moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyČet Avg 12, 2010 1:51 pm

Ne planirate da je parite?
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyČet Avg 12, 2010 2:59 pm

A sta znam...teranje ima na 9 meseci, znaci do parenja cekam jos godinu i po dana (receno mi je da od treceg teranja moze da se pari). Zivimo u stanu, uslova da je vodim na takmicenja nemam trenutno, sta posle raditi sa malima, i sa kim je pariti uopste... sta cu, takva je situacija, nisam hteo tako da bude. Videcu sutra sve sa veterinarom.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyČet Avg 12, 2010 4:18 pm

I mi Diku vodimo kod Mice (ako se radi o Mici sa Bezanijske kose, sa kojim radi i Vlada Rot). Imali smo pre dobrog veterinara koji je dolazio na kucu, ali sad mi je jednostavnije da stavim Diku u kola i odvedem ga u ordinaciju kad mi treba. I jeftinije. Mica je vodio godinama i psa moga brata, staforda, koga je operisao od fibrosarkoma sa punih 12 godina, a pre njega je nekoliko veterinara odbilo to da uradi, pod izgovorom da takva operacija kod tako starog psa ne moze da uspe. Mica je super uradio, pas se oporavio i imao jos godinu i po dana kvalitetnog zivota - onda su se rasirile metastaze i stvarno vise nije bilo pomoci. A i 13,5 godina je solidna starost za tu rasu.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyČet Avg 12, 2010 4:49 pm

Jeste taj, ta ekipa. Prekjuce dosao tamo, ovaj jedan momak koji radi uzeo aparat da slika Floru, devojka isto koja je tamo uzela da joj mazi usi Very Happy I odgovara mi sto nemamo kola, a oni dodju i kuci kad treba, i nista ne naplate to. Bas su ono maksimalno korektni.
Nazad na vrh Ići dole
klokkende
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
klokkende


Broj poruka : 143
Godina : 52
Localisation : Uzice
Datum upisa : 20.04.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyČet Avg 12, 2010 10:46 pm

Flora ::
A sta znam...teranje ima na 9 meseci, znaci do parenja cekam jos godinu i po dana (receno mi je da od treceg teranja moze da se pari). Zivimo u stanu, uslova da je vodim na takmicenja nemam trenutno, sta posle raditi sa malima, i sa kim je pariti uopste... sta cu, takva je situacija, nisam hteo tako da bude. Videcu sutra sve sa veterinarom.
Otkud vam to da ima teranje na 9 meseci? Koliko je do sada imala teranja? Nesto mi se tu ne uklapa u matematiku!
Nazad na vrh Ići dole
http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPet Avg 13, 2010 12:06 am

Da vas ne cudi, nasa Niva je imala prvo teranje sa 10 meseci, drugo sa 19 i tada je parena i iznela zdravo leglo. Valjda je to individualno ne mora bas da bude matematicki tacno Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
klokkende
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
klokkende


Broj poruka : 143
Godina : 52
Localisation : Uzice
Datum upisa : 20.04.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPet Avg 13, 2010 12:36 am

Pa Flora je stara 14 mesecei i verovatno je do sada imala jedno teranje, zato se cudim otkud podatak da su joj teranja na 9 meseci.
Nazad na vrh Ići dole
http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPet Avg 13, 2010 12:58 am

Jedno samo, sa 9 meseci.
Nazad na vrh Ići dole
klokkende
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
klokkende


Broj poruka : 143
Godina : 52
Localisation : Uzice
Datum upisa : 20.04.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPet Avg 13, 2010 1:07 am

Ma bice to sve u redu, verovatno se malo hormoni uzjogunili!
Nazad na vrh Ići dole
http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPet Avg 13, 2010 1:13 am

Pa jesu, zato pije sad ovo. Mada je dosta proslo od teranja, to me brine. Barem se navikla na lek, i okej je skroz.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPon Avg 16, 2010 6:03 pm

Sto se tice izmlazavanja, neki kazu ni slucajno, a neki to urade (nama su to jednom uradili sa Medom i nije pogorsalo stvar), ali onda poslije toga treba staviti neke hladne obloge da mljekce opet ne nadodje.
Lazna trudnoca je smor. Medu poslije ni jednog tjeranja nije 'masila. Culi smo za onaj recept 24h strogo bez hrane i vode, to preporucuje i vet ovdje na forumu, ali mi nikad nismo mogli da ga primijenimo.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPon Avg 16, 2010 8:43 pm

Medena ::
Sto se tice izmlazavanja, neki kazu ni slucajno, a neki to urade (nama su to jednom uradili sa Medom i nije pogorsalo stvar), ali onda poslije toga treba staviti neke hladne obloge da mljekce opet ne nadodje.
Lazna trudnoca je smor. Medu poslije ni jednog tjeranja nije 'masila. Culi smo za onaj recept 24h strogo bez hrane i vode, to preporucuje i vet ovdje na forumu, ali mi nikad nismo mogli da ga primijenimo.
Isti slučaj!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPon Avg 16, 2010 10:06 pm

U tjeranje se nerazuijemo pa samo saljemo Flori pozdrav. dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPon Avg 16, 2010 11:23 pm

Ovaj lek je strava. Bas je rekao i vet da je super, nije joj se vratilo, ne muci je uopste vise kao pre, sjajno reaguje na njega.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPet Sep 24, 2010 9:33 pm

Mi smo se sterilisali pre 3 dana i tako, da vas obavestimo samo. Sad cekamo da nam skinu konce.
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptyPet Sep 24, 2010 9:46 pm

I kako je Flora to podnela sve je ok ?
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptySub Sep 25, 2010 4:32 pm

Jeste. Jede normalno, sve je kul, samo ima osip, malo onako crvenilo tu gde joj je obrijana dlaka oko rane, a ne sme da lize ranu, o ona lize to, pa malo i ranu...al` dobro. Jede, pije, igra se, nuzda normalna, sve je ok. Konce skidamo sledece nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptySub Sep 25, 2010 4:39 pm

Znači sve je dobro prošlo! top gun Ja sam možda propustila nešto, interesuje me da li je sterilizacija po savetu veta morala, ili ste sami rešili?
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 EmptySub Sep 25, 2010 6:33 pm

Po savetu veta. Jer nismo 100% sigurni da cemo je pariti, plus smo u stanu, plus smo imali malo te probleme sa sikama...ovako je valjda najbolje. U principu zao nam je, ali smatramo da je ovako najbolje za nju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 14 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: