moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neophodne stvari ?

Ići dole 
+24
tedibi
FLAFI
lucija
Niva
Tabasko the Dika
Vasica T
Aćim
Emanuela
Srba bgd
Gogili
Bunny's Nightmare
Ksenija
elmer fudd
Andrijana
Janchee
Luna
dusan
Dolly
Dika
Lea2006
Ivana
luce
Lino
Mirka
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 10:30 am

tedibi ::
Emanuela,ne znam koliko para imate za bacanje,ali ti krevetici i madraci su cisto bacanje para posto ce biti iscepan i pojeden vrlo brzo
Doli je dobila dva jastuka kad je došla kod nas sa 2.5 meseca i ima ih još uvek u istom obliku, sada sa 3.5 godine! Pošto mi je krevet do zida, jedan jastuk sam stavila u ugao kreveta, kod nogu i ona, uglavnom, kad je na krevetu, tu spava. Naravno, kad poželi i na svim drugim mestima. Sreća da su biglovi veoma čisti psi, takva im je dlaka da sve spada s nje. Kad, što se toga tiče, uporedim kokere koje sam imala pre Doli i nju, to je nebo i zemlja.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 12:35 pm

Dika mnogo voli da spava u svom krejtu, a do sada nije jeo jastuke. Što se tiče sedenja po patosu... ne znam baš... biglovi se dosta linjaju... affraid
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 1:47 pm

Ja iz licnog iskustva pricam,jer ovi moji ma koliko su matori i dalje cepaju sve sto im dam. Od carsava do fotelje,sve pocepaju.

Imaju veliki plasticni krevet i u njega im stavim sta stignem i to sve bude vrlo brzo pocepano.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 3:14 pm

tedibi ::
Ja iz licnog iskustva pricam,jer ovi moji ma koliko su matori i dalje cepaju sve sto im dam. Od carsava do fotelje,sve pocepaju.

Imaju veliki plasticni krevet i u njega im stavim sta stignem i to sve bude vrlo brzo pocepano.
Mama Dica to sigurno ne radi, a Doli i Dika su na nju.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 3:55 pm

Dolly ::
tedibi ::
Ja iz licnog iskustva pricam,jer ovi moji ma koliko su matori i dalje cepaju sve sto im dam. Od carsava do fotelje,sve pocepaju.

Imaju veliki plasticni krevet i u njega im stavim sta stignem i to sve bude vrlo brzo pocepano.
Mama Dica to sigurno ne radi, a Doli i Dika su na nju.

Mozda su njih dvoje na tatu,posto je mama Dica najgora od sve dece,one ne samo da cepa vec i jede delove krpa pa posle ja i parku crvenim dok joj to izvlacim Suspect

Salu na stranu,ne cepaju nista namerno,vec se namestaju i sapama prave udobnije mesto i tako uspeju da pocepaju. Bas sam skoro izbacija punu kesu one silikonske vate iz jastuka jer su je razvukli po celoj kuci dok sam ja spavala.

Inace se ne penju na krevete,to im je zabranjeno od samog dolaska kod nas,imaju svoju veliku fotelju na koju lepo stanu svo troje. Sad sve redje i pokusavaju da se smeste na krevet,recimo jednom u 6 meseci,sto je jako pohvalno.
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 4:12 pm

Da ne ispadne da samo grdimo ovo troje, moram i da ih pohvalim, mada sam to negde vec pisala na forumu. Jednom sam vozila Ivanu i njena tri bigla od naseg mesta za okupljanje na Uscu (Spomenik vecne vatre) do Kumodraske. Svo troje su se smestili ispred suvozackog sedista i pomerili se nisu ceo put. Neverovatno.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 5:06 pm

Tabasko the Dika ::
Da ne ispadne da samo grdimo ovo troje, moram i da ih pohvalim, mada sam to negde vec pisala na forumu. Jednom sam vozila Ivanu i njena tri bigla od naseg mesta za okupljanje na Uscu (Spomenik vecne vatre) do Kumodraske. Svo troje su se smestili ispred suvozackog sedista i pomerili se nisu ceo put. Neverovatno.
Ma, Ivana je poznata kako samo ogovara svoje pse, prosto da joj i Boki pozavidi! lol! Uzeće je da mu bude portparol!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 5:21 pm

Dolly ::
Tabasko the Dika ::
Da ne ispadne da samo grdimo ovo troje, moram i da ih pohvalim, mada sam to negde vec pisala na forumu. Jednom sam vozila Ivanu i njena tri bigla od naseg mesta za okupljanje na Uscu (Spomenik vecne vatre) do Kumodraske. Svo troje su se smestili ispred suvozackog sedista i pomerili se nisu ceo put. Neverovatno.
Ma, Ivana je poznata kako samo ogovara svoje pse, prosto da joj i Boki pozavidi! lol! Uzeće je da mu bude portparol!

lol!

Da ne bude da ih samo ogovaram,s'obzirom koliko ih prodefilovalo i koliko ih je sa stalnim boravkom u ovako malom stanu,steta koju su napravili je zanemariva Very Happy

A i kad se setim sta sam sve ja kao mala uradila,biglovi su andjeli Embarassed

Moja majka stalno govori da joj je drago sto mi ovo troje pamet pomeraju i cesto mi zeli da na sve ovo jos dobijem i dete kakvo sam ja bila lol!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 6:22 pm

Ivana, fenomenalan ti je potpis, tek sam ga sad videla!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPet Feb 11, 2011 9:00 pm

kako su ovo zivotopisni opisi Shocked smeh
imam doma transporter srednje velicine pa cu joj i to ponuditi da vidim hoce li joj se svidjeti vise tako malo zasticenije mjesto u pocetku (vratasca ce biti otvorena ili skinuta).. pa nek princezica bira sto hoce Very Happy
jedan krevetic ce dobiti.. pa ili ce krevetic 'prezivjeti' pa ce ga imati.. ili nece cheers
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptySub Feb 12, 2011 3:12 pm


Flafi ima svoj krevetic, od pocetka i jos je citav, progrizao ga je na par mijesta, ja usila i to je to, jeste malo ofucan ali i dalje funkcionalan, i stalno ga perem u masini. On bude cesto u njemu ali ipak cesce na mom krevetu. A najsmjesnije je kada ga namjesta, ne znam da li vasi biglovi to rade, moracu ga snimiti jednom... I od kada je dosao zavlaci se ispod kreveta, to je njegova jazbina, tu ga ne moze niko dohvatiti, pa kada zeli mir ili kada hoce da se sakrije i pobjegne od mene uvijek se tu zavuce. I bilo je ok dok je bio mali, sada vec tesko ulazi, mora nekako skroz na stranu da se iskrene, ali ne odustaje...
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 4:44 pm

Ja za vikend odoh u Pet Centar s namerom da im ostavim poveci deo plate. Napravila sam i spisak Shocked
Krevet cu da kupim, pa makar ga ona i pojela, jer hocu da joj sve bude lepo kad stigne, a ona posle nek demolira do mile volje Very Happy

Htedoh samo da pitam, posto je davno bilo kad smo u kuci poslednji put imali stene, kada mogu da joj stavim ogrlicu protiv buva i fron line ampulicu? Da li mogu odmah kad je donesem (sa oko 8 nedelja) ili da sacekam da jos malo poraste?


Nazad na vrh Ići dole
lucija
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
lucija


Broj poruka : 82
Datum upisa : 02.02.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 5:03 pm

prvo vreme nece ni izlaziti napolje, pa stvarno mislim da nema potrebe odmah
a u pet centru mozete kupiti frontline bas za stence
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 5:18 pm

Ogrlica protiv buva nije za stence ...tek kada napuni 9 meseci . Kad pocne da izlazi napolje najbolje ampule fronline ili advantix. Moj savet je sto vise igrackica ... da ne bi jela namestaj.POzzdrav za vas i novog clana!
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 5:35 pm

mnogo vam hvala! Kupicemo tu ampulicu za stence, a igracke su vec na spisku Smile
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 7:14 pm

ides u onaj veliki pet centar u nb? http://www.pet-centar.rs/ ?
ja jos razmisljam o wc-u, dal da uzmem ovaj s pelenama http://www.pet-centar.rs/content/view/2219/83/ ili s pijeskom.. al nekakav ce dobiti jer mi se opcija s novinama ne svidja

ako ides u taj, aj mi pliz pogledaj jel imaju onu bezvucnu zvizdaljku? (jer ako nemaju da ju nabavim dok sam jos u zg)
Neophodne stvari ? - Page 3 300_300

tnx fff
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 9:00 pm

Da li neciji ljubimac koristi CATANDOG'S MEDALJON?

Neophodne stvari ? - Page 3 Catandogsmedaljon

Da li stvarno stiti 2 godine od buva i krpelja, ili je frontline "the best"?
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 9:03 pm

Mi koristimo Frontline od 6. meseca, nama je odlican i za buve i za krpelje.
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 9:47 pm

@Emanuela: Vazi, pogledacu, pa ti javljam. A, sto se tice WCa, meni je prijatelj savetovao da odredim mesto u stanu na kome ce kuca da vrsi nuzdu, da tu zalepim jedan najlon metar sa metar, a na njega da stavim pelenu...onda na pelenu stavimo one kapi i posle jela i posle spavanja nosimo na pelenu da tu obavi sta treba...kad obavi, mazimo i hvalimo sunny

Ja necu da kupujem onaj plasticni wc, jer cim primimo revakcine, ucimo se da obavljamo posao napolju Smile
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 9:50 pm

Zovem sutra Pet Centar da proverim za bezvucnu pistaljku, pa javljam
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyPon Feb 14, 2011 9:58 pm

supac Smile
ma ja sam 5 divljih beba tvorova naucila da obavljaju nuzdu u wc-u, pa cu valjda i jednu biglicu Very Happy
uzet cu wc-ic samo zato sto mi je slicnije kako sam ucila tvorice Wink
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyUto Feb 15, 2011 2:51 pm

U Pet Centru trenutno nemaju bezvucnu pistaljku, ali kazu da bi za nedelju dana trebalo da bude. Inace ima, ali eto - nestalo, pokupovalo se Smile
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptyUto Feb 15, 2011 7:50 pm

e super, tnx

ima netko iskustva s ovim poslasticama? ROYAL CANIN SHN Educ - Niskokaloricna trening poslastica za odrasle pse i stence
.. jedino na njoj sam primjetila da pise 'niskokaloricna' sto mi se svidja
Neophodne stvari ? - Page 3 110_110

ili su bolje neke druge poslastice? htjela bih nesto da mi posluzi u odgoju, a opet da je max. kvalitetno
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptySre Feb 16, 2011 5:28 pm

@Emanuela: "U redovnoj ponudi Pet centra se nalaze nečujne - visokofrekventne pištaljke za pse (proizvodjač Karlie):

- domet 150 m, po ceni od 155 din
- domet 400 m, po ceni od 275 din."


Ovo mi je danas stiglo od Pet Centra na NBG
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 EmptySre Feb 16, 2011 8:00 pm

e super, tnx
kupuje se onda ova za 400 m
odmah cemo po doma vjezbati dok uci i odazivanje na ime
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neophodne stvari ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neophodne stvari ?   Neophodne stvari ? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neophodne stvari ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: