moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySub Okt 03, 2009 9:22 pm

Ma i ne mora, uvek je tu neko uz nju, samo jos da nauci piskiti napolju da ne moramo non stop da se cimamo oko novina i brisanja poda... i to je to Very Happy

Kasnije je 3 puta dnevno ok da se izvede?! Ne mora vise? Mi sad nju izvodimo oko 5 puta na dan, s tim da je ovaj jedan uvece, poslednji bas dugacak, i preko dana imamo jedno duze igranje sa decom napolju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 9:16 am

E drugari mi malo nesto kasljemo...mama kao da je vodi kod veterinara, ja kapiram da nema potrebe, malo se prehladila... Na zimu ce izgleda morati da se plete dzemper neki.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 10:54 am

Obavezno je vodi kod vetrinara da je pregleda jer nazeb može da pređe u kašalj. Ako je nešto u početnoj fazi lakše će se lečiti. Mi smo imali taj slučaj pre mesec da na i veoma brzo se Nando i Oksa oporavili.fff
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 11:12 am

Apsolutno odmah vodi kod veterinara. Kod pasa se prehlade munjevito razvijaju, a ona je jos mala.

Sto se tice dzempera, biglovi imaju veoma gusto krzno, tako da im mozda i ne treba, mada zimi je toliko mokro i blatnjavo, da mi Diki uvek stavimo neku jaknicu. A i kad je bio mali, prve zime, obavezno je isao napolje sa odelcem.
Nazad na vrh Ići dole
olja76
bigl-manijak
bigl-manijak
olja76


Broj poruka : 299
Godina : 47
Localisation : Beograd,Palilula
Datum upisa : 03.02.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 11:43 am

i nasa Lilly je kasljala i dobro sto sam je odvela kod lekara jer se ispostavilo da ima pocetak upale krajnika i primila je nekoliko inekcija pa nedelju dana na antibioticima.ja bih je odvela cisto da bih bila sigurna.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 12:59 pm

Mama je odvela jutros, ja sam na fakultetu, sad cu zovem da vidim sta je bilo. Nesto razmisljam prakticna stvar je napraviti joj nesto za zimu(kishu), isprlja se to, to prebrisem, lakse nego nju celu da brisem...nemamo kola sad pa je odvela tu u neki VET(valjda drzavna) to nam peske, a sutra cu da vidim ako bude bilo potrebe pa cemo je odvesti kod nekog veterinara.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 2:23 pm

sa njima je super sto sjajno reaguju na injekcije. vec posle par se vidi boljitak.
sad ce Florica nauciti da sve sto njuskica pokupi - guza plati Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 2:40 pm

Imas u Pet centru raznih odelaca, impregniranih, ovakvih i onakvih, kabanica sa nogavicama i bez...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 4:06 pm

Dolly sluša savete mama Ivane i tata Đure, kao i našeg veterinara i ni jednom se nije obukla, od malena je gola! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 5:06 pm

Okej je, primila je danas inekciju i jos 2 naredna 2 dana. Kaze zena da je ovo neki kasalj jos od juna primetan medju kucama. Mama kaze da je Flora bila mirna, nije tela udje prvo, posle nije tela izadje, lepo joj bilo Very Happy Dala nam je i neki lekic da joj dajemo, za iskasljavanje nesto, pa joj preko sprica dajemo, ova sve olize samo sto ne trazi jos Very Happy Nadamo se da ce za par dana sve biti ok.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 10:58 pm

Može i sirup od bokvice ili neki drugi sirup za iskašljavanje, to je kao kod dece: fff
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptySre Okt 21, 2009 11:01 pm

Pa da, bolesna, ali zato nije problem da trci kroz kucu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyČet Okt 22, 2009 9:56 am

Flora samo napred tako se pobeđuje bolest.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyČet Okt 22, 2009 12:22 pm

Dolly ::
Dolly sluša savete mama Ivane i tata Đure, kao i našeg veterinara i ni jednom se nije obukla, od malena je gola! Very Happy

smeh smeh i Lea je nudista oduvek!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyČet Okt 22, 2009 3:40 pm

Mi smo žrtve lažnog morala scratch
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyČet Okt 22, 2009 8:21 pm

Lea2006 ::
smeh smeh i Lea je nudista oduvek!!!!!

jao jao! Flora ne slusaj Leu nista!
ako se iko modira na ovom forumu to je moja sestra! queen Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyČet Okt 22, 2009 11:56 pm

luce ::
Lea2006 ::
smeh smeh i Lea je nudista oduvek!!!!!

jao jao! Flora ne slusaj Leu nista!
ako se iko modira na ovom forumu to je moja sestra! queen Smile

smeh smeh modiranje samo za foto sesion
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyPet Okt 23, 2009 2:03 am

juce smo bili da kupimo am, i od svih igracaka i hrane u pet shopu mladi ludak je skocio na neki dzemper za pse od 50 evra, i zamalo da ga isfroncla... mislim da je time rekao i sta misli o oblacenju... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 12:52 pm

Od kog meseca joj dajemo kalcijum i koliko dugo?
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 1:52 pm

Flora ::
Od kog meseca joj dajemo kalcijum i koliko dugo?

Ja se stvarno ne sećam, davno beše, pitajte veterinara!
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 2:01 pm

Sa kalcijumom (kalcefos - kalcijum i fosfor) počnite odmah pošto Flora ima 4,5 meseci i to po dve (jedna ujutru a jedna uveče). Tako mi dajemo Stelli i to se daje najmanje godinu dana, a kasnije se daje kujama u graviditetu. Počnite odmah sa kalcijumom jer će Flora sada početi da menja zubiće.fff
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyNed Nov 22, 2009 3:38 pm

E mi da se javimo...

Evo imamo 5 meseci punih, lepi smo i zgodni, zubice imamo na prste jedne ruke da prebrojis.

Naucili smo daj shapu, sedi, naucili smo je da peva, napolju ne kapira bas dodji, tacnije ne sljivi me ni 2 posto, ali kad krenem da bezim od nje, trci za mnom nista je drugo ne zanima Very Happy piskimo i kakimo samo napolju(osim kad nam neko dodje pa eto ponekad da bude glavna pisne u kuci(mada sad za divno cudo, bi nesto puna kuca ljudi jutros, nista nije radila i bila je dobra, samo se igrala)).

Sad cu da nakacim dosta slika i klip kako peva, pa cete i da nas vidite malo kako smo lepi Very Happy

Evo kako pevamo Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=92L9nJlI9MA

a slika ima dosta pa ce to kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyNed Nov 22, 2009 4:51 pm

Evo i albuma sa slikama, sa fb-a, trebalo bi da svi mozete da udjete da pogledate slike.

https://www.facebook.com/album.php?aid=105880&id=617476658&l=be11d7b7d2
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyNed Nov 22, 2009 5:24 pm

Prelepa vam je Flora!!!
A drug Laki je za svaku pohvalu! Smile
Videla sam da na jednoj slici imaš komentar: Biglovi su super psi. Jedini razlog sto sam se odlucio za staforda umesto bigla je to sto biglovi mnogo laju-kao i svi lovacki psi. Neverovatno, pre mesec dana je to isto, od reči do reči mami i meni rekao novi komšija iz ulice! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 EmptyNed Nov 22, 2009 5:27 pm

Da, drugar mi to napisa. Sta znam, ova ne laje po ceo dan, nego eto kad joj dodje i kad pevamo Very Happy

Nekako je postala pas po meri. Veci deo dana spava, kad je budna show pravi, tako da ono, periodicno, malo se igramo, malo spavamo i bas nam je super Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 4 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: