moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Laka iz Beograda

Ići dole 
+44
Moka
.Marija.
tedibi
Tabasko the Dika
Aćim
Monika
Vasica T
Ddans Dream Tim
MarijaRio
marina
mknaumoski
LuSho
Rona
Sara <3 Bigl
tara
jok.mi
Dani
olja76
Teodor-Tedi iz S.Palanke
DP
Luna
Shiloh
luce
Zvoncica
elmer fudd
Niva
Dolly
dusan
Meda
Lea2006
bambucha
Bunny's Nightmare
Ksenija
Ivana
Lino
Lilu The Great
milena
Dika
Joker_Poker
tatjana
Janchee
Andrijana
Medena
Mirka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Sledeći
AutorPoruka
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptySub Jan 30, 2010 1:57 pm

Meni neprijatno da se hvalim.

Moj suprug je dugo radio na tv, ja jedno vreme, svi najbolji prijatelji su i dalje u tim vodama ...nama to dodje kao svakodnevna stvar ....moje dete koriste kad god im zafali ideja za snimanje , ona je neiscrpni izvor ludosti i voli je kamera pa je super za snimanje iz ocaja Smile

Tako je i ovaj prilog nastao ...a Laka se ubacio nepozvan ...toliko se dopao snimatelju da je morao da ga snimi.

Eto ...to vam je prica o Nani i Laki i jutarnjem.
Al evo obecavam da cu ako bude toga opet javiti Smile
Nazad na vrh Ići dole
marina
novajlija
novajlija
marina


Broj poruka : 36
Datum upisa : 11.11.2007

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptySub Jan 30, 2010 2:45 pm

Ja sam slucajno videla prilog, bilo je jako rano ujutro, ali to je vreme kad ustajem, popijem malo caja pa sa Lucom u setnju. Tako da sam se odusevila kada sam videla jednu divnu devojcicu koja tako spontano prica, a jos vise biglica, i to dvobojnog i neobicno mirnog u prisustvu nepoznatih ljudim, kamere i tako. Odmah sam pomislila na Laku, ali nisam bila sigurna, medjutim kad su rekli da je devojcici ime Nana, gotovo je bilo, ali sam cekala da to jos neko potvrdi.
Recite tamo da ima mnogo ljubitelja biglica, pa da dodju i snime prilog o Laki, svi cemo biti kod TV, narocito ako je tako rano ujutro, jer, bar ja, tad imam najvise vremena.
Poljubac glavnim glumcima fff
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptySub Jan 30, 2010 3:06 pm

Šteta što nismo videli, ali svakako postajemo TV zvezde, pozdrav glavnim glumcima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptySub Jan 30, 2010 5:49 pm

Laka zaista jeste tako miran , on je u stanu prakticno nevidljiv. Uopste nije zahtevan sve dok ima nekog ...al cim svi izadju on se pretvara u strasnog lajavca Sad

I ima jos jednu foru ...zabranjeno mu je da ulazi kod Nane u sobu ...jer ona drzi igracke po podu njemu na dohvat zuba. I onda kad se neko od nas zaboravi i ne zatvori vrata , on brzinom svetlosti utrci , gricne sta se gricnuti može Suspect , a onda u roku od 30 sekundi max , istrci i ide pravo u box ... smeh

Sedi tamo i samo sto ne zvizduce ...a mi svi trcino da vidimo sta je pojeo ...i to po pravilu bude ono sto je najnovije od igracaka ...

Tako je glocnuo i moj usb koji je virio iz dvd-ja ....ostavio mi zubic i sad imam unikatak usb sa rupicom na sredini Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptySub Jan 30, 2010 6:13 pm

Laka je na mukama,sta ce jadan kada je najzanimljivije ono sto je zabranjeno,a i igracke na podu su tako izazovne!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPet Jun 18, 2010 9:13 am

Mirka!!! Nema vesti o Laki od januara!!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPet Jun 18, 2010 10:13 am

Dika ::
Mirka!!! Nema vesti o Laki od januara!!
Question Question Question No
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPet Jun 18, 2010 11:46 am

Da stvarno, cak ste i druzenje u parku zapostavili.... dajte neke slikice
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 3:37 pm

Izvinjavam se drugari , malo sam zapostavila forum, na trenutak mi se ucinilo da nas puno ima pa sam kao htela da vas ne davim onda sam pocela da zaboravljam i eto prodje 6 meseci.

Novosti o Laki Smile

1. poceo je da ostaje sam van boxa. prvo sat dva a onda i do 4 . Sad bijemo i 5-ti sat.

Iskrena da budem prilicno je dobar nista veliko nije uporopastio. kutije za cipele -prazne , kutiju za alat ( to mu je fetis , kao i tiplovi u njoj ) plastiku od nekih srafcigera - to su mu omiljene stvari za grickanje. Po nekad nesto sa stola makne sto ne sme al nista zaista veliko i hvala mu na tome.

Meni je njegovo odrastanje u mnogome olaksalo zivot tek sad vidim koliko sam bila na rubu nervnog sloma sa njim.

2. Potpuno je dobar. Ja tako dobro kuce videla nisam. Mio je , necujan, kad mu se igra donese ti igracku , kad mu se ne igra ne znas gde je .

3. I dalje je samnom u krevetu , tu mu je mesto.
Ako ja promenim mesto i on ce zamnom. Ne voli da spava sam i kraj.

I dalje spava na jastuku kao da je covek , on je izgleda potpuno umislio da je na dve noge.

4. Super me slusa , setam ga bez povodca , kad smo u parku ide , snjura pa se vrati , stvarno je sjajan. Zovem ga on dodje , zna vec da tad treba i da sedne da ga vezem i ljudi u pakru se cudom cude odkud vaspitan bigl.

5. Muce ga alergije Sad malo malo pa kija.

6. Imali smo jako neprijatnu situaciju sa zenskom pit bula ili je mastif ne znam to ne razlikujem, napala ga je zato sto joj je samo prisao i ujela ga izmedju ociju i donju usnu mu je zakacila bas je bilo gadno . Aj sve to i nekako sredili smo al od tad je postao da izvinete na izrazu - drkos. Laje na kucice , rezi, svadja se , al samo ako je vezan. ako ga pustim onda je ok.
U park gde smo izlazili ne smem da ga dovedem stalno je u nekom problemu. Pokacio se sa Bakom, rezao je na Megi , i strasno me nervira sto je tako postao drcan. Pokusacu ovih dana da ga dovedem da vidim jel se malo iskulirao Sad

Slabo trci u poslednje vreme kod na su kraju drustva nema a kad setamo on vise hoda nego sto trci i cini mi se da se sad skroz ulenjio.

Sta jos ima nov ??? Hmmmm ....razmisljacu dok postavljam slike...
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 3:43 pm

Laka iz Beograda - Page 24 I54o6q
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 3:46 pm

Dok ja kuckam na kompu nesto on lepo sedne preko puta mene i ceka da mu se postavi vecera Smile

Kao da se to podrazumeva.

Laka iz Beograda - Page 24 300crq1
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 3:49 pm

A kad ustanem sa svog mesta onda sedne on Smile

Laka iz Beograda - Page 24 203xc6
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 3:59 pm

Setila sam se sta ima novo. Laughing
Zakopava koske u zardinjeru sa cvecem. Suspect
To je novo.
Do sad ih je zakopavao u namestaj sad je poceo u cvece. Suspect
Istina dobio je dobre batine za to pa nadam se nece vise inace mu se crno pise.

Obradio je i tuju po malo tamo gde mu je smetala da vidi sa stolice.
Inace ako ste mislili da on stoji i spijunira neeeeeeeeee presli ste se ....on ima taktiku nevidjenu za spijunazu ....

Laka iz Beograda - Page 24 2aer61

Lezeci , da se ne umori dasa..

Evo juce iz kola
Laka iz Beograda - Page 24 2w30opc
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 4:16 pm

Ljubi ga tata tako blesavog Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 4:44 pm

Mirka ::


6. Imali smo jako neprijatnu situaciju sa zenskom pit bula ili je mastif ne znam to ne razlikujem, napala ga je zato sto joj je samo prisao i ujela ga izmedju ociju i donju usnu mu je zakacila bas je bilo gadno . Aj sve to i nekako sredili smo al od tad je postao da izvinete na izrazu - drkos. Laje na kucice , rezi, svadja se , al samo ako je vezan. ako ga pustim onda je ok.
U park gde smo izlazili ne smem da ga dovedem stalno je u nekom problemu. Pokacio se sa Bakom, rezao je na Megi , i strasno me nervira sto je tako postao drcan. Pokusacu ovih dana da ga dovedem da vidim jel se malo iskulirao Sad

Slabo trci u poslednje vreme kod na su kraju drustva nema a kad setamo on vise hoda nego sto trci i cini mi se da se sad skroz ulenjio.

Sta jos ima nov ??? Hmmmm ....razmisljacu dok postavljam slike...

Da, znam bila sam kad ga je docepala ona gadna Esji, ali ja mislim da ako budete dolazili malo cesce da ce se oni unormaliti ponovo ko pre.

Super se igramo i druzimo, imamo sada 5 aktivnih biglova u parku! I mnogo su blesavi!

Puno pozdrava od Ria!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 5:10 pm

Najzad!!! Veliki pozdrav za dobrog Laku i nevaljalu Mirku (zbog zanemarivanja foruma i uskraćivanja nam Lakinih slika i prilika).Lutak jedan, mnogo mi je ozbiljan! A što se koske tiče, pa mora negde da je zakopa, ako ne može da pojede! smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 5:25 pm

Kako se ispruzio gospodin... lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyPon Jun 21, 2010 6:32 pm

Rio ::
[Da, znam bila sam kad ga je docepala ona gadna Esji, ali ja mislim da ako budete dolazili malo cesce da ce se oni unormaliti ponovo ko pre.

Super se igramo i druzimo, imamo sada 5 aktivnih biglova u parku! I mnogo su blesavi!

Puno pozdrava od Ria!

Kojih 5 ???? Very Happy

Rio, bobi, meli, Laka i ko je peti ???

Aj dovescu ga ovih dana, muz nece Rolling Eyes
Poslala sam ti pp Smile


Jesan nevaljala priznajem , nacisto sam se otudjila od biglovske familije. gfd
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyUto Jun 22, 2010 11:32 am

Lola je peta, ako sam dobro shvatila.

Laka je presladak, kao zuto-beli Bili. I Dika je drcan kad je vezan, tako da ga vise ni ja ne vezujem, osim kad zurim, pa ne mogu da ga cekam da njusi.

Ja volim mastife, kod nas u kraju ima jedan mnogo dobar, nikad nikoga nije pipnuo. Bas mi je zao da je Laka dobio po nosu. Diku je kad je bio mali tako jedna muska pudla ujela za njusku i posle toga sam i ja primetila promenu u ponasanju. Postao je drcniji i oprezniji... tako se, nazalost, uci...

Mnogim ljudima bi trebalo zabraniti da drze pse, jer ne mogu da ih kontrolisu i onda se desavaju takve stvari...
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyUto Jun 22, 2010 6:54 pm

Ta Ejsi koja je Laku dokacila nema koga nije Sad

Decko je vodi bez povodca , pustenu , i ona samo redom ujeda.
Pri tom je decko a i ostali koji je setaju nevidjeno agresivan tip i bas je mucno sa njim ulaziti u raspravu. A ejsi i dalje seta slobodna .

Idem da snjurnem po forumu Lolu , nju ne znam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptySre Jun 23, 2010 4:28 pm

Mirka ::
Decko je vodi bez povodca , pustenu , i ona samo redom ujeda. Pri tom je decko a i ostali koji je setaju nevidjeno agresivan tip i bas je mucno sa njim ulaziti u raspravu. A ejsi i dalje seta slobodna .
Pa moze li biti gora kombinacija... taj pas je takav najvjerovatnije zato sto su mu vlasnici takvi!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyČet Jun 24, 2010 1:38 am

Mnogo mu je lose na osmatracnici, jadnik cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyČet Jun 24, 2010 5:14 pm

Ma da , tezak zivot biglovski zivi moj siroti pas Laka.

I da znate pravo ime ima ....
Ni jedno mu drugo ne bi tako leglo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyNed Jul 04, 2010 3:14 am

Laka uziva, zivi ko gospodin. fino serviran stol, lezaljka uvijek spremna i prijevoz uvijek na raspolaganju kad god zatreba Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 EmptyNed Jul 04, 2010 2:06 pm

bas mu je lose,,,,,
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Sponsored content





Laka iz Beograda - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Laka iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 24 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: