moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lady iz Novog Sada

Ići dole 
+33
Anja..
DP
LuSho
mknaumoski
filip
jok.mi
leo-kosutnjak
Boky&Tanja
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Aćim
Luna
LADY 2
Zvoncica
Marli
Shiloh
Joker_Poker
luce
Ivana
Dolly
Mirka
Niva
Dika
tatjana
Janchee
Meda
Lilu The Great
Medena
Lino
Lea2006
Ksenija
Bunny's Nightmare
Andrijana
Lady
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći
AutorPoruka
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyUto Feb 23, 2010 5:19 pm

kaži kakvi su nam bebani..najlepši brat i sestra ovde,pa nek se svi ljute zbog pristrasnosti,,hahahaha ,a mama Lea može da bude ponosna!!!!Lady iz Novog Sada - Page 15 82604 Lady iz Novog Sada - Page 15 82604 Lady iz Novog Sada - Page 15 82604
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyUto Feb 23, 2010 5:44 pm

cestitke! cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyUto Feb 23, 2010 7:35 pm

Miro, svaka čast, uspela si da se izboriš sa familijarnim predrasudama-PRESLATKI su oboje, drago mi je što je i Lady dobrica! Sada ih imaš dvoje na slovo L....
Nazad na vrh Ići dole
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyUto Feb 23, 2010 8:29 pm

ČESTITKE! dasdas
...preslatki su zajedno aa
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyUto Feb 23, 2010 8:45 pm

Cestitke i od nas
predivne slike
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptySre Feb 24, 2010 6:37 am

Cestitamo. Sve nejepse na svetu vam zelim. Da ste zivi zdravi i srecni.
Fotografije su divne. Istopila sam se tr tr tr tr tr tr tr tr
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptySre Feb 24, 2010 9:05 am

CESTITAMO, divan prizor, ljubnite Luku i Lady u nase ime cmok cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptySre Feb 24, 2010 12:29 pm

Lady ::
I ja sam u 8. mesecu morala da mirujem i stvarno je bilo tesko animirati Lady dok ne dodje muz da je izvede. Izdrzie jos samo malo i eto njoj nove zanimacije.
Hvala na utjesi, to mi daje nadu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptySre Feb 24, 2010 1:25 pm

Čestike od srca,
yaista sama vest kao i slike su mi ulepšale dan... ovo mi je jedna od životnih želja tr
uživajte...
Nazad na vrh Ići dole
filip
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
filip


Broj poruka : 103
Godina : 28
Localisation : Subotica
Datum upisa : 20.04.2009

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptySre Feb 24, 2010 1:48 pm

mnogo puta sam vec pregledo slike i uve sam osetio radost u srcu
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptySre Feb 24, 2010 5:36 pm

Prelepo je, čovek oseti neku toplinu i nežnost! Čestitam i želim da uvek bude takva harmonija! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyPet Feb 26, 2010 1:09 pm

Hvala svima Smile Ponekad se zbunim koje ime da izgovorim posto su oba na L, pa mi se prvo desavalo u porodilistu da Luki tepam sa "Ladyce", a sad njoj kad pretura po smecu viknem: "Luka fuj to" Smile
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyPet Feb 26, 2010 1:32 pm

Tako se ja mom Nikoli obraćam sa Leo i obratno,hahahaha...
Ma super je da se sve lepo završilo i da lutkica nije promenila adresu dolaskom novog člana.Bravoooo!
Big kissssssssss za sve,ali posebno za Luku,našu vodolijicuLady iz Novog Sada - Page 15 499586
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyPet Feb 26, 2010 4:35 pm

leo-kosutnjak ::
Tako se ja mom Nikoli obraćam sa Leo i obratno,hahahaha...
Ma super je da se sve lepo završilo i da lutkica nije promenila adresu dolaskom novog člana.Bravoooo!
Big kissssssssss za sve,ali posebno za Luku,našu vodolijicuLady iz Novog Sada - Page 15 499586

Pozdravljamo i mi vas. Bas divno sto su nam deca rodjena istog dana Smile Koliko Nikola ima godina?

A sto se Lady tice, prvo nismo hteli da je pustamo u spavacu sobu, pa smo videli da je to nemoguce, zatim je spavala par noci pored naseg kreveta, da bi na kraju opet usla u nas krevet. Lakse mi je da svaki cas tresem posteljinu od dlaka, nego da se "raspravljam" sa njom. Uff.. nikako da kuimo onaj furminator... sve kao sutra cemo pozvati coveka, i tako vec 2 meseca Sad
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyPet Feb 26, 2010 4:49 pm

Nidža ima 15 godinica,drma ga pubertet,kao i Lea,hahaha,ali je sasvim dobar-kao sve vodolije..Lady iz Novog Sada - Page 15 82604

Borba oko kreveta je nemoguća misija!Ovaj moj me prati u stopu,gde god da spava...pravac kod mene u krevet.

Furmi je super stvar,kupi ga od Milorada,on je iz NS,ostavila sam broj na nasem sajtu pod,mislim RAZNO.ako i ne nađeš-zovi me ,daću ti br.dečko je super i original je!
Bubi nam ekipicuLady iz Novog Sada - Page 15 499586 Lady iz Novog Sada - Page 15 499586
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyPon Mar 15, 2010 6:27 pm

Uzesmo i mi furminator. Juce je palo cetkanje i to na keju. Ljudi su nas gledali ko poludele. Sokirala sam se kolio dlaka ostaje na cetki, narocito sa repa Shocked
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyUto Mar 16, 2010 11:15 am

Sta sam ti rekla???ma,to je vrh izum,ne žalim ni pare,pogotovo sada kad je krenulo "redovno" linjanje.treba ih četkati u ovom periodu dva puta nedeljno.ne znam za Lady,ali meni se Leo naročito linja oko vrata,tamo gde je ogrlica protiv krpelja i redovna ogrlica..ne znam da li to ima veze,to isto nosi od rođenja...Lady iz Novog Sada - Page 15 Icon_scratch
Šta radi bebac,ko te bolje sluša?Lady iz Novog Sada - Page 15 82604
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyČet Mar 18, 2010 9:20 pm

leo-kosutnjak ::
Sta sam ti rekla???ma,to je vrh izum,ne žalim ni pare,pogotovo sada kad je krenulo "redovno" linjanje.treba ih četkati u ovom periodu dva puta nedeljno.ne znam za Lady,ali meni se Leo naročito linja oko vrata,tamo gde je ogrlica protiv krpelja i redovna ogrlica..ne znam da li to ima veze,to isto nosi od rođenja...Lady iz Novog Sada - Page 15 Icon_scratch
Šta radi bebac,ko te bolje sluša?Lady iz Novog Sada - Page 15 82604

Mislim da se Lady linja svuda. 2 puna nedeljno ga cetkate?! Zar ne treba na 2 nedelje, ne cesce?
Bebac je super. Za sada Luka vise slusa Smile Krenula sam da ih izvodim zajedno u setnje pre podne, pa to je haos. Mislim da mi ceo komsiluk umire od smeha kad pokusavam da se izborim sa bebom u onom sedistu za auto u jednoj ruci, a sa Lady i jos nekom hranom iz prodavnice u drugoj. Pa onda Lady krene da mi jede pilece batake iz te kese, pa mi cimne torbu sa ramena koja krene da mi spada i onda se zapletem u povodac i gledam da ne ispustam bebu, koja sa sve tom nosiljkom ima jedno 10kg sigurno. Haos opsti Very Happy Ako nastavim ovim tempom sa njima dvoma ima da se vratim na prvobitnu kilazu ocas posla cheers Svaki put se vratim kuci kao gola voda mokra lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyČet Mar 18, 2010 10:23 pm

Nije to tako loše, ne moraš na rekreaciju dodatno lol!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyČet Mar 18, 2010 10:57 pm

A ja jedva cekam da krenemo u setnje bebac, Meda i ja - no izgleda da to i nije bas kako ja zamisljam! Laughing

PS: moj muz ima ludu ideju da Medu upregnemo da vuce kolica, mozda bi pomoglo. pirat


Poslednji izmenio Medena dana Čet Mar 18, 2010 11:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyČet Mar 18, 2010 11:12 pm

Što se prolećnog linjanja tiče, u punom je jeku! Ne pomaže ni furminiranje dva puta nedeljno, sve je puno dlaka! ee
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyČet Mar 18, 2010 11:58 pm

Linjanje affraid , dlake na sve strane, pa moramo da zamenimo garderobu top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyPet Mar 19, 2010 2:19 am

smeh smeh smeh E bas ste me nasmejali.Ma te nosiljke za bebe su fensi ali zaista nisu prakticne sem da stoje u kuci i u kolima. Probala sam ja da Teda vuce sanke. Super je islo dok ga nos iznenada nije odvukao u dzbunje a i sanke i na sankama Akija. cheers Pozdrav za super mamu a poljubac za bebana i Lady.
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyPet Mar 19, 2010 10:41 am

hahahaha,baš sam se slatko ismejala..Lady iz Novog Sada - Page 15 Icon_biggrinte akcije..kad se samo setim kako sam tako vukla Nikolu,a bez Lea..mogu misliti...meni se to dešava kad krenem u kupovinu sa Leom..komšiluk se ludo zabavljaLady iz Novog Sada - Page 15 Icon_biggrinsreća te je dobrica i svi ga vole...a linjanje,šta da ti kažem,ahahahhaaaaa...dlake lete na sve strane,ja po ceo dan sa usisivačem,a onda sednem i kažem-e, ne mogu više-puče kičmaLady iz Novog Sada - Page 15 Icon_lol
Leo beži čim vidi furminator,jurcam ga po kući ko luda žena,on laje,pravi skokove po dva metra ko u cirkusu,dođe mi da ga vežem za luster,pa da ga natenane oderem ...hahahahahaLady iz Novog Sada - Page 15 82604
Ljubi nam Luku,najlepšeg dečka našegLady iz Novog Sada - Page 15 499586
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 EmptyPon Mar 22, 2010 4:32 pm

Mi smo svakog dana na keju (nas troje) i svi se cude. Ja sam jedina mama sa kolicima i sa psom koji jurca na sve strane Smile A Lady je hit.. Sad je pocela stalno da pokusava da legne Luki na nogice, kad ga stavim u nas krevet Wink Samo odjednom on pocne da se buni posto ne moze da se pomeri, kad ono /ladycina glava na njegovim nogama Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lady iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 15 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Kala iz Novog Sada
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: