moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nora sa Ceraka-Bgd

Ići dole 
+28
Emanuela
Capo UE
LuSho
Niche
Nestor
Aloha Lusi
Gogili
Vasica T
jok.mi
leo-kosutnjak
Joker_Poker
Ddans Dream Tim
Rona
Lino
Medena
Andrijana
Lea2006
Mirka
Zvoncica
Dolly
Niva
Bunny's Nightmare
Ksenija
Boky&Tanja
elmer fudd
luce
Dika
Nemi
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPon Jul 26, 2010 11:48 pm

Nemi ::
Poceli smo da kopamo...

Za vreme trajanja karantina dolazi do pojacane potrebe da iskoristimo energiju koju posedujemo, pa je Nora doshla na ideju da prebije pod izmedju 9. i 8. sprata...Ako budemo uspeshni imamo nameru da damo ponudu (tender) gradskoj upravi za urbanizaciju Beograda za izgradnju Bg metroa Razz ...

Poshto verujem da Nora nije jedini bigl koji ima tu potrebu, molio bih za savet kako da je bar malo obuzdam, pre nego nam komshija zakuca na vrata ....

Nemi

Mozda da vam pozajmimo Misi pa da se te dve energije udruze, valjda bi se izmorile i popadale fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 12:36 pm

Mi rastemo, a park ispred zgrade ceka na nas
Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Img0523oa
Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Img0524t
Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Img0531ll
Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Img0549xv
Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Img0562z
Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Img0563gw
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 1:12 pm

Vauuuu, Nora blago tebi! Ima da uživaš u tom prostranstvu zelenila!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 2:35 pm

Kako se slatko ispruzila na ovoj slici!
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 4:01 pm

joj kad prođe ta karantena,koja ce to uzivancija bit. cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 6:18 pm

Puno pozdrava saljemo Norici, mislim da ona Roni dodje tetka.
I nemoj nista da se brines za ukucane, preveslaces ih samo tako. Roni ce uskoro prvi rodj a jos uvek obozava da se u sred noci ispiski koliko moze na sred dnevne sobe pa se opet izvuce bez batina. Laughing Biglovi su cudo jedno! Al' ne moze covek da ih ne voli aa
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 9:07 pm

Preslatka je u onoj zaba pozi cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 10:13 pm

Kakva je to lutka!!! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 11:43 pm

Na slikama je totalno demantovala prvobitni epitet-debela! Preslatka je!
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyUto Avg 03, 2010 12:19 am

slike su vam predivne....ljubi vas KAJA
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyUto Avg 03, 2010 1:55 pm

Molio bih vlasnike pasa koji zive na Cukarici (Rakovica) da me malo posavetuju oko izbora veterinara...Nisam naishao na slicnu temu na forumu, a blizi nam se revakcinacija...Ukoliko bi se tema veterinar smatrala pod reklamom, mozda nije losa ideja da mi napishete na PP....Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyUto Avg 03, 2010 9:28 pm

Lea2006 ::
Na slikama je totalno demantovala prvobitni epitet-debela! Preslatka je!
Potpisujem aa .
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 06, 2010 12:32 pm

Hehe...Da sam trazio nekom da mi pricuva Noru 2-3 dana ili 100 -200 Eura bespovratno, pa da mi se niko ne javi , razumeo bih....Ali niko mi se nije javio u vezi Veterinara Sad ...
Naglasio sam da mi treba veterinar na Cukarici ili Rakovici, samo iz razloga sto verujem da ih ima i kod mene u kraju...
Sad pitam za podrucje Beograda, i nadam se da ce mi se bar neko javiti...Josh jednom hvala....

Nora bash fino napreduje uskoro cu ubaciti neke nove slike koje su mi trenutno zarobljene na mobilnom...Zahvalila je na komplimentima koje je dobila na forumu i sve vas pozdravlja...

Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 06, 2010 3:21 pm

Veterinarska ambulanta

ZEKA
Miloša Tenkovića 13u

11000 Beograd, Rakovica
011/2341-800
Veterinarska ambulanta

DOGGYLAND
Repiška 15

11000 Beograd, Žarkovo
011/2519-313
Veterinarska ordinacija

SANA
Ilije Stojadinovića 55

11000 Beograd, Čukarica
011/2318-873
Veterinarska ambulanta

VIDIKOVAC
Patrijarha Joanikija 11a

11090 Beograd, Rakovica
011/2322-009

063/232-259
VETERINARSKA AMBULANTA ZA KUĆNE LJUBIMCE PET LAND
Adresa: Vidikovački venac 12b, Vidikovac, Rakovica, Cerak
Telefon: 011/2342-123, 063/1035-469, 064/5551-354
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 06, 2010 5:00 pm

Mi nismo iz BG-a ali imamo Google ! cheers

http://labradorfanclub.forumotion.com/pricaonica-f12/spisak-veterinarskih-ambulanti-t260.htm

Izaberite sami ! fff

Google je CUDO !!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 06, 2010 5:11 pm

Nemi ::
Hehe...Da sam trazio nekom da mi pricuva Noru 2-3 dana ili 100 -200 Eura bespovratno, pa da mi se niko ne javi , razumeo bih....Ali niko mi se nije javio u vezi Veterinara Sad ...
Ne zamjerite, nismo svi iz Beograda, cak ni iz Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 06, 2010 6:16 pm

Ne bih da me pogreshno shvatite, ali sam mislio da je lakshi nacin da izaberem VET-a ako pitam Vas na forumu, nego da se pecem na vlastitim iskustvima....Naravno da znam da koristim Google, ali je tu i citava shuma veterinara shto mi nije pomoglo ama bash nishta oko izbora...Isto sam svestan da se ovim forumom ne koriste samo drzavljani iz Srbije, jer sam i sam bio u kontatku sa ljudima iz Hrvatske (Split) dok sam sebi birao psa...Meni je sve ovo sa psima skroz novo, dosta sam naucio na ovom forumu i sve Vas dozivljavam na skroz pozitivan nacin...

Hvala Dolly, lei2006, Bokyju&Tanji....

Vidimo se uskoro sa novim slikama Smile
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 06, 2010 6:27 pm

Toooooooo
SAMO POZITIVA !!!! To se ovde i trazi !!!! cheers

Sto se tice veterinara nije problem da probate i sami !
Savet za nekog dobrog "cika doTKora" bi bio pozeljan
samo ako je u pitanju neka da kazem tako "frka" !
Ovako isprobate sami pa ako vam se ne svidja,
vi ga promenite ! Naravno i dalje stoji opcija da vas
neko posavetuje ako vec postoji neki dobar "doca" ! Very Happy fff
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPon Avg 09, 2010 2:21 pm

Nemi ::
Hehe...Da sam trazio nekom da mi pricuva Noru 2-3 dana ili 100 -200 Eura bespovratno, pa da mi se niko ne javi , razumeo bih....Ali niko mi se nije javio u vezi Veterinara Sad ...
Naglasio sam da mi treba veterinar na Cukarici ili Rakovici, samo iz razloga sto verujem da ih ima i kod mene u kraju...
Sad pitam za podrucje Beograda, i nadam se da ce mi se bar neko javiti...Josh jednom hvala....

Nora bash fino napreduje uskoro cu ubaciti neke nove slike koje su mi trenutno zarobljene na mobilnom...Zahvalila je na komplimentima koje je dobila na forumu i sve vas pozdravlja...


Mi smo sa Novog Beograda, ako to nije predaleko. Nas veterinar je Mica sa Bezanijske Kose, sa njim radi i Vlada Rot. Kontakt telefon, mislim da je ovaj Vladin, je 064 112 42 45
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyČet Avg 19, 2010 10:22 pm

Cao preslatka komsinice, od druga Lea iz Skojevske!Ne brinite se oko veta,mi smo godinama kod Dr Poznanovica(bracni par,predivni ljudi i strucnjaci),ako vam hitno treba tel.javljam vam.Nadam se da cemo se uskoro i druziti,jer i kod nas ima puno zelenila! P.S.Doce su kod Garden centra u prolazu,svi znaju za njih.Znaci,extra blizu i provereni!sunny
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 20, 2010 11:06 am

Evo i nas opet...A nije nas bilo jer mi je komp bio na izdisaju...Za sad su mi slike i dalje zarobljene na mobilnom, ali i to cemo reshiti..
Poslushao sam Boki & Tanju i izabrao Vet-a nasumicno (petlend) na Vidikovcu...Skroz su ok, bar za ovaj deo oko opshte prakse...Nadamo se da nam neki ozbiljniji Vet nikad nece trebati...Ono sto nisam znao, da posle prve revakcine trebamo da budemo 15 dana u karantinu, a da 3 nedelje posle revakcine ide josh jedna revakcina i josh jedan karantin od 15 dana...sve ukupno 50 dana karantina Sad ....Kad je Nora cula za toliki karantin, od nervoze je do pola pojela svoj pasosh Smile ...Prvi preporuceni izlazak nam je 24.08. i tad nas ocekujte Smile ....
Josh jednom bih zahvalio svima koji su imali volju da mi odgovore na pitanje oko Veta

Imamo problem i sa buvama....Za sad nisam koristio nikakve preparate iz razloga sto verujem da bi 50% buva uginulo od preparata, a 50 % bi se razbezalo po vunenom tepihu i tu nastavilo svoj zivot sve dok preparat koji bi koristili na Nori ne bi izgubio dejstvo...Za sad ih odstranjujem iskljucivo mehanicki kad mi Nora to dozvoli....Od 35 buva koje sam video na Nori, odstranio sam 26 komada i sve sam veshtiji lovac Razz ...
Nazad na vrh Ići dole
Nemi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nemi


Broj poruka : 45
Godina : 51
Localisation : Beograd-Cerak
Datum upisa : 29.04.2010

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 20, 2010 11:28 am

leo-kosutnjak ::
Cao preslatka komsinice, od druga Lea iz Skojevske!Ne brinite se oko veta,mi smo godinama kod Dr Poznanovica(bracni par,predivni ljudi i strucnjaci),ako vam hitno treba tel.javljam vam.Nadam se da cemo se uskoro i druziti,jer i kod nas ima puno zelenila! P.S.Doce su kod Garden centra u prolazu,svi znaju za njih.Znaci,extra blizu i provereni!sunny

Eto nas kod Vas, cim se stvore uslovi Very Happy ...Hvala za preporuku
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 20, 2010 11:42 am

Mi smo kao tako mali dobili buvice u seljani i svi smo izginuli od istih ,dok nam naš vet nije preporučio nekakvu ampulu koja se rastvori u litar vode,sa tim je okupaš i ne ispiraš,a sa ostatkom poprskaš tepihe i parket ,jer se buvice razmnožavaju u šest etapa-znači,svake nedelje prskanje kuće,a nju samo jednom i ne više.za tu ampulu zna svaki vet i imaš ih u Zvrku u Filmskom gradu(pet shop),neškodljiva je za ljude i naravno naše životinjice Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 82604 Zovite oko svake pomoći drage komšije.Ljubac medenoj njiškici Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 499586
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 20, 2010 11:51 am

Leo-košutnjak - Molim vas da nam napišete kako se zove ta ampulica df
Naši mačići (tri komada) su puni buva, Miša ih redovno čisti ručno, prskamo ih nekim praškom protiv buva za mačke, ali su buve neuništive. Psi imaju ogrlice ali pronađemo po neku buvu i na njima. Mačići su sada počeli i u kuću da ulaze i već vidim da ćemo se pretvoriti u buvlju kuću (buvljak!)
Hvala unapred
Pozdrav od Bandita fff
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 EmptyPet Avg 20, 2010 12:29 pm

Nemi ::
Evo i nas opet...A nije nas bilo jer mi je komp bio na izdisaju...Za sad su mi slike i dalje zarobljene na mobilnom, ali i to cemo reshiti..
Poslushao sam Boki & Tanju i izabrao Vet-a nasumicno (petlend) na Vidikovcu...Skroz su ok, bar za ovaj deo oko opshte prakse...Nadamo se da nam neki ozbiljniji Vet nikad nece trebati...Ono sto nisam znao, da posle prve revakcine trebamo da budemo 15 dana u karantinu, a da 3 nedelje posle revakcine ide josh jedna revakcina i josh jedan karantin od 15 dana...sve ukupno 50 dana karantina Sad ....Kad je Nora cula za toliki karantin, od nervoze je do pola pojela svoj pasosh Smile ...Prvi preporuceni izlazak nam je 24.08. i tad nas ocekujte Smile ....
Josh jednom bih zahvalio svima koji su imali volju da mi odgovore na pitanje oko Veta

Imamo problem i sa buvama....Za sad nisam koristio nikakve preparate iz razloga sto verujem da bi 50% buva uginulo od preparata, a 50 % bi se razbezalo po vunenom tepihu i tu nastavilo svoj zivot sve dok preparat koji bi koristili na Nori ne bi izgubio dejstvo...Za sad ih odstranjujem iskljucivo mehanicki kad mi Nora to dozvoli....Od 35 buva koje sam video na Nori, odstranio sam 26 komada i sve sam veshtiji lovac Razz ...
Mislim da je to maltretiranje! Uvek je bilo vakcina + revakcina + 15 dana i - živela sloboda!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nora sa Ceraka-Bgd   Nora sa Ceraka-Bgd - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nora sa Ceraka-Bgd
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Lallo sa Ceraka
» Kaan sa Starog Ceraka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: