moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kala iz Novog Sada

Ići dole 
+41
Natali
Kaan
Tabasko the Dika
King i Maša
Dika
Niva
Joker_Poker
Lino
tatjana
Dolly
Lilu The Great
batdavaldi
luce
Modena
nikola2001
Medena
w33d4
Admin
Zobenica
elmer fudd
Ksenija
Jasna
Bunny's Nightmare
bucki_junior
Lea2006
tedibi
Mira
Jan
mici
pipi
chelik
dusan
Sara
Andrijana
Snooopy
jeca
Janchee
bucki
darlingdraga
lina
bambucha
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Feb 02, 2007 3:09 am

Ja moram da ti kazem da ti je Kala prelepa. I bilo bi lepo da se ona i Ogi druze... :o) sto se tice odece, i Ogi ima svoje odelce. Bez njega ne izlazi, jer je uzasno zimogrozljiv1 Kada spava nocu, obavezmo mi se zavuce pod jorgan! I najbitnije je da mu je glava pokrivena...! Ne znam koja mu je to fora!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
bucki
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
bucki


Broj poruka : 184
Godina : 42
Datum upisa : 24.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Feb 09, 2007 9:25 pm

Da li planiras da Kalica jednog dana dobije potomstvo?Pa da onda imas citav copor biglica Smile
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Feb 09, 2007 10:05 pm

ovoga leta bi to trebalo da se desi. nadam se da ce da uspe sve od parenja pa do biglova :santa:
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Feb 13, 2007 6:37 pm

kad se kali ide napolje, saceka mene da se podignem i odem do wc-a i onda legne na vrata od wc-a i ceka da izadjem. i to j epostala praksa! i danas me smara, jer kisa pada, a ona bi napoljea napolju, samo sto g.... ne padaju :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Feb 13, 2007 8:26 pm

A ovaj moj nece u setnju, komirao se i samo hrce
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Feb 13, 2007 8:44 pm

blago tebi, mene ova moja izbezumljeno gleda i ne zna sta od sebe da uradi. otpala je danas i juce ................ affraid
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptySre Feb 14, 2007 10:48 pm

danas me je kala shokirala, posto sam je pustio sa povodca, da se igra sa njenim prijateljem shekom, medjutim dosao je neki lutalica, i kala kao gonic, je pocela da se igra sa njim, i da ga lovi, i onda je on poceo da bezi, a ja i drugar, smo trcali sa njom po celo kvartu dok lutalica nije stao i tek tada sam uspeo da je vezem pale

neverovatan je taj lovacki instinkt, dok god moze nesto da lovi, to i radi, a kad zivotinja stane, staje i ona
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Feb 15, 2007 9:12 am

Meni se nije desilo slicno, ali je uvek Sparki bio juren, tacnije svim drugim rasama je bilo zanimljivo da ga jure jedino ga je foksterijerka stizala, labradorka ga je preskakala a bela doga lajala sto je brzi. Svi su obozavali da idu sa mnom na stadion posto im izmori pse! Kad smo vec kod stadiona, moze li se tako nesto ovde? Kod nas je to bio pomocni stadion skroz ogradjen.
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Feb 15, 2007 9:17 am

Zaboravih da pitam, na kom ste spratu i kakva je Kala kod kuce, da li laje, da li vas vole komsije?
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Feb 15, 2007 11:32 am

pomocni stadion jeste ogradjen , medjutim ima rupa i to na svakoj strani, pa ne moze da se vodi na to mesto. inace tu delta planira da srusi sve i da napravi trzni centar:) mislim strasno

a mi smo na cetvrtom spratu i zeznuto je sto nemamo lift, i onda kala krivi ledja kada ide dole i pravi sedlo affraid
sto se tice komsija, ne laje na nikoga i svi je obozavaju i maze, cak mi to i smeta ponekad jer pocne da se valja po hodniku i ne mogu da je oteram kuci. a kada se ide napolje, onda je komsije ni ne zanimaju :geek:

e da u centru ima igraliste kod pozorista mladih , pralelno sa zmaj jovinom, ono je isto ogradjeno, medjutim ne znam da li ima rupa gde bi se mogli provuci
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Feb 15, 2007 1:40 pm

Da li mislis na Partizanovo igraliste?? Tamo je sada klizaliste, a i kontam da bi nas izbacili.... Mada cak mislim da bi se oni provukli kroz te resetke... Inace, i mene iritira to sto komsije obozavaju Zigija jer me cesto usporavaju Mad . Ima jedna konkretna komsinica koja svaki put ga doziva, i onda pokusava da mu izdaje komande koje on ne zeli da uradi... Poptuno me izbacuje iz takta ta zena Evil or Very Mad
Bojim se da u Novom Sadu necemo naci nijedno ogradjeno mesto gde bi nam dozvolili da dovedemo pse. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Feb 15, 2007 3:21 pm

Pitam posto smo nasli super stan na limanu ali se zena boji da se komsije ne bune pa da mora da nas seli, Ja mislim da bi on bio miran i normalan ali razumem i nju. Valjda cemo nesto naci Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyNed Feb 25, 2007 2:48 am

konacno se kala smirilia i ne zeli vise da odlazi u orman i ne odbija hranu, medjutim i dalje smo na oprezu. medjutim mislim da je najopasniji period prosao. nakon svega ovoga , moracu da je vodim na parenje na leto , kako bi se malo smirili njeni hormoni Razz
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyNed Feb 25, 2007 10:12 am

Jadna Kala, dobro da je prosla kriza. Ni ovaj moj nije hteo da jede dok je komsinica imala teranje. Samo je cvileo po ceo dan i njuskao ispod vrata. Sad ga je stiglo prolece pa jede kao nenormalan!
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Feb 26, 2007 8:53 pm

danas ne izvodim kalu napolje, jer je kisovito, a ona se unezverila, samo pravi krs, ceo dan Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Mar 02, 2007 4:50 pm

Kala iz Novog Sada - Page 2 55952350zx8

Kala iz Novog Sada - Page 2 13962138ti1
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Mar 02, 2007 5:00 pm

Prelepa je, izgleda mi mrsavije nego kad smo se videli. Mozda je tad bila i naduvena zbog lazne trudnoce, tako mi je drago sto je to proslo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Mar 02, 2007 5:15 pm

jeste smrsala ,medjutim problem su moji matorci, koji joj daju hranu i kad ne treba da dobije, i vodim mukotrpnu borku sa svima:)

Kala iz Novog Sada - Page 2 83738731la0

lovi svoj rep

Kala iz Novog Sada - Page 2 62118886zp2

Kala iz Novog Sada - Page 2 79249387mn1

Kala iz Novog Sada - Page 2 25920577ca8
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Mar 02, 2007 6:17 pm

Jao, strava joj je kucica!!! Laughing Razz Bas ima lepu liniju sada.... Ziggy se opet malko ugojio Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Mar 02, 2007 9:59 pm

Kucica je boli glava, gde ste je kupili?
Nazad na vrh Ići dole
bucki
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
bucki


Broj poruka : 184
Godina : 42
Datum upisa : 24.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Mar 02, 2007 10:50 pm

Da kucica je strava!Mene isto zanima!Ladno sam ja saban mislio da se to ona ogleda u ogledalu i tek moja devojka Sto je lepa kucica! i pogledam kad ono stvarno kucica! scratch
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyPet Mar 02, 2007 10:59 pm

kucica je napravljena. kupili smo plocu, i odneli coveku da nam isece po dimenzijama, i zavrnuli srafove sunny
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptySub Mar 03, 2007 9:10 am

E pa svaka vam cast onda za ideju kucice!
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2007 8:20 pm

odmor

Kala iz Novog Sada - Page 2 60943045ct2

sa placa

Kala iz Novog Sada - Page 2 43876613ey6

Kala iz Novog Sada - Page 2 91876339fp1

Kala iz Novog Sada - Page 2 74857580mr6
Nazad na vrh Ići dole
bucki
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
bucki


Broj poruka : 184
Godina : 42
Datum upisa : 24.12.2006

Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 EmptyNed Mar 04, 2007 9:43 pm

Blago vama vi imate gde da se istrcite!Ova poslednja izgleda kao da leti!Jako je slatka!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kala iz Novog Sada   Kala iz Novog Sada - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kala iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 2 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada
» SMOKY iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: