moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kada Bigl ostane sam kod kuce

Ići dole 
+41
Sima
Ceda - Charlie
NađaNS
Anja..
Simply Royal
Mirela
Tina
naca-faca
Niva
snoopy
Emanuela
Snoopy Gang
Lea2006
.Marija.
Ddans Dream Tim
Tabasko the Dika
Natali
Niche
helga
Aćim
FLAFI
Rona
Aloha Lusi
lili
Lino
Mirka
dusan
Medena
luce
Dika
Dolly
Bunny's Nightmare
crvena
bambucha
jeca
pipi
Admin
Janchee
Sara
elmer fudd
Andrijana
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
lili
bigl-manijak
bigl-manijak
lili


Broj poruka : 257
Datum upisa : 04.02.2010

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Mar 11, 2010 10:41 am

Pegi kada oistaje sama u kuci,ne cvili niti laje(ona jako retko laje,a cula sam da biglovi mnogo laju)ali zato napravi dzumbus!!NPR:Toalet papir po celoj kuci,moje sveske za skolu,ISCEPANE!!I imatoga jos. affraid ff
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Mar 11, 2010 11:02 am

lili ::
Pegi kada oistaje sama u kuci,ne cvili niti laje(ona jako retko laje,a cula sam da biglovi mnogo laju)ali zato napravi dzumbus!!NPR:Toalet papir po celoj kuci,moje sveske za skolu,ISCEPANE!!I imatoga jos. affraid ff
Takva je bila i Doli kao mala. Mislim da je jedva čekala da čuje ključ u bravi, pa da krene u akciju! Proći će to. Gledaj da zatvoriš vrata prostorije, koja je za nju zabranjena, odnosno ostaviš da se kreće po onim manje opasnim. fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
lili
bigl-manijak
bigl-manijak
lili


Broj poruka : 257
Datum upisa : 04.02.2010

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Mar 11, 2010 11:13 am

JA je ostavim u ogromnoj trpezariji i hodniku iostavim vrata WC otvorena ako joj se pripiski inace sve sobe zatvaram.....budalice male... aa
Nazad na vrh Ići dole
Aloha Lusi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Aloha Lusi


Broj poruka : 113
Localisation : Zemun, kej kod Juge
Datum upisa : 31.03.2010

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptySre Maj 26, 2010 1:08 pm

Nasa Lusi je usla u fazu kada pravi cudo po kuci kada ostane sama. juce je u 15 min mog odsustva nacela i belu fotelju Mad Shvatila sam da je ovaj crate resenje. Bila u pet centru i malo iznenadjena cenom, oko 6000 din. Shvatila sam iz ove teme da ima i mnogo povoljnije. Dusane, kako mozemo da dodjemo do veleprodajne cene? Zuri nam se, kako bi je sto pre naucili na njeno skroviste i sacuvali namestaj df
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyUto Jun 22, 2010 1:18 pm

Nama treba box tj transportni kavez za Ronu, i to sto pre! Njeno piskenje je i dalje van kontrole, pretprosle noci sam joj ostavila novine u sobi i lepo je tu obavila nuzdu, da bi nocas kompletno ispiskila svoje prostirke a onda i Tedijeve. Ja sam poludela jutros kad sam videla, dobila je po guzi ali to se ponavlja na svako malo. Hocu da je sprecim barem da piski po Tedijevim prostirkama i po parketu, pa sam mislila da nocu bude zatvorena u tom kavezu a umesto prostirke da joj budu novine. Pa kad jednog dana prestane da piski, ako se to bude desilo, moze da dobije cebence. Ovako svi carsavi i cebad, i njena i Tedijeva, moraju da se peru na svaka tri dana.
Moze li mi neko reci koja velicina odgovara biglonjama, bitno je da moze da stoji i da se okrene normalno bez guranja?
Vidim da je dusan nudio te kaveze po povoljnim cenama, ali post je star pa ne znam jel to jos vazi?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyUto Jun 22, 2010 1:32 pm

Vazi, koliko ja znam, javite se Dusanu
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Dec 09, 2010 4:15 am

Cao drustvo! Mi imamo veliki problem. Flafi ima 2, 5 godine i do nedavno nikada nije ostajao sam u kuci (desilo se svega par puta i to na kratko) jer i kada ja nisam tu, stalno je bila baka i ona ga je cuvala. Ali baka je umrla prije tri mjeseca i od tada nastaju problemi. Nekada je dobar, nekada katastrofa. Ostavim mu otvornu sobu,kupatilo i hodnik,ali vanjska vrata je izgrebao toliko da cu ih morati mjenjati.Uvijek mu ostavim upaljen tv, zatvorim prozore da ne dopiru zvukovi do njega, da ne bi lajao, ali nekada je sve dzaba. Skoro je i venecijanere na prozoru pokidao, ma stalno nesto, ali najgore je to grebanje vrata, cak i kada sam u kuci i kada hocu da ga zatvorim u sobu da nesto uradim, on toliko grebe i skace da je to strasno i ja ga istucem, naljutim se, on se sakrije ispod kreveta pa vise ne izlazi dok ne dodjem, ali svaki put se to sve ponavlja. Danas je otkinuo citavu lajsnu sa vrata. Bojim se da ce da razbije staklo i da se isjece. Mislila sam da mu treba vremena da se navikne, ali evo prosla su vec tri mjeseca, a nista. Stanje se pogorsalo od kad je nastao ovaj period kada petarde pucaju na sve strane,a on se nenormalno plasi.I koliko god pojacala tv i zatvorila sve ti zvukovi dopiru do njega. I onda se izbezumi, pocne da se trese,toliko mu voda curi na usta da bude po vratu sav mokar. Cak i kada sam ja tu,cini mi se kad bi mogao da udje u mene i da se sakrije, to bi uradio. Sve sam probala i da ga mazim i da ga tjesim i da ga ignorisem kad je takav ali ne pomaze.A kada je sam i cuje petarde onda navali na vrata i skace i grebe kao lud bez prestanka. Inace je jako vezan za mene, ne mogu ni u wc otici bez njega.Najgore od svega sto cu ja uskoro poceti da radim i tek onda necu biti u kuci. Da mu pravim box napolju i da bude kad ja nisam tu, na ovoj zimi te promjene temperature, sa -10 uci u kucu na +25,i tako stalno, ne znam koliko bi to bilo dobro po njegovo zdravlje. A da stalno bude u boxu to ne mogu da mu uradim, ne zelim mu takav zivot, ne bih mogla da podnsem da ga cujem da laje i cvili sam napolju, radije bih ga poklonila nekome ko moze bolje brinuti o njemu, ne znam kako bih to prezivjela, ali ako bi on bio srecniji... ma ne smijem ni razmisljati o tome to je poslednja opcija... Ne znam sta da radim, jako teska situacija, jer sada sam sama sa njim. Voljela bih kada bih mogla da ga naucim da to ne radi i da se ne plasi toliko petardi, jer ne mogu ja hodati po komsiluku i braniti djeci da bacaju petarde jer se moj pas boji. Uvijek se plasio, ali u poslednje vrijeme se to pogorsalo, nece ni vani da izadje, ja ga pustim, a on odmah bjezi u kucu. I kad ga ja izvedem da setamo vuce u kucu, cim negdje pukne petarda ili vatromet ne daj boze. Osjecam se tako bespomocno, volim ga vise od svega, ali je situacija postala nepodnosljiva. Pomagajte drugari Sad Pozdrav iz Banja Luke!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Dec 09, 2010 12:50 pm

Ja nisam neki veliki stručnjak, ali pošto imam psa, ponešto sam uz njega i naučila, pa ne oklevam to da podelim sa ovim forumom.

Evo kako ja vidim ovu situaciju: Flafi nije jadnicak ništa kriv, on je prosto navikao da stalno ima društvo, jer je baka uvek bila sa njim. I sad ne moze da razume šta se desilo i zašto je odjednom sam. Psi su robovi svojih navika. Ako im poremetimo rutinu, treba im vremena da se prilagode. Međutim, što rekao desetar mom mužu kad je bio u vojsci - Vojniče, postoji navika, ali postoji i odvika.

Ja iskreno verujem da sve može da se popravi.

Ja svima preporučujem običan plastični krejt, ali to ima najviše smisla kad je u pitanju mladje kuče. Možda za Flafija možete da pokušate sa onim metalnim transporterom koji liči na kavez ili omanji boks, jer je on manje zatvoren od plastičnog krejta. I sve radite veoma postepeno i polako. U početku, probajte da Flafi bude u krejtu dok ste vi u stanu, što duže i što češće, dok se ne navikne na to. Taj proces može da potraje. Neka krejt prvo bude stalno otvoren, neka on ulazi i izlazi kako hoće. Ubacujte mu stalno neke poslastice unutra, igračkice, sve što voli. Možda se navikne. A kad primetite da je legao na rudu, onda počnite da zatvarate krejt sa njim unutra - dok ste vi u istoj prostoriji. Pa neko vreme tako. Kad vidite da je potpuno OK u zatvorenom krejtu, počnite da ga ostavljate samog u njemu - prvo tako što ćete da budete u drugoj prostoriji, da on može da čuje da ste tu, ali da Vas ne vidi, pa posle nekog vremena počnite i da izlazite iz stana na kratko, pa sve na duže. I probajte svaki put kad izlazite da mu kažete jednu istu rečenicu - mi smo Diku naučili da mu kažemo "Diko, čuvaj kuću", izmazimo ga i izađemo. Pošto Flafi tako burno reaguje, ako se odlučite da probate ovo sa krejtom, budite ekstra strpljivi.

Ako ovo sa krejtom ne upali, onda treba da potražite pomoć nekog dobrog dresera koji će da iskoriguje ponašanje i nauči Flafija neke nove stvari. Ima ljudi koji stvarno znaju da rade svoj posao i koji poznaju pseću psihologiju mnogo bolje nego mi.

Možda ja gledam kroz ružičaste naočare, ali verujem da će se rešiti ovaj problem uz pravi pristup.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Dec 09, 2010 1:11 pm

Ja sam imala isti, zaista veliki problem sa kokerkom koja je tada imala već 10 godina i bila skoro sasvim slepa. To je bio pravi horor. Grebala je i grizla ulazna vrata i ivicu zida pored njih, da ponekad nisam mogla da otvorim vrata, kad se vratim, od maltera i drveta. Nisam znala šta ću, dok jednog dana, jedva otvorivši vrata, nisam zatekla prostoriju svu okrvavljenu, kao i frižider, kuhinjske elemente, ... kao na klanici. Prepala sam se, ali, srećom, samo je nokat zakačila i odatle toliko krvi. Počela sam da plačem, problem nisam znala da rešim. Pozvala sam drugaricu iz komšiluka, kod koje smo lesto odlazile i kad me je videla tako uplakanu u opštem kršu, ponudila se da mi pomogne. Pošto ona radi kod kuće (drži časove), dolazila je svakog dana oko 10h da je uzme i kod nje je bila sat, dva, dok sqma ne krene ka izlazu. Onda ju je vraćala kući i bio je mir. Posle je bilo dovoljno samo da je obiđe i malo posedi s njom. Imala sam sreću!
Poznanica, koja živi sama sa psom, plaća jednoj ženi, koja za pare šeta pse, da svakog dana oko podne prošeta min pola sata njenog psa. Vama savetujem isto, ili da mu nabavite pseće društvo - još jednog bigla!
Srećno!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Dec 09, 2010 1:15 pm

Da, i ovo su super saveti. Da neko dodje i proseta kucu u neko doba i malo posedi sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptySub Dec 11, 2010 1:25 am


Cini mi se kao dobra ideja taj metalni transporter, samo ne znam je li to mnogo vremena, 8 sati ili cak i vise, da bude zatvoren u tome?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptySub Dec 11, 2010 4:56 pm

Bilo bi dobro da ga neko proseta posle nekoliko sati. 8 sati u komadu je dosta.
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Dec 16, 2010 7:54 pm

da li je neko koristio clomicalm za separacionu anksioznost?
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
helga
novajlija
novajlija
helga


Broj poruka : 7
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyUto Dec 28, 2010 5:12 pm

previse je da pas bude zatvoren 8 sati u transporteru...
Nazad na vrh Ići dole
http://helgabeagle.weebly.com/
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptySub Jan 01, 2011 11:45 pm

Janchee ::
Zigiju je najvaznije da ostavimo vrata od spavace sobe otvorena i da je krevet razmesten. On legne na njega i moze tako da spava po sest sati. Bude miran i nikakve gadosti ne napravi.... Mada desava mu se da poneki put bude nemoguc pa da napravi poneku stetu, ali to je stvaaarno retkost. Inace ne oglasava se kada ostane sam. U stvari, on uopste jako malo ispusta glasa, osim kada je vreme pred klopu. Laughing

Da, da i Niche spava kada ostane u spavacoj sobi. Takodje mu je dobro ostaviti neki komad odece (pidzamu, npr) koji njemu mirise i to ga umiruje.
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptySub Jan 01, 2011 11:48 pm

helga ::
previse je da pas bude zatvoren 8 sati u transporteru...


Jooj! Uzas.
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Okt 13, 2011 2:04 pm

Danas nas Rafa morao je da ostane 1h sam kod kuci. Na svom raspolaganju imao je kuhinju sa trpezarijom i hodnik. Ukljucila sam mu laganu muziku- radio (samo da ne bi cuo zvuk od napolje) i dala koskicu iz petshopa. Naravno, igracke, voda, krevetic - sve je bilo sa njim. Nikad nije bio sam pa sam vec zamisljala njegov plac, ogrebana vrata, upropastenu kuhinju.... ali ...Rafa je bio DOBAR decko i nista nije pokvario Smile Dejan kaze da kada je otkljucao vrata repic je radio 100/h i nije cuo plac (mozda je spavkio) I love you
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Okt 13, 2011 2:11 pm

Natali ::
Danas nas Rafa morao je da ostane 1h sam kod kuci. Na svom raspolaganju imao je kuhinju sa trpezarijom i hodnik. Ukljucila sam mu laganu muziku- radio (samo da ne bi cuo zvuk od napolje) i dala koskicu iz petshopa. Naravno, igracke, voda, krevetic - sve je bilo sa njim. Nikad nije bio sam pa sam vec zamisljala njegov plac, ogrebana vrata, upropastenu kuhinju.... ali ...Rafa je bio DOBAR decko i nista nije pokvario Smile Dejan kaze da kada je otkljucao vrata repic je radio 100/h i nije cuo plac (mozda je spavkio) I love you
Bravo za Rafu, on je baš dobar dečko! cheers tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyČet Okt 13, 2011 2:44 pm

... repic je radio 100/h... PRESLATKO
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyUto Okt 18, 2011 2:33 pm

sta nasi biglici rade kada su sami u stanu na primer ovako nesto

https://youtu.be/M3aonlKmW2A
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyUto Okt 18, 2011 2:52 pm

Nije losa ideja da ih zatvorite dok su sami u hodniku, ako nije premali. Tu bas i nemaju sta da pokvare.
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptyUto Okt 18, 2011 9:29 pm

Ma lepo jedna velika koska, i nece ni da primete da nema nikog kod kuce. Smile S ozbirom da mi imamo mesaru u blizini, onda Kole uvek dobije po koju. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptySre Okt 19, 2011 1:33 pm

Pre 2 dana sam srela jednu, bukvalno poluludu ženu na ulici, koja me zaustavila rekavši da je pod bromazepamima, da su uzeli bigl štene kome su ogradili prostor kada je samo, ali je malena probila sve, pojela čekove affraid i uplatnice, razmazala veliku nuždu po nameštaju, i svašta još!!! Stvarno sam prvo pomislila da je neka ludača, a u stvari je žena bila u šoku. Dala sam joj par saveta, ali ne stigoh da dodjem baš do reči da je pitam odakle je štene, možda neko od naših bebaca sa foruma??? Ženkica je u pitanju i za par dana prima poslednju vakcinu, to sam jedino skontala! Da li je neki bebac otišao u okolinu Vuka, Bulevara ili Taša???
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptySre Okt 19, 2011 2:08 pm

Joj
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 EmptySre Okt 19, 2011 2:13 pm

Naše ovogodišnje ženkice su Blanka koja je u Subotici i Kira u B. Gradištu i one imaju sada 6 meseci. fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Sponsored content





Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada Bigl ostane sam kod kuce   Kada Bigl ostane sam kod kuce - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada Bigl ostane sam kod kuce
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Da li se i kada vas bigl smirio?
» Leksikon za kuce
» Sta urade kada su sami?
» Poslastica za kuce - recepti!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: