moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zvoncica iz Mladenovca

Ići dole 
+40
Aloha Lusi
Rona
Aga Aron
falkfoto
lili
leo-kosutnjak
mknaumoski
LuSho
Shiloh
Vuk
jok.mi
Boky&Tanja
Sara <3 Bigl
olja76
Luna
filip
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Dora
Mirka
elmer fudd
mala kuca
Meda
Lea2006
Niva
Lino
Joker_Poker
batdavaldi
Bigl Bole
luce
Ksenija
Dolly
Janchee
Dika
Zvoncica
Medena
Lilu The Great
tatjana
Andrijana
milena
Bunny's Nightmare
44 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptySub Maj 17, 2008 12:50 pm

Slazem se sa Boletovim vlasnikom u potpunosti - svi su bastovani, ali srecom, kako rastu imaju sve manje vremena za taj hobi. Na Medinom topicu ima vise zdesaja na tu temu... Mi smo isto neke dijelove morali ograditi niskom zicom da Meda tamo vise ne bi isla u wc. Ona je to odmah shvatila, zicu bi lako mogla da preskoci ali nije i premjestila je svoj wc dalje. Poslije nekog vremena smo skinuli zicu, ona se tamo vise nije vracala, sto je super.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptySub Maj 17, 2008 4:06 pm

Pored toga sto psi unistavaju cvece i ostale biljke,mora se znati da i odredjene biljke mogu da naruse zdravlje psa.

Bilo bi mnogo bolje da ako vec gajite cvece ogradite taj deo da ne bi doslo do problema.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptySub Maj 17, 2008 4:10 pm

bili 2 ::
Pored toga sto psi unistavaju cvece i ostale biljke,mora se znati da i odredjene biljke mogu da naruse zdravlje psa.

Bilo bi mnogo bolje da ako vec gajite cvece ogradite taj deo da ne bi doslo do problema.

Tačno tako, postoje biljke koje su otrovne za pse i mačke. Jedna od njih je difenbahija, doduše, ona je sobna biljka. Tako da treba voditi računa o tome prilikom sadnje.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptySub Maj 17, 2008 10:23 pm

Hvala na cvetnim savetima a sada jedno strucno pitanjce dali su mi u pet shopu tablete kalcijuma ima li neko sa tim iskustva ili da nabavim neki drugi preparat,ovo se kao pije 3 puta dnevno 3-4 dana pa se pravi pauza 2-30dana pa ponovo????????
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptySub Maj 17, 2008 10:40 pm

Zvoncica ::
Hvala na cvetnim savetima a sada jedno strucno pitanjce dali su mi u pet shopu tablete kalcijuma ima li neko sa tim iskustva ili da nabavim neki drugi preparat,ovo se kao pije 3 puta dnevno 3-4 dana pa se pravi pauza 2-30dana pa ponovo????????

Mi smo nasem Badiju davali vitamine- kada mu je pao imunitet. Davali smo mu ljudske vitamine (oligogal)- jer psi ustvari se lece lekovima kao i ljudi. Naravno da postoje i pseci vitamini, ali je jedina razljka i tome sto su ini skuplji, ali imaju iste sastojke kao i vitamini za ljude. Sto se primene bilo kog leka tice- mislim i na vitamine- najbolje je konsultivati se sa vasim vetom- narocito kada su u pitanju stenci- da ne bi doslo do nekih poremecaja (hormonskih; da ne bi doslo do ovisnosti- tipa da se imunitet odrzava samo uz lekove itd...) uostalom SVE JE ISTO KAO I KOD LJUDI!!!
To je moje poznavanje i moje iskustvo i direktno i neposredno- sa mojim prijateljima koji su takodje vlasnici pasa.
Mozda neko ima drugacije iskustvo, ili znanja; ili pak zna nesto konkretnije o upotrebi kalcijuma, ali najbolj je konsultovati vaseg veterinara.
To vam je moj savet spram mog iskustva.
Pozdrav fff
Nazad na vrh Ići dole
Bigl Bole
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Bigl Bole


Broj poruka : 91
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.10.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptySub Maj 17, 2008 10:44 pm

Bole dobije dnevno jednu Lavet kalcijum tabletu onako na suvo ko bombonu.

Bole takodje dobija i AD kapi svako jutro u malo razvodnjenog mleka (5 kapljica sa soljom slabomasnog razvodnjenog mleka)!

To je sva extra medecina jer inace imaju sve sto treba vec u svojoj hrani (i kalcijum i vitamine i stvari za pojacavenje imuniteta i sve drugo...).
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptySub Maj 17, 2008 10:49 pm

Bigl Bole ::
Bole dobije dnevno jednu Lavet kalcijum tabletu onako na suvo ko bombonu.

Bole takodje dobija i AD kapi svako jutro u malo razvodnjenog mleka (5 kapljica sa soljom slabomasnog razvodnjenog mleka)!

To je sva extra medecina jer inace imaju sve sto treba vec u svojoj hrani (i kalcijum i vitamine i stvari za pojacavenje imuniteta i sve drugo...).

Da zaboravila sam na AD kapi! Za koskice! I love you
Kao sto rekoh sve je isto kao ikod ljudi, i bebama se daju AD kapi. Ali ni to bez konsultacije sa vetom- mozda se njoj zbog doba (starosti) treba davati veca ili manja kolicina
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyNed Maj 18, 2008 9:38 am

Dobrodošla mala slatka Zvončica hehe

ako nema potrebe najbolje ne kemijati sa kupovnim preparatima, ja već godinama mojima ne dajem AD kapi nego štencima i odraslima po potrebi dodajem mljevenu ljusku jajeta zbog kalcija, a dobiju i velike juneće kosti da oglođu hrskavicu koja je najbogatija sastojcima za kosti i zglobove, prirodno je prirodno a nekad i od viška glava boli Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyNed Maj 18, 2008 3:26 pm

Hvala sada su mi neke stvari dosta jasnije.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyUto Maj 20, 2008 11:06 pm

Evo jedan pokloncic za Zvoncicu i njene drugare Djordja, Pavla i Marka


Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 4635d211


Pozdrav fff
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptySre Maj 21, 2008 8:51 pm

Klinci su odusevljeni, hvala ti Milena.[/b]
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyČet Maj 22, 2008 3:52 am

Zvoncica ::
Klinci su odusevljeni, hvala ti Milena.[/b]

Nema na cemu. Drago mi je da im se dopala! cheers

Pozdrav fff
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyČet Maj 22, 2008 1:24 pm

Zvoncica ::
Ne znam da li su svi biglici specializovani za unistavanje cveca, Zvoncica njusi po ceo dan nesto po dvoristu i onako usput gricka cvece.

Blago vama što imate dvorište, bolje je i psu i vlasnicima. Bigl nije pudla, to je pravi pravcati pas i treba mu što više prostora.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyČet Maj 22, 2008 3:19 pm

Dika ::
Zvoncica ::
Ne znam da li su svi biglici specializovani za unistavanje cveca, Zvoncica njusi po ceo dan nesto po dvoristu i onako usput gricka cvece.

Blago vama što imate dvorište, bolje je i psu i vlasnicima. Bigl nije pudla, to je pravi pravcati pas i treba mu što više prostora.
Pridružujem se žalu za dvorištem, ali zato su naši psi društveniji, navikli da se sreću i snalaze sa raznoraznim ljudima i psima. (uteha)
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyČet Maj 22, 2008 10:00 pm

To je tacno, psi koji zive u stanu su tolerantniji,imao sam razne rase pasa,rotvajlera sam drzao u boxu i bio je pravi sluzbeni pas znao je sve komande i bio je poslusan, ali kada sam posle njega kupio dogu to se desilo u novembru pa je odrastala u kuci (13 godina) i bila je kao pravi clan porodice razumela je svaku rec,ali mana pasa koji zive unutra je to sto se linjaju preko cele godine posebno kratkodlaki,pa ko je lenj da non stop cisti mora da navikne na haos u stanu.Za bigla smo se odlucili prvenstveno zbog njegove velicine(posle doge svaki pas mi izgleda mali) i zbog lepote a misljena sam da je svaki pas onakav kakvog ga vlasnik vaspita, i da pas zbog ljubavi prema gospodaru radi dobre ili lose stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyČet Maj 22, 2008 10:08 pm

Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyČet Maj 22, 2008 10:16 pm

Jao, malena, sto si 'jepa! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyPet Maj 23, 2008 1:22 am

Prelepa je. Ali baš! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyPet Maj 23, 2008 9:58 am

Kako si preslatka!!! tr PRAVA SI ZVONCICA!!!! cmok
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyPet Maj 23, 2008 1:00 pm

Secerlema mala tr
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyPet Maj 23, 2008 2:53 pm

Zvoncica ::
To je tacno, psi koji zive u stanu su tolerantniji,imao sam razne rase pasa,rotvajlera sam drzao u boxu i bio je pravi sluzbeni pas znao je sve komande i bio je poslusan, ali kada sam posle njega kupio dogu to se desilo u novembru pa je odrastala u kuci (13 godina) i bila je kao pravi clan porodice razumela je svaku rec,ali mana pasa koji zive unutra je to sto se linjaju preko cele godine posebno kratkodlaki,pa ko je lenj da non stop cisti mora da navikne na haos u stanu.Za bigla smo se odlucili prvenstveno zbog njegove velicine(posle doge svaki pas mi izgleda mali) i zbog lepote a misljena sam da je svaki pas onakav kakvog ga vlasnik vaspita, i da pas zbog ljubavi prema gospodaru radi dobre ili lose stvari.

Slažem se. Oni u potpunosti pokupe vajb porodice u kojoj su i definitivno liče (po ponašanju) na svoje gazde.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyPet Maj 23, 2008 6:14 pm

Zvoncica ::
ali mana pasa koji zive unutra je to sto se linjaju preko cele godine posebno kratkodlaki,pa ko je lenj da non stop cisti mora da navikne na haos u stanu.
Pa, neki kompromisi moraju da se naprave. Nas je taj sto nam spremacica svakog petka dolazi od jutra do mraka, plus moje svakodnevno blic ciscenje i usisavanje. Cesce peremo ves jer Meda i nas i prekrivace cesto uprlja i/ili odlakavi. Medjutim, sve je to podnosljivo, najvaznije je da se dobro slazemo! aa
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyPet Maj 23, 2008 9:49 pm

Zvoncica toliko juri da nikako ne uspevam da je slikam lepo zato sam je i stavio na sto,vidi se i na slici da je uplasena nije joj se svidelo na stolu.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyNed Maj 25, 2008 1:23 pm

A vidi se da se secerlema unervozila. Spustila repic i fiksira pogledom...
tr aa tr

Nago Zvoncice- hajde neke nove slicice na forum Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 EmptyPon Maj 26, 2008 1:25 pm

milena ::
A vidi se da se secerlema unervozila. Spustila repic i fiksira pogledom...
tr aa tr

Nago Zvoncichttps://servimg.com/view/12445541/3e- hajde neke nove slicice na forum Smile
Evo Zvoncice, malo su je razmazili Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes nadam se da cemo uspeti da je lepo vaspitamo. Evil or Very Mad dasd Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zvoncica iz Mladenovca
Nazad na vrh 
Strana 2 od 37Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Sledeći
 Similar topics
-
» Zvoncica iz Mladenovca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: