moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Marli iz Beograda

Ići dole 
+20
dusan
Niva
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Lilu The Great
Dolly
Zvoncica
jok.mi
Andrijana
Luna
Lea2006
luce
tatjana
Meda
Lino
Dika
Ksenija
Ivana
Medena
Lady
Marli
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 1:28 am

Hvala na trudu i linku,pokusacemo nesto da uradim ali ipak mislim da je cista prevara u pitanju jer od kad smo uzeli Marlija tip je poceo da izmislja razloge i govorio da ce nam poslati papire cim zavrsi sa procedurom jer treba da ide navodno u Madjarsku,sto ocigledno nije istina jer po svemu sudeci taj pas nije u Madjarskoj nego u Leskovcu,velika je verovatnoca.Najpre smo mu poverovali,a onda kada smo shvatili da nas izbegava ne javlja se na tel,jedno duze vreme je bio i nedostupan a sad kada ga pozovemo kazu nam da biramo nepostojeci broj.
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 1:36 am

Ni mi ne verujemo u tu pricu da nije mogao da izvadi papire !
A sto se Marlija tice perfektno izgleda i bila bi PRAVA STETA da
jedan ovakav primerak BIGLA ostane bez papira !
Zelimo vam svu srecu u daljoj potrazi !!!!

P.S.
Moram nesto da naglasim, sto bi se moglo podvesti pod vasu gresku !
NIKAKO mi se NE SVIDJA ta vasa trgovina putem autobusa !!!!
Mi smo u Progaru bili bar 3 puta dok nismo uzeli Idu !!!!
Znam da mnogi ljudi nemaju mogucnost da odu po svog psa
kada ga kupuju, ali kada ste vec odvojili pare za kupovinu psa
onda ste trebali bar jedno od vas ukucana da odete na lice mesta
gde se pas prodaje i tako steknete sliku o coveku od koga ga kupujete !
Verovatno bi videli i roditelje kuceta (barem majku),
a i to da li covek ima odgaivacnicu ili je prosto receno SVERCER !


U svakom slucaju zelimo vam da brzo resite taj problem sa papirima !
SRECNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 2:20 pm

Ma znam da je to greska,ali stvar je u tome sto je moj suprug pozurio jer je hteo da me iznenadi za rodjendan i sve se odigralo u samo nekoliko dana a ispalo je i tako da smo mi do tog coveka dosli preko poznanika ciji prijatelj je uzeo Bigla i sve je bilo urdu i on je cuvsi za ideju da suprug zeli da mi pokloni Bigla za rodjendan stupio u kontakt sa njim,ovaj je rekao da ima muzijaka starog 2,5 meseca itd i da nam ga moze poslati.Suprug je preuzeo Marlija,poslao coveku novac i korpu u kojo je pas stigao i nazvao ga da ga pita sta je sa papirima zasto nisu stigli i onda je ovaj ispricao pricu o kojoj sam vec pisala mi smo pomislili da stvarno treba da regulise to oko papira i sacekali malo,onda nam je iskrsao put u Bec na izvesno vreme i oko toga smo se malo pogubili i kad smo poceli da ga zovemo i insistiramo na papirima on je svaki put dok nam se jos javljao na tel. izmisljao neke razloge kako nije stigao itd. e onda je postao nedostupan a sad vise i ne koristi taj br. telefona.Nazalost,desilo se sta se desilo,sad kad razmisljam mogu da zamislim da je mogao da nam uvali bolesnog psa ili psa kom nesto fali,otkud znam sta sve,dobili smo Marlija,prelepog,stvarno je lep primerak,ali da nam ne posalje papire to mi nije jasno.Ne znam sta se tu desilo,ali pokusacemo da nadjemo coveka,da saznamo sta se desilo. Hvala jos jednom svima na podrsci i informacijama koje nam daju.
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 5:04 pm

Nasli smo coveka zahvaljujuci informacijama sa ovog foruma,on kaze da je u pitanju bio nesporazum da su papiri kod njega i donosi ih sledece nedelje!!!!!!! Nadamo se da ce ovaj put ispasti kako treba i da ce nas Marli dobiti svoj rodovnik.
Hvala svima na podrsci
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 5:18 pm

bravo! Marli vise nece imati krizu identiteta Smile
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 8:03 pm

Super! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 8:19 pm

Svaka Ccast ! top gun
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 9:35 pm

Marli ::
Ma znam da je to greska,ali stvar je u tome sto je moj suprug pozurio jer je hteo da me iznenadi za rodjendan i sve se odigralo u samo nekoliko dana
Desava se - tako je bilo i kod nas! Ja pocela da ozbiljno istrazujem o biglovima, tako sam i naisla na ovaj forum, i da se raspitujem, a moj muz - da me iznenadi - na svoju ruku nazove prvi oglas u Zovu i ode! Meni samo poslao sms kad su vec stigli kuci. Tako nam dodje Meda u kucu, takva je kakva je, bila bih sretnija da smo je kupili od nekoga sa malo jacim etickim principima (da se tako izrazim...) ali sta sad...
Glavno je da mi njih volimo! tr
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 10:28 pm

Bitno je da su oni dobili dobar dom i puno ljubavi koju bezuslovno uzvracaju tr
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyČet Sep 03, 2009 10:47 pm

sa ili bez papira... Marli je pravi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyPet Sep 04, 2009 2:08 pm

luce ::
bravo! Marli vise nece imati krizu identiteta Smile

bounce
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyPet Sep 04, 2009 4:36 pm

ne znamo kome je rodjendan danas,
ali ga cestitamo i navijamo da Marli dobije poklon!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyPet Sep 04, 2009 6:09 pm

I od mene cestitke, a Marli da dobije poklon kako god. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyPet Sep 04, 2009 6:29 pm

HVALA VAM,Rodjendan je meni,njegovoj gazdarici,a Marli je prosle godine bio moj rodjendanski poklon a sad ce on dobiti poklon od mene,svoje papire pa cemo moci i njemu da slavimo pravi rodjendan.
Smile cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyPet Sep 04, 2009 8:03 pm

Marli ::
HVALA VAM,Rodjendan je meni,njegovoj gazdarici,a Marli je prosle godine bio moj rodjendanski poklon a sad ce on dobiti poklon od mene,svoje papire pa cemo moci i njemu da slavimo pravi rodjendan.
Smile cheers
Ura za rođendane, dobili ste prošle godine najlepši poklon. Veeeeliko parče torte za Marlija /samo danas/!Marli iz Beograda - Page 4 Snoopybday1201big
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyPet Sep 04, 2009 9:24 pm

Very Happy Hmmm,vec se sam posluzio...da ne kazem maznuo iz jednog tanjira Rolling Eyes onako diskretno,skoro da nismo ni primetili ali taj pogled odaje sve i umazana njuska,naravno...
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptySub Sep 05, 2009 12:23 am

Marli ::
Very Happy Hmmm,vec se sam posluzio...da ne kazem maznuo iz jednog tanjira Rolling Eyes onako diskretno,skoro da nismo ni primetili ali taj pogled odaje sve i umazana njuska,naravno...
Stvaro ga je prošla kriza identiteta i sad se ponaša kao pravi bigl. Što je na tanjiru je da se posluži neko makar to morao i samostalno da se posluži sam bigl.
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyUto Sep 22, 2009 11:22 am

Marli je konacno dobio svoj rodovnik Smile
I po njemu se zove Loki Smile
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyUto Sep 22, 2009 12:23 pm

Vau! Ali Marli je definitivno bolje ime. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Meda
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Meda


Broj poruka : 237
Datum upisa : 12.06.2008

Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 EmptyUto Sep 22, 2009 12:27 pm

Medena ::
Vau! Ali Marli je definitivno bolje ime. Wink
cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marli iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marli iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: