moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nora sa Ceraka-Bgd

Ići dole 
+28
Emanuela
Capo UE
LuSho
Niche
Nestor
Aloha Lusi
Gogili
Vasica T
jok.mi
leo-kosutnjak
Joker_Poker
Ddans Dream Tim
Rona
Lino
Medena
Andrijana
Lea2006
Mirka
Zvoncica
Dolly
Niva
Bunny's Nightmare
Ksenija
Boky&Tanja
elmer fudd
luce
Dika
Nemi
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPet Avg 20, 2010 12:33 pm

jok.mi ::
Leo-košutnjak - Molim vas da nam napišete kako se zove ta ampulica df
Naši mačići (tri komada) su puni buva, Miša ih redovno čisti ručno, prskamo ih nekim praškom protiv buva za mačke, ali su buve neuništive. Psi imaju ogrlice ali pronađemo po neku buvu i na njima. Mačići su sada počeli i u kuću da ulaze i već vidim da ćemo se pretvoriti u buvlju kuću (buvljak!)
Hvala unapred
Pozdrav od Bandita fff

Nisam 100% siguran, ali mislim da je Leo iz koshutnjaka mislio na "Neostomosan"...A za taj preparat su podeljena mishljenja, bar po onome sto sam ja nashao na netu....
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPet Avg 20, 2010 12:33 pm

jok.mi ::
Leo-košutnjak - Molim vas da nam napišete kako se zove ta ampulica df
Naši mačići (tri komada) su puni buva, Miša ih redovno čisti ručno, prskamo ih nekim praškom protiv buva za mačke, ali su buve neuništive. Psi imaju ogrlice ali pronađemo po neku buvu i na njima. Mačići su sada počeli i u kuću da ulaze i već vidim da ćemo se pretvoriti u buvlju kuću (buvljak!)
Hvala unapred
Pozdrav od Bandita fff
Ampula se zove "neostomosan",pozdrav banditima Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 491198P.S.moj vet kaže da je apsolutno komforna i neškodljiva,pa ako je Leo primio sa dva meseca dozu i ostao živ i zdrav ,a sad ima dve godine-vi sami presudite.Govorim samo iz sopstvenog iskustva.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPet Avg 20, 2010 12:53 pm

Hvala dobar dan

Banditi ljube Lea i Noricu uaua
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyNed Avg 22, 2010 9:34 pm

Nemi ::
Evo i nas opet...A nije nas bilo jer mi je komp bio na izdisaju...Za sad su mi slike i dalje zarobljene na mobilnom, ali i to cemo reshiti..
Poslushao sam Boki & Tanju i izabrao Vet-a nasumicno (petlend) na Vidikovcu...Skroz su ok, bar za ovaj deo oko opshte prakse...Nadamo se da nam neki ozbiljniji Vet nikad nece trebati...Ono sto nisam znao, da posle prve revakcine trebamo da budemo 15 dana u karantinu, a da 3 nedelje posle revakcine ide josh jedna revakcina i josh jedan karantin od 15 dana...sve ukupno 50 dana karantina Sad ....Kad je Nora cula za toliki karantin, od nervoze je do pola pojela svoj pasosh Smile ...Prvi preporuceni izlazak nam je 24.08. i tad nas ocekujte Smile ....
Josh jednom bih zahvalio svima koji su imali volju da mi odgovore na pitanje oko Veta

Imamo problem i sa buvama....Za sad nisam koristio nikakve preparate iz razloga sto verujem da bi 50% buva uginulo od preparata, a 50 % bi se razbezalo po vunenom tepihu i tu nastavilo svoj zivot sve dok preparat koji bi koristili na Nori ne bi izgubio dejstvo...Za sad ih odstranjujem iskljucivo mehanicki kad mi Nora to dozvoli....Od 35 buva koje sam video na Nori, odstranio sam 26 komada i sve sam veshtiji lovac Razz ...
Molim te pojasni ovo oko ovih silnih revakcina i karantina. Posle revakcine ide još 15 dana karantina i to je to. Mislim da te neko pogrešno informisao( ako je vet možda je cilj da plaćaš plaćaš....) .Mi planiramo još tih 15 dana i to je to. kontaktiraj još nekog veta ili fakultet pa proveri to . Nama se to čini to nešto mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPon Avg 23, 2010 10:37 am

Vasica T ::
Nemi ::
Evo i nas opet...A nije nas bilo jer mi je komp bio na izdisaju...Za sad su mi slike i dalje zarobljene na mobilnom, ali i to cemo reshiti..
Poslushao sam Boki & Tanju i izabrao Vet-a nasumicno (petlend) na Vidikovcu...Skroz su ok, bar za ovaj deo oko opshte prakse...Nadamo se da nam neki ozbiljniji Vet nikad nece trebati...Ono sto nisam znao, da posle prve revakcine trebamo da budemo 15 dana u karantinu, a da 3 nedelje posle revakcine ide josh jedna revakcina i josh jedan karantin od 15 dana...sve ukupno 50 dana karantina Sad ....Kad je Nora cula za toliki karantin, od nervoze je do pola pojela svoj pasosh Smile ...Prvi preporuceni izlazak nam je 24.08. i tad nas ocekujte Smile ....
Josh jednom bih zahvalio svima koji su imali volju da mi odgovore na pitanje oko Veta

Imamo problem i sa buvama....Za sad nisam koristio nikakve preparate iz razloga sto verujem da bi 50% buva uginulo od preparata, a 50 % bi se razbezalo po vunenom tepihu i tu nastavilo svoj zivot sve dok preparat koji bi koristili na Nori ne bi izgubio dejstvo...Za sad ih odstranjujem iskljucivo mehanicki kad mi Nora to dozvoli....Od 35 buva koje sam video na Nori, odstranio sam 26 komada i sve sam veshtiji lovac Razz ...
Molim te pojasni ovo oko ovih silnih revakcina i karantina. Posle revakcine ide još 15 dana karantina i to je to. Mislim da te neko pogrešno informisao( ako je vet možda je cilj da plaćaš plaćaš....) .Mi planiramo još tih 15 dana i to je to. kontaktiraj još nekog veta ili fakultet pa proveri to . Nama se to čini to nešto mnogo.

Evo ovako stoje stvari....
Vakcina je bila 07.20. (kod Ivane)
Prva revakcina je bila 08.10.(preporuka proizvodjaca vakcine je 21-28 dan od vakcine)
I ostaje nam druga revakcina 21 dan posle prve revakcine...

Nisam se vodio samo tim sto mi je Vet rekao, vec sam proverio i posavetovao sam se sa drugarom koji ima odgajivacnicu dobermana, a on mi sve to potvrdio...Razlika izmedju vet-a i drugara je u tome, sto mi je drugar rekao da ne idemo u karantin posle druge revakcine, nego da nastavimo sa izlascima...Meni bi bilo surovo da posle 35 dana karantina, pocnemo da izlazimo 7-8 dana, a posle toga da se vratimo u karantin...

Mi koliko sutra krecemo sa izlascima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyUto Avg 24, 2010 12:59 am

Nora je danas isla u shoping, dobila je prvu ogrlicu i povodac...Upoznala je petnaestak pasa od kojih je jedan dvogodishnji Bigl "Djole"... Bio mrak pa nisu se lepo videli, vec su se samo omirisali...Savladali smo i strashno stepenishte...Proshli smo i kroz jednu od naj prometnijih ulica na Ceraku...Dobila je i prvog krpelja kog sam odstranio cim sam ga video, srecom se nije lepo zakacio......
Rekli smo....Zivela sloboda, zbogom karantinu...
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyUto Avg 24, 2010 10:41 am

Nemi ::
Nora je danas isla u shoping, dobila je prvu ogrlicu i povodac...Upoznala je petnaestak pasa od kojih je jedan dvogodishnji Bigl "Djole"... Bio mrak pa nisu se lepo videli, vec su se samo omirisali...Savladali smo i strashno stepenishte...Proshli smo i kroz jednu od naj prometnijih ulica na Ceraku...Dobila je i prvog krpelja kog sam odstranio cim sam ga video, srecom se nije lepo zakacio......
Rekli smo....Zivela sloboda, zbogom karantinu...
E komšije obavezno uzmite Scalibor ogrlicu protiv krpelja i dr.parazita,fantastična je,traje 9-12 meseci,košta oko 1.500 din,Leo nikada nije fasovao ni jednog,a stalno je u travi i šumi.Možete je naručiti kod Zvrka u F.gradu.Videla sam da su mnogi psi od Bayera dobili difuzno opadanje dlake..Topla preporuka za lepoticu.kissssss od nas u tu lepu njškicu Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 499586
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyUto Avg 24, 2010 11:48 am

ma ajde napolje kakav karntin tri meseca,vakcina revakcina petnaestak dana i napolje....
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptySub Avg 28, 2010 1:38 pm

Nora je pravi promoter rase Bigl na Ceraku... Po pravilu napravimo max 50 metara dok nas neko ne zaustavi sa pitanjima koja je to rasa, koliko ce da naraste, kako se zove i slicno... Dodje mi da joj okacim tablu oko vrata sa unapred spremljenim odgovorima Very Happy ... Od kuckara niko nije ravnodushan, cak i oni koji nisu u tom svetu ne kriju simpatije prema Nori... Na zalost ima i onih drugih koji se iz njima poznatih razloga razbesne jer nije na povodcu, (stara je 3,5 meseca) ... Srecom grize samo mene pa nemamo problem kad smo napolju, ali i to radi samo kad se igramo... Nezgodna je samo kad se propne na zadnje noge, jer je u stanju da srushi dete....
Dobro reaguje na komande sedi, lezi, daj shapu, daj drugu, dole, i naravno nezaobilazno "fuj" Very Happy ... Ali zato loshije reaguje na druge pse, nebitno dal je pas veci ili manji od nje, a ona ima oko 6 kila...
Dosta vremena provodimo napolju, pa kad se vratimo kuci nema vremena da grize papuce ili da krade carape, vec to vreme iskoristi za jelo i spavanje...
Mi smo spremni za izlaske, i ako bude nekih okupljanja eto i nas..
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptySub Avg 28, 2010 2:01 pm

za Noru -Pitam se koliko ce da joj traje to slusanje na komande "sedi, lezi, daj sapu..." hahaha.
Nadam se da ce se zadrzati poslusnost, ali iz mog iskustva (doduse, Ari je musko), kad udje u pubertet, odeeee Evil or Very Mad hehehe
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptySub Avg 28, 2010 9:54 pm

Nora-fora, nemoj jos po stepenistu, narocito ne niz, jos si mala i kosti i kukovi nisu zavrsili razvoj
a te sto te gnjave oko povodca, glocni u prolazu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyNed Avg 29, 2010 9:18 am

Ne obraćajte pažnju na te ljude isfrustrirane ljude. Njima smeta ceo svet pa tako i vaš bigl.
Zašto ga vodite baš tuda
Zašto nije vezan
Zašto ga puštate da piški tu
..........................
Broj primedbi je neograničen. To nema veze ni sa rasom ni sa uzrastom ni sa agresivnošću (neagresivnošću) psa. To je produkt njihove bolesti . Trudite se da uživate sa tom malom lepoticom a bolesnici neka gunjđaju. Oni nikad neće upoznati radost druženja sa ovim divnim životinjama i samim tim su hendikepirani. Kao što reče Moma Kapor " Oni mrze pse jer ih podećaju na rodna sela koja pokušavaju da sakriju u svojoj biografiji " Pozdrav sestri Nori i njenoj porodici.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 2:10 pm

Vasica T ::
Ne obraćajte pažnju na te ljude isfrustrirane ljude. Njima smeta ceo svet pa tako i vaš bigl.
Zašto ga vodite baš tuda
Zašto nije vezan
Zašto ga puštate da piški tu
..........................
Broj primedbi je neograničen. To nema veze ni sa rasom ni sa uzrastom ni sa agresivnošću (neagresivnošću) psa. To je produkt njihove bolesti . Trudite se da uživate sa tom malom lepoticom a bolesnici neka gunjđaju. Oni nikad neće upoznati radost druženja sa ovim divnim životinjama i samim tim su hendikepirani. Kao što reče Moma Kapor " Oni mrze pse jer ih podećaju na rodna sela koja pokušavaju da sakriju u svojoj biografiji " Pozdrav sestri Nori i njenoj porodici.

Pre neki dan sam šetala Diku i srela čoveka koji vodi prelepo štene belog labradora od 3 meseca. Jedan okrugli, dundavi beli Aron sa crnim očima, kao fokica. Na obližnjoj klupi sedela je jedna žena sa unučetom od, recimo, godinu dana u krilu, kojem je davala bananu. Aron je pošao ka klupi, žena je skočila sa sve unučetom, počela da beži levo, desno, levo, desno... shvatam da neko ima strah od pasa, ali od tako slatkog šteneta... kakav treba da si čovek pa da tako reaguješ? Ta osoba ne može biti normalna i racionalna. A neko joj je poverio dete na čuvanje... strava...
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 3:13 pm

Dika ::
Vasica T ::
Ne obraćajte pažnju na te ljude isfrustrirane ljude. Njima smeta ceo svet pa tako i vaš bigl.
Zašto ga vodite baš tuda
Zašto nije vezan
Zašto ga puštate da piški tu
..........................
Broj primedbi je neograničen. To nema veze ni sa rasom ni sa uzrastom ni sa agresivnošću (neagresivnošću) psa. To je produkt njihove bolesti . Trudite se da uživate sa tom malom lepoticom a bolesnici neka gunjđaju. Oni nikad neće upoznati radost druženja sa ovim divnim životinjama i samim tim su hendikepirani. Kao što reče Moma Kapor " Oni mrze pse jer ih podećaju na rodna sela koja pokušavaju da sakriju u svojoj biografiji " Pozdrav sestri Nori i njenoj porodici.

Pre neki dan sam šetala Diku i srela čoveka koji vodi prelepo štene belog labradora od 3 meseca. Jedan okrugli, dundavi beli Aron sa crnim očima, kao fokica. Na obližnjoj klupi sedela je jedna žena sa unučetom od, recimo, godinu dana u krilu, kojem je davala bananu. Aron je pošao ka klupi, žena je skočila sa sve unučetom, počela da beži levo, desno, levo, desno... shvatam da neko ima strah od pasa, ali od tako slatkog šteneta... kakav treba da si čovek pa da tako reaguješ? Ta osoba ne može biti normalna i racionalna. A neko joj je poverio dete na čuvanje... strava...

Meni se dogodilo nesto slicno...Prvo sam naishao na bakicu sa unucetom od 1 godine, unuk je hteo da pridje Nori i bakica dozvolila, pomazio je i mi smo nastavili dalje...Samo 30 metara dalje smo naishli na drugu bakicu sa unukom od minimum 10 godina, bakica vidi Noru i komentarishe je kako je lep pas, da bi kad je Nora krenula ka njima unuka pocela da vrishti, a bakica u trenutku promeni pricu i pocne da vredja mene jer nisam lepo vaspitao psa...Ne mozesh svima ugoditi...
Nazad na vrh Ići dole
Aloha Lusi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Aloha Lusi


Broj poruka : 113
Localisation : Zemun, kej kod Juge
Datum upisa : 31.03.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:06 pm

Hej slatka Nora!

A gde ste na Ceraku? Lusi dolazi vikendom na Cerak kod bake i deke - preko puta Maxija na vrhu Jablanicke - imamo i dvoriste, mogle bi zajdeno da jurcaju...
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:25 pm

Mi smo kod skole Ujedinjene Nacije i rado cemo se odazvati na poziv Smile ...
Nazad na vrh Ići dole
Aloha Lusi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Aloha Lusi


Broj poruka : 113
Localisation : Zemun, kej kod Juge
Datum upisa : 31.03.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:53 pm

Cool...onda se kuckamo pre vikenda...pa kad sidjemo s camca (videti klip na nasem proflilu Very Happy ) eto nas na Ceraku...
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPet Sep 03, 2010 9:21 pm

Šta nam radi sestra , dali još plaši bakice po parkovima i ulicama. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptySub Sep 04, 2010 10:22 am

Sestra radi na socijalizaciji prema ostalim psima...I dalje podvija rep kad vidi bilo kojeg psa, a nebitno je dal je civava il doga u pitanju, ona je uvek spremna za bezanje Smile...Ispred zgrade se ponasha kao usisivac, pa pojacano radimo naredbu "fuj"... Voli da pase trave, zbog kojih skoro obavezno ujutro povrati... Josh uvek joj je zabranjeno penjanje po foteljama i krevetima, jer mi je vec 2 X uradila pipi po mom krevetu dok sam se spremao da je izvedem u jutarnju shetnju, pa sam primoran da moje vreme spremanja skratim na minimum... Na srecu, nismo vishe imali problema sa bakicama i sitnom decom...


Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPon Sep 06, 2010 6:25 pm

Ovaj mališa se za sada isto ponaša vrlo "hrabro" uvek sprman da zbriše. Još mu nije proradio usisivač ali sigurno hoće top gun Čuli smo se sa Ivanom dali ste za jedno porodično okupljanje narednog vikenda. Naravno ako nas vreme posluži.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyČet Sep 23, 2010 11:11 pm

Kako nam je seka . Kako se snalazi sa društvom u parku. Dajte neku sliku da vidimo koliko je porasla.
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPet Sep 24, 2010 7:03 pm

Vasica T ::
Kako nam je seka . Kako se snalazi sa društvom u parku. Dajte neku sliku da vidimo koliko je porasla.

Seka je jedna dobrica... Svaki dan se manekenishe po parku na Ceraku Very Happy ... Pre neki dan se njushkala sa ogromnom Dogom, tako da nemamo vishe strah ni od velikih pasa... Slike mogu da ubacim, ali se na slikama ne vidi koliko je porasla, pa mi je ideja da se vidimo sad za vikend Smile...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPet Sep 24, 2010 7:48 pm

Nemi ::
Vasica T ::
Kako nam je seka . Kako se snalazi sa društvom u parku. Dajte neku sliku da vidimo koliko je porasla.

Seka je jedna dobrica... Svaki dan se manekenishe po parku na Ceraku Very Happy ... Pre neki dan se njushkala sa ogromnom Dogom, tako da nemamo vishe strah ni od velikih pasa... Slike mogu da ubacim, ali se na slikama ne vidi koliko je porasla, pa mi je ideja da se vidimo sad za vikend Smile...
Ipak vi nama stavite slike, nećete se sa svima videti!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPet Sep 24, 2010 9:12 pm

Mi smo slobodni u subotu ali smo u problemu što se tiče prevoza jer nam je auto trenutno kod majstora. Tako da bi mogli na kališ ako vam odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 EmptyPet Sep 24, 2010 10:10 pm

Nori je sve jedno gde cemo, njoj je samo bitno da se ide kolima Razz... Moj predlog je kod Cvijete Zuzoric u 15h, i ako potvrdite eto nas Smile ... Bilo bi lepo da kontaktiramo Ivanu i ostale vlasnike iz legla iz kog su Vasica i Nora, i da se okupimo u shto vecem boju... A ne bi imao nishta protiv da se pojave i ostali vlasnici sa svojim zverovima...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nora sa Ceraka-Bgd
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Lallo sa Ceraka
» Kaan sa Starog Ceraka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: