moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gugl iz Panceva

Ići dole 
+34
Tabasko the Dika
Srba bgd
Adi
Bunny's Nightmare
Rona
Bella
Aćim
Monika
FLAFI
Ddans Dream Tim
Vasica T
Capo UE
Gogili
luce
falkfoto
Aga Aron
DP
mknaumoski
jok.mi
marina
LuSho
Dolly
Lino
Andrijana
elmer fudd
Flora
Medena
Vuk
Ksenija
Dika
Niva
Shiloh
Lea2006
bikerchina
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyPon Nov 15, 2010 12:49 pm

Malopre sam ovo videla na stranici Usvajam bigla, da nije Gugl???

Zdravo ,
Javljam se iz Beograda volim sve pse.Pre 4 godine ostali smo bez psa mesanca ,invalid bez prednje leve noge.Pre tri godine uginuo nam je i nas srednji snaucer inace internacionalni sampion.Sada imamo macke i pomazemo napustenim psima.I tako sam nabasala sasvim slucajno na sliku jednog BIGLA, ne znam ni kog je pola,koji je ostavljen u azilu kod Backe Topole.Na tim slikama se vidi da je za sada jos uvek zdrav ali kako su uslovi u azilu losi bojim se da nece isto tako izgledati kad prodje ova "milenijumska " zima.I eto palo mi je napamet da pokusam preko ovog sajta da nadjem nekog,od vas bigl ljubitelja, ko bi mozda hteo da ga izbavi odatle i pruzi mu srecan zivot.Stavila bih link ali ne znam da ga napravim tako da ako ima nekoga ko bi hteo nesto vise da mu kazem molim da se javi sto pre, zima samo sto nije.A stvarno mi uopste nije jasno da bas BIGL zavrsi u azilu.Razmislite.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyPon Nov 15, 2010 1:46 pm

To je i meni palo na pamet.
Poslala sam privatnu poruku osobi koja je stavila tu vest na balkankinology, da mi pošalje adresu na kojoj je videla fotografiju bigla u azilu, ali mi još ne odgovara.
Na facebooku ima stranica Podrška azilu u Bačkoj Topoli, ali na foftografijama nisam videla bigla Question

Na ovom forumu, kao i na BK, javlja se puno ljudi koji žele na poklon rasnog psa, pa sam pomislila da možemo ovog bigla iz azila da udomimo, ali nemam nikakve informacije izuzev ovog teksta sa BK. Ne znam ni koliko je star, ni kojeg je pola, ni da li je uopšte bigl.
https://de-de.facebook.com/pages/Pomoc-azilu-za-napustene-zivotinje-iz-Backe-Topole/131667920216640
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyPon Nov 15, 2010 5:04 pm

Hvala puno !
Pokusacemo da stupimo u kontakt!
Ko god nadje bilo kakvu informaciju neka se javi!
Poz
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyPon Nov 15, 2010 5:10 pm

Jao, super ako ga nadjete!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyPon Nov 15, 2010 5:15 pm

Trazio sam na internetu i ne postoji ni jedan jedini podatak koji je vezan za kontakt tog azila Sad(
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyPon Nov 15, 2010 5:41 pm

Probajte da pišete gospođi, dole je adresa.


Na salasu 116 u Backoj Topoli , gde vec 10 godina postoji azil za napustene i zlostavljane zivotinje(pse i macke), koji je privatno vlasnistvo Etele Merk, za koje postoji uredna dozvola iz Ministarstva Poljoprivrede Sumarstva i Vodoprivrede, Uprave za Veterinu Republike Srbije.

Nas problem je nastao pre dve godine, sa pocetkom svetske ekonomske krize, kada je nekoliko kompanija zapalo u finansiske probleme i samim tim otkazalo svoju pomoc, a uz to je na nivou drzave doneta uredba o zabrani ubijanja pasa i macaka lutalica, pa je i pritisak na nas azil postao veliki u smislu velikog broja novih napustenih pasa, koji jedino utociste imaju u mom azilu.
U zadnjih godinu dana sam potrosila mnogo energije, obilazeci razne nadlezne institucije, gde su svi hvalili nas rad ali su nemocni da nam izadju u susret i sve je ostalo samo na obecanjima.
Od pocetka godine pa sve do sada sam udomila 65 pasa iz mog azila, ali jos uvek u njemu imam 500 pasa i jos stotinjak koje hranim van azila!
Posto znam da ima puno laznih zastitara kojima je cilj samo da se domognu novca preko napustenih zivotinja,ovim putem takodje pozivam svakoga ko zeli,da svakog radnog dana od 07 – 14 h, sem nedelje, dodje u posetu salasu i uveri se u ispravnost naseg rada.

U ime ohih koji ne znaju da govore,hvala svima koji su ovo procitali i svima koji su u mogucnosti da nam pomognu na bilo koji nacin!!
Broj ziro-racuna i instrukcije za slanje mozete da vidite na fotografiji: https://www.facebook.com/photo.php?pid=190326&id=131667920216640&fbid=131678150215617

Etela Merk
Salas 116
24300 Backa Topola

Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 12:51 pm

EVO GA BROJ, ODMAH ZOVI - 064 187 0142, ili 060 33 77 331. Gospodja koja drzi azil je Nemica, ali dobro govori srpski!

Drzim ti palceve!
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 1:28 pm

Drzimo vam palceve!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 2:26 pm

Navijamo za vas! top gun
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 2:39 pm

Nadamo se da će ova priča imati srećan kraj. Držimo vam palčeve.
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 4:58 pm

I mi drzimo fige!!! Cekamo lepe vesti!!!
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 6:44 pm

Evo je slika ne vidi se bas najbolje ali .. Gugl iz Panceva - Page 7 P1010909
Nije to Gugl Sad
U svakom slucaju hvala !
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 6:54 pm

Mnogo mi je zao. Sad
Mogli bi da uzmete tog bigla. Sigurno bi bio srecan sa vama.
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 6:55 pm

Za sada dok ne predjemo u kucu necemo uzimati psa jer nemamo mogucnosti za cuvanje,Gugl bi bio izuzetak posto je bio nas ne bismo ga ostavili na cedilu da znamo gde je...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyUto Nov 16, 2010 6:56 pm

Bas mi je zao, ja sam se ponadala da je on
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptySre Nov 17, 2010 5:20 am

Bash steta i ja sam se ponadala da je Gugl!!! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptySre Nov 17, 2010 3:20 pm

Nemojte se predavati, nada je ono sto umire poslednje!Nacicete vi svog psa sigurno, vi zasluzujete njega kao i on vas fff
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptySre Nov 17, 2010 3:36 pm

I ja verujem da cu procitati na forumu da se Mr Google vratio kuci
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptySre Nov 17, 2010 6:59 pm

Nadajmo se !
Samo problem predstavlja to sto on nikada nije pesacio tih par kilometara od Kovacice do Panceva vec je uvek isao kolima pa tu ne moze da najusi svoj trag..
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptySre Nov 17, 2010 7:19 pm

Mora biti negde, mozda je dosta dalje , ali negde sigurno jeste i ceka na vas.
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyČet Nov 18, 2010 12:15 am

Mozda ga je neko od okolnih stanara uzeo s obzirom da i sami znate koliko su biglovi umiljati
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyNed Nov 28, 2010 2:17 pm

Sve cesce i cesce sanjam kako sam ga nasao Sad
I nocas sam vec razmisljao kako dolazim na forum da objavim lepe vesti Sad

Ne znam kako cu preziveti ovu krizu... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyNed Nov 28, 2010 3:29 pm

Imam neki predosecaj da je on tu u nekom toplom domu i da cete ga ipak naci. Nije neka uteha ali nada postoji. I mi bismo voleli da nas obradujete lepim vestima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyNed Nov 28, 2010 4:13 pm

A mozda da jos jednom pokusate sa plakatima?
Samo sto ovog puta obidjite sve veterinarske stanice i ambulante, ostavite broj cipa i podatke, i pitajte da li na vidno mesto mozete da zalepite oglas sa njegovom slikom. Ako ga je neko nasao pre ili kasnije ce ga odvesti kod veterinara, makar na vakcinu protiv besnila.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 EmptyNed Nov 28, 2010 10:34 pm

Slazem se sa Ronom
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gugl iz Panceva - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gugl iz Panceva
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: