moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kaja- Beograd

Ići dole 
+17
Rona
Sara <3 Bigl
Medena
Lea2006
Niva
Aćim
Boky&Tanja
Dika
jok.mi
ula
Vuk
LuSho
Dolly
Lino
Ksenija
luce
ivanika
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySub Dec 12, 2009 5:40 pm

Bas vam hvala na ovako lepim komentarima, ne znam sta da kazem osim da su slike stvarno divne Smile kao sto je i njima stvarno divno. Ima ih jos ali mi dugo treba da ih uploadujem, a retko kad imam vremena.
Pozdrav za sve vas i vase divne ljubimce Smile
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySub Dec 12, 2009 7:14 pm

Gledam vase slike i nadam se da ce nas bebac u 'tomaku tako da se igra sa Medom jednog dana. aa
Kazite, kako Kaja i malecki u igri? Ne place ako ga Kaja malko ogrebe ili pritisne?
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySub Dec 12, 2009 7:16 pm

Divno druženje djeteta i psa cheers cheers cheers !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySub Dec 12, 2009 8:48 pm

Preslatki su! Taman su jedni za druge i po godinama i po rastu. Laughing Laughing
Saljemo im mnogo cmok
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySub Dec 12, 2009 11:53 pm

I mi saljemo mnogo cmmmokova Smile
Ogrebe ih slucajno u igri, ili obori kad hoce da ukrade hranu nekom detetu, pa kad skoci na njega Smile ali to nije nista strasno, ranije se Zvezdan nervirao kad ga obori, sada ona manje skace, a kad se desi da ogrebe slucajno (i to je sad sve redje) nista oni, uopste im ne smeta. Ali deca su ta koja prvo napadnu na nju pa je izazivaju, ona nikad sama ne krene da skace, tako da sa vasom bebom sigurno nece biti problema. Mi smo Kaju i uzeli zbog dece, jer su oni tako super jedni za druge Smile I da dodam jos da Kaji izgleda da uopste ne smeta svako slucajno ili namerno maltretiranje od strane dece, ne ljuti se nikad, ni ne pomislja na to, dok kad joj se mi nesto protivimo ili pokusamo nesto buni se naravno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyUto Jun 15, 2010 8:54 pm

danas sam video kaju pa ona je prelepa
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyUto Jun 15, 2010 11:07 pm

Zašto i mi ne možemo da je vidimo? Zapostavili ste forum - načisto!!! aaa fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 11:53 am

Jao ja sam tek sada vidjela ove slike, predivne su, preslatki su, ma ostala sam bez rijeci, prelijepo... tr tr tr
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 4:42 pm

Jeste, bas je lepa dusica...........
Pa nekako ne stizemo da posecujemo forum, od silnih obaveza, ponekad naravno bacimo pogled na aktuelna desavanja Smile
Kaja uskoro ide od nas, 99 posto, pa ce mozda njena nova porodica tj TUFIS Smile da postavlja njene slike...
Kazem 99 posto, zato sto Vlada bas pati (i ja, ali on bas bas, a deca jos nemaju pojma) vec unapred i predomislja se, mada na kraju dana dodjemo do zakljucka da je to ipak najbolje za nju.... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 4:47 pm

Kaja- Beograd - Page 3 Image0015
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 4:51 pm

Kaja- Beograd - Page 3 DSCN9776
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 4:54 pm

Kaja- Beograd - Page 3 DSCN9801

smesko Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 4:57 pm

Kaja- Beograd - Page 3 DSCN9778
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 5:08 pm

Kaja- Beograd - Page 3 DSCN8307o
Nazad na vrh Ići dole
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 5:12 pm

Kaja- Beograd - Page 3 DSCN8415
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 6:05 pm

Kako se Kaja slatko smeje! Oduševljena sam njenim odnosom sa mališanom, uživaju oboje! top gun fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptySre Jun 16, 2010 11:41 pm

KAJA je jedan predivan pas malo tvrdoglava ali osvajajuca,vrlo brzo osvaja srce i mozda se desiti da se KAJA preseli kod nas pa ce onda biti slika i dobicete novog clena na forumu,i sada sam clan ali cu tada biti kompletan sa biglom.I ako KAJA dodje kod nas onda ce mo se druziti i na forumu i na okupljanjima ali i na izlozbama,puno pozdrava za sve na forumu.....
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyČet Jun 17, 2010 10:10 am

Oni se bas puno vole...
Zao mi je stvarno sto cete morati dati Kaju, ali nekada se mora. Mi smo jednom morali dati psa kad sam bila mala. Kuca nam je bila srusena u zemljotresu, preselili smo se u susjedni grad u mali stan na 4. spratu. Pas je dugo vremena provodio sam u stanu, na sta uopste nije bio naviknut, i cvilio i lajao je sirotan bez prestanka, imali smo velikih problema sa komsijama, on je bio nesretan... na kraju ga moji roditelji poklone prijateljima sa kucom i dvoristem.
Shvatam da tada drugacije nije moglo, medjutim meni je to bilo potpuno neshvatljivo. Imala sam samo 5 godina ali sjecam se kao danas: vracamo se uvece sa puta kuci (moji su to tako uradili da bi nam bilo lakse) a Culike tamo nema... I dzaba su me ubjedjivali (u sve ono sto danas shvatam i razumijem) zasto je moralo tako, meni je to bilo strasno. Sad Sad Sad
Nemojte se molim vas ljutiti sto ovo pisem, ali samo da skrenem paznju da ce vasim malisanima to mozda jako tesko pasti.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyČet Jun 17, 2010 10:39 am

Kad je viša sila - mora se! Za sve ostalo, nije moje da sudim, ali ne mogu da razumem! Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
ivanika
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
ivanika


Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 06.10.2009

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyČet Jun 17, 2010 11:26 am

Nikad u zivotu nisam mogla da shvatim da neko moze da da svog psa, svog clana porodice...Naravno kad je Kaja dosla kod nas, ni jednog trenutka nisam mogla do da pojmim...
Medjutim kako je vreme odmicalo sve mi je vise bilo jasnije da Kaji treba dvoriste i treba puno paznje i posvecivanja, i prostora...
Mi zivimo u 35 kvadrata.... nemamo kola... i tako neke stvari, uglavnom najbolje bi bilo da mozemo sad da se preselimo negde da imamo dvoriste, i jos jednog psa, onda bismo svi bili srecni... Ovako nismo. Ovo je najteza odluka koju covek mora da donese.
Mi vec mesecima prolongiramo to...ali ako znamo da ce joj biti tamo bolje, to je neka vrsta utehe...
Naravno da se Medena, ne ljutimo zbog toga sto si rekla. I kapiram da ce je oni stalno traziti, a kad malo porastu ce biti ljuti na nas sto smo je dali...ali sta da radim...
Mi cemo verovatno jednog dana moci da se preselimo i da imamo uslove za nekog psa, ali to onda nece biti Kaja, i to je najtuznije od svega... Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyČet Jun 17, 2010 10:38 pm

ja se izvinjavam na mesanju u ovu temu jer predpostavljavam da im je vrlo tesko,ali mogu odgovorno da tvrdim da ce KAJA imati svu ljubav ovoga sveta i da ce joj kod nas biti mnogo lepo....a takvu odluku doneti znaci da postoji veliki razlog za to
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyČet Jun 17, 2010 10:45 pm

Ma sigurna sam da ste takvu odluku donijeli jer ste bas morali. Nadam se da cete se uskoro preseliti i opet imati psa, mozda Kajino stene. tr
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyPet Jun 18, 2010 9:09 am

dejan-tufis ::
ja se izvinjavam na mesanju u ovu temu jer predpostavljavam da im je vrlo tesko,ali mogu odgovorno da tvrdim da ce KAJA imati svu ljubav ovoga sveta i da ce joj kod nas biti mnogo lepo....a takvu odluku doneti znaci da postoji veliki razlog za to

Kaja samo menja okruzenje, ne sumnjamo da ce joj kod vas biti lepo. Ostanite sa nama na forumu. Hoce li klinci moci da dolaze da je vide, ili to nije dobra ideja?
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyPet Jun 18, 2010 7:11 pm

Da to je sigurno da ce joj biti lepo,na forumu cemo ostati i druziti se,sto se tice dolazka i posecivanja KAJE to ce oni sami odluciti sto se mene i moje porodice tice vrata ce im biti uvek otvorena.
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 EmptyNed Jun 20, 2010 10:29 am

idem na izlozbu u Surcin ako bude neki bigl slikacu pa cu da postavim slike
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Sponsored content





Kaja- Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kaja- Beograd   Kaja- Beograd - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kaja- Beograd
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Leo Beograd
» BADI - Beograd
» Kleo - Beograd
» Dona Beograd
» Edi - Novi Beograd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: