moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Marli iz Beograda

Ići dole 
+20
dusan
Niva
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Lilu The Great
Dolly
Zvoncica
jok.mi
Andrijana
Luna
Lea2006
luce
tatjana
Meda
Lino
Dika
Ksenija
Ivana
Medena
Lady
Marli
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPon Dec 08, 2008 12:44 pm

mi nemamo dvoriste, ali se Lino isto tako ponasao dok je bio mali. Unistavao je sve pred sobom, zato smo primjenili taktiku, "istrci i izmori stenca dok je vani, pa kad dode doma spava do slijedece setnje", tad je imao po 5 setnji dnevno (3 dugacke- 1 do 2 sata i 2 kratke po 45 min) Wink tako da nije imao kad unistavat, kako je rastao ucili smo ga zabranu i smanjivali broj setnji, tako da je sad dobar ako mu nije dosadno. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2008 12:41 am

Marli trci po ceo dan,obozava da bude napolju a posto imamo veliko dvoriste to mozemo da mu priustimo 24h i nikad mu nije dosadno,definitivno,jer uvek nadje nesto novo da unisti,mislim da je i previse hiperaktivan,valjda to tako treba jer mu je 6 meseci,ne znam.Nadam se da ce postati bolji i mirniji sa odrastanjem jer je sad potpuno nemoguc.Pitam se da li se nekad umori jer ga do sad nisam vidjala takvog...???
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2008 10:47 am

Marli ::
Marli trci po ceo dan,obozava da bude napolju a posto imamo veliko dvoriste to mozemo da mu priustimo 24h i nikad mu nije dosadno,definitivno,jer uvek nadje nesto novo da unisti,mislim da je i previse hiperaktivan,valjda to tako treba jer mu je 6 meseci,ne znam.Nadam se da ce postati bolji i mirniji sa odrastanjem jer je sad potpuno nemoguc.Pitam se da li se nekad umori jer ga do sad nisam vidjala takvog...???
Budite srećni što imate dvorište, jer su isto tako hiperaktivni i u stanu ee . Smiriće se (malo) kad poraste!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2008 11:00 am

Marli ::
Marli trci po ceo dan,obozava da bude napolju a posto imamo veliko dvoriste to mozemo da mu priustimo 24h i nikad mu nije dosadno,definitivno,jer uvek nadje nesto novo da unisti,mislim da je i previse hiperaktivan,valjda to tako treba jer mu je 6 meseci,ne znam.Nadam se da ce postati bolji i mirniji sa odrastanjem jer je sad potpuno nemoguc.Pitam se da li se nekad umori jer ga do sad nisam vidjala takvog...???
Neces ni biti u prilici da vidis umornog bigla, to je kod svih gonica urodjeno. Iz mog iskustva,ako hoces da izmoris psa dovedi mu drugog psa koji je brzi od tvog i isto zainteresovan za jurnjavu. Dok sam Zvoncicu vodio da se igra se komsiskim sarplanincem NISTA,ali onda sam poceo da je vodim na jurnjavu sa nemackim pticarom koji je i duplo veci a i brzi i to je dalo rezultata. Pozz.... dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2008 11:14 am

Ja ne znam da li je Lady neki bigl "izrod" pa nije toliko hiperaktivna, ili sprema neku zescu pakost, al ona uopste ne razara stvari po kuci, kao sto sam mislila da ce biti kad smo je uzimali. Eventualno gricne malo krevet ili sto i pojede po koju carapu, al kablove uopste ne dira, sto me jako cudi. I sad je mirnija nego pre mesec dana. Dozvoljava cak i da je pomazimo ponekad, a da nas ne pocasti grickanjem ruku Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2008 12:28 pm

Lady ::
Ja ne znam da li je Lady neki bigl "izrod" pa nije toliko hiperaktivna, ili sprema neku zescu pakost, al ona uopste ne razara stvari po kuci, kao sto sam mislila da ce biti kad smo je uzimali. Eventualno gricne malo krevet ili sto i pojede po koju carapu, al kablove uopste ne dira, sto me jako cudi. I sad je mirnija nego pre mesec dana. Dozvoljava cak i da je pomazimo ponekad, a da nas ne pocasti grickanjem ruku Razz
Posto je ona dama queen tako se i ponasa,ko je meni kriv sto sam psu dao ime Zvoncica pa se sada i ponasa kao Zvoncica iz Petra Pana.
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2008 12:30 pm

Zvoncica ::
Lady ::
Ja ne znam da li je Lady neki bigl "izrod" pa nije toliko hiperaktivna, ili sprema neku zescu pakost, al ona uopste ne razara stvari po kuci, kao sto sam mislila da ce biti kad smo je uzimali. Eventualno gricne malo krevet ili sto i pojede po koju carapu, al kablove uopste ne dira, sto me jako cudi. I sad je mirnija nego pre mesec dana. Dozvoljava cak i da je pomazimo ponekad, a da nas ne pocasti grickanjem ruku Razz
Posto je ona dama queen tako se i ponasa,ko je meni kriv sto sam psu dao ime Zvoncica pa se sada i ponasa kao Zvoncica iz Petra Pana.

Xaxaxaxaxa. Znala sam da ima neka fora Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2008 12:54 pm

Ja sam zaključila da naša Lea na primer ima 3 naravi: jedna narav-divna u kući, druga narav na povocu-polu katastrofa, a treća i najgora je kad je puštena sa povoca-totalna katastrofa, uopšte nas ne poznaje tada, a i mi nju!!! A što se tiče hiperaktivnosti, Zvončicin vlasnik je u pravu, samo se setim kada smo organizovali okupljanja ranije, oni su se toliko trkali medjusobno, rvali i igrali, da su posle toga svi bili baldisani načisto! Znači rešenje je igra u društvu većih i bržih! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyNed Avg 30, 2009 2:50 pm

Pozdrav svim drugarima Biglicima,dugo nas nije bilo na forumu,malo smo se selili u inostranstvo,malo svasta nesto drugo i tako i dok je vreme prolazilo usput smo pokusavali da stupimo u kontakt sa covekom preko kog smo nabavili Marlija,da budem preciznija u najkracim crtama Marlija sam dobila od svog supruga proslog 25 avgusta za rodjendan imao je tada 2 meseca,on ga je nabavio preko coveka iz Cacka do cijeg je broja dosao preko nekog prijatelja,kako su se dogovorili putem telefona da zelimo musko stene on je rekao da mu je ostao jos jedan muzijak od 2 meseca i da nam ga moze poslati autobusom iz Cacka za Bgd.Tako je i ucinjeno,dogovorili smo se kada preuzmemo Marlija,poslacemo mu novac za psa.Medjutim,pas je stigao ali bez papira,mi smo ga naravno preuzeli,poslali coveku odmah novac i korpu u kojoj je prevezen nazad za Cacak ali smo ga nazvali tel. da ga pitamo sat se desava sa papirima,rekao nam je da jos nije zavrsio papirologiju jer je otac (valjda,otac) iz Madjarske i da treba da ide tamo da to zavrsi itd...sacekali smo mesec dana,opet ga nazvali i opet dobili isti odgovor da se strpimo jos malo,dfa ce zavrsiti to i poslati nam Marlijeve papire.U medjuvremenu iskrsao nam je put u inostranstvo tako da smo vreme potrosili na to,posle par meseci smo ga opet nazvali,nije nam se javljao na telefon a od skora je njegov broj postao potpuno nedostupan i bojimo se da ga nikada necmo ni naci jer mi ni ne znamo gde se on nalazi osim da se bavi biglovima u Cacku.Ne znamo sta da radimo.Kad nadjemo vremena oticicemo do Cacka da ga potrazimo,ali ako neko zna nekog Acu iz Cacka koji se bavi Biglovima neka nam da neku informaciju.Mi volimo naseg Marlija najvise na svetu i ne bi ga menjali ni za sta,zao nam je samo sto nemamo nikakve papire za njega najpre zbog parenja,jako je lep primerak i zao nam je da ne ostavi potomstvo.Ako neko ikako moze da nam pomogne ili da neki savet sta da radimo bicemo vam vrlo zahvalni.
Pozdrav od nas i naseg Marlija
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyNed Avg 30, 2009 7:59 pm

Marli iz Beograda - Page 3 IMG_4942

Marli iz Beograda - Page 3 IMG_4986

Marli iz Beograda - Page 3 IMG_4993
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyNed Avg 30, 2009 8:14 pm

Pa Marli je preslikani Đura! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyNed Avg 30, 2009 8:21 pm

Stvarno je lep! Želimo vam sreću u pronalaženju Ace i papira! fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyNed Avg 30, 2009 8:37 pm

Hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyNed Avg 30, 2009 9:19 pm

Di si Marli, pa nema te... stvarno si puno porastao, sad si momak!
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyNed Avg 30, 2009 9:25 pm

Presladak je.Pravi dasa.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPon Avg 31, 2009 1:54 am

Lep momčić. Želimo vam da se izborite za papire.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyPon Avg 31, 2009 9:57 pm

Andrijana ::
Pa Marli je preslikani Đura! Very Happy

Stvarno mnogo lici na Djuru.
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyUto Sep 01, 2009 12:02 am

Sad smo gledali Djurine slike,zaista su jako slicni...Smile
Pozz za Djuru
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptyUto Sep 01, 2009 11:12 am

Pa ja kažem! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
klokkende
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
klokkende


Broj poruka : 143
Godina : 52
Localisation : Uzice
Datum upisa : 20.04.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptySre Sep 02, 2009 2:09 pm

Marli ::
Pozdrav svim drugarima Biglicima,dugo nas nije bilo na forumu,malo smo se selili u inostranstvo,malo svasta nesto drugo i tako i dok je vreme prolazilo usput smo pokusavali da stupimo u kontakt sa covekom preko kog smo nabavili Marlija,da budem preciznija u najkracim crtama Marlija sam dobila od svog supruga proslog 25 avgusta za rodjendan imao je tada 2 meseca,on ga je nabavio preko coveka iz Cacka do cijeg je broja dosao preko nekog prijatelja,kako su se dogovorili putem telefona da zelimo musko stene on je rekao da mu je ostao jos jedan muzijak od 2 meseca i da nam ga moze poslati autobusom iz Cacka za Bgd.Tako je i ucinjeno,dogovorili smo se kada preuzmemo Marlija,poslacemo mu novac za psa.Medjutim,pas je stigao ali bez papira,mi smo ga naravno preuzeli,poslali coveku odmah novac i korpu u kojoj je prevezen nazad za Cacak ali smo ga nazvali tel. da ga pitamo sat se desava sa papirima,rekao nam je da jos nije zavrsio papirologiju jer je otac (valjda,otac) iz Madjarske i da treba da ide tamo da to zavrsi itd...sacekali smo mesec dana,opet ga nazvali i opet dobili isti odgovor da se strpimo jos malo,dfa ce zavrsiti to i poslati nam Marlijeve papire.U medjuvremenu iskrsao nam je put u inostranstvo tako da smo vreme potrosili na to,posle par meseci smo ga opet nazvali,nije nam se javljao na telefon a od skora je njegov broj postao potpuno nedostupan i bojimo se da ga nikada necmo ni naci jer mi ni ne znamo gde se on nalazi osim da se bavi biglovima u Cacku.Ne znamo sta da radimo.Kad nadjemo vremena oticicemo do Cacka da ga potrazimo,ali ako neko zna nekog Acu iz Cacka koji se bavi Biglovima neka nam da neku informaciju.Mi volimo naseg Marlija najvise na svetu i ne bi ga menjali ni za sta,zao nam je samo sto nemamo nikakve papire za njega najpre zbog parenja,jako je lep primerak i zao nam je da ne ostavi potomstvo.Ako neko ikako moze da nam pomogne ili da neki savet sta da radimo bicemo vam vrlo zahvalni.
Pozdrav od nas i naseg Marlija
Ako se ne varam Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke je takodje kupljen u Cacku, pa mozda njegovi vlasnici imaju neki kontakt telefon jer verovatno je rec o istom odgajivacu iz Cacka. A ako se nevaram, odnosno koliko sam ja ranije saznao taj Aca iz Cacka ( ja ga ne poznajem) je svoju kuju/kuje, neznam sta ima od pasa, vodio na parenje u Leskovac kod Ace Gavrilovica. Nadam se da sam makar malo pomogao. Pozdrav iz Uzica
Nazad na vrh Ići dole
http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptySre Sep 02, 2009 7:09 pm

Hvala Vam na informaciji,pricali smo vec sa Tedijem oko toga,ali nama je taj Aca reka da je jedan od Marlijevih roditelja iz Madjarske,sto naravno ne mora da znaci s'obzirom kako nas je covek prevario.Da li znate jos neku informaciju o tom Aci iz Cacka bilo sta,ne znam u cemu je problem oko tih papira i zasto je sve tako ispalo,zasto je covek jednostavno nestao????Telefon mu je postao prvo nedostupan a sad vec nepostojeci broj....Hvala za ovu informaciju o Aci iz Leskovca mozda da stupimo sa njim u kontakt nekako,mada ne znam koliko bi nam pomogao u pronalazenju ovog prvog.U svakom slucaju Hvala jos jednom i ako imate jos bilo kakvu informaciju svakako bi nam znacilo,hocemo da nadjemo tog coveka i da Marli dobije svoje papire ako je to uopste moguce,ko zna...
Nazad na vrh Ići dole
klokkende
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
klokkende


Broj poruka : 143
Godina : 52
Localisation : Uzice
Datum upisa : 20.04.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptySre Sep 02, 2009 10:43 pm

Aca iz Leskovca ima tri muzjaka i sva tri su iz Madjarske tako da pretpostavljam da je to ta kombinacija. Probajte preko kinolskog drustva u Cacku da saznate makar puno ime i prezime, ili u KSS da proverite ako mozete, nisam pametan, ali ja bih ga ako treba iskopao, ne bih dozvolio da me tek tako predje.
Nazad na vrh Ići dole
http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Sara <3 Bigl
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Sara <3 Bigl


Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 17.06.2009

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptySre Sep 02, 2009 10:54 pm

Srecno...!
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptySre Sep 02, 2009 11:09 pm

Da,izgleda da je to ta varijanta,Hvala Vam jos jednom pokusacu da ga nadjem tim putem ako ne moracemo drugacije.Stvarno mi nije jasno zasto nas je covek presao.Jedino ako nije neka varijanta da on ustvari i nije imao paire za njega tj. za celo to leglo...ne znam koje je drugo objasnjenje zasto ti neko ne bi dao rodovnik.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 EmptySre Sep 02, 2009 11:47 pm

Ma mozda je nesto sasvim bezze u pitanju. Ne znam koliko poznajete scenu, ali nazalost papiri se i te kako daju napraviti (kao i mnogo cega u ovoj zemlji) pa sve i da to leglo nema papire nasao bi se neko voljan za sitnu nadoknadu da ih "stvori"... tako da sve mislim da je mozda nesto skroz prozaicno u pitanju. Nadam se da me niko nece pogresno shvatiti - ne insinuiram nista na racun odgajivaca od koga ste uzeli Marlija, uopste ga i ne znam, nego pricam uopsteno.

Nadam se da cete razmrsiti ovu pricu.

PS: evo KSS spiska registrovanih odgajivaca u Cacku, ako je spisak azuriran: http://www.ksrs.org.yu/display/odgajivacnice/index.php?naziv=&mesto=%C8A%C8AK&id=-1&offset=0
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marli iz Beograda - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli iz Beograda   Marli iz Beograda - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marli iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: