moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jana iz Beograda

Ići dole 
+51
Vasica T
Srba bgd
Monika
Tina
Nestor
Ddans Dream Tim
Gogili
lili
Vuk
filip
mknaumoski
LuSho
Boky&Tanja
Shiloh
Rona
MarijaRio
Ari
elmer fudd
leo-kosutnjak
Aćim
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Flora
Bugi
tanjawesti
Sara <3 Bigl
Joker_Poker
Lino
Niva
Meda
Ivana
Luna
jok.mi
Zvoncica
Lea2006
jimmy
milena
tatjana
luce
Dora
Bigl Bole
Dolly
Lilu The Great
Dika
dusan
Jan
Medena
Andrijana
Ksenija
Janchee
Bunny's Nightmare
DP
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyUto Dec 08, 2009 4:31 pm

a sto se tice dresure,bojim se da je itekako kasno... a oni i inace ne daje nepoznatima da joj pridju zbog njenog vida... tako da... a sto se tice obilazenja,pa... to je isto nemoguca misija...ali bukvalno... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyUto Dec 08, 2009 4:49 pm

Bilo bi fino kad bi mogla da je zatvoriš u neko predsoblje, ili neku drugu prostoriju u kojoj nema opasnih stvari, sa njenim jastukom za spavanje, igračkama i povećom kuvanom šećernom kosti. Nije ni njoj lako da se navikne, ali strpljivo, valjda hoće! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyČet Dec 17, 2009 12:39 am

kako je Jana? da li se manula carapa? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyČet Dec 17, 2009 12:45 pm

Hvala na pitanju dobro je... kupila sam ogromni kavez ,mogu i ja da stanem u njega...i sad smo svi mirni... a cak je i ona mirna u njemu...
ali nasim nesrecama ipak jos nije dosao kraj,posto su je juce zamalo zgazili,neki pecinski covek,tako da sam imala goto fizicki okrsaj...i tako...ali na srecu sve se zavrsilo dobro,posto je jana ziva i zdrava i nepovredjena...i nastavlja da jede sneg Smile
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyČet Dec 17, 2009 1:22 pm

diiivno... i ja upravo smisljam kakav kavez cemo pripremiti za blesandera Very Happy

sneg smo videli samo na terasi, ali nije smetalo da odmah zaroni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyČet Dec 17, 2009 2:41 pm

DP ::
ali nasim nesrecama ipak jos nije dosao kraj,posto su je juce zamalo zgazili,neki pecinski covek,tako da sam imala goto fizicki okrsaj...i tako...ali na srecu sve se zavrsilo dobro,posto je jana ziva i zdrava i nepovredjena...i nastavlja da jede sneg Smile
Joj mukice draga! Mene prekjuce na ulici skoro pogazila zena, na pjesackom prelazu, zeleno za pjesake... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyČet Dec 17, 2009 3:02 pm

Da li Jani oblačiš jaknicu pri izlasku na sneg?ja sam sinoć po onom kijametu presekla i kupila mu isti! ipak mislim da će se prehladiti,jer je sve vreme u kući.A,što su skupi...kao za nas
pokušaću da postavim Leovu sliku u novom odelcetu... sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyČet Dec 17, 2009 5:56 pm

Jana je prosle godine dobila jaknicu iz pet centra zuto plavu i stvarno mi je zgodna za ovo vreme,ostane suva ...ne kazem da je njoj hladno ipak biglovi su to ali... verovatno joj prija kad su velike razlike u temparaturi spoljnjoj i stanbenoj...
ja sam kacila odavno tu sliku sa kaputicem... dajte da vidimo lea Smile heh
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyČet Dec 17, 2009 5:58 pm

A sto se tice pevinskog coveka koji nije hteo da nam stani...bolje da se ne prisecam,ne daj boze niko da dozivi to... ja sam od stresa dobila hrepes na usni... to je bilo jezivo,sam bog zna kako je to sve proslo...
ljudi su cudo...mogao je i mene da zgazi...a to se sve desavalo iza zgrade,gde nema saobracaja u principu..
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyČet Dec 17, 2009 6:20 pm

Sta jos nece da vas snadje?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPet Dec 18, 2009 12:01 pm

Ne znam dal sam ti pričala kad je Lea napao starac sa štapom?On cica,nikad ne laje na ljude,ali posle tog događaja-na svakog ko nosi štap!naime,šetamo se mi i čovek mi reče:hoće li on da prestane da s... po travi???!!!Ja ga pitam,dal mu više odgovara da to učini njemu ispred vrata!Na to se on pomami,krene da preti da će ga ubiti,meni padne mrak na oči(ko da mi je detetu pretio),pa se ja tek razgoropadim,krenem na njega,onako spontanio ne misleći da može da me tresne,pa krenem o Zakonu za zaštitu prava životinja i kaznama zatvorskim za zlotvore kao što je on,a Lea držim na povocu,hoće da ga pocepa...ma,horor kad se setim,nije mi dobro...bolesnici..od tada mi se uredno javlja sa:dobar dan komšinice,a ja u sebi ,ma nosi se...tako da nisi usamljen slučaj..ljubimo nasu malu cicu cmok
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPet Dec 18, 2009 12:11 pm

to su ti stari partizani, nauceni da su psi i druge zivotinje esesovci... jedina prihvatljiva zivotinja za njih je onaj titov pas, sto mu je satro spasao zivot lol!

sve je to lesnobo! aaa
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPet Dec 18, 2009 12:38 pm

Stratus ::
to su ti stari partizani, nauceni da su psi i druge zivotinje esesovci... jedina prihvatljiva zivotinja za njih je onaj titov pas, sto mu je satro spasao zivot lol!

sve je to lesnobo! aaa

I meni je moj pas spasio zivot, ili, da se izrazim drugacije, ulepsao ga je do neprepoznatljivosti.

Sve moze, ali ko mi dirne Mariju i Diku... taj neka se spremi na svasta!!! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPet Dec 18, 2009 12:41 pm

uzas,koliko puta sam imala slicne situacije,nego se ja plasim zaista tih zlotvora,nisu za salu,mogu da postave otrove,mojoj komsinicu do vrata su otrovali psa...valjda c u sledecoj godini da nas zaobidju,takodje to zelim i svim nasim dragim biglovskim prijateljima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptySub Dec 19, 2009 4:38 pm

Ma nema razloga da ih se bojis, vecina je hrabra samo kad je u pitanju manji ili bezopasni pas sa devojkom ili nekim sitnijim vlasnikom. Jos pre pet godina kad sam uzela Tedija znala sam da nece sve komsije biti odusevljene time jer sam bila prva u zgradi koja je uzela psa posle nekih 15 godina. Iskreno pripremila sam se za najgore i odlucila da ako ga neko slucajno otruje posle nabavim nekog monstruma od psa od kojeg nece smeti da mi zazvone na vrata a kamoli nesto urade. Srecom to nije moralo da se desi, bilo je nekih zanovetanja ali je proslo.
U svakom slucaju bitno je ne popustati pred takvim skotovima, to su sve mahom kukavice. Jednom liku sam sutnula vrata od automobila iz sve snage jer je zamalo zgazio Tedija po sapicama, i samo sam nastavila uz psovke. Mislis da je bio dovoljno hrabar da me zaustavi? Naravno da nije.
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyNed Dec 20, 2009 10:01 pm

Mi smo isto imali velikih problema.Veruj te mi ne zna covek na koga ce da naleti pa cak i kada poznajes coveka.Moj muz i ja resimo Akiju da uzmemo malog labradora.posto zivimo u kuci i imamo veliko dvoriste koje delimo sa njegovim rodjakom pitamo ga da li se slaze.Posto se doticni slozio mi donesemo naseg malog preslatkog Blekija.Kako je Bleki rastao tako je rasla mrznja od strane doticnog prema njemu.Ogradimo nekako deo dvorista da ga nas pas ne bi pojeo i da mu ne bi smetao.Jedno vece je Bleki naosao neku plasticnu flasu i igrao se sa njom i gospodina probudio.Ja sam bila sama sa sinom kuci kada je on krenuo da mi sa zicom udavi psa.Ja sam naravno skocila i stala ispred boksa da spasavam psa.Naravno izvukla sam deblji kraj.Taj isi doticni je imao i pistolj u kuci.Ne mogu ni da zamislim sta bi bilo da mu je kvrcnulo pa da je uzeo pistolj mesto zice.Ta zver je htela ispred mlog deteta da ubije njegovog ljubimca.Tuzen je i novcano kaznjen i uzet mu je pistolj.Ali prica se zavrsila tuzno jer nismo imali Blekija dok smo radili i delili dvoriste pa smo ga dali prijateljima da kada zavrsimo naravno vratimo ga.On je tamo bio dve nedelje i mi smo ga posecivali i niko ne zna kako pobegao je.Svuda smo ga trazili i danima smo ga cekali da dodje kuci ali ga vise nikada nismo videli.Moj sin je nocima plakao a i ja sa njim.Onda je u nas zivot usao nas klempa i znate ostalo.Mislim da se treba kloniti takvih ljudi jer nikada ne znas kada i kako moze da naude i vasem ljubimcu i vama. No
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 12:41 am

Strashna prica. Zao mi je stvarno.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 1:11 am

Joj
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 9:28 am

Strašno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 11:55 am

UZAS!!!!
Da zivimo u normalnoj zemlji takve stvari bi bile kaznjavane basoslovnim novcanim kaznama i cak zatvorom! A po meni oni nista manje od zatvora ne zasluzuju!!!!
U meni takve stvari i price u najmanju ruku bude neverovatan bes (izmedju ostanih negativnih emocija). Zao mi je sto ste vi i vasa porodica kroz to morali proci. Zaista mi je jako zao...
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 12:21 pm

Nocna mora... Od svega me najvise nervira to sto ti "frajeri" sto prete,prete zapravo jer sam zensko,a da vidim kako bi prisao i nesto rekao na primer mom komsiji marku koji ima dvesta kg i staford terijera nego meni dodje,on od 2metra pocne da urlice na mene jer se sta mozda plasi malenog bigla??? vazi...e onda sam ja lepo otisla kod mog ludog brata i tate i sad ne sme samnom u lift... al je on samo jedan od... uuuuf..iskreno to sto se Vama desilo,ne mogu ni da zamislim sta bih ja uradila... nisam osvetoljubiva ali kad je pas u pitanju...bogme...
A sad objava,s obzirom da je pocela nova sezona,upotreba rukavica,Jana pas,ludi je presao sa carapa na RUKAVICE! AAAAAAAAAAAAA
juce je progutala jednu,i pokusala drugu,i ne znam samo kojom srecom sam uspela da je nateram da je izbaci... ocajna sam... samo da znam zasto vise????? uh... dala sam joj parafin sinoc,pa nek nam je Bog u pomoci...
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 4:38 pm

Srećom, nismo nikad imali tako strašnih problema!
A što se tiče gutanja stvari, to je stvarno ludilo, što ne pokušate da uvedete malo "reda", da joj nije na dohvat to sve??????
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 5:31 pm

e tako se nekad osecam glupo kad vam napisem ovo sto nam se sve desava,jer ispada da sam nemarna prema svom psu,ali vi ne shvatate koje su to akcije sakrivanja po kuci... nema smisla...ali ona vise nije mala, ima 2 godine... nista mi nije jasno...a napolju je ista prica... dokleeee??? ljudi to je rukavica?!
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 6:25 pm

Mogu samo da kazem STRASNO (nista novo za majku Srbiju i njenih par miliona ISFRUSTRIRANIH BUDALA) !
Vec sam pisao o svom slucaju u nekoj opstoj temi tako da vas u potpunosti razumem i mogu samo da vam kazem
da je lek protiv toga sledeci : MORATE BAREM GLUMITI VECU BUDALU OD NJIH I ODMAH SE SMIRE I UVUKU GLAVU U RAMENA !
KLIN SE KLINOM IZBIJA (jeste da posle klina ostaje rupa, ali i onako nam je sve u drzavi puno rupa Very Happy ) !!!!
Ziveli i samo napred uzdignute glave !!!! fff
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 EmptyPon Dec 21, 2009 6:31 pm

DP ::
e tako se nekad osecam glupo kad vam napisem ovo sto nam se sve desava,jer ispada da sam nemarna prema svom psu,ali vi ne shvatate koje su to akcije sakrivanja po kuci... nema smisla...ali ona vise nije mala, ima 2 godine... nista mi nije jasno...a napolju je ista prica... dokleeee??? ljudi to je rukavica?!
Mogu da zamislim kako je to stresno stalno paziti da nije negde nešto ispalo . što će Jana da proguta! Doli nikad nije pokazivala želju da nešto proguta, pa ni najsočniji komad mesa!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Jana iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jana iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 12 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: