moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Laka iz Beograda

Ići dole 
+44
Moka
.Marija.
tedibi
Tabasko the Dika
Aćim
Monika
Vasica T
Ddans Dream Tim
MarijaRio
marina
mknaumoski
LuSho
Rona
Sara <3 Bigl
tara
jok.mi
Dani
olja76
Teodor-Tedi iz S.Palanke
DP
Luna
Shiloh
luce
Zvoncica
elmer fudd
Niva
Dolly
dusan
Meda
Lea2006
bambucha
Bunny's Nightmare
Ksenija
Ivana
Lino
Lilu The Great
milena
Dika
Joker_Poker
tatjana
Janchee
Andrijana
Medena
Mirka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Sledeći
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 11:42 am

Probajte da ga ostavljate svakog dana otprilike u isto vreme, ali kratko, pa lagano produžte odsustvo, a možete mu ostaviti i neku kosku da se zanima. Nemojte mu bežati, nego mu nešto kažite, kao: "moram da idem, budi dobar, čuvaj kuću...". Kod Doli to pali. Ne bude baš uvek dobra, raspremi krevet, izgricka neku olovku, a u poslednje vreme ostavimo i neku macu da joj pravi društvo. Ustvari, najbolje rešenje bi bilo još jedan biglić i neće ni primetiti da vas nema!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 12:02 pm

mi imamo na neki nacin slican problem,jana je destruktivna ako je ostavim samu kuci,to je bes nevidjeni,ali sam to resila kavezom :|
a ima i foru ako odem iz kuce i ne kazem jo cao Nano,brzo se ja vracam budi dobra bla bla,ona kako zatvorim vrata pocne da arlauce,a ako joj kazem ona sad zna da izlazim,da ona ostaje sama,i stvarno ne laje..hehe koji ludaci... ali stvarno probajte da mu kupite one cetkice i one stapice sto glodju kod nas i to pali...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 12:54 pm

Dolly ::
Probajte da ga ostavljate svakog dana otprilike u isto vreme, ali kratko, pa lagano produžte odsustvo, a možete mu ostaviti i neku kosku da se zanima. Nemojte mu bežati, nego mu nešto kažite, kao: "moram da idem, budi dobar, čuvaj kuću...". Kod Doli to pali. Ne bude baš uvek dobra, raspremi krevet, izgricka neku olovku, a u poslednje vreme ostavimo i neku macu da joj pravi društvo. Ustvari, najbolje rešenje bi bilo još jedan biglić i neće ni primetiti da vas nema!

Dakle, ovo dvoje blizanaca su neverovatni. I mi Diki kazemo - Diko, cuvaj kucu. Da li je to carobna formula, ili je Dika tihomir po prirodi, ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 1:09 pm

Mislim da brnjica ne bi pomogla. Ovakva mekana i "humana" kakvu mi imamo lako moze da se skine - nas spasava to sto je stavljamo samo u setnji jer tad je Meda zauzeta drugim stvarima i nema vremena da staje i bavi se brnjicom.
(A u posljednje vrijeme je opet ne stavljamo jer mi je prije neki dan jedan prolaznik odrzao lekciju sto sam biglu stavila brnjicu, "Malo kontrole bi sve rijesilo" itd, pa sam se posramila, i sad me tako Meda opet vuce kao luda od otpatka do otpatka... sama sam kriva...) scratch
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 1:13 pm

Joj nisam bas objasnila stvar skroz ....
On je od malena ostajao sam ,cim smo ga kupili kupili smo i box pa smo ga kad idemo negde tu stavljali da se navikava ....pa ko dete 15 min, pola sata , 45 min......I nikako nije voleo taj box ....Onda sam ja pokusala da ga ostavljam van boxa ko velim mozda je normalan al onda je pojeo sve ukrase sa jelke , pa smo resili da ipak sam mora da bude u boxu ....

I svakoga dana bude u box min pola h .
I u boxu su mu igrace , uvek koska , voda .....
Al ne vredi ....kosku ne takne ... vodu prospe , i grebe dole onaj lim sav bude crn po sapama Rolling Eyes

Ja kad krenem uredno ga posaljem u box, on sam udje al kad zakljucam vrata pocinje pakao.

Kad udjem , skinem se , otvorim box pravim se luda kao da je to normalno , al on laje na mene , bukvalno sto ne kaze - gde si bre do sad lajem ovde ko kreten ....

Onda izvadi NETAKNUTU kosku i uziva u njoj.

I ta igranka tako traje vec mesecima , samo sad se stvar komplikuje jer komsije vise nece da ga trpe ....a i meni se blizi posao ....
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 1:51 pm

Možda če biti zahvalan ako opet ostane sam van boksa, pa prestane da zapomaže. Mica mala! Kupite komšijama tampone za uši! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 1:52 pm

Lepa je ideja da mu nabavite društvo...ali šta ako započnu duet ? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 3:32 pm

Dva bigla affraid

A ne ne , mora da se šalite pale
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 4:10 pm

Mirka ::
Dva bigla affraid

A ne ne , mora da se šalite pale
Pa Ivana Šašić ima 4 i dobro se snalazi i zimi kada su u stanu! cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 5:15 pm

Dolly ::
Mirka ::
Dva bigla affraid

A ne ne , mora da se šalite pale
Pa Ivana Šašić ima 4 i dobro se snalazi i zimi kada su u stanu! cheers

Ivani Sasic je devojacko prezime Doolittle i ona ume da prica sa njima
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 5:28 pm

Dika ::
Dolly ::
Mirka ::
Dva bigla affraid

A ne ne , mora da se šalite pale
Pa Ivana Šašić ima 4 i dobro se snalazi i zimi kada su u stanu! cheers

Ivani Sasic je devojacko prezime Doolittle i ona ume da prica sa njima
A i vi se osećate prozvani! smeh Jeste, jeste, treba i vama još jedan psić!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 5:35 pm

Mirka ::
Dva bigla affraid

A ne ne , mora da se šalite pale

Ne mora da bude bigl Laughing

Salu na stranu ali mi smo jedino tako uspeli da smirimo tatka na Laku. I Bili je urlao kao izbezumljen svaki put kada nogom krocimo van stana a on ostane unutra. E onda smo uzeli Dicu i on je postao drugi pas.

Svasta smo probali,ali jednostavno nije islo...
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 5:39 pm

Ivana Sasic je jedinstvena , plus nema Nanu . Suspect
Meni je taman dovoljno ovo sto imam , nit zelim dete viska nit psa viska ...

Al zelim da prestane da laje ko magarac i da uznemirava komsije a on nista. I evo sad kad ga gledam kako izviruje iza coska u nadi da cu da ga izvedem , sav mi je ko milica sladak ....

Neodoljiv prakticno ...


Laka iz Beograda - Page 23 3585tdv
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 5:43 pm

Pa kako da ga ne volis kad je ovakav ???

Laka iz Beograda - Page 23 2mfnfkk
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 5:44 pm

Dolly ::
Dika ::
Dolly ::
Mirka ::
Dva bigla affraid

A ne ne , mora da se šalite pale
Pa Ivana Šašić ima 4 i dobro se snalazi i zimi kada su u stanu! cheers

Ivani Sasic je devojacko prezime Doolittle i ona ume da prica sa njima
A i vi se osećate prozvani! smeh Jeste, jeste, treba i vama još jedan psić!!! cheers

Kad Dika pocne da laje, dobice devojku. Salim se.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 5:46 pm

[quote="Mirka"]Pa kako da ga ne volis kad je ovakav ???

Mnogo je sladak. Ova njuska... nasi psi lice na manju verziju Nosonje iz Alana Forda! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 5:52 pm

Ima vise resenja kako da pas ne laje kad je sam. Jedno je da mu nabavite drustvo, ne mora da bude pas, moze da bude pticica ili hrcak. Oni nisu zahtevni a pravice mu drustvo i zanimati ga pa se nece toliko koncentrisati na tvoj odlazak.
Drugo resenje je malo grublje, ali mi se cini delotvornije, a to je da kad izadjes i on krene da arlauce, brzo uletis nazad u stan i izgrdis ga, mozda malo prodrmas kavez, cisto da se strecne i zbuni.
Koliko sam imala prilike da vidim biglici su opaki manipulatori i on tvoju dobru volju verovatno iskoriscava da dobije sta hoce, u ovom slucaju paznju.
Rona zna da laje na macora po pola sata, tako ga poziva na igru kad se on popne negde gde ne moze da ga dohvatia a on je kulira, i nista ne pomaze tako kao kad se proderem -prestani!. Napolju takodje isto tako funkcionise.
Super su oni psi, ali im definitivno treba staviti do znanja ko je gazda u kuci.
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 7:11 pm

Teska posla da ce Mirka da pocne da urlice i da drma kavez.Pre ce da se odseli tamo gde nema komsija nego da se zamera Laki.Mi zene smo nacisto odlepile. bounce Evo ja se resavam danima kako cu da pocnem da primenjujem disciplinske mere i da svog psa naucim kucnom redu ali...to je moja mica. ee Mirka ja te u potpunosti razumem.Mozda bi se slagao sa macom?
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 7:25 pm

Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
Teska posla da ce Mirka da pocne da urlice i da drma kavez.Pre ce da se odseli tamo gde nema komsija nego da se zamera Laki.Mi zene smo nacisto odlepile. bounce Evo ja se resavam danima kako cu da pocnem da primenjujem disciplinske mere i da svog psa naucim kucnom redu ali...to je moja mica. ee Mirka ja te u potpunosti razumem.Mozda bi se slagao sa macom?

smeh smeh

E da, i maca je dobro resenje. Samo je vazno da nadjes neku druzeljubivu.
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 7:37 pm

Ne moze macka , alergicna sam Sad
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyČet Jan 28, 2010 7:37 pm

A i Laka je alergican Laughing
Nazad na vrh Ići dole
marina
novajlija
novajlija
marina


Broj poruka : 36
Datum upisa : 11.11.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyPet Jan 29, 2010 11:11 am

Da li je mozda Laka bio pre neki dan rano ujutro u Jutarnjem programu na RTS. Bio je prilog sa jednom mnogo slatkom devojcicom Nanom koja nam je ispricala pricu prema slikama iz knjige i jedan divan, miran dvobojni biglic, ali njega nisu predstavili? Ocekivala sam da ce se vlasnici ovde hvaliti, ili da je jos neko video prilog ali nema nikakav komentar. A devojcica se zove Nana....

Mirki i Laki puno srece, i malo vise discipline. Luca, ma kako da je nevaljala, samo je prvi put, kada je ostala sama napravila cirkus u kuci Posle toga je stalno ostavljamo samu i po nekoliko sati i mirno lezi u predsoblju u svojoj kucici, ali jos uvak kada odlazimo damo keksic i lepo se sa njom pozdravimo, kazemo da cemo se brzo (!!!!???? - sta ona zna sta je brzo) vraiti i da cuva kucu. Ukoliko to ne uradimo nastane takva galama da se moramo vratiti i obaviti taj ritual.

Sad svi znamo kako se oprastamo s njom i nikakvih, zaista nikakvih problema po tom pitanju nemamo.

Jos jednom mnogo srece i uspeha u prevaspitavanju! Razz fff
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyPet Jan 29, 2010 3:01 pm

Da to je moj Laka i to je moja Nana Smile

Andjeoski izgledaju oboje Smile
Ko ih ne zna skupo bi ih platio
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyPet Jan 29, 2010 3:27 pm

Mirka ::
Da to je moj Laka i to je moja Nana Smile

Andjeoski izgledaju oboje Smile
Ko ih ne zna skupo bi ih platio

Mirka, mnogo si skromna. Hvali dete.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 EmptyPet Jan 29, 2010 3:27 pm

Mirka ::
Da to je moj Laka i to je moja Nana Smile

Andjeoski izgledaju oboje Smile
Ko ih ne zna skupo bi ih platio
Sram vas bilo da nas ne obavestite, pa i mi da gledamo! Nije više samo Dika glumac, ali, gluma ostaje u porodici!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Laka iz Beograda - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Laka iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 23 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: