moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zvoncica iz Mladenovca

Ići dole 
+40
Aloha Lusi
Rona
Aga Aron
falkfoto
lili
leo-kosutnjak
mknaumoski
LuSho
Shiloh
Vuk
jok.mi
Boky&Tanja
Sara <3 Bigl
olja76
Luna
filip
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Dora
Mirka
elmer fudd
mala kuca
Meda
Lea2006
Niva
Lino
Joker_Poker
batdavaldi
Bigl Bole
luce
Ksenija
Dolly
Janchee
Dika
Zvoncica
Medena
Lilu The Great
tatjana
Andrijana
milena
Bunny's Nightmare
44 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Sledeći
AutorPoruka
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyPon Jun 16, 2008 9:54 pm

Zvoncica ::
Muku mucim sa ovim slikama, u svakom slucaju Zvoncica ce biti na izlozbi u subotu pa ko dodje videce je uzivo.

Mi dolazimo! Vidimo se u subotu!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyPon Jun 16, 2008 11:11 pm

Malo sam vam uredila slike da bismo svi i koji idemo i koji ne idemo na izlozbu videli Zvončicinu lepotu tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 6:23 am

.... Oduševljena sam.. Zvončica je prava lepotica... Nemam reči... hehe hehe hehe
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 10:05 am

Mnogo je slatka!
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 10:37 am

Pametnica mala! I love you Vidim dobro joj ide.Jel jos nesto zna?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 11:40 am

Zvončica deluxe!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 49
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 4:35 pm

bili 2 ::
Zvoncica ::
Muku mucim sa ovim slikama, u svakom slucaju Zvoncica ce biti na izlozbi u subotu pa ko dodje videce je uzivo.

Mi dolazimo! Vidimo se u subotu!
Super Zvoncica ce upoznati Ivaninu trojku dasdas dasdas dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 49
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 4:37 pm

Janchee ::
Malo sam vam uredila slike da bismo svi i koji idemo i koji ne idemo na izlozbu videli Zvončicinu lepotu tr
Hvala na pomoci df tr df
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 4:51 pm

Zvoncica ::
bili 2 ::
Zvoncica ::
Muku mucim sa ovim slikama, u svakom slucaju Zvoncica ce biti na izlozbi u subotu pa ko dodje videce je uzivo.

Mi dolazimo! Vidimo se u subotu!
Super Zvoncica ce upoznati Ivaninu trojku dasdas dasdas dasdas

I sina Diku!
A dolaze i Djura i Lora verovatno.
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 49
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 4:58 pm

bili 2 ::
Zvoncica ::
bili 2 ::
Zvoncica ::
Muku mucim sa ovim slikama, u svakom slucaju Zvoncica ce biti na izlozbi u subotu pa ko dodje videce je uzivo.

Mi dolazimo! Vidimo se u subotu!
Super Zvoncica ce upoznati Ivaninu trojku dasdas dasdas dasdas

I sina Diku!
A dolaze i Djura i Lora verovatno.
Sto vise drugara to bolje,nego cuo sam za Diku da je zavodnik pa se plasim da se Zvoncica ne zaljubi, a znate kakvi su zaljubljeni gube apetit nemaju volju za obuku itd uaua uaua uaua
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 49
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 5:18 pm

tatjana ::
Pametnica mala! I love you Vidim dobro joj ide.Jel jos nesto zna?
Tvrdoglavi biglic i ovu komandu jedva izvrsava Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ali ne odustajem ee ee ee
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyUto Jun 17, 2008 5:20 pm

Zvoncica ::
tatjana ::
Pametnica mala! I love you Vidim dobro joj ide.Jel jos nesto zna?
Tvrdoglavi biglic i ovu komandu jedva izvrsava Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ali ne odustajem ee ee ee

Mlada je ona jos da bi bilo sta slusala.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyČet Jun 19, 2008 8:09 pm

Zvoncica ::
tatjana ::
Pametnica mala! I love you Vidim dobro joj ide.Jel jos nesto zna?
Tvrdoglavi biglic i ovu komandu jedva izvrsava Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ali ne odustajem ee ee ee

Slatke muke?
smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Zvoncica je sve lepsa kako raste...
VELIKIIIII cmok Zvoncici
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptyČet Jun 19, 2008 8:26 pm

Pa, svaki glumac mora da bude zavodnik...
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 12:53 am

Dika ::
Pa, svaki glumac mora da bude zavodnik...
DA, DA...
Ti si lepi nas Diko Don Huan de Marko u psecem izdanju- naravno!
cmok za Diku- lepog, sarmantnog i talentovanog glumca

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 49
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 5:38 pm

Isao sam danas na izlozbu CAC Mladenovac i bila su prijavljena tri bigla ali se ni jedan nije pojavio na ocenjivanju,pozivani su i preko razglasa,tako da Zvoncica nije videla ni jednog drugara, a imali smo i bliski susret sa jednim vucijakom koji je iznenada skocio na Zvoncicu i ujeo je,ona je jos dobro i prosla jer je on gricnuo ogrlicu tako da se kopca otvorila i Zvoncica je zbrisala nekih 20 metara,posle sam kupio drugu ogrlicu i pregledao kucu ,samo je malo ogrebao po uvetu,tako da joj je na izlozbi bilo grozno.
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 6:04 pm

ajoj, jadna. Sad
nadam se da se sad nece bojati izlozbi.
Bas da se nesto tako ne desi, ja Linu dok je na izlozbi ne dopustam kontakte s nepoznatim psima,jer su psi napeti i preplaseni zbog puno pasa na malom prostoru, pa mogu reagirati svakako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 7:36 pm

Veliki pozdrav od vršnjakinje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 8:41 pm

Jadnica mala, mora da se istraumirala. Ljubimo je uaua
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 9:28 pm

Jadnicak!! Sad Ali ipak je dobila novu ogrlicu!!!!!! Razz
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 10:13 pm

Jadnica mala...
Dobro je sto je zbrisala i sto nije nista strasno.....Vucijaci su veliki psi, a ona je mala i jos beba....... cmok za Zvoncicu...........
Eto to se desilo pre neki dan i sa Rokijem... ali i on je dobro!
Strasno je kako neki ljudi iako znaju da im pas moze biti agresivan, ili je agresivan- ne paze sta radi, i ne drze situaciju pod kontrolim! To me je od uvek strasno nerviralo!!!!
I moj pas nije trpeo druge pse- ali smo mi mnogo pazili na njega i na situaciju- kada smo napolju... ali NE BRIGA drugih vlasnika je strasna, jos narocito ako im je pas neka veca rasa....
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 10:15 pm

Ja da imam neko vece kuce ja bi mu kupila korpu.Ne bi mogao da ugrize nikoga,cak ne bi ni lajao!
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 10:42 pm

Evo jos jedan pokloncic za malu hrabru Zvoncicu i drugare Djordja, Marka i Pavla

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Zvinci10


Pozdrav fff
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 10:55 pm

tatjana ::
Ja da imam neko vece kuce ja bi mu kupila korpu.Ne bi mogao da ugrize nikoga,cak ne bi ni lajao!

Ja licno mislim da je korpa za psa mucenje. Dovoljno je da se vodi racuna, i da se stalno ima na umu karakter psa- a ko bolje poznaje karakter psa nego njegov gazda. Uz primerno ponasanje VLASNIKA (obavestenja drugih vlasnika ili ljudi- ukoliko neko naidje, setnja gde nema pasa i obazrivost) nece biti nikakvih problema- tj. svi ce moguci problemi biti eliminisani.
A korpa je mucenje- (izuzev setnji po setalistu jer tu- gde je puno ljudi teze drzati situaciju pod kontrolom, a i zbog kazni) bas zbog toga sto vlasnik svojim adekvatnim ponasanjem to moze da resi,( narocito to da pas ne moze ni da leje! Zasto? Cemu? )Da, po zakonu veliki psi i "opasne" rase moraju da nose korpu- kada su na setalistima, ali zasto muciti psa vise od toga...?

naglasavam
To je moje misljenje!
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 11:07 pm

milena ::
tatjana ::
Ja da imam neko vece kuce ja bi mu kupila korpu.Ne bi mogao da ugrize nikoga,cak ne bi ni lajao!

Ja licno mislim da je korpa za psa mucenje. Dovoljno je da se vodi racuna, i da se stalno ima na umu karakter psa- a ko bolje poznaje karakter psa nego njegov gazda. Uz primerno ponasanje VLASNIKA (obavestenja drugih vlasnika ili ljudi- ukoliko neko naidje, setnja gde nema pasa i obazrivost) nece biti nikakvih problema- tj. svi ce moguci problemi biti eliminisani.
A korpa je mucenje- (izuzev setnji po setalistu jer tu- gde je puno ljudi teze drzati situaciju pod kontrolom, a i zbog kazni) bas zbog toga sto vlasnik svojim adekvatnim ponasanjem to moze da resi,( narocito to da pas ne moze ni da leje! Zasto? Cemu? )Da, po zakonu veliki psi i "opasne" rase moraju da nose korpu- kada su na setalistima, ali zasto muciti psa vise od toga...?

naglasavam
To je moje misljenje!

Naravno i ono je bilo moje misljenje,ali ako znate da ce vam pas napasti drugog ne shvatam zasto onda lepo ne stavite korpu?Stvarno ne razumem.Naravno ovo je moje misljenje!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zvoncica iz Mladenovca
Nazad na vrh 
Strana 4 od 37Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Sledeći
 Similar topics
-
» Zvoncica iz Mladenovca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: