moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jana iz Beograda

Ići dole 
+51
Vasica T
Srba bgd
Monika
Tina
Nestor
Ddans Dream Tim
Gogili
lili
Vuk
filip
mknaumoski
LuSho
Boky&Tanja
Shiloh
Rona
MarijaRio
Ari
elmer fudd
leo-kosutnjak
Aćim
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Flora
Bugi
tanjawesti
Sara <3 Bigl
Joker_Poker
Lino
Niva
Meda
Ivana
Luna
jok.mi
Zvoncica
Lea2006
jimmy
milena
tatjana
luce
Dora
Bigl Bole
Dolly
Lilu The Great
Dika
dusan
Jan
Medena
Andrijana
Ksenija
Janchee
Bunny's Nightmare
DP
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 2:17 pm

osecam se tako kretenski,sto se totako njoj desava,ona nije vise mala,dve godine joj je... ali je strasno razmazena... ali na sveze operisan stomacic,samo joj je carapa falila... grrrrr...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 2:27 pm

Pa posakrivajte čarape, ako je to jedino što guta! aaa
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 2:32 pm

Nemoj se ljutiti, ali kako to drzite carape kad su Jani na dohvatu? Ja svoje drzim u ormanu pod kljucem, ves za pranje je u zatvorenoj kutiji, a susi se u zatvorenoj sobi. Meda nece progutati, ali ce gristi i dan-danas svaku carapu koje se docepa, nije nam bilo druge nego da ih premjestimo.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 3:12 pm

jok.mi ::
Naravno da će sve dobro da se završi i Janka će se oporaviti  cmok . Ovo iskustvo neće zaboraviti i da joj se ovo neće više desiti, samo neznam kako ćeš se ti snalaziti od sada bez čarapa koje trebaš sve ukloniti iz stana da Jana ne bi došla u islušenje. fff
Lepo sam ja pitao kako ćete se vi sada snalaziti bez čarapa, a sezona gripa tek se zahuktava.scratch 
DP ::
ona je prosto besna kada ostane sama kuci,tj kad ja odem na posao ili cak do toaleta bez nje
ili je povedi sobom na posao, sigurno će biti presrećna i pomagaće ti bar u nečemu. fff


Poslednji izmenio jok.mi dana Čet Dec 03, 2009 12:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 4:04 pm

Prijateljski savet, nije pridika.

Naš pas je dobar, relativno izdresiran, MEĐUTIM, uz dužno poštovanje, kad ostaje sam (a radi se o periodu i do 5h) ISKLJUČIVO ga ostavljamo u hodniku, a vrata od svih prostorija DOBRO zatvorimo. Jednostavno, nemam mira ako znam da mu je sve na dohvat njuške. Ovako, u hodniku nema ništa šta bi mogao da proguta i onda on legne i prespava dok mi ne dođemo. Probajte tako nešto, da Jani ograničite prostor dok je sama. Mnogo mi je žao što sebe dovodi u opasnost, a ukućane na ivicu nervnog sloma...
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 5:18 pm

Ista priča Jančice i sa tvojim drugom Leom!
Ne daj Bože da mu bilo šta ostavimo nadohvat one slatke njuškice,sve će progutati!!!Jana iz Beograda - Page 11 Icon_mad
Mi nemamo vrata,sve je open ,pa se potrudimo da mu sve sklonimo iz vidokruga što može dohvatiti.Kuća izgleda kao da se spremamo za selidbu ... i tako svaki dan...Ali je to jedina sigurnost...da mogu mirno na posao,a dete svaki dan posle mene proverava vrata og kupatila,ukrase sa stola itd..Horor,al nas valjda ta ogromna ljubav drži da ne poblesavimo!Inače su mu čarape fetiš i sinoć je jednu gurnuo do pola grkljana!
Ipak sve zaboravim kad me srećan dočeka na vratima..zna da bude takav anđeoJana iz Beograda - Page 11 751429
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 5:34 pm

naravno da sam ovo napisala ocekujuci da mi dajete savete kao i pridike...
Jana je prvi put posle dve godine pocela da ostaje sama kuci,i to po deset sati..od kako sam je uyela nikad nije bila sama vise od 2 sata... tako da je to prvoza nju sok... a druga stvar je da je i kod mene sve otvoreno da ne mogu da je zakljucavam,i zatvaram...zao mi je da je deset sati ostavljam u box,koji je inace kupljen u te svrhe... asto se tice carapa,one jesu u fiokama,ovaj put je enigma odakle ta carapa,jer nasa nije,mora da je napolju nasla,posto ju je moja mama izvodila i bila je pustena... ali da neko ima toliki nagon za carapama ja ne razumem
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 5:43 pm

Sigurno da je to kao što kažeš šok za nju i to veeeliki.Jana iz Beograda - Page 11 Icon_cry
Kuce su nam genski,rekla bih,dosta osetljive,i reaguju kao ljudi,pa tako kad hoće da pokažu nezadovoljstvo i da skrenu pažnju(kao i deca),gutaju šta dohvate...
Ne sekiraj se,razumem te potpuno da si preosetljiva na nju,jer sam i ja od te vrste!Kad sam Lea prvi put ostavila u pansion,preplakala sam pola danaJana iz Beograda - Page 11 Icon_cry ...ma,užas blagi,kao da mi je dete..mogu misliti kako ti je bilo oko svih ovih nemilih dešavanja...
Drži se još malo dok se ne navikne na razdvojenost i ...sklanjaj sve iz vidokruga!!
Poljubac najslađoj proždrljiviciJana iz Beograda - Page 11 499586
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 6:22 pm

10h je dosta dugo. Ja, srecom, mogu da zovnem tatu ili brata da dodju i prosetaju Diku ako ceo dan nismo tu. Nemoj da si tuzna. Carapu je apsolutno mogla da pokupi napolju... brnjica, ne znam sta drugo...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 02, 2009 7:24 pm

Zar ne može neko iz komšiluka, ili tvoja drugarica (drug) da je obiđu i malo prošetaju? Možda da joj nabavite biglovsko društvo?! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 12:19 am

Jana sigurno krije negde štek sa čarapama i moj savet je da nabavite još jednog bigla i oni će se ludo igrati u tvom odsustvu. fff
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 2:20 am

Uzas affraid .Probaj te nekako da joj ogranicite kretanje.Napravite neku imrovizaciju vrata.Mi smo Tediju pravili tri puta vrata od bogsa i uvek ima ideju kako da nas zajebe.I posto je takva nemojte da je pustate sa povodnika.Ma lepo ja kazem gremlini.Sve ce da nam pojedu i namestaj i carape tj sav ves hranu ruke daljinske upravljace sve decije igracke dzigericu dusu ...Ma zaboravila sam jos pola stvari. scratch Cuvaj te se. cmok
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 9:21 am

Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
Uzas affraid .Probaj te nekako da joj ogranicite kretanje.Napravite neku imrovizaciju vrata.Mi smo Tediju pravili tri puta vrata od bogsa i uvek ima ideju kako da nas zajebe.I posto je takva nemojte da je pustate sa povodnika.Ma lepo ja kazem gremlini.Sve ce da nam pojedu i namestaj i carape tj sav ves hranu ruke daljinske upravljace sve decije igracke dzigericu dusu ...Ma zaboravila sam jos pola stvari. scratch Cuvaj te se. cmok
Zaboravili ste još nešto. Mi njih mnogo volimo.fff
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 10:36 am

Ma moj je popio toliko batina...pa pokušam lepim..gleda me u oči,sve razume i opet radi u inat!!!kad nešto napravi,sam se poturi da dobije ćušku,ko veli da istrpim-pa da nastavim po svome.Jana iz Beograda - Page 11 Icon_lol
prosto ne znam kako da mu slomim volju i da postane poslušan..pokušavala sam i da ga podmitim-ništa.
A o tome šta mi je pojeo po stanu -mogla bih roman da napišem...toalet paira nikad nemam-sve pocepa..ja mislim da će to raditi dok je živ..
Ali...što neko reče..ta ljubav je prevelika da bih ga se odrekla!!!Jana iz Beograda - Page 11 82604Jana iz Beograda - Page 11 82604 Jana iz Beograda - Page 11 82604
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 10:43 am

Veliki pozdrav Jani i nadam se da se zasitila čarapa Wink .
Dok se nismo preselili u novi stan, Kali je bila sklona 'uređivanju'. Sad imaju svoju sobu u kojoj ostaju same 8 sati, ne zatvaramo vrata, nego smo pričvrstili ona dječja zaštitna vrata tako da one vide ostatak stana, ali im je ograničeno kretanje po cijelom stanu. Do ove jeseni nisu nikad ostajale same duže od 5 sati i, iskreno, pribojavala sam se kako ce njih dvije to podnijeti, odnosno hoće li Kali okrenuti sobu naglavačke, a Britta dignuti na noge cijelo susjedstvo. Da kucnem, brzo su shvatile da je ta soba njihov prostor i dok nas nema spavaju Sleep . Barem mi tako mislimo scratch .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Bugi
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Bugi


Broj poruka : 142
Godina : 53
Localisation : Beograd
Datum upisa : 11.07.2009

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 10:53 am

Posle svega procitanog i dozivljenog s ovim mojim manijakom , cini mi se da bi mu vise pristajao crtani lik tasmanijskog djavola nego Snupija cheers .
Nazad na vrh Ići dole
http://leo-bigl.weebly.com/
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 11:56 am

Bugi ::
Posle svega procitanog i dozivljenog s ovim mojim manijakom , cini mi se da bi mu vise pristajao crtani lik tasmanijskog djavola nego Snupija cheers .
Ubode ga!ff
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 5:14 pm

ja nju i pored svega obozavam i nemogu da zamislim dan bez nje...bukvalno...ali je problem sto moja porodica,ukucani polako alisigurno gube strpljenje,jer ona dnevno unisti po jednu stvar,a da ne pricam kroz sta smo prosli sad kad je bila bolesna pre i posle operacije...Unistava od namestaja,carapa,mamine ibuce do toalet papira,koji je hit.. cak je pocela kao macka da se penje na sto... ja bih je najradije vodila na posao Smile nema tu sta da se prica.. caksam prosle cele nedelje izostala sa posla da bih bila sa njom,zbog operacije...uh,ali kad mi dodje dami se slihta na sve zaboravim,kao da zna u kojoj meri sam boleciva na nju..
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 5:42 pm

..gleda me u oči,sve razume i opet radi u inat!!!kad nešto napravi,sam se poturi da dobije ćušku,ko veli da istrpim-pa da nastavim po svome.[img]

Upravo tako, niste mogli bolje da kažete!
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyČet Dec 03, 2009 6:07 pm

Ne znam sta da kazem,Ari je po tom pitanju (unistavanja)stvarno dobrica Jedno NE i ostavlja .
Probaj da kada ukrade nesto,prvo kazes Ne ili Fuj ali onako strogo odlucno,ne mora glasno ali ozbiljno da skapira da si ljuta,uzmes joj i stavis u usta neku njenu igracku,tako sam ja sa arijem kada je bio mali.
A kada krene da se slihta znaci da zna da je pogresila a isto tako zna da ce te brzo proci,ma znaju oni sve opasne su to tvrdoglave njuske.
budi ljuta na nju i pola sata, sat ako treba ignorisi je to im je najgora kazna gore od cuske
Jano zelimo ti brz oporavak
Nazad na vrh Ići dole
leo-kosutnjak
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
leo-kosutnjak


Broj poruka : 174
Localisation : kosutnjak
Datum upisa : 19.10.2009

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyPet Dec 04, 2009 11:18 am

E Diko,kad bi malko bio poslušan kao ti....Jana iz Beograda - Page 11 Icon_cry
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyNed Dec 06, 2009 3:05 am

Stratusu se sada desilo ovo tesko bolovanje, ali ne izazvano gutanjem predmeta, medjutim vrlo je lako moguce da je progutao nesto nalik na hranu ispred zgrade, sto je izazvalo upalu creva. Inace u stanju je da proguta bilo sta, u delicu sekunde, i vec vidim u buducnosti ( ako se ne smiri ), slicne probleme kao sto ih neki ovde imaju... U jedno sam siguran, a znajuci kakva je trauma za psa bolovanje i lecenje, operacija, neuzimanje hrane i sl, da je mnogo manja muka pokusati dresuru npr sa ogrlicom na struju, ili nesto slicno. Znam da deluje strasno, i mislim da ne bih to mogao da probam, ali ipak lakse je to nego kasnije lecenje. Psi koji imaju taj nagon da non stop gutaju kojesta, verovatno retko ili nikad prestanu sami od sebe to da cine, i moraju se stimulisati na neki dodatni nacin.

Jano, ne daj se, ozdravi, i mani se carapa!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 07, 2009 3:40 pm

Stratus ::
Stratusu se sada desilo ovo tesko bolovanje, ali ne izazvano gutanjem predmeta, medjutim vrlo je lako moguce da je progutao nesto nalik na hranu ispred zgrade, sto je izazvalo upalu creva. Inace u stanju je da proguta bilo sta, u delicu sekunde, i vec vidim u buducnosti ( ako se ne smiri ), slicne probleme kao sto ih neki ovde imaju... U jedno sam siguran, a znajuci kakva je trauma za psa bolovanje i lecenje, operacija, neuzimanje hrane i sl, da je mnogo manja muka pokusati dresuru npr sa ogrlicom na struju, ili nesto slicno. Znam da deluje strasno, i mislim da ne bih to mogao da probam, ali ipak lakse je to nego kasnije lecenje. Psi koji imaju taj nagon da non stop gutaju kojesta, verovatno retko ili nikad prestanu sami od sebe to da cine, i moraju se stimulisati na neki dodatni nacin.

Jano, ne daj se, ozdravi, i mani se carapa!!! Very Happy

Skroz se slazem, pogotovo posle vasih trauma, ne mogu nam stalno biti na oku Mad A kako im objasniti? Puno pozdrava za Janu! cmok
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 07, 2009 3:49 pm

DP ::
naravno da sam ovo napisala ocekujuci da mi dajete savete kao i pridike...
Jana je prvi put posle dve godine pocela da ostaje sama kuci,i to po deset sati..od kako sam je uyela nikad nije bila sama vise od 2 sata... tako da je to prvoza nju sok... a druga stvar je da je i kod mene sve otvoreno da ne mogu da je zakljucavam,i zatvaram...zao mi je da je deset sati ostavljam u box,koji je inace kupljen u te svrhe... asto se tice carapa,one jesu u fiokama,ovaj put je enigma odakle ta carapa,jer nasa nije,mora da je napolju nasla,posto ju je moja mama izvodila i bila je pustena... ali da neko ima toliki nagon za carapama ja ne razumem


10 sati jeste mnogo ali mi je veterinar objasno da oni nemaju predstavu o vremenu (tipa da ne razlikuju da li su sami pola sata ili 5 sati). Tako da probaj da nadjes nacina da ne bude bas toliko sama ili da je neko obidje i bude sa njom makar 15 min. puno poljubaca od Ria!! cmok
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 EmptyUto Dec 08, 2009 4:29 pm

Dragi nasi,
moram vam reci,da je jana prosle nedelje urnisala kucu u svakom smislu,al ajde sto je urnisala,ja se plasim da se ne povredi,praveci taj silni haos...npr srusila je lampu i svese razbilo na staklice i td... danas sam je teska srca vezala za radijator,spojila sam dva povodca i vezala je...nije mi dobro citav dan zbog toga...uh..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jana iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jana iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 11 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: