moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nađa iz Novog Sada

Ići dole 
+20
Snoopy Gang
Ema NS
Sima
devojcica Zika
Cofilence
kassia
Milos1984
Monika
Kaan
Natali
Lea2006
Niva
- Vito -
Tanja_K
Anja..
Ksenija
.Marija.
Snoopy:)
Dolly
NađaNS
24 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 3:59 pm

Pozdrav drugari, ja sam Nađa i imam malo više od 2 meseca, kod novih drugara sam već 20ak dana.
Nađa iz Novog Sada 231e36


Poslednji izmenio NađaNS dana Sre Dec 12, 2012 4:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:00 pm

U jbt! Smile Malo velika slika. Smile Dobro, početnici smo i najbolji greše! Ali eto, ja sam Nađa. Smile
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:03 pm

Sviđaju mi se gumene bombone....ali mi ne daju da gricnem.Nađa iz Novog Sada P1020045k
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:04 pm

Nađa iz Novog Sada P1020045k
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:05 pm

Nađa iz Novog Sada P1020045k
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:07 pm

Smanjila sam vam sliku, da bolje vidimo slatku malu Nadju. Dobrodošli! cheers Upoznajte nas malo bliže sa lutkicom...odakle je, ko su joj mama i tata (da vidimo ima li rodbine među nama), u kom kraju živite... fff


Poslednji izmenio Dolly dana Sre Dec 12, 2012 4:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:09 pm

Baškarim se na krevetu! Jedno pitanje za sve! Smile Jel puštate svog biglića na krevet na kom spavate? Iako nam se sviđa da spava sa nama i da se penje dok je mala, plašimo se kako će to izgledati kad poraste. Jel ima neko slična iskustva, pošto je teror u večernjem terminu od strane nje neverovatan! Smile

Nađa iz Novog Sada P1020045x
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:10 pm

Hvala Dolly, malo smo početnici, ali uvežbaćemo se! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:12 pm

Da, 99% biglova sa našeg foruma spava u krevetu! Very Happy Priključite se i grupi MOJ BIGL na FB, baš smo se time bavili ovih dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:25 pm

Neverovatni su! Smile Ne bi to uopšte bio problem, već to što pored naša dva jastuka do zida ima mesta još za nju tako malu. Pa se sad pitamo hoće li, kad poraste i bude imala više od 10kg, hteti da spava na tom mestu, pošto to dovodi do toga, da neko mora sa kreveta, jer nema mesta. Smile Ne znam koliko će biti problem da se sa sadašnjeg omiljenog mesta pored naših glava prebaci, recimo, kod naših nogu...
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:36 pm

Dobrodosla Very Happy
Vecina vlasnika pusti svoje biglove da spavaju sa njima. Malo njih ostane istrajno u odluci da pas ne spava u krevetu Very Happy .Ako bude prelazila prostor koji je njen jasno joj ukazite na to,malo povisite glas i zaprijetite. Biglovi su tvrdoglavi,isprobavace vas nekoliko puta,ali ostanite istrajni u svojoj odluci i sve ce biti ok. E,da i nas Snoopy spava sa mnom u krevet Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 4:51 pm

Dolly, nisam odgovorio na pitanja. Sa Novog Naselja smo, a što se tiče porekla, tu nastaje problem. Naime, uzeli smo je u Senti (koju bije loš glas na forumu), pa smo bili malo uplašeni kad je došla kod nas, da li je zdrava, prava i tako to... Veterinar nam je rekao da je super, tako da nam je laknulo. Papire nismo uzeli, ne planiramo da je vodimo na izložbe, pa smo se tako odlučili na to, tako da ne znamo ko su joj roditelji... :/
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 5:27 pm

Ako ste je uzeli iz Sente, onda joj je sigurno otac Evox, tako je sa svim biglicima odatle, evo, i mi smo isto iz Sente uzeli Koleta, tako da, zelimo dobrodoslicu maloj sestrici Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 6:08 pm

NađaNS ::
Dolly, nisam odgovorio na pitanja. Sa Novog Naselja smo, a što se tiče porekla, tu nastaje problem. Naime, uzeli smo je u Senti (koju bije loš glas na forumu), pa smo bili malo uplašeni kad je došla kod nas, da li je zdrava, prava i tako to... Veterinar nam je rekao da je super, tako da nam je laknulo. Papire nismo uzeli, ne planiramo da je vodimo na izložbe, pa smo se tako odlučili na to, tako da ne znamo ko su joj roditelji... :/
Trebalo bi da uzmete papire, da biste znali, ako odlučite jednog dana, da je parite, da nije u srodstvu sa mladoženjom.
Što se tiče spavanja, ja sam kod nogu, u moj krevet, stavila njen jastuk iz pet shop-a i ona noću tu spava, a danju se baškari gde hoće.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 6:17 pm

Dobro nam dosla
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 7:41 pm

Ako je otac Evox, imate jos jednu rodjaku, a to je Klea Smile
Zelim dobrodoslicu maloj Nadji i nadam se da cemo se sresti negde u NS-u Smile
Nadam se da sam Vam pomogla sto se veterinara tice.
Veliki pozdrav cmok
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 8:17 pm

Ako je Evox otac,imate jos rodjaka cheers Evox je Snoopiju djed Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanja_K
novajlija
novajlija
Tanja_K


Broj poruka : 35
Godina : 43
Datum upisa : 28.10.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptySre Dec 12, 2012 9:41 pm

NađaNS ::
Dolly, nisam odgovorio na pitanja. Sa Novog Naselja smo, a što se tiče porekla, tu nastaje problem. Naime, uzeli smo je u Senti (koju bije loš glas na forumu), pa smo bili malo uplašeni kad je došla kod nas, da li je zdrava, prava i tako to... Veterinar nam je rekao da je super, tako da nam je laknulo. Papire nismo uzeli, ne planiramo da je vodimo na izložbe, pa smo se tako odlučili na to, tako da ne znamo ko su joj roditelji... :/

Dobrodosla Nadja ! cheers

Preslatka si ! aa

Mi smo Bruna uzeli takodje u Senti, i ne znamo ko su mu roditelji, tako da pretpostavljam da su neki rodjaci Wink
Sto se tice spavanja u krevetu, naravno da ce mali bigl pobediti Laughing

Veliki pozdrav ! cmok
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptyČet Dec 13, 2012 4:18 pm

Sve sami rođaci! cheers U stanu su nam trenutno jedna jako tvrdoglava Nađa i još tvrdoglavija devojka i veoma mi je zanimljivo da sa strane gledam njihove duele tvrdoglavosti. Smile



Poslednji put izmenio NađaNS dana Uto Dec 18, 2012 5:48 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptyČet Dec 13, 2012 8:26 pm

Dobro nam dosla Nadja. Preslatka si! tr Na prolece, kad malo porastes, vidimo se u parku. fff
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptyNed Dec 16, 2012 11:07 pm

Evo još malo Nađe! Smile Ovo kad me probude da me slikaju! Mad

Nađa iz Novog Sada P1020092vc
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptyNed Dec 16, 2012 11:10 pm

treba iskoristiti malo decembarskog sunca! Smile

Nađa iz Novog Sada P1020092g
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptyNed Dec 16, 2012 11:13 pm

Trebaju nam par informacija! Koji povodac koristite za vašeg bigla? Ako je onaj sa podešavajućom dužinom, od koliko metara? Koje četke su najbolje za biglove?
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptyNed Dec 16, 2012 11:17 pm

Nađa iz Novog Sada P1020092x
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada EmptyPon Dec 17, 2012 2:37 am

Preslatka mala njuškica cmok
Povodac flexi od 5m, za četkanje je još mala ali kasnije uzmite furminator. Za sada je dovoljno brisanje peškirićem nakvašenim u rastvor jabukovog sirćeta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Nađa iz Novog Sada Empty
PočaljiNaslov: Re: Nađa iz Novog Sada   Nađa iz Novog Sada Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nađa iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» Tony iz Novog Sada
» VITO iz Novog Sada
» Miki iz Novog Sada
» Shapa iy Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: