moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lady iz Novog Sada

Ići dole 
+33
Anja..
DP
LuSho
mknaumoski
filip
jok.mi
leo-kosutnjak
Boky&Tanja
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Aćim
Luna
LADY 2
Zvoncica
Marli
Shiloh
Joker_Poker
luce
Ivana
Dolly
Mirka
Niva
Dika
tatjana
Janchee
Meda
Lilu The Great
Medena
Lino
Lea2006
Ksenija
Bunny's Nightmare
Andrijana
Lady
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyPon Nov 09, 2009 5:02 pm

U Madjarskoj je isto 40 EUR za model srednje velicine:
http://www.petnet.hu/index.php?m=productlist&mode=search&searchstring=furminator
s tim sto ova firma ne salje van Madjarske.
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Nov 10, 2009 11:33 am

pa,da li da trazimo iz Slovenije?samo ne znamo koliko je postarina.kazu da je iz Amerike najjeftinije sa sve poštarinom.
uostalom,dajte da se dogovorimo ko sve zeli da naruči i dajte predlog odakle,pa možda dobijemo i neki popust ako nas ima više? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyČet Nov 12, 2009 1:39 pm

Evo od 19. decembra nam ukidaju vize pa ce neko sigurno u Madjarsku Smile Pa mozemo i tako da se organizujemo
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyČet Nov 12, 2009 6:17 pm

pogledajte ovde koji vam pase... moj brat ce ici u nemacku u decembru pa moze doneti, a cini mi se i da su cene tamo nize, nigde ne videh cifre 40 ili 60 eur Exclamation Question

http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=furminator&_sacat=0&_trksid=p3286.m270.l1313&_odkw=furminator&_osacat=0
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyPet Nov 13, 2009 10:12 am

Divno! Menije sve jedno koji. Najbolje da on kaze da mui treba za bigla, ovi da mu daju x komada (zavisi koliko se nas priavi) i mi damo pare.
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyPet Nov 13, 2009 11:54 am

pa i u Sloveniji su sada na popustu oko 39 eura za srednju veličinu sto nama odgovara.Mislim da samo treba voditi računa da nisu KINESKE!!.Ostaje da je u Americi najniža cena i da se može naričiti.Pisala sam u prethodne dve poruke detaljno ima i sajt pa pogledajte sve opcije.
Ja sam svakako za, kada odlučite ko ide i ako pravite spisak-priključite i nas.Mislim da je 40 evra sasvim prikladna cena.
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyPet Nov 13, 2009 12:38 pm

u stvari sad videh na prethodnom sajtu da je u Nemačkoj 10 eura!!!pa to je super,samo ako neko ide na tu stranu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyPet Nov 13, 2009 1:48 pm

E-bay je prodajni/aukcijski sajt. To nije firma koja prodaje te stvari, nego sajt koji povezuje razne individualne prodavce sa individualnim kupcima (izvinjavam se ako je ovo svima poznato).

Preko njega mozete kupiti proizvod, platiti preko Pay-Pala a ako osoba/prodavac pristane mozda i preko bankovnog transfera (takvo je barem moje iskustvo, sa skupljim stvarima). Onda vam oni salju proizvod na adresu koju im date, znaci trebali biste naci nekoga u Njemackoj da to primi postom.

Ako date da se salje na adresu u Srbiji mogu vam naplatiti carinu cak i za sasvim bezazlene stvari (mozda ne uvijek carinu, ali barem nekakve troskove sto su eto morali da otpakuju taj paket i da ga ponovo spakuju, zamisli, i to je bilo 300+ dinara...).

Pored toga, birajte sto pouzdaniji vid slanja, najbolje courrier mail (DHL, TNT, slicno) - troskove slanja placate vi i dogovarate se o tome sa prodavcem unaprijed. To je bitno jer nama se recimo desilo da se stvar kupljena preko E-baya poslata iz Njemacke u Madjarsku preporucenom postom "izgubila". Kada smo se zalili madjarskoj posti i pokazali im potvrdu o slanju, oni su se pravili blesavi, kao da je to najnormalnija stvar, i rekli nam "a sto niste poslali DHL-om"?! Ispadosmo mi krivi... propadose pare.

Sad, mozda ovo bas nema veze sa ovom situacijom, ali to su moja iskustva.


Poslednji izmenio Medena dana Sub Nov 14, 2009 4:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptySub Nov 14, 2009 3:11 am

ja sam zbog svih takvih eventualnih problema i spomenuo da moj brat ide tamo, pa moze kupiti ili porudzbinom u nemackoj ili direktno od prodavaca, tj bez slanja u drugu drzavu tim raznim servisima ( mada dhl sljaka kao sat, ali i kosta zato )
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyPon Nov 16, 2009 2:21 pm

pa ja se slažem da se mi preko tvog brata i organizujemo.
kako da sakupimo parice,kome da ih damo i kada?
hajte ljudi da se malo pokrenemo!!!Lady iz Novog Sada - Page 14 Icon_bounce Lady iz Novog Sada - Page 14 Icon_bounce Lady iz Novog Sada - Page 14 Icon_bounce
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyČet Dec 17, 2009 12:45 am

za dva dana brat mi ide u nemacku, ako je neko i dalje zainteresovan proverice tamo posto je, i ako je cena osetno manja nego ovde, moze da pazari
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyPon Feb 01, 2010 2:11 pm

Ledi sestrice nešto te nema da se javiš svom bati. Sad Nadamo se da si dobro i puno te ljubimo!!! cmok
U stvari,jer vama stigla prinova???sad se setih!!!Javljajte lepe vesti!!! hehe hehe hehe
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 2:39 pm

Evo i nas u prosirenom sastavu:

Lady iz Novog Sada - Page 14 110

Lady iz Novog Sada - Page 14 210

Lady iz Novog Sada - Page 14 310

Lady iz Novog Sada - Page 14 410
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 2:55 pm

Jaaaaaaoooooo,jaaaaaaaoooo,slike su preeeeeedivne!!!!jel to bata,kao se zove...sve nam piši,kako si prošla ,kad,gde...sveeeee!Jedva sam čekala da se javiš,a nemam tvoj broj!ČEEEEEESTITAMOOOOO!!!Bebac je kao medenjak i uživa sa svojom drugaricomLady iz Novog Sada - Page 14 626915 Lady iz Novog Sada - Page 14 626915 Lady iz Novog Sada - Page 14 626915
A sestrica....nemam reči kako je slatka,kako samo liči na svog Lea!JEL TO ČUVA BEBU,ZAKUNI SE??!!osećam da mozete da odete na odmor i da Ladyci ostavite bebu na čuvanje,hahaha...
vidi Leove slike koje sam postavila,frapantno liče...


Poslednji put izmenio leo-kosutnjak dana Uto Feb 23, 2010 3:21 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 2:57 pm

Ne...a krevetić je vrh!!!!kao napravljena za beku i Ladycu!!Gde ovo čudo nađoste,kao za film!!Lady iz Novog Sada - Page 14 Icon_sunny
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 3:12 pm

Slike su fantastične!!! Čestitke na medenoj bebi, čestitke na stavu koji imate kada su u pitanju bebe i psi. Verujem da vam je divno u trenucima zajedničkog druženja.
Da nisam na temi koja se zove Ledy iz Novog Sada, pomislila bih da je na fotografiji Lea.
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 3:18 pm

Hvala. Jeste decak i zove se Luka. Rodio se 26.01. Lady je super reagovala kad smo ga doveli. Naravno, morala je prvo da ga dobro onjusi. Najbitnije je da ne zavija na njegov plac (komsije u zgradi bas ne vole pse).
Ono na slici nisu kolica, nego ljuljaska na struju. Ali kupili smo velika kolica sa korpom dole gde Lady moze da legne. Jos uvek ga ne vodimo napolje, Jedva cekam da svo cetvoro krenemo u setnju.
Lady je stvarno super. Mislila sam da ce mi biti haos samoj sa njima dvoma, dok je muz na poslu. Bila sam ubedjena da ce ona dok dojim unistavati sve po kuci. Medjutim, kad dojim bebu, Lady mi lezi na nogama Smile A Luku samo vreba da lizne, bar po nogicama, ako ne po licu. I stalno pokusava da mazne prljave pelene ili da mu ukrade cuclu.
Nazad na vrh Ići dole
filip
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
filip


Broj poruka : 103
Godina : 28
Localisation : Subotica
Datum upisa : 20.04.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 3:20 pm

dve male lepotice jedna pored druge bas su lepe.
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 3:24 pm

Lady ::
Hvala. Jeste decak i zove se Luka. Rodio se 26.01. Lady je super reagovala kad smo ga doveli. Naravno, morala je prvo da ga dobro onjusi. Najbitnije je da ne zavija na njegov plac (komsije u zgradi bas ne vole pse).
Ono na slici nisu kolica, nego ljuljaska na struju. Ali kupili smo velika kolica sa korpom dole gde Lady moze da legne. Jos uvek ga ne vodimo napolje, Jedva cekam da svo cetvoro krenemo u setnju.
Lady je stvarno super. Mislila sam da ce mi biti haos samoj sa njima dvoma, dok je muz na poslu. Bila sam ubedjena da ce ona dok dojim unistavati sve po kuci. Medjutim, kad dojim bebu, Lady mi lezi na nogama Smile A Luku samo vreba da lizne, bar po nogicama, ako ne po licu. I stalno pokusava da mazne prljave pelene ili da mu ukrade cuclu.
Milice,kako uživaju!!
A da li znaš da osim što su Leo i Lady brat i sestra,Luka i moj sin Nikola su rođeni isti dan 26.01!!!!ZAMISLI!!!
TO IMA NEKO ZNAČENJE!Čim beba malo ojača,eto nas u NS da vas vidimo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 3:43 pm

Joj Bože, kako je ona pažljiva! Ona čuva malu bebu! Kao prava velika sestrica!
Ove slike su mi ulepšale dan!
Veliki pozdrav divnoj mladoj porodici iz Beograda!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 4:24 pm

Pa sad moram i ja: jaaaaaaaaaaaaaooooooooooooo!!! I love you I love you I love you

Divno, cestitam! Sve najbolje malom Luki, njegovim roditeljima i naravno Lady. Smile

A slike su stvarno dirljive. Divno je da je Lady tako dobra i brizna, i to se i na fotografijama vidi (inace bas je porasla i stvarno lici puno na Leu). Ja mogu samo da vam zavidim - sad sam u osmom mjesecu, trudnoca se iskomplikovala, i vec neko vrijeme lezim radi odrzavanja. Dok je bilo hladno vrijeme nije bilo problema, Meda se zavuce ispod moje deke i spava non-stop, ali otkako je otoplilo - zlo i naopako... Ona bi da se igra, da ide napolje, kad je iznervira moje ignorisanje pocne da divlja, grize jastuke... Kada je muz kod kuce sve je ok ali kad smo nas dvije same stvarno zna biti nepodnosljiva. No
Nazad na vrh Ići dole
mknaumoski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
mknaumoski


Broj poruka : 172
Godina : 44
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.12.2009

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 4:45 pm

Jao..diiivnoo.

ČESTITAMO !!! Smile

Kakva čuda sada prave (tipa ljuljaške na struju) ...mi smo to sami pa ko koliko može Wink

Lady je sada kao Nana iz petra pana Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 4:47 pm

Divne slike!
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 5:00 pm

Medena ::
Pa sad moram i ja: jaaaaaaaaaaaaaooooooooooooo!!! I love you I love you I love you

Divno, cestitam! Sve najbolje malom Luki, njegovim roditeljima i naravno Lady. Smile

A slike su stvarno dirljive. Divno je da je Lady tako dobra i brizna, i to se i na fotografijama vidi (inace bas je porasla i stvarno lici puno na Leu). Ja mogu samo da vam zavidim - sad sam u osmom mjesecu, trudnoca se iskomplikovala, i vec neko vrijeme lezim radi odrzavanja. Dok je bilo hladno vrijeme nije bilo problema, Meda se zavuce ispod moje deke i spava non-stop, ali otkako je otoplilo - zlo i naopako... Ona bi da se igra, da ide napolje, kad je iznervira moje ignorisanje pocne da divlja, grize jastuke... Kada je muz kod kuce sve je ok ali kad smo nas dvije same stvarno zna biti nepodnosljiva. No

I ja sam u 8. mesecu morala da mirujem i stvarno je bilo tesko animirati Lady dok ne dodje muz da je izvede. Izdrzie jos samo malo i eto njoj nove zanimacije.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 EmptyUto Feb 23, 2010 5:07 pm

E pa momci i djavojke cestitamo na bebanu Very Happy

Mirce izdrza li? Cuh da je bilo napeto zadnjih dana trudnoce Laughing

Divno je kada dete i pas odrastaju i zive zajedno top gun
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lady iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 14 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Kala iz Novog Sada
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: