moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Maks sa Zvezdare

Ići dole 
+30
mini
Dani
Niche
Monika
Zvoncica
acahaski
Nestor
jecolinja
Shiloh
Gogili
Dolly
Bole sa Dorcola
Ddans Dream Tim
Tabasko the Dika
Srba bgd
tedibi
Ksenija
lucija
Lea2006
atos
Vasica T
.Marija.
dusan
Emanuela
Snoopy Gang
Anja..
Capo UE
Boss
Niva
Maks(a)
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySre Jun 01, 2011 8:43 am

Razbaskario sam se ko pravi king cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyČet Jun 02, 2011 12:33 pm

al je narastao!
glavica mu je premedena!! hehe
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyČet Jun 02, 2011 4:03 pm

Slatkis maleni....bas jeste porastao i vidim da je ukucane doveo u red....dok mu gazda sprema ispite on se lepo smestio u krevet i uziva!!!
Moram da primetim da je Maksu ostalo dosta crnog po ledjima,sto mi se bas svidja....Moj Aki ce po svoj prilici skroz pozuteti i onda cemo imati dvobojca!!! Laughing
Salim se,kakav god da postane bice moj najlepsi Aki aa
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 1:53 am

Boljke po sledecem redosledu (ako potrefim nazive) : Demodeks, zatim losije varenje (verovatno zbog usisavanja hrane i svega sto je dovoljno malo da se da usisati), pa su dosle na red Izospore u crevima, onda su zakljucili da ima upalu creva (od cega, ne znam!). Sada je sve super. Sutra idemo kod veterinara da nam potvrdi to Smile

Najbitnije je da mu nista od toga nije remetilo rast i razvoj - kao sto ste primetili porastao je i raste kao iz vode i poslednji put je imao 10kg Very Happy on ce i standard da preraste

Jedina posledica svih tih boljki je cinjenica da se nije socijalizovao sa drugim kucama, macama, itd, i sada imamo problem - plasi se drugih pasa :/ cim naidje pas ili cuje lavez ukopa se, ili bezi, ili mi se uz noge prilepi ... Tako da cemo morati lagano da ga izlazemo malo... dobrocudnijim psima u komsiluku dok on ne shvati da su kuce kul i da su super drustvo Smile



Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 1:59 am

jecolinja ::
Slatkis maleni....bas jeste porastao i vidim da je ukucane doveo u red....dok mu gazda sprema ispite on se lepo smestio u krevet i uziva!!!
Moram da primetim da je Maksu ostalo dosta crnog po ledjima,sto mi se bas svidja....Moj Aki ce po svoj prilici skroz pozuteti i onda cemo imati dvobojca!!! Laughing
Salim se,kakav god da postane bice moj najlepsi Aki aa

Aha, malo sam ga zapostavio tih dana dok sam spremao ispite pa je dovodio sve u red Very Happy ili bolje reci u nered

Jeste, Aki je najlepsi Bigl u gradu bez obzira na boju Smile a Maks mi se dopao i kad sam ga uzimao jer je imao dosta crne boje, i na glavi je bio dosta taman pa sam predpostavio da ce duze da mu opstane ta crna boja negde... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 2:07 am

I, jos nekoliko slicica Smile

Maks sa Zvezdare - Page 8 Img2665w

Maks sa Zvezdare - Page 8 Img2663st

Maks sa Zvezdare - Page 8 Img2660v

Maks sa Zvezdare - Page 8 Img2659o

Maks sa Zvezdare - Page 8 Img2653w

Maks sa Zvezdare - Page 8 Img2497d

fff fff fff
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 3:01 am

Kako je porastao... Prelep decko cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 11:39 am

Uroseeeeeee racunaj da sam te vec zadavila! Smile
Ja jos uvek nisam videla Maksu uzivo Sad
Mnogo je bre lep na slikama!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 12:14 pm

Bravo Maks, zauzeo si svoje mesto za stolom, na krevetu...tako i treba top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 1:18 pm

Ne daj se Maks, izdrzi i ostalim kucama slobodno pokazi zube Smile
Nama ce danas biti prvo druzenje uzivo sa ostalim kucama pa cemo videti sta nam je ciniti.
Veliki PozdrAV od Limba fff
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 6:06 pm

Kako se slatko smeje na poslednjoj slici! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySub Jun 04, 2011 6:40 pm

Hvala vam Smile

I zubici su se izmenjali Smile a sad je usporio malo sa kilazom (uzdah olaksanja) taman sam pomislio da mu menjam ime iz Maks u Tele Smile sada ima 10,5kg rok

Zauzeo je mesto i na fotelji, i na kaucu, tj svuda osim po stolovima ima po neko mestasce za njega king

Nadam se da ce Limbo bolje da prodje od Maksa, on se isprepada i kad samo cuje lavez. Mada, danas je delovao relativno zainteresovano za jednu slatku pudlicu Smile

Aleksandra, slobodno zadavi ali nekoga na mom faksu ili veterinare jer su te dve institucije krive nisam ja Smile doduse mozemo da se dogovorimo da ga vidis kad hoces ali sa Srbom mozemo tek za 2 nedelje :/

Da, bili smo kod veterinara. Konacno se otarasio svih boljki, zvanicno cheers uskoro cemo da se druzimo sa drugarima i uzivo (jedva cekamo)
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyPon Jun 06, 2011 12:09 pm

Cim Maks ozdravi,eto Akija komsije da se druze....malo da se opusti u drustvu mladjeg i neustrasivog bigla!
Dogovoreno!!!! Radimo na Maksovoj socijalizaciji Wink
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyPon Jun 06, 2011 12:36 pm

maks je predivan!!!
super su mu fotkice! aa

bitno da je sad zdrav, a socijalizacija ce polako.. i nama je bio repic medju nogama, a sad toliko smara druge pse da to nije normalno Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyPon Jun 06, 2011 1:19 pm

Mnogo lep biglic
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyPon Okt 10, 2011 8:39 pm

Zdravo svima.

Moram da vas zamolim za pomoć. Moramo da poklonimo Maksu a ne želim da to ide preko oglasa i slično. Znam da ovde na forumu ima dobrih ljudi i vidim koliko volite Biglove... pa sam pomislio da će najbolje biti da ovim putem nađem nekoga ko bi želeo da ga udomi i da će ovako Maksa dobiti dobrog budućeg gazdu ili gazde.

Ako znate nekoga ko želi Bigla na poklon pišite...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyPon Okt 10, 2011 8:50 pm

Maks(a) ::
Zdravo svima.

Moram da vas zamolim za pomoć. Moramo da poklonimo Maksu a ne želim da to ide preko oglasa i slično. Znam da ovde na forumu ima dobrih ljudi i vidim koliko volite Biglove... pa sam pomislio da će najbolje biti da ovim putem nađem nekoga ko bi želeo da ga udomi i da će ovako Maksa dobiti dobrog budućeg gazdu ili gazde.

Ako znate nekoga ko želi Bigla na poklon pišite...
Ako već moraš, zašto ga ne pokloniš nekom od ovih ljudi koji su molili za poklon, a nalaze se u rubrici Usvojite bigla? Jako mi je žao!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyPon Okt 10, 2011 9:05 pm

Dolly ::
Maks(a) ::
Zdravo svima.

Moram da vas zamolim za pomoć. Moramo da poklonimo Maksu a ne želim da to ide preko oglasa i slično. Znam da ovde na forumu ima dobrih ljudi i vidim koliko volite Biglove... pa sam pomislio da će najbolje biti da ovim putem nađem nekoga ko bi želeo da ga udomi i da će ovako Maksa dobiti dobrog budućeg gazdu ili gazde.

Ako znate nekoga ko želi Bigla na poklon pišite...

Ako već moraš, zašto ga ne pokloniš nekom od ovih ljudi koji su molili za poklon, a nalaze se u rubrici Usvojite bigla? Jako mi je žao!

Ne snalazim se najbolje baš u procesu (ili ne želim da se snađem), nije mi palo na pamet da prvo pogledam tu rubriku. Sad sam napravio temu i gledam ko je još pisao tamo pa ću kontaktirati... Hvala puno!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyUto Okt 11, 2011 10:08 am

Bas mi je mnogo zao
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySre Nov 09, 2011 8:16 pm

Ljudi, šta je sa Maksom? Znam da su ga uzeli Lorini vlasnici, pa ga i oni vratili, pa je sada oglas na FB-u da je nestao u Mladenovcu Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptySre Nov 09, 2011 9:02 pm

Lea2006 ::
Ljudi, šta je sa Maksom? Znam da su ga uzeli Lorini vlasnici, pa ga i oni vratili, pa je sada oglas na FB-u da je nestao u Mladenovcu Embarassed
Nije to ovaj Maksa, ima drugačiju šaru na glavi.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyČet Nov 10, 2011 12:06 pm

Auu, pa sta se desava?
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyČet Nov 10, 2011 1:52 pm

Stvarno,sta je sa Maksom?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 EmptyPet Jul 20, 2012 11:14 am

Maksa sam srela na Bulevaru, pre nešto manje od dva meseca, oko 23h. Šetali su ga stariji gospodin i gospođa, koji su ostali bez teksta videvši Doli kako ide bez povoca.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Maks sa Zvezdare
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» LORA sa Zvezdare

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: