moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kleo - Beograd

Ići dole 
+22
Kaan
Bigi ♥
Monika
Lino
Lea2006
snoopy
Bjanka
hazarskirecnik
.Marija.
soffijov
King i Maša
Gogili
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
Ksenija
Snoopy:)
Anja..
Niva
Dolly
Natali
tedibi
Cofilence
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptySre Avg 15, 2012 12:35 am

Znas kako je kod Rafe dok idemo trotuarom on mora ici pored noge tako smo ga ucili od pocetka ali kad stignemo u park - fleksi na 5m pa idem za njim gde god hoce- to je njegova teritorija. Cak i kad padne kisa ja setam za njim svuda po mokroj travi ali dok idemo centrom isto tako on mora ici gde mu ja kazem ... Naravno u pocetku je bilo sa nagradicama i uz komandu "pored"
Nemoj da ocekujes da sve to odmah shvati, trebace mu malo vremena. Rafa tek sada poceo da ide uz nogu a da povodac skroz labav. Ako se nategne ja odmah ga opomenem uz komandu "pored".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyČet Avg 16, 2012 10:52 am

Evo nas iz prve setnje, Kleo se komirao cim smo se vratili Very Happy Nalio se vode i samo "tup"

Nazalost, "svoje" je obavio neposredno pred izlazak, pa nije bilo mesta za neka nova ucenja sto se tice toga.

Bio je dobar, ucili smo malo "pored", nagrada je nestalo Rolling Eyes hteo je da juri goluba, nesto je odustao bio, uplasio se kolica sa detetom Very Happy kad mu je prisao neki rotvajler, repic mu je jednostavno nestao Very Happy

Ali highlight setnje, ja da pogledam na sat koliko je proslo vremena, rekoh nekih 15ak minuta, a ono 45 Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 38
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyČet Avg 16, 2012 11:03 am

Hihihi, tako je i meni vreme letelo. Po dva sata smo bili napolju, da ni ne osetim. Taman tad zavrsila fax, nisam radila, gde ces lepse zanimacije. I tako mi budemo napolju, svi se odusevljavaju Arijem, ja cvetam, a on se vec smorio, piski mu se, hoce kuci Rolling Eyes Pravac na terasu! scratch A bio je kukavica, svakog veceg psa kad vidi, odmah na ledja. Mislila sam da cu imati pihtiju od kera. I to samo odjednom prestane. rok
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyČet Avg 16, 2012 11:16 am

Bravo za Clea !!!
Samo polako, sad je najbitnija "socijalizacija". Što više druženja sa drugarima, i velikim i malim, da nauči kako da reaguje u svim situacijama. Opušteno, oslobodiće se on brzo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyČet Avg 16, 2012 12:47 pm

Bravo sinak, najzad u život! Samo polako dok upoznaš okruženje, bićeš ti neustrašiv momak cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyČet Avg 16, 2012 1:05 pm

Ja mislim da ce ovo da bude jedan dobar decko I love you
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyČet Avg 16, 2012 2:09 pm

Prosetali smo opet, ovog puta je imao kontakte i sa 2 pinca i jednom zenkom staforda i repic je bio visoko Very Happy

Slusa dosta, jednom je stao u fazonu "ne micem se", ja malo pogledam a mi ispred nekog malog pet shopa.

Toliko je bio zedan da nije hteo nagrade da jede, a on ako nece da jede znaci da zaista je nesto ozbiljno Very Happy

Cim smo stigli - pravac terasa na piskenje Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 38
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyČet Avg 16, 2012 2:26 pm

Cofilence ::
Cim smo stigli - pravac terasa na piskenje Mad

To je to, haha. Ali brzo ce da skapira. Pa ces se i ti smejati, kao ja sto se sada smejem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyČet Avg 16, 2012 2:39 pm

Mislis, ko se zadnji smeje... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyNed Avg 19, 2012 11:49 am

Jedno pitanje:

jel ja da pocnem vec da mu zabranjujem da vrsi nuzdu u kuci, nego da ceka napolju, tj jel da dobija grdnju kad to uradi u kuci, a onda nagradicu napolju ili da i dalje ima opciju i kuci i unutra pa polako. Mi izlazimo 3 puta dnevno, ne znam jel mozda da ubacim jos jednom-dvaput kratko napolje zbog toga?

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyNed Avg 19, 2012 12:30 pm

ja bih probao da produžim još malo postojeće izlaske, mada možeš da probaš i da ubaciš još poneki kraći kao što si rekao, moraš sam da probaš, nešto će upaliti Smile ne bih ga grdio jer će biti momenata kad nećete moći da idete napolje pa je možda bolje da ima i jedno mesto unutra za to.
fff
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyUto Avg 21, 2012 2:21 pm

Šta nam radi sinak? Može neka sličica?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyUto Avg 21, 2012 3:50 pm

Sinak od kad idemo napolje, kucno vreme provodi spavajuci. Slicica ce biti, ajde potrudicu se sutra da okacim, ako ne danas. Tj da ih napravim i okacim Smile Dobar je klempa, svi ga gnjave kad izadjemo.
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyUto Avg 21, 2012 4:11 pm

Nista sladje od malog bigla, samo ne daj da ga gnjave za usi. Negde sam procitala da ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyUto Avg 21, 2012 4:17 pm

Tabasko the Dika ::
Nista sladje od malog bigla, samo ne daj da ga gnjave za usi. Negde sam procitala da ne treba.

Da li mozda znate razlog? mislim, kako malog, klempavog bigla ne dirati za usi Shocked ja ne bih izdrzao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyUto Avg 21, 2012 4:21 pm

Ne mogu da se setim, ali mislim da se samo radilo o meri predostroznosti kod jako malog stenca - da ne dobije infekciju usiju. Proguglacu, pa ako se radi o necem drugom, stavicu link.
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyUto Avg 21, 2012 4:30 pm

Tabasko the Dika ::
Ne mogu da se setim, ali mislim da se samo radilo o meri predostroznosti kod jako malog stenca - da ne dobije infekciju usiju. Proguglacu, pa ako se radi o necem drugom, stavicu link.

Vazi... Iskreno, mislim da to i nema neke veze scratch Pas mora da se nauči na dodir, i treba ga svuda pipkati. Kao sto neki psi ne dozvoljavaju da im ljudi diraju testise, ili da im gledaju zube verovatno mogu tako reagovati i na pipanje nekog drugog dela tela. i ja bih u svakom slucaju sto vecem broju ljudi dozvoljavao da ga gnjave kako posle ne bi bilo problema.Ipak, to je samo moje misljenje, i ne znaci da je tacno...
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyUto Avg 21, 2012 5:29 pm

Ja nisam davala da mi Rafu svi gnjave iz drugog razloga: jednostavno nisam htela da on trci prema svima ko ga pozove. Rezultat: samo pogleda i nastavi dalje. Imamo jednog komsiju koji i zove ga i cucne dole pa nudi mu hranu - Rafa ga pogleda, zaobidje i krene za mnom.... totalno ignorisanje Very Happy Meni tako vise odgovara i ponosna sam na Rafu Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 38
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptyUto Avg 21, 2012 5:43 pm

A mi imamo slucaj da smo uvek davali svakome da gnjavi Arija, ali je to njemu jednostavno dosadno. Obraduje se poznatima na par metara udaljenosti, ali elegantno eskivira mazenje. A nepoznate iskulira skroz, pravi elitista Smile Bas ga je skoro Limbov Igor pomazio i rekao mi da mu je to prvi put od kako se znamo Shocked A u kuci, totalna suprotnost. Uzasna maza, za neprepoznati!
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptySre Avg 22, 2012 11:15 am

Evo par slika, doduse od pre 5-6 dana..

Kleo - Beograd - Page 11 18082012339

Kleo - Beograd - Page 11 16082012338

Kleo - Beograd - Page 11 15082012336

Kleo - Beograd - Page 11 15082012335

Poceo je da piski kao pravi pas, al samo kad oznacava teritoriju Shocked Kad je malo duze, onda mora kao seka persa onako Very Happy

I nece veliku nuzdu napolju da obavi, deluje mi da je do sad vec trebalo to da uradi, sta znam..
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptySre Avg 22, 2012 11:31 am

Mnogo sladak biglić! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptySre Avg 22, 2012 11:59 am

I love you !
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptySre Avg 22, 2012 12:10 pm

Presladak je! aa
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptySre Avg 22, 2012 3:37 pm

Kad mogu da pocnem da koristim "furminator"?
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 EmptySre Avg 22, 2012 3:42 pm

Još je rano za furminator, dovoljno je brisanje vlažnom krpicom.
Sinak nam je ko bombona, ljubimo ga puno cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Kleo - Beograd - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kleo - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 11 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Kleo of Golde Crane
» Leo Beograd
» Kaja- Beograd
» BADI - Beograd
» Cali /Novi Beograd/

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: