moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kala iz Novog Sada

Ići dole 
+41
Natali
Kaan
Tabasko the Dika
King i Maša
Dika
Niva
Joker_Poker
Lino
tatjana
Dolly
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Modena
nikola2001
Medena
w33d4
Admin
Zobenica
elmer fudd
Ksenija
Jasna
Bunny's Nightmare
bucki_junior
Lea2006
tedibi
Mira
Jan
mici
pipi
chelik
dusan
Sara
Andrijana
Snooopy
jeca
Janchee
bucki
darlingdraga
lina
bambucha
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Sara
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Sara


Broj poruka : 144
Godina : 35
Datum upisa : 02.02.2007

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyPon Mar 05, 2007 12:53 am

stvarno je lepa (: i nama bi dobro doshlo neko mesto gde moze da se tako istrchi a da mi ne strepimo da ce pobeci...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/breskvice
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyPon Mar 05, 2007 1:07 am

za sve koji su iz novog sada, lako se mozemo dogovoriti da dodjete kod mene na plac, pa da malo pustimo nase biglove da se izdivljaju bounce

mesto je iznad chardaka, tzv GLAVICA , kada idete iz ns, vozite se prema institutu i skrenete prema kamenici pre samog instituta -desno , pa zatim omdah levo i znad pandurske skole, i samo pravo jedno dva kilometra, odatle ....prema Glavici od centra vam treba 20 mina max kolima

ma uvek moze da padne neki dogovor, pa makar to bilo na sat vremena , cisto da se malo izdivljaju

takodje sam video na sajtu nekog australijskog kluba, d aoni organizuju setnje sa psima, po obliznjim sumama, i to u nekim varijantama 5-10 km, do max 3 sata setanja. iljudi se skupljaju.

naravno mi sve to imamo u vidu fruske gore, i pesackih staza, mozemo naci i karte th staza, strazilovo, iriski venac, crveni cot, glavica, popovica, i slicno. samo nam jos treba klub Laughing

ma za tako nesto nam treba samo dobra volja, i te setnje mozemo uvek da organizujemo, lepo se napravi raspored sa zakazanim terminima, jednom nedeljno za vikend ili jednom u dve nedelje, i pali Laughing

eh svasta je moguce

e da , jeco mobla za tebe. ako mozes ti da cimnes onu zenu, sto je broj postavljen na odeljku klub iz sremskih karlovaca. mislim da je njihohov klub po onoj tvojoj varijanti, u sastavu kd karlovci, ili kd novi sad, pa posto si se raspitivala vec o takvoj mogucnosti kod kd novi sad, mozda znas najbolje koja pitanja su za nas najbtnija pa da ih postavis toj zeni. u smislu kako oni funkcionisu, jer evo 31.3. prave specijalku
unapred hvala cheers
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyPon Mar 05, 2007 9:34 am

Pa ja sam je vec zvala, neki okvirni dogovor je da se vidimo na toj njihovoj specijalki i upoznamo, ponudila je pomoc i rekla da njima kd sremski karlovci pomaze u svemu a oni samo okupe ljude sa psima. Ja sve cekam da pisete da li da se dogovorim sa zenom kad me zove(rekla da ce se javiti sa novim informacijama) i sta jos da je pitam.
Sto se okupljanja tice, moze evo ide lepo vreme pa kad god, gde god.
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyPon Mar 05, 2007 12:05 pm

Ovo je savrseno za setnje i istrcavanje!!!! Kada se malo ustali lepse vreme, napravicemo neki dogovor... To bi stvarno bilo sjajno.... Super ti je predlog! Sto se specijalke tice, isla bih i ja, ako ne budem taj dan imala nikakvih obaveza. Ako se ne varam, to je subota 31.3., i cini mi se da su mi tog dana predavanja na postdiplomskim Sad Rolling Eyes Crying or Very sad Jbg, jos cu proveriti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySre Mar 07, 2007 2:12 am

sto bi se reklo: ZHIVI SA FAJT Laughing Razz sunny

Kala iz Novog Sada - Page 3 54096683bz6
Sleep
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySre Mar 07, 2007 9:17 am

Sto mi je ova poza poznata, a ona slika u letu sa usima u vis je najbolja poza u kojoj mozes uslikati bigla!
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Djura iz Beograda   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2007 12:44 am

Kala je prelepa imam neke njene slike sa prosle izlozbe u Bgu . Jos kada bi Djura zadovoljio vas ukus i da nisu rod bilo bi super .
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2007 12:55 am

ajde posalji mi te slike, jer ja sam imao aparat, ali sam slikao jako malo, tj imam mozda dve kalne slike da valjaju. pa ako mozes ti mi ih posalji na yahoo, ako nije problem
aj' ziv bio cheers lol!
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2007 2:07 am

zahvaljujuci dusanu , evo kalinih slika od proslog caciba u bg

Kala iz Novog Sada - Page 3 Kala1wq0

slika sa ridzbekom

Kala iz Novog Sada - Page 3 Kala2nb0

evo slike sa srpskim trobojnim gonicem, misko. pobedio je svetskog prvaka, u beogradu prosle godine, a dolaze i sada

Kala iz Novog Sada - Page 3 Kala1xf7

hvala dule jos jednom na slikama
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Djura iz Beograda   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2007 2:24 am

Nema na cemu.Evo ih jos.Kala iz Novog Sada - Page 3 2zpma38

Kala iz Novog Sada - Page 3 4bpspkm

Kala iz Novog Sada - Page 3 2q3n1ts

Kala iz Novog Sada - Page 3 48vzqkp
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2007 2:56 am

hvala jos jednom na slikama

u prethodnom postu na slici je i ODI , druga slika, prvi sa leve strane i oni mislim da zive preko puta sajma, jako lep bigl, nazalost, po mojoj proceni, nepravedno ocenjen samo odlicnom ocenom na protekloj izlozbi ali sta da se radi. naci cu negde njegovu sliku
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyUto Mar 13, 2007 12:45 am

moje lenjo prase

Kala iz Novog Sada - Page 3 40827039nn3

Kala iz Novog Sada - Page 3 22388336zm8
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyUto Mar 13, 2007 9:06 am

Ne vredjaj aktualnog prvaka rase cheers
Nazad na vrh Ići dole
bucki
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
bucki


Broj poruka : 184
Godina : 42
Datum upisa : 24.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySre Mar 14, 2007 5:34 pm

Cestitke Kali i Miroslavu!!!Ja se evo tek sada javljam posto sam bio u Novom Sadu...Svaka cast!!!
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: prvak rase   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyPet Mar 16, 2007 1:09 am

Kala iz Novog Sada - Page 3 2a6752s
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyPet Mar 16, 2007 1:12 am

dobra je ova slika Cool

oshishao sam joj vrh repa, kao kod onog slovenca, samo ne toliko, i meni se bas jako svidja Laughing
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySre Mar 21, 2007 1:55 am

omiljeno mesto za sakrivanje, plakar..................

Kala iz Novog Sada - Page 3 Img5417ob7

izbacio sam fotelje, iz sobe i sada mora da spava na patosu:)

Kala iz Novog Sada - Page 3 Img5412wf3
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySre Mar 21, 2007 2:07 am

evo par ludih slicica

Kala iz Novog Sada - Page 3 Img4741of2

Kala iz Novog Sada - Page 3 Img4742eq7

Kala iz Novog Sada - Page 3 Img4744vm2

Kala iz Novog Sada - Page 3 14984255lj0
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySre Mar 21, 2007 10:52 am

Da, te su mi fotke stvarno exra sunny . Njih sam videla i na zivotinjskom carstvu.... Neverovatno je kako bas vole da se igraju teniskim lopticama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySre Mar 21, 2007 2:37 pm

Bas vam je lepo tamo na placu, moracemo i mi da kupimo jedan u komsiluku pa da i Sparki uziva kao Kala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sara
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Sara


Broj poruka : 144
Godina : 35
Datum upisa : 02.02.2007

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySre Mar 21, 2007 5:02 pm

Stvarno blago Kali shto ima taj plac, mi smo u centru Beograda, sva sreca pa nam je Kalemegdan blizu...
Ali zato Suzy jedva cheka leto da ode u Split, tamo se izjurca ko nenormalna (:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/breskvice
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyPet Mar 23, 2007 2:00 am

evo i nas kad smo bili mali

Kala iz Novog Sada - Page 3 11191457dk3

Kala iz Novog Sada - Page 3 95917839hh5

nema lepseg psa od bigla

Kala iz Novog Sada - Page 3 34442863gi2

ovde je bilo obelezaanje teritorije, kada je stigla, u kucu. No

Kala iz Novog Sada - Page 3 95655055yu3

i prvi put spava kod nas, nije znala gde da se smesti, pa je to bilo u stolici, posle je dobila i prekrivace-shal:)
Kala iz Novog Sada - Page 3 31948407gm3
Nazad na vrh Ići dole
chelik
novajlija
novajlija
chelik


Broj poruka : 25
Datum upisa : 19.03.2007

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptySub Mar 24, 2007 5:59 pm

Videla sam jastuke za pse u par Pet Shopova u Beogradu,znam sigurno da ih ima u Amaravetu u Milisevskoj,ali nisam sigurna koliko kostaju,mislim oko 2,3 hiljade,ne vise.
Kako je samo preslatka Kala..a jos kao stene..Smile
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyUto Mar 27, 2007 3:22 pm

moje cudoviste je juce u ponoc jelo na terasi ensto sto je trebalo da bude za nju u naredna tri dana. chale se zeznuo i ostavio joj na dohvat ruke, kuvane kosti i meso, i razvalila se. pojela je sve ukljucujuci supu, i onda je ponoci zapisala celu terasu upsut je i povracala, a jutros je kenj.la ne znam sta sve i odakle toliko, katastrofa. sada ide na dijetu koja ce mal da potraje samo jos da kevi zabranim da je hrani, jer je ona najslabija karika, i dzukela to zna, i fantasticno koristi aaa
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 EmptyUto Mar 27, 2007 3:35 pm

Ziggy je danas skinuo sa stola Zeljku ostatak bureka i pojeo... To je ucino u delicu sekunde jer sam ja bila izasla samo da operem ruke i kada sam se vratila on je burek progutao!!!!! Majmun!!! Bio je zese kaznjen Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Sponsored content





Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kala iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 3 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada
» SMOKY iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: