moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Disciplina

Ići dole 
+17
Flora
Joker_Poker
Dika
Ljilja i Mima
Ksenija
Lea2006
bucki_junior
Mira
dusan
Jan
Andrijana
Janchee
Sara
jeca
pipi
bambucha
bucki
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2007 11:30 am

Kad je bio mladji Atos je redovno pritrcavao svim psima i lutalicama i psima sa vlasnicima, tako je tri puta izleteo na ulicu za nekom lutalicom, a dva puta su ga lutalice napale i i zujedale mu uvo, i redovno je isao za psima sa kojima se igrao, stalno sam morala da ga jurim. Valjda su ga ti napadi naucili pameti pa vise nije lud za nepoznatim psima.
U setnji je uglavnom uvek pusten sa povodca, jos od malena tako da je navikao da landara, ako ga vidim da se negde zaleteo kazem "Atos cekaj", stane, saceka da ja dodjem do njega i onda nastavi da juri. Desi se i njemu da odjuri, pogotovu ako je neka zenka u teranju ali uvek prati gde smo mi, ako nas izgubi vrati se da ceka ili ispred maxija ili ispred ulaznih vrata.
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2007 1:16 pm

ispred maxija ceka hranu, ak se vi ne pojavite Smile
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2007 7:21 pm

da,da stane ispred vrata gde donose meso, i slozi facu "nisam jeo danima" Wink

nije on bas takva izjelica, navikao je da se ide u maxi kad je sa mamom
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 1:07 pm

Za tu facu im nema ravnih, mi umiremo od smeha kad ovaj krene tako da gleda ljude sa hamburgerima ili picom na ulici. A ljudi se sazale svi do jednog! Ja se samo zezam da ga ne hranimo danima posto tako izgleda sa tuzinim biglecim ocima, haha.
Nazad na vrh Ići dole
Mira
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Mira


Broj poruka : 50
Godina : 34
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.03.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 2:50 pm

Blago vama. Nas Ogy ni ne slozi facu nego odma skoci na ljude u fazonu "Daj mi da jedem ili cu i tebe pojesti!" Zato ja ne volim da ga setam, sramota me je kad krene da spopada ljude. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 4:56 pm

Kad sam bio mali bio sam mnogo nestasan, i mnogo sam voleo da ruckam cips, i onda sam video jednu devojcicu sa cipsom i uzeo sam joj celu kesicu... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Mira
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Mira


Broj poruka : 50
Godina : 34
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.03.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 5:58 pm

Ogiju nije bitno sta neko drzi, bitno je samo da je to hrana, on skace i uzima sta god da je. Jednom dok ga je Ana setala oteo je jednoj devojci kiflu iz usta... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 6:42 pm

Pipi ::
Kad sam bio mali bio sam mnogo nestasan, i mnogo sam voleo da ruckam cips, i onda sam video jednu devojcicu sa cipsom i uzeo sam joj celu kesicu... Embarassed
Nas bata je bas lood Very Happy , car je Atos nema sta !! rok
A da ne pominjem sto je Archie ubacio zeni glavu u tasnu i krenuo da trazi smoki koji mu je ova davala , mozes misliti koji je to mali lopov !!! Ona mu dala malo i stavila u torbu smoki , a on ... opa ... i bi mu glava u torbi Razz
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 10:03 pm

Torba im je najveca ljubav Very Happy malac kad me vidi na vratima skoci par puta na mene, onda mi padne torba i ja vise nisam zanimljiva Razz glava je u torbi....... mozda tu ima nesto Suspect
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 10:56 pm

ne znam ... da nisu to videli od odgajivaca iz Nikinaca Razz hehehe
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyČet Apr 12, 2007 8:32 am

Ovaj moj oko nove godine trci za svim ljudima sa kesama iz mesare! A na ulici su ga hranili (uz moje negodovanje, ali nista) i sad tacno gleda ko jede i moli za hranu (napravi tuznu biglecu facu: gladan sam, ne daju mi da jedem)
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyČet Apr 12, 2007 11:14 am

Atos je pre par dana senio oko zidara (nesto rade ispred nase zgrade), jeli su pecenje, dobio je jednu koskicu koju je progutao i kad niko nije gledao skocio u kamion i capio jos jednu. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2007 8:45 pm

Meni je u početku bilo neprijatno na ulici sa Leom, jer ako ide neko sa kesom ili torbom, ona mu se toliko obraduje da je svi pomiluju a onda je već njena glava u kesi ili torbi, a što je najcrnje ljudi misle dase poznajemo pa obavezno "Dobar dan" i
td. Sada bežimo od ljudi sa kesama...
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptySre Maj 09, 2007 5:35 pm

Serena mogu vam reci stvarno slusa zna sta znaci rec NE ali ako nesto nosite u kesi onda sedne ispred vas pruza sapu i ceka da nesto dobije iz kese Prosle godine je imala malu buvicu ili dve (veterinarka ih nije videla, dobila je inekciju sve se to smirilo) na ledjima i strasno je cesalo i imali smo male decije grablje i kada smo joj dva tri puta rekli idi donesi grablje da ti cesem ledja ona je to razumela i redovno ih donosila
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2007 10:11 pm

Nema šta, prepametni su zaista!
Nazad na vrh Ići dole
Ljilja i Mima
novajlija
novajlija
Ljilja i Mima


Broj poruka : 19
Godina : 43
Datum upisa : 10.03.2009

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 10, 2009 7:24 am

Od moje prijateljice muz je dreser vucijaka i dobermana tako da sam uspela posle njegovih par saveta da smirim Mimu za dve nedelje kada je imala 9 meseci nista do tad nije pomagalo!To da pas ne treba da se tuce nije istina ,naravno svaki put je ja mislim mene vise bolelo nego nju jer mi je kao dete,pas se udara po glavi ako hocete da to stvarno shvati a inace tu ih najmanje boli!Tako sam ja resila da probam,Mima je cak pokusavala da me ujede ali tad je uhvatim za glavu i postavim joj ruku u usta,naravno da ne sme da me ujede nego se pokunji i tad sve bude reseno,znam da zvuci bezosecajno ali posle pojedenog kreveta nisam vise imala izbora!Par puta je bilo dovoljno da sad vec sve uglavnom resim recima i dovoljno je da samo podignem ruku i ona se odma spusti sto znaci da je razumela.Ja sam se iskreno plasila da me ne zamrzi ali naprotiv sad cak i kad pricam sedi pa me slusa jako je slatka samo krivi glavicu i uvek gleda da legne tu gde sedim samo da mi stavi glavu na nogu dok spava.Ima godinu dana i vec zna par komandi,da sedne,da dodje,da da sapu,NE(to je prvo naucila),sedi mirno ako je ostavim ispred prodavnice!Jedino imam problem kad je sa drugim psima e tad me bas slabo cuje a i ja je tad sve pustim jer obozava drustvo!I sto smem da je pustam sa povodca samo na poljanama i to da se istrci!Ako neko moze da mi pomogne kako da je naucim da ide uz nogu,jer mi je ovaj prijatelj rekao da sam za to vec zakasnila da sam trebala dok je bila beba da je vodim bez povodca jer bi tad stalno isla za mnom! Ako neko ima jos bebu neka pita,objasnicu Smile!Mada i ova metoda treba da se primeni do godinu dana ,kasnije ne vredi!
Ja sam ispricala svoje iskustvo ne mogu da garantujem ali kod Mime je upalilo!POzdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
Ljilja i Mima
novajlija
novajlija
Ljilja i Mima


Broj poruka : 19
Godina : 43
Datum upisa : 10.03.2009

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 10, 2009 7:50 am

Smile posto sam vam se tek prikljucila dok sam bila na prvoj stranici napisala sam ovu kilometarsku poruku Smile
Sad kad sam videla o cemu se ovde radi moracu da vam ispricam za Miminu ispalu.
Bile smo u setnji na keju i posto je nasla usput burek Mima koja je tad imala 8 meseci se pravo uputila kuci tom brzinom da vise nisam mogla da je pratim(inace kad god nadje neku hranu nadjem je ispred ulaza) ali znala sam vec gde ide...medjutim nje ispred ulaza nije bilo jer je gospodjica na putu ka kuci srela staforda i uplasila se za svoj burek tako da je utrcala u prodavnicu i sakrila se u kraju prodavnice ispod kaputa koji su visili sva sreca pa me je vlasnik staforda video kako jurcam i trazim je i rekao mi gde je ....izbezumljene prodavacice su mi pokazale samo na cosak kaziprstom .... tako mi je bilo neprijatno,ali kada sam videla onu blentavu facu sa sve burekom u ustima nisam mogla da se ne smejem Smile!
Inace je kao mala redovno lovila bube na terasi i donosila nam tako sto je bukvalno ispljune u ruku Sad odvratno!!Ali sta da se radi to je mali lovac i mora da se pohvali Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 10, 2009 11:53 am

Fenomenalno je ovo sa burekom i kaputima!
Nazad na vrh Ići dole
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 10, 2009 12:00 pm

I mene je jako nasmijalo smeh . Otvorite topic svojoj curi pa da vidimo malu vražicu lol! .
Nazad na vrh Ići dole
Ljilja i Mima
novajlija
novajlija
Ljilja i Mima


Broj poruka : 19
Godina : 43
Datum upisa : 10.03.2009

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 17, 2009 3:53 am

https://www.youtube.com/watch?v=EfqsChfjbH4 Evo pa mozete i pogledati Mimu kakva je bila kad je bila beba , prava dusica!!!
pozz svima
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 17, 2009 1:11 pm

Kakvu šaru ima, a što joj ne otvorite topic u delu snoopy da je lepo upoznamo Question
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 17, 2009 1:31 pm

Stvarno ima divnu saru i mnogo je lepa.
Nazad na vrh Ići dole
Ljilja i Mima
novajlija
novajlija
Ljilja i Mima


Broj poruka : 19
Godina : 43
Datum upisa : 10.03.2009

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 17, 2009 1:33 pm

Hvala.A kako da otvorim topic?
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 17, 2009 1:44 pm

Ljilja i Mima ::
Hvala.A kako da otvorim topic?

Udjete u deo SNOOPY, pa iznad plavog polja sa naslovom TEMA postoji natpis NOVA TEMA-udjete tu i dobićete novu stranu gde ćete uneti prvo naslov, recimo Mima iz....a onda pišete kao i do sada ..........
Nazad na vrh Ići dole
Ljilja i Mima
novajlija
novajlija
Ljilja i Mima


Broj poruka : 19
Godina : 43
Datum upisa : 10.03.2009

Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 EmptyUto Mar 17, 2009 1:47 pm

E hvala puno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Disciplina - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Disciplina
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: