moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gugl iz Panceva

Ići dole 
+34
Tabasko the Dika
Srba bgd
Adi
Bunny's Nightmare
Rona
Bella
Aćim
Monika
FLAFI
Ddans Dream Tim
Vasica T
Capo UE
Gogili
luce
falkfoto
Aga Aron
DP
mknaumoski
jok.mi
marina
LuSho
Dolly
Lino
Andrijana
elmer fudd
Flora
Medena
Vuk
Ksenija
Dika
Niva
Shiloh
Lea2006
bikerchina
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyUto Avg 31, 2010 3:29 pm

Posto je pas nestao sa salasa,kapiram da je taj salas negde van naseljenog mesta,a posto je do sad ogladneo treba ga traziti u obliznjim naseljima.

Kada je nasa Dilajt nestala,trazilo je aktivno preko 10 ljudi,i jos toliko je samoinicijativno obilazilo kraj jer su videli plakate. Trazenje izgubljenog psa je ravno trazenju igle u plastu sena,jer koliko sam ukapirala Gugl ne poznaje taj kraj,pri tom je mali pas i verovatno strasno uplasen,moguce je da bezi i od ljudi. Mi nasu Didu nismo nasli jer se verovatno skrivala u nekim budzacima ili izbezumljeno trcala trazeci put kuci,na svu srecu ona ga je nasla,ali ona tu zivi od kaka je dosla kod nas.

Da sam na vasem mestu ponudila bih nagradu i razglasila to po okolnim naseljima,verujem da bi se makar deca odatle skupila da ga traze ako ni zbog cega a ono zbog nagrade.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyČet Sep 02, 2010 1:21 pm

Ej ljudi...ima li sta novo?
Nazad na vrh Ići dole
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Sep 05, 2010 2:26 pm

sunny ????? sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Sep 05, 2010 9:31 pm

Nista novo...
Osim sto sam vec par noci sanjao da sam ga nasao,tj svake noci se borim sa tim,ne mogu da ga uhvatim,bezi mi,i na kraju ga uhvatim,i spremam tekst u snu,koji bih vam napisao (da sam ga nasao) i probudim se,i gugla nigde Sad
Nazad na vrh Ići dole
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyPon Sep 06, 2010 1:10 am

sunny Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyPon Sep 06, 2010 11:13 am

bikerchina ::
Nista novo...
Osim sto sam vec par noci sanjao da sam ga nasao,tj svake noci se borim sa tim,ne mogu da ga uhvatim,bezi mi,i na kraju ga uhvatim,i spremam tekst u snu,koji bih vam napisao (da sam ga nasao) i probudim se,i gugla nigde Sad
Žao mi je, zaista i nadam se da će vam se završetak vašeg sna ispuniti Sad i da ćemo se onda, zajedno sa vama, radovati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyPon Sep 06, 2010 11:15 am

Ja sam dobila alergiju na ambroziju i pod lekovima sam, nisam mogla nigde ovaj vikend, bas mi je zao
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyPon Sep 06, 2010 12:03 pm

I ja sam imao udes,bio sam ugruvan...
Nisam ni ja mogao...
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyPon Sep 06, 2010 8:31 pm

imali sta novo dali je bila potrga,evo ja sam tek sada video pa bih mogao da se pridruzim ako se organizuje potraga,a za san nadam se da ce se pretvoriti u javu...ljubi vas Kaja
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Adi
novajlija
novajlija
Adi


Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.11.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyPon Sep 06, 2010 8:45 pm

Na zalost, mi odavde mozemo pruziti samo moralnu podrsku.Nama je Snupi odlutao samo na sedam sati , i bili smo van sebe.Mogu zamisliti kako je vama?Nadam se da ce Vam san postati java.


Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyČet Sep 09, 2010 11:40 pm

ima li sta novo....ljubi vas Kaja
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyPet Sep 10, 2010 2:31 pm

Ima li sta novo? Imali kakvih vesti o Guglu? bounce
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyPet Sep 10, 2010 10:50 pm

Na zalost nema..
Verovatno ga je neko uzeo,neka je Googleu sa srecom Wink
Nazad na vrh Ići dole
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Sep 12, 2010 10:12 am

Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptySub Sep 25, 2010 2:05 pm

Sad
Mozda se jednog dana pojavi masuci repom.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptySub Sep 25, 2010 4:33 pm

Jednom dnevnom se setim sigurno Gugla... samo se nadam da ga je uzeo neko ko se lepo brine o njemu...
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Okt 17, 2010 5:39 pm

Mi se svaki dan vise puta setimo svih njegovi gluposti koje je pravio,i od sve nas nekako seca na njega....

Sta da radimo...

Manje sam aktivan na forumu,ne znam vise o cemu da pisem Gugl iz Panceva - Page 6 Huh

Iako prva ljubav zaborava nema,i niko nece moci zameniti gugla,kada se budemo preselili u kucu kupicemo bigla,da ga ne bismo "mucili" u stanu,ipak su to aktivni psi,sto smo sa googleom iskusili...
Razmisljam vec o kupovini,i razmisljam o osobinama stas,boje,tri bele tacke na ledjima,pegice oko njuske i kako god okrenem,ja bih hteo gugla Sad Sad Sad

Kao sto rekoh,prva ljubav zaborava nema........

Nismo bili svesni koliko nas je ispunjavao,i koliko nam nedostaje...



Poslednji put izmenio bikerchina dana Ned Okt 17, 2010 5:43 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Okt 17, 2010 5:41 pm

Ostani na forumu
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Okt 17, 2010 6:21 pm

Dika ::
Ostani na forumu
I nemojte odlagati uzimanje još jednog biglića! Ako se i pojavi Gugl, biće mu drago da ima drugara! Velika većina nas iz Beograda, sa svojim ljubimcima, živi u stanovima. Biglići su na to navikli i uz redovne šetnje, bar tri puta dnevno, nema problema!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Okt 17, 2010 6:24 pm

U tome i jeste problem,nismo u stanju da ga setamo tri puta dnevno,sa guglom smo nekako krpili 3 puta,a bar jednu dugacku,ali sada sestra ima vise obaveza na faksu,ja sam malo vremena kuci,tako da treba da ima dvoriste gde ce ta piski i kaki,a da nemamo obavezu da ga prosetamo,nego eventualno jednom dnevno,a ako ga nekad i ne prosetamo,nikom nista.
Dovoljno da ide da se igra i druzi..
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Okt 17, 2010 7:32 pm

Verujem da vam je tesko, i uglavnom je tacno da cete se verovatno brze oporaviti sa drugim psom, ali nemojte misliti da je dvoriste pseci raj. Biglovi su drustveni psi, i iz dvorista mogu lako da smugnu. Jedino ako uzmete jos jednog psa, ali vrlo malo pasa mogu da funkcionisu sami u dvoristu.
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Okt 17, 2010 7:34 pm

Serenin i Giletov Sajmon funkcionise sam,setaju ga svako vece,igra se u dvoristu,trci i lencari...
Nadam se da ce i sledeci Gugl to raditi....
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Okt 17, 2010 9:56 pm

bikerchina ::
Serenin i Giletov Sajmon funkcionise sam,setaju ga svako vece,igra se u dvoristu,trci i lencari...
Nadam se da ce i sledeci Gugl to raditi....

Hoce, sigurno. Super je ako imas priliku da zivis u kuci sa dvoristem.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyNed Okt 17, 2010 10:27 pm

Mi smo skoro morali da uspavamo psa posle 3 godine lečenja ,operacija.... Veruj mi ništa sem jedne male blentave njuškice ne pomaže. Trudi se da novom mališanu pružiš šansu da se dokaže svojim specifičnostima. Svi mi tražimo onog starog našeg psa ali svaka jedinka je priča za sebe.Neznam koliko vas bi šetalo psa ali smatram da dvoje ili više ljudi uvek može da se organizuje da psu ne nedostaje fizičke aktivnosti. I pored želje da negde nekako nađeš svog psa ,naš savet ti je da nabaviš jednog mališana koji će svima vama ulepšati život.
P.S. Ostani na forumu.
Pozdrav od Vase i njegovih ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 EmptyČet Okt 21, 2010 12:32 am

Stvarno mi je zao. Nadam se da je Gugl ok negdje tamo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gugl iz Panceva - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gugl iz Panceva   Gugl iz Panceva - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gugl iz Panceva
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: