moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flafi iz Banja Luke

Ići dole 
+24
Sem
stefani
falkfoto
lili
Shiloh
DP
Boky&Tanja
Teodor-Tedi iz S.Palanke
filip
dusan
Dika
Niva
Medena
Lea2006
Bunny's Nightmare
Dolly
Lino
Ksenija
Zvoncica
Ljilja i Mima
Luna
Bigl Bole
luce
FLAFI
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyNed Okt 11, 2009 3:49 pm

Medena ::
Flafi zelim ti sve najbolje i da nam brzo ozdravis!!!! tr
tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyNed Okt 11, 2009 4:11 pm

Tedi i njegova porodica zeli Flafiju da se sto pre oporavi.Puno pozdrava i poljubaca. cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyNed Okt 11, 2009 5:24 pm

Drzimo ti fige da sto pre ozdravis
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyNed Okt 11, 2009 10:26 pm

Dobrodoslica i od nas i sve zelje za brzo ozdravljenje ! cmok top gun fff
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyUto Okt 20, 2009 5:52 pm

Hvala vam puno svima, Flafi je vec dobro, hvala Bogu. Opet je lud i razigran kao prije, ali vise nema lutanja bez povodca... Veliki pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 1:21 am

Nije nas dugo bilo... Evo par novih slicica Smile


Flafi iz Banja Luke - Page 2 Photo0067
Flafi iz Banja Luke - Page 2 Photo0084
Flafi iz Banja Luke - Page 2 DSCN0277
Flafi iz Banja Luke - Page 2 Photo0023
Flafi iz Banja Luke - Page 2 Photo0012[/url]
Nazad na vrh Ići dole
filip
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
filip


Broj poruka : 103
Godina : 28
Localisation : Subotica
Datum upisa : 20.04.2009

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 10:18 am

bas je slatka a posebno sa tom perikom
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 10:51 am

Jao Flafi sta ti rade... Very Happy
Porastao je u ljepotana, nema sta!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 10:59 am

I ogrlica ti je u tonu, baš si lep!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 12:23 pm

a presladak je,stvarno je nekako nezan sa tim pastelnim bojama na "odelcetu"... Smile
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 2:23 pm

Hvala na komplimentima! Vec smo apsolvirali da su biglovi najlijepsi psi na svijetu, bez lazne skromnosti Very Happy Evo jedna slicica iz setnje Flafija i njegove djevojke Lune. Pozdrav svima iz Banja Luke!

Flafi iz Banja Luke - Page 2 FlafiiLuna_1
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 3:11 pm

Lep par, znaci i tu cemo imati malisane bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
filip
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
filip


Broj poruka : 103
Godina : 28
Localisation : Subotica
Datum upisa : 20.04.2009

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 3:17 pm

dali flafi ima pedigre confused confused confused
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 6:44 pm

Flefi je divan a i devojka mu je lutka tr
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 8:57 pm

ma oboje ste bas simpatican par
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyČet Mar 04, 2010 3:27 pm

Trebalo bi biti beba, vidjecemo, to bi bilo bas lijepo. Moramo ih prvo voditi na izlozbu da ih ocjene, posto nisu bili, i ne znam postoji li jos nesto sto treba uraditi prije. Serena i Gilbert su vec iskusni, pa mogu da nas posavjetuju Smile . Ovo ce za oboje biti prvo parenje, Flafiju ce sada u maju 2 godine, a Luni 3. Nadam se da ce nam se i Luna uskoro pridruziti na forumu.


Poslednji izmenio FLAFI dana Čet Mar 04, 2010 3:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyČet Mar 04, 2010 3:37 pm

filip ::
dali flafi ima pedigre confused confused confused

Ima rodovnik, naravno. Tata mu je neki Csenki Uti Csamborgo Dormi, a mama Tavasz Fenye Czintia. Mada, meni to ne znaci nista, isto bih ga voljela i da sam ga nasla na ulici, samo da je bigl, najlijpesi i najludji pas Smile Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyPet Mar 05, 2010 3:34 am

Ne mogu da verujem sada sam uporedila rodovnike Flafi i Tedi su braca.Isti su im i majka i otac.I stvarno mnogo lice.Tedija nisam skoro slikala nesto mi je aparat bio u kvaru ali nadam se da cu moci da postavim neke slike sutra da vidite batu. Very Happy Poljubac za Flafija.
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyPet Mar 05, 2010 2:11 pm

bravo za Flafia malog zavodnika Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyPet Mar 05, 2010 8:24 pm

Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
Ne mogu da verujem sada sam uporedila rodovnike Flafi i Tedi su braca.Isti su im i majka i otac.I stvarno mnogo lice.Tedija nisam skoro slikala nesto mi je aparat bio u kvaru ali nadam se da cu moci da postavim neke slike sutra da vidite batu. Very Happy Poljubac za Flafija.

Vau, bas super! A mama im ima divno ime, tavasz fénye znaci svjetlost proljeca. sunny
Nazad na vrh Ići dole
lili
bigl-manijak
bigl-manijak
lili


Broj poruka : 257
Datum upisa : 04.02.2010

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyPet Mar 05, 2010 10:51 pm

Slatkis............................mnogo je sladak
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptySub Mar 06, 2010 12:49 am

Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
Ne mogu da verujem sada sam uporedila rodovnike Flafi i Tedi su braca.Isti su im i majka i otac.I stvarno mnogo lice.Tedija nisam skoro slikala nesto mi je aparat bio u kvaru ali nadam se da cu moci da postavim neke slike sutra da vidite batu. Very Happy Poljubac za Flafija.

Juuupiii, bas super, mnogo smo se obradovali! A znala sam ja odmah cim sam ga vidjela na forumu da su nesto u rodu, bas lice dosta, ali tada nismo uporedili rodovnike.Flafi je samo stariji, vjerovatno iz legla prije Tedija. Jedva cekamo nove Tedijeve slike. Veliki poljubac za naseg malog batu! aa aa aa fff fff fff
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyČet Apr 29, 2010 12:56 am

Ej bato sta radis?Ma mnogo si ti dobar nisi ni malo na mene Mora da si ti dobar na mamu a ja povukao na tatu. dasdas Puno pozdrava od nas.
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyPon Maj 03, 2010 12:16 am

Samo da pitate moje ukucane koliko sam "dobar", uh svega biste se naslusali Embarassed Kazu da sam najrazmazenije i bezobraznije stvorenje na svijetu, ne znam sta im to znaci ali i bas me briga, ja samo po svom. U sta sam se ja sve zaljubljivao (sreca pa su sve bile neke velike dame, pa cisto sumnjam da ih je mogao savladati), pa su mi dolazile i cure i drugari bukavlno ispred vrata, (samo sto ne pitaju moze li Flafi izaci vani), jedna je dolazila mjesec dana stalno u isto vrijeme u 9 ujutru i u 7 uvece. Ma svasta jos bato, sve je to normalno, ja te potpuno razumijem. Volim ja i ici u setnju sa mamom na povodcu, ali tada moram ici uvijek gdje ona hoce, zato ja tako smugnem ili me puste pa malo svrljam okolo. Jedan namcor komsija se zalio kako mu piskim po salati ( mozes misliti samo cekam njegovu salatu, da bih piskio) pa se mama svadjala sa njim, pa je prjetio da ce da me ubije puskom ma svasta nesto... Sada cujem da hoce da ogradjuju dvoriste i to tako da ja bas nigdje ne mogu da se provucem affraid i sta cu onda Question ,moracu uciti da preskacem ograde, ali sta ako bude previsoka... Jedina sansa mi je da se nekad provucem pored onog malog sto me vuce za rep i sto nije puno visi od mene, on nikada ne zatvara vrata, pa nece ni kapiju, ne znam bato, problemi veliki... Imas li ti kakvu ideju? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 EmptyPon Maj 03, 2010 1:19 pm

UUU ideja koliko hoces.Ako stave zicu nista lakse treba ti otpriliuke dva tri dana da je otpletes i da napravis rupu.Zica je odlicna i za preskakanje imas gde da stavis sapice i hopa cupa vec si napolju.Mozes i da napravis rupu ispod ograde ni to nije lose.A to da sklopis savez sa malisanom je odlicna ideja.Ja sam se udruzio sa jednim i on mi je stalno otvarao kapiju ali su mu zapretili pa sam ostao bes saveznika. aaa Jedina ozbiljna prepreka je zid. affraid Tako kad god ti treba pomoc tu sam. dasdas Moj copor moli tvoj ako mogu da stave jos neke tvoje slicice da vidimo kako si lep. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flafi iz Banja Luke   Flafi iz Banja Luke - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flafi iz Banja Luke
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: