
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 2:04 pm

hocu.. ali ove su osusene i dimljene, tvrdaste su za zubice, kupili smo ih u pet shopu (ko one druge susene poslastice) tako da vjerujem da su okej za nju Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 2:06 pm

Verovatno ni ne moze jos da ih izgrize
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 EmptyUto Maj 31, 2011 4:46 pm

Videcu u nasoj mesari da pitam da li imaju tu secernu kost. Akija bas svrbe zubi i samo bi nesto da grize!!!!! Mislim da bi mu ta kost bas prijala! cheers
Inace sinoc je palo kupanje....Aki se u igri sa okolnom zenkom mesance uvaljao u govance,tako da je uneo mio miris u stan i pravac kada cheers
Srusio je sve sto je moglo da se srusi oko kade,mnogo je nemiran....bile su potrebne 4 ruke da bi se okupao top gun top gun ali misija uspesna. Dlaka mu je sijala posle kupanja.

Inace bas je poceo da zuti po ledjima....bice on isti tata Dika!!! bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aki sa Karaburme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aki sa Karaburme
Nazad na vrh 
Strana 13 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: