moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kaan sa Starog Ceraka

Ići dole 
+34
MarijaRio
Gogili
Dragiša
Atos-BOBI
Konan
vito
Ddans Dream Tim
tedibi
Lino
Ceda - Charlie
Moka
Bella
Natali
Vasica T
Srba bgd
dusan
Snoopy Gang
Niche
Lea2006
wujke
jecolinja
Monika
Emanuela
Tabasko the Dika
.Marija.
Ksenija
Capo UE
Aris
King i Maša
snoopy
Niva
Anja..
Dolly
Kaan
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Sledeći
AutorPoruka
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 3:51 pm

hahaha, videcete videti, ma nema sanse Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 4:06 pm

Tako sma i ja mislila.Mojoj mami se cak i gadilo da spava sa psom u krevetu ..a da je vidis sad....khm... lol!
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 4:06 pm

Anja.. ::
Tako sma i ja mislila.Mojoj mami se cak i gadilo da spava sa psom u krevetu ..a da je vidis sad....khm... lol!
Ha! Isti stucaj sa mojom mamom ovde lol!
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 4:10 pm

.Marija. ::
Anja.. ::
Tako sma i ja mislila.Mojoj mami se cak i gadilo da spava sa psom u krevetu ..a da je vidis sad....khm... lol!
Ha! Isti stucaj sa mojom mamom ovde lol!
kod mene je i sa mamom i sa tatom i sa sestrom a bogami i sa mnom Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 4:39 pm

Isključivost po pitanju "neulaska" u krevet će vam na kraju ličiti na torturu, i biće vam žao i neće vam biti jasno kako možete da budete tako okrutni prema jednom tako slatkom, malom biću Smile
Šalim se malo, ali, ako Kaan koristi jastuk za spavanje (a ne "kavez"), probajte da ga postavite pored vašeg kreveta i videćete koliko im znači samo vaše prisustvo u prostoriji i neće se buditi osim za wc.
Ako je "kavez" u pitanju, takođe će mu značiti da bude u prostoriji u kojoj i vi spavate.
Nama ovo nije baš bilo jasno, ali im društvo, pripadnost čoporu i okruženje istog puuuuuno znači.
Naravno da može i bigl da se istrenira ili navikne na samoću, ali mislim da je zdravije za sve da nisu sami.

Što se tiče linjanja i furminatora, ne verujem da morate još da ga koristite, probajte da sa krpom natopljenom rastvorom jabukovog sirćeta i vode svako veče prebrišete kucu. Te male sitne dlake stalno ispadaju i tu nema leka. Biglovi se linjaju non-stop, neki manje, neki više, a kad je sezona, tada verovatno znači upotreba furminatora ili sl.

Sve što sam napisao je iz ličnog iskustva, biće sigurno još sugestija na sva vaša pitanja, a vi ćete naravno odlučiti šta je najbolje za vas i Kaana.

top gun
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 4:48 pm

snoopy ::
Isključivost po pitanju "neulaska" u krevet će vam na kraju ličiti na torturu, i biće vam žao i neće vam biti jasno kako možete da budete tako okrutni prema jednom tako slatkom, malom biću Smile
Šalim se malo, ali, ako Kaan koristi jastuk za spavanje (a ne "kavez"), probajte da ga postavite pored vašeg kreveta i videćete koliko im znači samo vaše prisustvo u prostoriji i neće se buditi osim za wc.
Ako je "kavez" u pitanju, takođe će mu značiti da bude u prostoriji u kojoj i vi spavate.
Nama ovo nije baš bilo jasno, ali im društvo, pripadnost čoporu i okruženje istog puuuuuno znači.
Naravno da može i bigl da se istrenira ili navikne na samoću, ali mislim da je zdravije za sve da nisu sami.

top gun

U potpunosti se slazem, nije im u prirodi da budu sami. Potrebno im je drustvo, copor, nekakav kontakt, ma samo da oseti da jos neko u toj prostoriji dise sem njega...
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 4:51 pm

znam ja sve to, i sve to stoji, ali kako ce biti kad bude morao da ostaje sam. Jos gore. Bolje je ovako da se nocu samo navikava, ja idem tom logikom Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 4:52 pm

1. krevet - i mi smo tvrda srca bili, Dika spava u krejtu, ali smo u pocetku napravili kompromis, pa je Blazo spavao dve nedelje u dnevnoj sobi na trosedu, sa malim Dikom u krejtu u istoj prostoriji... sad, kada leti sve otvorimo nocu, on obavezno udje u spavacu sobu kad ga ne vidimo i ujturo ga zateknemo kako hrce pored kreveta, ali ne penje se...

2. furminator - mislim da je premlad za furminator, ja bih sacekala jos neki mesec. Jer, da bi furminator radio posao, treba da se izvrsi odredjeni pritisak, a to moze neznu stenecu kozu da povredi. Inace, to je super stvar, nama nas mnogo znaci. Takodje preporucujem rastvor jabukovog sirceta i vode, to je bez premca kad je pseca dlaka u pitanju. I kad pocnete da furminirate bigla, posle furminiranja ga prebrisite tim rastvorom, da vidite kako ce da se sija!
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 4:55 pm

Dala mi je Anja savet sa flasom tople vode, pa da se stavi pored njega, a koa razmera jabukovog sirceta i vode? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 5:06 pm

Samo malo sirćeta, možda 1dl na 2l vode (mi to otprilike zamešamo u lavorče) Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 5:06 pm

Ja to sipam odokativno, recimo pola litra vode i cep sirceta


Poslednji izmenio Tabasko the Dika dana Uto Jul 05, 2011 8:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 5:42 pm

Kaanic vas sve pozdravlja

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Dsc00206db.th

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Dsc00209zi.th

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Dsc00219xh.th
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 5:43 pm

kako da stavim vece slike?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
wujke
novajlija
novajlija
wujke


Broj poruka : 29
Godina : 41
Datum upisa : 04.09.2007

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 6:57 pm

Šta bi na kraju kod veterinara?
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 7:05 pm

i on je konstatovao da je podliv i dao mu je anesteziju i onda mu to probusio i isisao sve. Sad je super, samo mu je sapica zavijena, eno ga cujem kako trckara Smile na kraju je sve ok Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 8:33 pm

sta mislite, da li je bolje primati jednu revakcinaciju ili dve? Meni se bas zuri da sto pre izadjemo napolje Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 8:40 pm

Pa Kaan je Koletov polubrat tr
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 8:53 pm

Kaan ::
sta mislite, da li je bolje primati jednu revakcinaciju ili dve? Meni se bas zuri da sto pre izadjemo napolje Smile

tocno onako kako ti tvoj vet kaze! slusaj to ko zapovijed!
istrpi sve kako treba, svi smo.. Wink

a sto se tice spavanca i plakanja.. nema krivog nacina, ti procjeni koliko zelis popustiti svom biglicu
ja ne bih imala srca da mi je u drugoj prostoriji, pogotovo dok je tako malen, ali uglavnom kako se nauci na pocetku, tako je i dalje.. pa, tvoj izbor Wink

super da vec trckara top gun
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptyUto Jul 05, 2011 10:43 pm

ma da bre, super je, samo malo previse cvili Smile ali istrpecu valjda Very Happy jedva cekam da ga vidim kako trckara sa lajkicom Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptySre Jul 06, 2011 10:15 am

zelim da se zahvalim Anji za foru sa mlakom flasom. Upalilo je i spavao je cek do 9 i 15 a u toku noci je samo malo cvileo, dovoljno je bilo da ga pogledamo i nastavio bi sa spavanjem. Hvala jos jednom Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptySre Jul 06, 2011 11:16 am

bravo za malisana Smile


Kaan ::
jedva cekam da ga vidim kako trckara sa lajkicom Smile
oce, oce! ima da se ganjaju ko ludi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptySre Jul 06, 2011 12:16 pm

Wow, koja dobra fora! To sa flasom!
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptySre Jul 06, 2011 12:18 pm

pozdrav za Kaanovog polubrata Koleta Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptySre Jul 06, 2011 12:22 pm

sad sam otkrio da Kaan ima Toxocara canis. Mnogo sam se prepao, idemo odmah kod veta, samo perem ruke Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 EmptySre Jul 06, 2011 12:46 pm

Nemoj mnogo da se sekiras, ta toksokara je najrasprostranjeniji parazit kod pasa. Jeste zarazna, ali lako se leci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kaan sa Starog Ceraka
Nazad na vrh 
Strana 3 od 35Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Sledeći
 Similar topics
-
» Nora sa Ceraka-Bgd
» Lallo sa Ceraka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: