moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Laka iz Beograda

Ići dole 
+44
Moka
.Marija.
tedibi
Tabasko the Dika
Aćim
Monika
Vasica T
Ddans Dream Tim
MarijaRio
marina
mknaumoski
LuSho
Rona
Sara <3 Bigl
tara
jok.mi
Dani
olja76
Teodor-Tedi iz S.Palanke
DP
Luna
Shiloh
luce
Zvoncica
elmer fudd
Niva
Dolly
dusan
Meda
Lea2006
bambucha
Bunny's Nightmare
Ksenija
Ivana
Lino
Lilu The Great
milena
Dika
Joker_Poker
tatjana
Janchee
Andrijana
Medena
Mirka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyČet Okt 21, 2010 12:49 pm

Mirka, na kojem kanalu?
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPet Okt 22, 2010 7:05 pm

Bilo jutros na B92 Smile oko 8.15.

Ako ste videli jednu malu bezzubatu sa kikicama ta je moja Smile

Jel ide neko na izlozbu 7.11.
Ja sad hocu da prijavim Laku l nemam pojma kako se radi ...i strasno me smara sto moram d ga vezbam sve ono .
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPet Okt 22, 2010 11:10 pm

Mi bas sad raspravljamo da li da idemo... van forme smo
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyNed Okt 24, 2010 8:25 pm

Meni je Ivana objadnila sta pas treba da zna al ja i dalje ne kapiram sta treba da uradim, prijavila sam Laku on line al kad ide placanje?

I sta mi od papira treba za psa ?
Lekarski?
Pedigre?

Malo me smara vec ideja sta sve treba da uradim Sad
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Okt 25, 2010 8:57 am

Pozovi organizatora pa se raspitaj za plaćanje.
Neke izložbe dozvoljavaju plaćanje na dan izložbe, ali može da ti se desi da u BG zbog toga pas ne bude u katalogu, odnosno u konkurenciji za takmičenje.
Mi prijavu odradimo putem stare dobre pošte pa dokaz o uplati stavimo u koverat zajedno sa prijavom.

Od papira ti treba pseći pasoš koji ćeš pokazati na ulazu da iz njega vide da je pas vakcinisan protiv besnila.
Sve izložbe zvanično traže i potvrdu o zdravstvenom stanju psa koju izdaje veterinar par dana pre izložbe, ali nismo videli ni na jednoj izložbi da su to tražili na ulazu. Na sajmu je pravilo-jedan pas jedan čovek, svi drugi koji ulaze bez psa plaćaju ulaz!

Pedigre ti nije potreban, sve što treba napisali ste u prijavi.

Sve ostalo treba Laka da odradi, ti mu samo malo pomažeš Wink
Ponesi mu činiju sa vodom, neku igračku i nagradice i to je to!
Opusti se i uživaj
fff
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Okt 25, 2010 11:00 am

Ok vakcinisan je namenski sinoc Smile
Lekarsko ce dobiti ako idemo na izlozbu.
Prijavila sam ga on line.
Sad zvala kinoloski kazu da upatnicu treba poslati na njihov faks, sajt...

Ujedno sam zvala i Kinolosko drustvo , jedna jako neljubazna teta se javila i rekla mi da do izlozbe ne mogu da dovedem psa na ocenjivanje.

Kazem joj nije bitno samo mi kazite kako to funkcionise oan vice na mene. Crying or Very sad
Pominje izlozbu i cuda.
I tako smirenim glasom ja njoj kazem da me ne zanima sto ima izlozba nego mi treba informacija ona opet urla imate izlozbu Rolling Eyes

Tako....nadam se da cu stici da uplatim sve sto treba .
A jel se placa glupava potvrda o zdravstvenom stanju psa?
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Okt 25, 2010 11:54 am

Da ona se plaća kod veterinara, po njihovom cenovniku (možda 500 din a možda i 1500 din).
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Okt 25, 2010 3:32 pm

Hvala na informacijama Smile
Nadam se da cu stici da uplatim danas i da se druzimo sedmog.
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Okt 25, 2010 9:19 pm

Srecno na izlozbi! Da se slikas! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyUto Okt 26, 2010 11:02 pm

Jel rešiste uplate. Ide li laka na izložbu.
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyUto Okt 26, 2010 11:14 pm

Danas sam bila ceo dan u poslu i nisam stigla da uplatim. U medjuvremenu sam se nesto smorila i odustala od izlozbe. Zao mi Lake al nesto sam naprasno postala teska sama sebi i onda sam donela takvu odluku.

Cujem da ce biti u martu opet pa eto aj da se bar do tad spremimo.

Suvise sam iskomplikovala u samom startu a to je onda sigurna propast Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyUto Okt 26, 2010 11:36 pm

Pa to je tradicija Beogradske izložbe su uvek u Martu i Novembru. Znači Laka će imati pripremni period pre svog debija.
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyUto Okt 26, 2010 11:38 pm

Znaci imace vise vremena da se spremi! I bice lepse vreme. Very Happy
Ja sam pred izlozbu bila toliko nervozna, da sam okolinu udavila. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptySre Okt 27, 2010 12:14 am

Kod mene je nesto drugo u pitanju.
Laku smo kupili od silne zelje da JA imam bigla Smile
I uvek sam smatrala da je njegova najveca uloga i funkcija da ga volimo i da nas voli .
I sve je to bilo bas tako dok se nisu javili ljudi koji bi da pare svoje devojke sa mojim muskarcicem Smile al deckonja nije ocenjen.

I sad ja kao aj da to obavimo cisto parenja radi al sam se danas nesto smorila pri samoj pomisli na to da moramo na izlozbu, osetila sam se kao da sad iskoriscavam psa , ne znam zasto ne umem da objasnim. Komercijalizujem ljubav pa sam se osetila lose. Glupo je znam al eto samo tako mi nesto kvrcnulo i rekla sam neka ceka to do marta . Taman i da malo radimo na tome da ne padnemo kao sa marsa bas na izlozbu.

Ja sam poznata kao komplikator jednostavnih stvari tako da ovo pripisite tome Smile
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptySre Okt 27, 2010 12:35 am

Mi smo isli samo na izlozbu u okolini. Nismo uopste nesto planirali bog zna sta da ga vadamo, nego se lepo zabavimo. Vazan je provod. Very Happy
A Laka je mnogo lep, ima da pobedi celu VI FCI grupu.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptySre Okt 27, 2010 12:46 am

Komercijalizacija izgleda mnogo drugačije. Gledajte na izložbe kao na jedno novo iskustvo u vašem suživotu. Laka je mažen,pažen a to što će se pariti (verovatno se neće buniti povodom toga) je samo logičan sled događaja u njegovom životu. Red je da jedan tako lep biglić ostavi potomstvo. Da imate ženku pa je parite svako teranje, da je izrabljujete to bi bila komercijalizacija. Ovako opustite se i uživajte u novim iskustvima. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptySre Okt 27, 2010 12:59 am

Mirka ::


Glupo je znam


nije
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptySre Okt 27, 2010 9:49 am

Mirka ::
Kod mene je nesto drugo u pitanju.
Laku smo kupili od silne zelje da JA imam bigla Smile
I uvek sam smatrala da je njegova najveca uloga i funkcija da ga volimo i da nas voli .
I sve je to bilo bas tako dok se nisu javili ljudi koji bi da pare svoje devojke sa mojim muskarcicem Smile al deckonja nije ocenjen.

I sad ja kao aj da to obavimo cisto parenja radi al sam se danas nesto smorila pri samoj pomisli na to da moramo na izlozbu, osetila sam se kao da sad iskoriscavam psa , ne znam zasto ne umem da objasnim. Komercijalizujem ljubav pa sam se osetila lose. Glupo je znam al eto samo tako mi nesto kvrcnulo i rekla sam neka ceka to do marta . Taman i da malo radimo na tome da ne padnemo kao sa marsa bas na izlozbu.

Ja sam poznata kao komplikator jednostavnih stvari tako da ovo pripisite tome Smile
Ja znam ljude koji su svoje pse ocenili u Kinološkom savezu i nisu išli na izložbe, jer ih nisu zanimale titule, nego baš samo ocena radi dobijanja budućih papira za potomke. To možete uraditi uvek, nevezano za datume izložbi.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptySre Okt 27, 2010 10:13 am

Mirka,
obavezno dođite na izložbu sa Lakom. I ako odlučite da ga ne prijavite (danas je poslednji dan prijave) dođite sa njim, da se družimo, da osetite atmosferu (ona je specifična na Bg izložbi zbog velike gužve, a zatvorenog prostora), da i vi i pas vidite kako to izgleda. Bićete opušteni jer se ne takmičite, a znaćete šta vas čeka sledeći put.

Izložbe su odlično mesto da Laka očijuka sa budućim majkama njegove dece i da bude viđen i bezecovan od istih. A možda se i Laka zaljubi u neku klempavu lepoticu dasdas

Pozdrav fff
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyNed Okt 31, 2010 6:22 pm

U sustini hocu.
Mada je on prilicno sad izvinte na izrazu al najvose odgovara- nadkran pas.
Stalno laje na druge pse i svadja se.
Od kad ga je jedna grozna pit bulka iskasapila postao je pravi nadrkanko.
Ne znam kako bi on takav onda medju svim tim psima.

To je jeda od razloga sto sam odlucila da ga ne vodim na izlozbu ovaj put.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyNed Okt 31, 2010 10:42 pm

e pa lepo onda vi dajte Laku vamo,
kod Luce, ona je isto lepa, pametna, nadrndana i bez titule, zove se na "L" i ima cetiri slova u imenu! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Nov 01, 2010 8:42 am

luce ::
e pa lepo onda vi dajte Laku vamo,
kod Luce, ona je isto lepa, pametna, nadrndana i bez titule, zove se na "L" i ima cetiri slova u imenu! cheers

Podrzavamo zensku inicijativu top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Nov 01, 2010 12:24 pm

Mirka, što si se toliko nasekirala oko izložbe? Ako odeš odeš, ako ne, nema veze. Pas može da bude ocenjen i u Savezu. Što se tiče Lakinog temperamenta, ne brini ništa. I Dika se napolju kostreši na mužjake, međutim, na izložbi se to nikad nije desilo. Oni, jadni, toliko budu u frci oko te gužve i milion mirisa, da im i ne pada na pamet da se kače. Bar je to naše iskustvo.

Ni mi najverovatnije ne idemo na ovu izložbu jer tačno pada na moj rođendan, ali možemo da se dogovorimo da obavezno zajedno odemo na onu u martu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Nov 01, 2010 12:38 pm

Taman sam ja donela odluku kad jutros u sanducetu ...voala ...broj !
Laka pas dobio broj za izlozbu.
I sad pitam kinoloski kazu moze da se uplati kad god hocete ako imate broj.

Jel da to racunam kao sudbinu ili ?

Idem da zovem muza da mu kazem novosti.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 EmptyPon Nov 01, 2010 1:02 pm

To ti je, Mirka, tzv. duh iz masine
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Laka iz Beograda - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 27 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Laka iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 27 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: