moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flafi iz Banja Luke

Ići dole 
+24
Sem
stefani
falkfoto
lili
Shiloh
DP
Boky&Tanja
Teodor-Tedi iz S.Palanke
filip
dusan
Dika
Niva
Medena
Lea2006
Bunny's Nightmare
Dolly
Lino
Ksenija
Zvoncica
Ljilja i Mima
Luna
Bigl Bole
luce
FLAFI
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyPon Maj 03, 2010 1:57 pm

sunny Ako oni misle da mogu da nas zatvaraju bilo gde, samo im reci da pogledaju na onom njihovom You tube ili tako nesto onaj klip Beagle escape valjda tako, pa da vide da se džabe muče!!! sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptySub Jul 31, 2010 4:06 pm

teško vas pronađe.vidim ima sve vieše biglova kod nas i nadam se da ćemo sa kad tad sresti na izložbama,naša Stefanie je još mala ali kad poraste onda idemo na izložbe.
jeste već bili na kojim izložbama?kako je bilo?

pozzz
tina (stefani)
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptySub Jul 31, 2010 9:52 pm

Bas ste slatki, vas dvojica!
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyPon Avg 09, 2010 9:52 pm

stefani ::
teško vas pronađe.vidim ima sve vieše biglova kod nas i nadam se da ćemo sa kad tad sresti na izložbama,naša Stefanie je još mala ali kad poraste onda idemo na izložbe.
jeste već bili na kojim izložbama?kako je bilo?

pozzz
tina (stefani)


Necete vjerovati ali svaki put pred neku izlozbu nas je nesto zadesilo. Prvi put krpelj pred izlozbu u Banja Luci, drugi put posjekao se na sapicu pa je sepao malo pred izlozbu u Prijedoru, i za izlozbu na Balkani imala sam nekih svojih neodlozivih obaveza, tako da nista jos uvijek nazalost. Ali planiramo svakako... Je li ima neka izlozba uskoro? Bilo bi lijepo da se sretnemo na nekoj. Stefani je prava lijepotica, pa ko zna sta moze biti Very Happy . Pozdrav iz Banja Luke!
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyPon Avg 09, 2010 11:57 pm

ah te nezgodice.

sad baš neznam kad je slijedeća izložba.stefi (TINA) je još malena za to pa nevjerujem da ćemo sa njom na izložbu.momentalno su tornjaci u planu za izložbu krajem augusta i u jesen.moram vidjeti na stranicama BKS,HKS i KSRS kad su slijedeće izložbe.

ali bez obzira na izložbe, trebali bi se naći da se upoznamo i da se naši biglići upoznaju,samo oprez,Tina trenira sa tornjacima, Very Happy uaua
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyUto Avg 10, 2010 11:25 am

stefani ::
ah te nezgodice.

sad baš neznam kad je slijedeća izložba.stefi (TINA) je još malena za to pa nevjerujem da ćemo sa njom na izložbu.momentalno su tornjaci u planu za izložbu krajem augusta i u jesen.moram vidjeti na stranicama BKS,HKS i KSRS kad su slijedeće izložbe.

ali bez obzira na izložbe, trebali bi se naći da se upoznamo i da se naši biglići upoznaju,samo oprez,Tina trenira sa tornjacima, Very Happy uaua

A ja bas mislim da treba odvesti bigla bebu na izlozbu, jer oni su tako neodoljivi, garant osvajaju nesto na takmicenju za najlepsu bebu
Nazad na vrh Ići dole
Sem
novajlija
novajlija
Sem


Broj poruka : 30
Datum upisa : 24.08.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyPet Avg 27, 2010 1:24 am

FLAFI ::

Dobro nam dosao, Sem, bas si jedan lijep bigl!

E pa Flafi, izgleda da je Sem i sa tobom u rodu. Malo smo procunjali po forumu i eto....Semov deda po ocu je Flafijev tata, a baba po ocu je izgleda sestra Flafijeve mame (Tavasz Fenye Panni). A kako mi se čini imamo i rođaka Tedija iz Smederevske Palanke.aa Jeste li Flafija nabavili u Čačku?
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyPet Avg 27, 2010 10:36 pm


Suuupeeer, polako ali sigurno nam se siri familija! Jeste, kupuli smo ga u Cacku. Koliko sam ja shvatila Flafi Semu dodje stric, hahahha smjesno mi je da je moj mali klempo nekome stric, jos kada postane tata,uh Very Happy E pa Sem ljubi te tvoj striko, budi dobar! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sem
novajlija
novajlija
Sem


Broj poruka : 30
Datum upisa : 24.08.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyNed Avg 29, 2010 8:42 pm

Ljubimo i mi našeg strikana! tr
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyNed Sep 05, 2010 6:57 pm


Samo da se pohvalimo. Flafi je danas na izlozbi u Gradisci dobio ocjenu 5, BOB i CAC! trgtr
Slike uskoro... Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyNed Sep 05, 2010 10:45 pm

svaka čast.čestitke

prekjučer smo bili u Banja Luci ali neplanski pa nisam stigo da se najavim.Tina je super podnijela vožnju a bilo bi dobro da je i Flafija upoznala.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyPon Sep 06, 2010 11:17 am

FLAFI ::

Samo da se pohvalimo. Flafi je danas na izlozbi u Gradisci dobio ocjenu 5, BOB i CAC! trgtr
Slike uskoro... Pozdrav svima!

Eto! A Vi ga grdite! Bravo, Flafi!
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyUto Sep 07, 2010 6:07 pm

stefani ::
svaka čast.čestitke

prekjučer smo bili u Banja Luci ali neplanski pa nisam stigo da se najavim.Tina je super podnijela vožnju a bilo bi dobro da je i Flafija upoznala.


Hvala! A steta sto se niste javili, pa da se vidimo bar na kratko, mislim da bi Flafi bio odusevljen da upozna slatkicu Tinu, drugi put se obavezno javite. fff
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyUto Sep 07, 2010 6:21 pm


Hvala Diki i njegovom coporu! Ja sam mislila da ce ga odmah diskvalifikovati jer nista ne slusa, ali za divno cudo bio je dobar (koliko jedan bigl uopste moze da bude dobar). A i bio je senzacija, jedini svoje vrste, svi su mu prilazili, mazili ga,dobili smo bezbroj komplimenata i sudiji se bas svidio, tako da... fino smo se proveli. U finalu naravno nista, pobjedio je Rodezijski Ridzbek, definitivno zasluzeno, jer je prelijep i jako rijedak na nasim prostorima, a 2. i 3. mjesto domaci gonici naravno,po mom skromnom misljenju zasluzili smo neko od ta dva,nije da nam nije bilo malo krivo, ali smo i ovako prezadovoljni.
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyUto Sep 07, 2010 8:49 pm

FLAFI ::
stefani ::
svaka čast.čestitke

prekjučer smo bili u Banja Luci ali neplanski pa nisam stigo da se najavim.Tina je super podnijela vožnju a bilo bi dobro da je i Flafija upoznala.


Hvala! A steta sto se niste javili, pa da se vidimo bar na kratko, mislim da bi Flafi bio odusevljen da upozna slatkicu Tinu, drugi put se obavezno javite. fff

ako nije problem za broj preko pp jer su naše posjete Banja Luci spontane pa da se sms-om čujemo.

nego dali ti je poznato odkuda je Rodezijski ridzbek što je bio na izložbi? Sa naših prostora?

pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptySre Sep 08, 2010 7:25 pm

Vazi. A za pobjednika u katalogu pise da je iz Prijedora.
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptySre Sep 08, 2010 7:50 pm

hajd molim te ako imaš katalog vidi ko je to da ga potražim jer su to divni psi koje sam u živo samo jednom vidio. Flafi iz Banja Luke - Page 3 Icon_bounce
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyPon Dec 13, 2010 9:05 pm

Mnogo si lep Flafi. Nadam se i ja da cu imati lepu devojku kao i ti kad porastem. Sto se tice beagle escape-a, ovi su sve na vreme preduzeli pa ne mogu da smugnem nikud. Ipak, u dvoristu kopam i zakopavam i tako to...
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyPon Dec 13, 2010 9:07 pm

ah da a gdje su nove fotke??? bounce
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptySub Dec 18, 2010 12:43 pm

Flafi iz Banja Luke - Page 3 2yto1f5
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptySub Dec 18, 2010 2:15 pm

SRECAN RODJENDAN!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptySub Dec 18, 2010 3:45 pm

Sretan rodjos
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptySub Dec 18, 2010 6:45 pm

Srećan rođendanFlafi iz Banja Luke - Page 3 Balloons
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyNed Dec 19, 2010 4:09 pm

I od nas!
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 EmptyČet Dec 23, 2010 1:18 pm


Jao hvala vam puno, to je moj rodjendan,a Flafiju je 01. maja. Bice fotke uskoro. Ljubimo vas!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flafi iz Banja Luke
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: