moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Maks sa Zvezdare

Ići dole 
+30
mini
Dani
Niche
Monika
Zvoncica
acahaski
Nestor
jecolinja
Shiloh
Gogili
Dolly
Bole sa Dorcola
Ddans Dream Tim
Tabasko the Dika
Srba bgd
tedibi
Ksenija
lucija
Lea2006
atos
Vasica T
.Marija.
dusan
Emanuela
Snoopy Gang
Anja..
Capo UE
Boss
Niva
Maks(a)
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySub Mar 19, 2011 2:09 pm

Kako je Maks ovih dana? Videla sam da ste imali nezgodu?! Jel prosla ruka?
Joj,ja stvarno verujem da je samo jos uvek previse mali da bi shvatio kada povredjuje svog gazdu,sta sme a sta ne sme. Verujem da ce vremenom savladati i da takvih ispada nece biti vise. Samo malo strpljenja i truda. Navijamo za Maksu .

Puno cmok cmok cmok za Maksu od nas.

fff
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySub Mar 19, 2011 5:33 pm

Hvala Aki Smile

Lepotan mali je juče odlučio da ugrize jednog člana njegove porodice

Srećom ruka je preživela Wink ali je bilo dosta napeto... I ja verujem da je mali i da ne zna ali baš da ujede Sad sada ćemo malo morati drugačije sa Maksom ali, takođe se sa strpljenjem nadam da će sve biti ok i da neće ponoviti tu grešku... I da će uskoro sve biti ponovo u najboljem redu
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySub Mar 19, 2011 5:55 pm

Maks(a) ::
Hvala Aki Smile

Lepotan mali je juče odlučio da ugrize jednog člana njegove porodice

Srećom ruka je preživela Wink ali je bilo dosta napeto... I ja verujem da je mali i da ne zna ali baš da ujede Sad sada ćemo malo morati drugačije sa Maksom ali, takođe se sa strpljenjem nadam da će sve biti ok i da neće ponoviti tu grešku... I da će uskoro sve biti ponovo u najboljem redu

Videla sam da je Maksa bio Evil or Very Mad ,pa sam vam zato i pisala. Sigurna sam da cemo i mi sa Akijem imati slicnih problemcica,tako da svim srcem navijamo da Maksa shvati sta sme,a sta ne i da ne pravi vise takve ispade. Ipak,Aki i Maks vec imaju ugovorenu jurnjavu zeceva i veverica,pa bi bilo dobro da ne budu kaznjeni obojica u vreme zakazane trke dasdas .

Ljubimo Maksu puno i porucujemo mu da bude dobar prema svom gazdi i da ne napada vise clanove svoje porodice koja toliko brine o njemu cmok



fff
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySub Mar 19, 2011 6:35 pm

I Kole je umeo da 'gricne' malo jace, bila sam isto u slicnoj situaciji pre jendo desetak dana kad sam mu na ulici vadila neki papir od kifle iz usta, nije hteo da ga pusti, i ja da mu otvorim usta i on me ugrize. Naravno reagovala sam, i za sad nije pokusavao opet. Valjda je to normalno sto rade, ispituju granice ili sta vec pa se ja nisam brinula confused
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyNed Mar 20, 2011 4:24 pm

bori se mali maks.. mozda je i 'dobro' da se ovo sad desilo dok je jos jako mali jer ti je ovime dao do znanja da ste mu dosta popustali i da misli da je glavni.. taman imas vremena da to korigiras Wink
pusa maksu
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyNed Mar 20, 2011 11:22 pm

I ja mislim da ce sve da bude OK, omaklo mu se bounce
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyPon Mar 21, 2011 6:37 pm

jecolinja ::


Videla sam da je Maksa bio Evil or Very Mad ,pa sam vam zato i pisala. Sigurna sam da cemo i mi sa Akijem imati slicnih problemcica,tako da svim srcem navijamo da Maksa shvati sta sme,a sta ne i da ne pravi vise takve ispade. Ipak,Aki i Maks vec imaju ugovorenu jurnjavu zeceva i veverica,pa bi bilo dobro da ne budu kaznjeni obojica u vreme zakazane trke dasdas .

Ljubimo Maksu puno i porucujemo mu da bude dobar prema svom gazdi i da ne napada vise clanove svoje porodice koja toliko brine o njemu cmok



fff

Hvala cmok

Maksa je dobrica ovih dana. Lazem, pravi mali djavo ali su njegovi ukucani naucili da mu pokazu da nije on gazda i da neke stvari ne moze. Da ga ne ureknem, lepo usvaja znanje Very Happy sve to zato sto sam mu leeepo objasnio da ako ne nauci uskoro sta sme a sta ne sme onda nece moci da juri sitne zivuljke po zvezdari! lol!

Tako da jedva ceka Akija da jurcaju i skakucu bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyPon Mar 21, 2011 6:47 pm

Maksa je prošao kroz krizu identiteta a gazda je naučio da treba da mu pokaže da je gazda Smile i kao što reče Emanuela stvarno ima "dobra" strana ovoga, shvatili smo da smo malo preterali sa "jaaao kako je sladak neka ga" u mnogim situacijama i na vreme smo to korigovali.

I stvarno, sada je sve mnogo bolje.

Poljubac od Makse

cmok

fff
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyPon Mar 21, 2011 10:57 pm

Maks(a) ::
Maksa je prošao kroz krizu identiteta a gazda je naučio da treba da mu pokaže da je gazda Smile i kao što reče Emanuela stvarno ima "dobra" strana ovoga, shvatili smo da smo malo preterali sa "jaaao kako je sladak neka ga" u mnogim situacijama i na vreme smo to korigovali.

I stvarno, sada je sve mnogo bolje.

Poljubac od Makse

cmok

fff

E pa bas mi je drago,i meni,a i Akiju cheers . Sigurna sam da cemo i mi biti popustljivi u pocetku,jer je prosto nemoguce odoleti ovim lepotancicima. Nova radost u kuci i svi ce biti popustljivi prema njemu. Tako ce biti sve dok ne napravi neko sr.... A onda cemo se verovatno opametiti scratch i study kako da Akiju pokazemo ko je gazda u kuci dobar dan . Bitno je na vreme poceti i terati do kraja....moraju da savladaju do koje granice smeju da idu u ponasanju i onda ce sve biti lakse i lepse. Samo malo truda i zalaganja i mislim da je sve moguce korigovati!

Ljubimo dobricu Maksu puno puno i javljamo mu cim stigne njegov drugar Aki dasdas dasdas dasdas ,da se upoznaju online dok ne bude vreme za jurcanje veverica i zecova uaua uaua uaua
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 12:19 am

Ako se situacija smirila mogla bi i koja slicica da padne nova da jos malo uzivamo u lepoj njuskici I love you
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 2:43 am

Eto vam primer šta se desi kada ste do kraja popustljivi prema malom slatkom ff . Greška mi je bila što sam prve nedelje kada sam po ceo dan bio sa njim u kući vreme trošio na igranje maženje slikanje misleći neka ga malo da uživa u potpunoj slobodi... Onda kada je trebalo postaviti i granice ja sam već bio do guše u predavanjima i radovima na fakultetu pa nisam konstantno ulagao vreme i trud za to.

No, srećom sve se da srediti tako se i ovaj mali uljudio.

jecolinja ::


Ljubimo dobricu Maksu puno puno i javljamo mu cim stigne njegov drugar Aki dasdas dasdas dasdas ,da se upoznaju online dok ne bude vreme za jurcanje veverica i zecova uaua uaua uaua

A kada stiže Aki u svoj novi dom?


Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 9:55 am

Maks je mnogo sladak Razz
Grickanje je osnovna karakteristika... svi smo to preziveli Very Happy
kad promeni zubice i to ce da nestane
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 11:19 am

Maks(a) ::

A kada stiže Aki u svoj novi dom?

Aki stize za nekih desetak dana,tacnije 1.aprila cheers cheers cheers . Sve je spremno za njegov dolazak i mi smo poceli sa odbrojavanjem. Danas ide da primi svoju prvu bocu affraid

Inace nove Maksove slike su aa aa aa
Presladak je,ali je meni najlepsa ova ispod stocica sa glavicom u krupnom planu hehe ...pa ja stvarno ne znam kako odoleti ovim njuskicama!

Pravimo Akiju temu cim stigne tako da cete biti upoznati sa njegovim vragolijama dasdas

fff
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 12:38 pm

On je stvarno maksimalno sladak i ne znam kako bih i ja odolela da ga mazim, mazim, mazim!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 3:19 pm

Preslatki mali bigl, kako se uglavio u policu hahhahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 3:33 pm

jecolinja ::

Aki stize za nekih desetak dana,tacnije 1.aprila cheers cheers cheers . Sve je spremno za njegov dolazak i mi smo poceli sa odbrojavanjem. Danas ide da primi svoju prvu bocu affraid

Inace nove Maksove slike su aa aa aa
Presladak je,ali je meni najlepsa ova ispod stocica sa glavicom u krupnom planu hehe ...pa ja stvarno ne znam kako odoleti ovim njuskicama!

Pravimo Akiju temu cim stigne tako da cete biti upoznati sa njegovim vragolijama dasdas

fff

Prvog Aprila? Taman - dan za šale i nestašluke Wink))

Siguran sam da neće ni osetiti bocu Smile kada je Maks išao po svoju drugu, ništa - istraživao je sto na kom se nalazio. Naravno, ja sam se smotao kad sam video iglu affraid ali on ni cvilnuo nije

i meni je ta slika najlepša. Tačnije sve te slike u krupnom planu. Tačnije sve slike na kojima je. Tačnije, on mi je aa Wink

Dolly ::
On je stvarno maksimalno sladak i ne znam kako bih i ja odolela da ga mazim, mazim, mazim!

Maksa je Maksimalan Wink hvala Wink mi smo upali u tu zamku mazili mazili mazili pa napravio sr... glupost Smile

Monika ::
Preslatki mali bigl, kako se uglavio u policu hahhahaha

ja zaista ne znam kako je uspeo da sedne tu, pokušavao sam da ga namamim kasnije ali bezuspešno... A baš se lepo uklopio u enterijer Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 5:43 pm

JAO STO JE LEP! Da niko vise nista ruzno nije rekao za njega, imace posla samnom bounce Ovo je jedan od najsladjih biglica na forumu!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 5:55 pm

Ma i ja ću da ga uzmem, ako vam ne valja to luče!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 6:56 pm

Maks(a) ::

Maks sa Zvezdare - Page 5 Img1375e

Shocked Shocked Shocked ma o cemu vi pricate.. pa ovo je lice andjela ff Very Happy
tr

Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 7:32 pm

Tabasko the Dika ::
Ovo je jedan od najsladjih biglica na forumu!
Slazem se! aa
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptySre Mar 23, 2011 11:49 pm

Eto, vas je "kupio" sa par slika... Zamislite sad mene kako gledam svaki dan to lice " ff " ceo dan i trebam da ga kaznim kada je nevaljao ili da mu ne dozvolim nešto... Teeežak posao Wink

Samo da Maks ne vidi šta ovde piše ima još više da se uobrazi smeh

trgtr Hvala vam uaua

Naravno, svi Biglovi ovde su preslatki Smile)) tr

P.S. Ne damo ga sve i da nam se na glave popne. Da se razumemo Wink)
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyPet Mar 25, 2011 3:04 am

hehe
Nazad na vrh Ići dole
Maks(a)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Maks(a)


Broj poruka : 109
Godina : 36
Localisation : Beograd; Zvezdara
Datum upisa : 25.02.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyNed Mar 27, 2011 7:13 pm

Nije nas bilo par dana, gazda sprema ispite a Maks je otkrio ljubav prema jastucima pa nekoliko dana pokušava da ih sve ukrade i da se izležava na njima i gricka ih Smile

Samo da vas pozdravimo

Maks sa Zvezdare - Page 5 Img1632q

Maks sa Zvezdare - Page 5 Img1665x

Maks sa Zvezdare - Page 5 Img1663td

Maks sa Zvezdare - Page 5 Img1627m

cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyNed Mar 27, 2011 7:24 pm

Medenjak! Najslađa njuškica!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 EmptyNed Mar 27, 2011 7:56 pm

Jao bre Makso sto si ti jedan lep deckic...prelep.
Samo da ti javim da pojacanje uskoro stize. Aki je od cetvrtka kod nas cheers cheers .
Znam da ces se obradovati svom novom drugaru,pa cisto da budes u toku.

A onda chatujemo preko foruma dok ne porastemo dovoljno da mozemo da jurcamo po Zvezdarskoj sumi dasd

Ljubi te Aki i njegov ljubimac Jeca cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maks sa Zvezdare   Maks sa Zvezdare - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Maks sa Zvezdare
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Medena sa Zvezdare
» LORA sa Zvezdare

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: