moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kaan sa Starog Ceraka

Ići dole 
+34
MarijaRio
Gogili
Dragiša
Atos-BOBI
Konan
vito
Ddans Dream Tim
tedibi
Lino
Ceda - Charlie
Moka
Bella
Natali
Vasica T
Srba bgd
dusan
Snoopy Gang
Niche
Lea2006
wujke
jecolinja
Monika
Emanuela
Tabasko the Dika
.Marija.
Ksenija
Capo UE
Aris
King i Maša
snoopy
Niva
Anja..
Dolly
Kaan
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Sledeći
AutorPoruka
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyPon Okt 10, 2011 11:48 pm

evo sad mi Jovana kaze da ona misli da su dva uzroka, ili je skocio sa kreveta nezgodno, ili da ga je ona, kad ga je uzela, pritisnula neku zilicu, pa je zato zacicao tad, videcemo sutra...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyUto Okt 11, 2011 10:21 am

Bas me zanima sta ce vet da kaze...
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySre Okt 12, 2011 12:39 pm

Kako je danas nas malisa ? Sta je rekao vet?
cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySre Okt 12, 2011 12:48 pm

Kako je bata? I love you
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySre Okt 12, 2011 9:43 pm

joj ljudi, ubija ova skola, ne stigoh ni da ga odvedem. Ici cemo za vikend ako mu se ne pobojsa, ali je bolji nego juce, mislim i dalje stedi nogicu ali ne sepa, tacno se vidi razlika...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyPet Okt 21, 2011 10:56 pm

Šta nam je sa Kanom Embarassed ?
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySub Okt 22, 2011 1:08 am

Kaan nam je super, prestao je da krvari, zubici su nam prelepi. Sada jedva cekamo da ga izvedemo u setnju, idemo na livadicu i ne mozemo nikako da ga prizovemo da se vrati. To nam predstavlja mali problemcic. Probao sam sa kutijicom koja zvecka, ali ne deluje nikako. Stvarno svi uzivamo sa njim iako zna da nas nervira kada skace na stolice, kauc ili sto. Jel ima neko neki nacin da se odvikne od toga? Smile hvala na pitanju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySub Okt 22, 2011 1:23 pm

Drago nam je sto ga je prosla nogica. cmok
Vratice se sigurno ako poneses keks. Very Happy
Sto se tice skakanja, Felixu je dozvoljen i kauc i fotelja i kreveti. A ponekad se propne na zadnje noge ka kuhinjskom stolu i onda vidi mene i pobegne glavom bez obzira. Very Happy Neki dan je dobio batine jer je dok je bio sam kuci pojeo celih 200 grama alve. Svinja jedna. Za sto mu samo batine vrede. A kad zna da ne sme na sto, on sedne na dvosed i nagne se ka stolu i bulji u nase tanjire. Onda se ja iznerviram i samo naglo skocim, a on podvije repcinu i pravac u drugi kraj stana. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySub Okt 22, 2011 1:45 pm

keksic sam i poneo, ali on ga ni ne gleda kada juri za drugim psom. Kaanu nije dozvoljeno penjanje ni na sta sem kad ima njegov peskiric. Ma on je skocio na sto i pojeo ratluk, u delicu sekunde. Onda ga recimo izbacim na terasu u izolaciu, otvorim vrata i on opet krece ka stolu Smile
za nogicu je proslo, i zaboravio sam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySub Okt 22, 2011 2:01 pm

E pa vala bas kad je i Kaanu prosla nogica, cmok od polubrata.

Sta da vam kazem kad je nama jednom bio postavljen sto za rucak, i na stolu ogroman lonac riblje corbe i cela vekna hleba, desilo se da niko nije bio okolo na mozda dva tri minuta, i dolazim ja prva, a ono Kole na stolu, ne vidis mu glavu, umocio je u lonac i kusa covek. Kako sam ja vrisnula, tako je on zgrabio onaj hleba i lepo brisnuo u dvoriste gde smo se jurili nekih sat vremena, sto mi opet nije pomoglo i celog ga je pojeo affraid

Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySub Okt 22, 2011 2:24 pm

hahahah, a ja otisao malo iz dnevne sobe i vracam se kad vidim Kaana kako uziva u domacem soku od kupina. Najsmesnije je bilo sto nije onako alavo pio, nego onako, brizno polako, sa svakim lizom sve vise uziva Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySub Okt 22, 2011 5:15 pm

Slatko se nasmejah, pa vi imate prave degustatore, moraju ljudi, ovaj psi, da provere sta vi to ruckate smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySub Okt 22, 2011 6:01 pm

I ja sam se slatko nasmejala, sad sam mojoj Mari citala sta rade pravi biglovi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptySub Okt 22, 2011 6:14 pm

Tabasko the Dika ::
I ja sam se slatko nasmejala, sad sam mojoj Mari citala sta rade pravi biglovi Very Happy
A ja pričam Dolici kako mi je Ivana podmetnula neko mešanče! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyNed Okt 23, 2011 2:01 am

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyNed Okt 30, 2011 7:02 pm

ljudi jel imate neki trik kako nauciti da dodje na poziv? Koristim onu kutijicu gde zveckaju granule i sve je super dok je na povodcu ali kad uzme nesto bez, ne da nece da dodje nego ne mogu ni da ga uhvatim, bezi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyNed Okt 30, 2011 7:38 pm

Kaan ::
ljudi jel imate neki trik kako nauciti da dodje na poziv? Koristim onu kutijicu gde zveckaju granule i sve je super dok je na povodcu ali kad uzme nesto bez, ne da nece da dodje nego ne mogu ni da ga uhvatim, bezi...
Svi su oni isti u tom uzrastu. Moju Doli je ceo park lovio kad treba da idemo kući, a sad i ulicom ide bez vezivanja. Budi oprezan da ne dođe u neku opasnost i naoružaj se strpljenjem. Pokušaj da se okreneš i pođeš na suprotnu stranu, ili da se sakriješ iza nekog drveta, mada, sve to profunkcioniše malo kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyNed Okt 30, 2011 8:08 pm

Ovaj moj je ama isti do pre mozda nekih mesec dana. Od pre mesec odjednom se promenio, i izgleda resio da me slusa. Sto kaze Dolina gazdarica, izgleda su svi isti u tom uzrastu. Sta da ti kazem, prezivi nekako jos 4, 5 meseci, i posle uzivanje top gun
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyNed Okt 30, 2011 9:01 pm

joj toga sam se i plasio, a da li da ga pustam sad pa da ga jurim po livadi ili bolje da ga uopste ne pustam? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyNed Okt 30, 2011 9:27 pm

Mi smo već 10-ak dana bez povoca kad uđemo u delimično ograđeno školsko dvorište.
Limbo ide za svojim nosom ali povremeno osmotri gde sam ja i ako sam otišao daleko on sam dotrči kad hoće, ne zato što sam ga ja zvao Sad
Ono što sam primetio, a Zoka je već navela, kod Limba definitivno pali promena pravca, tj. ja krenem na drugu stranu i zovnem ga, a on potrči ka meni i prođe dalje u tom pravcu Smile
Polako ali sigurno, napredujemo što i vama želimo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyNed Okt 30, 2011 10:25 pm

Kaan ::
joj toga sam se i plasio, a da li da ga pustam sad pa da ga jurim po livadi ili bolje da ga uopste ne pustam? Smile

Zavisi od tebe, ako imaš živaca, jurite se medjusobno!
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyNed Okt 30, 2011 10:32 pm

Klea je dobra kad se igra sa psima,al danas je odlucila da prati svoj nos i malo odlutala aaa Uhvatila sam je na vreme Smile Tako da,ne znam sta da vam kazem. Ne bezi mi,samo eto zaluta.Ja sam najsigurnija kad se juri sa psima u parku,jer znam da kuda oni odu-i ona ce. Uvek sam se plasila pustanja sa povoca,jer je moj teca pre 15 godina imao hrta,stene od 3 meseca,odveo ga u limanski park i pustio sa povoca. Medjutim,mala Lea je pobegla na most i udarila su je kola. Toliko sam puta slusala tu pricu od mojih,da sam se i sama pocela plasiti zbog Klee Smile
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyPon Okt 31, 2011 3:36 pm

ako ga zelis pustati s lajne, a zelis da te prati, trebao bi mu biti zanimljiv i igrat se s njim jurcanja ili dobacivanja.. jer inace ce si on naci drugu zanimaciju, a onda te jednostavno 'ne cuje' (to im je najdraza fora Very Happy)
ako te stvarno ne slusa, ja ne bih riskirala.. mozda mu je to sad neka faza pa ga prodje kako bude stariji..
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyPon Nov 07, 2011 2:11 am

Srecan polu rodjendan batoo cheers
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 EmptyPon Nov 07, 2011 9:39 am

Srecan mali rodjendančić cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaan sa Starog Ceraka   Kaan sa Starog Ceraka - Page 19 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kaan sa Starog Ceraka
Nazad na vrh 
Strana 19 od 35Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Sledeći
 Similar topics
-
» Nora sa Ceraka-Bgd
» Lallo sa Ceraka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: