moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyPet Mar 26, 2010 3:44 pm

Mi smo se isto uspaničili kod prvog teranja. ..pa smo koristili dečije gaćice i dnevne uloške što je nju jezivo nerviralo aaa ! Drugi put smo je pustili da sama sebe čisti-što je bolja varijanta uz sklonjene tepihe, a tako smo i kasnije! gfd
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyPet Mar 26, 2010 8:34 pm

Ma, nismo u panici, nego ono, aj kad curne po parketu, ali ako se popne na namestaj, nije kul Very Happy I ova cisti samu sebe, necemo joj stavljamo nista...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyPet Mar 26, 2010 8:44 pm

Flora ::
Ma, nismo u panici, nego ono, aj kad curne po parketu, ali ako se popne na namestaj, nije kul Very Happy I ova cisti samu sebe, necemo joj stavljamo nista...
Ima u pet shopovima specijalnih gaćica sa ulošcima za to, ali, mi smo uzalud kupili, par puta smo ih obukli i vratili se na pokrivanje kreveta starim čaršavima. fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyPet Mar 26, 2010 9:40 pm

Mi cemo tako...nece sto godina da traje tako da prezivecemo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptySub Apr 03, 2010 12:24 pm

Ova se nesto muci jutros i povraca nesto zuto...koliko znam nista nije jela :S ne verujem da je napolju nesto capila, ne pustamo je sad u teranju...
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptySub Apr 03, 2010 12:29 pm

Hladne su joj usi nesto... ni kozna nije topla kako ume da bude... :S
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptySub Apr 03, 2010 12:46 pm

Flora ::
Hladne su joj usi nesto... ni kozna nije topla kako ume da bude... :S
Povraća žuč, ako joj je prazan želudac. Nešto joj je nadražilo želudac, pa, ako se ponovi, zovite veta. Izmerite joj temperaturu, a do 39 je OK. I mazite, mazite, mazite!!! tr tr tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptySub Apr 03, 2010 1:06 pm

I sestra kaze da je zuc, ali kaze cudno joj sto je toliko ispovracala...sad spava, malo sam je ususkao cebetom...sad cu da joj izmerim temperaturu... a mazim je i previse Sad((( pas mali tupavi sto jede sve...
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptySub Apr 03, 2010 8:52 pm

Kako je Flora večeras?
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptySub Apr 03, 2010 9:10 pm

Evo je hrce Very Happy

Odma` ju je proslo.

Naspavala se jutros, odma` udarila u igru. Malo je nesto jela, sad spava... verovatno je uzela nesto napolju jutros kad je tata setao. Glupan mali, zivce pogubi sa ovim zivotinjama, al` bolje i sa njima nego sa ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyNed Apr 04, 2010 3:41 pm

Kakav pobednik od psa.

Juce ona na terasi, i imamo onako mrezu za komarce, ali kao vrata, koja se otvaraju, nista tesko. I ja je zatvorim i stavim joj keksic, ona nece da gurne njuskom vrata da uzme, folira se, a mama kaze da je videla kako gura vrata i izadje sama.

Danas ista scena, Floki na terasi, zatvorise se vrata, samo sad nije bio keksic nego mirise jagnjetina iz kuhinje Very Happy Kako ih otvara, pa sve na prednjim sapama dubi da dobije malo Very Happy

HRISTOS VOSKRESE. SRECAN USKRS SVIMA OD FLORE I MOJE PORODICE.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyUto Apr 06, 2010 12:57 pm

I ovu cestitku sam videla kasno, ali hvala, VAISTINU VASKRSE!
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptySre Apr 14, 2010 6:26 pm

Meni i dalje nije jasno kako ovo malo psece govance, od 35 santima i cevap, usima do poda, ne prestaje da mase repom, okice one tuzne...uspeva da uplasi nekoga :S aj mator dzangrizav svet, ali deca da je se uplase... ja razumem da setam rota, ili staforda, nesto vece...ali ovo malo blesavo, i dalje mi nije jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptySre Apr 14, 2010 10:12 pm

Pun grad neurotika, plase se svoje senke
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyČet Apr 15, 2010 1:45 am

Senke i da razumem, ali ovog malog cuda sto ga setam...to ne razumem.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyČet Apr 15, 2010 7:19 am

Ma pustite nek ih sve pojede Flora iz Beograda - Page 10 10rn52b bar da se plase s razlogom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyČet Apr 15, 2010 2:22 pm

Bar da oce da ih pojede Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyČet Apr 15, 2010 2:32 pm

U ovom malom mestu u kom živim (selo) susrela sam se sa dosta ljudi koji se plaše pasa, ali me je zaprepastilo što uče decu da treba da ih se plaše i što u paničnom strahu sklanjaju dete kad vide psa na povodniku. scratch Čak je jedna majka plašila dete da će ga pojesti pas je nije dobar. Dete se prestravilo od Nanda, a majka me je gledala kao tele kada sam se obratila detetu da ne treba da se plaši psa, jer mu neće ništa, već da je mama ta koja će ga tući ako nije dobar. Krava-ko sve nema decu!!! Mad
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyČet Apr 15, 2010 2:36 pm

Niva ::
Ma pustite nek ih sve pojede Flora iz Beograda - Page 10 10rn52b bar da se plase s razlogom.
smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyČet Apr 15, 2010 4:27 pm

I ja sam par puta cula kako mame kaze ako ne budes dobar pas cete pojesti.....
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyPet Apr 16, 2010 12:34 pm

jok.mi ::
U ovom malom mestu u kom živim (selo) susrela sam se sa dosta ljudi koji se plaše pasa, ali me je zaprepastilo što uče decu da treba da ih se plaše i što u paničnom strahu sklanjaju dete kad vide psa na povodniku. scratch Čak je jedna majka plašila dete da će ga pojesti pas je nije dobar. Dete se prestravilo od Nanda, a majka me je gledala kao tele kada sam se obratila detetu da ne treba da se plaši psa, jer mu neće ništa, već da je mama ta koja će ga tući ako nije dobar. Krava-ko sve nema decu!!! Mad

Svaka cast, Ivana, na ovoj lekciji! Mama ce te tuci ako ne budes dobar!!! smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyPet Apr 16, 2010 3:29 pm

Koje nama reforme trebaju u skolstvu, vrticima, al` gde naci ljude te koji ce ucuti decu...kad roditelji vec nisu normalni...
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyPet Apr 16, 2010 4:47 pm

Nemojte tako nisu svi roditelji isti.I ja zivim u okruzenju koji nemaju ni jednu zivotinju tako da me malo ko razume.Ja sam odrasla uz zivotinje i moj otac je mene ucio da trebam da se plasim ljudi a ne njih.Ljudi su ti koji su zli.Nisam srela nijednu zivotinju koja je zla.Cak i one zivotinje koje su agrasivne za to je odgovoran covek.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyPet Apr 16, 2010 5:24 pm

Znam da nisu, ali zbog vecine, velike vecine, potrebno je da neko nekako usmeri decu na pravilno razmisljanje... Ljudima valjda lakse tako, uteraju detetu strah i onda su mirni da im jednog dana ne trazi kuce ili sta vec...moju sestru je ujelo kuce, mene su napadali nekolicinu puta, lutalice, a mi ih opet volimo, pomazemo... rana ce da zaraste od zivotinje, al` covek kakvu stetu moze da nanese, to ne zarasta.
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 EmptyUto Apr 27, 2010 2:41 pm

Jovancooooo, kako ste ? Smile
Sta mi radi Florce? Pozdrav za vas velikiiiii. Pozdravi zence puno Smile
cmok vas sve
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 10 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: