moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aki sa Karaburme

Ići dole 
+38
AleksaBG
soffijov
Konan
Kaan
Atos-BOBI
Moka
Natali
King i Maša
Monika
Snoopy Gang
Ilarion Beagles
Ddans Dream Tim
lonisland
Shiloh
Boss
Niva
snoopy
Gogili
Bella
oto
atos
Capo UE
LuSho
Dani
Anja..
Niche
.Marija.
Ksenija
Maks(a)
naca-faca
Emanuela
Tabasko the Dika
Lino
Dolly
Vasica T
antmari
Lea2006
jecolinja
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyNed Jul 24, 2011 10:13 pm

Lea2006 ::
smeh sledeći put im samo bacite granu ili flašu u vodu pa ćete da vidite kako plivaju kao da su rodjeni u vodi! Snimak je umiranje od smeha, ovako decu koja su se isprljala od peska nose u vodu da ih isperu! QQ deco moja šta vam rade ee

cmok fff

Bacali smo im stap i loptu i flasu,ali nisu smeli da idu....tako da smo pribegli drugoj metodi dobar dan top gun dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyNed Jul 24, 2011 10:16 pm

Batu Limba pozovite sledeći put sunny
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyNed Jul 24, 2011 11:44 pm

Hahahah ovo u vodi je bilo pravo takmicenje Very Happy Medeni su tr
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPon Jul 25, 2011 1:18 am

Aki je bas porastao. Mnogo je lep.
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPon Jul 25, 2011 9:13 am

Kakav urnebes - plivanje na suvom, haha. I još u disciplini - sinhrono plivanje, baš su se uvežbali naši bata i seka, ljubimo vas puno sve cmok

Nisam sigurn da bi Limbo uskočio kao onda u Surčinu (to ga je tetka zeznula), ali nikad se ne zna - zovite nas sledeći put pa ćemo videti fff
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPon Jul 25, 2011 2:43 pm

hahahaha video me odusevio!!! cheers
gledala sam ga par puta Very Happy

sram vas bilo za fotic, uskratili ste nas puno lijepih slika Evil or Very Mad Wink ali bitno da ste se super proveli!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPon Jul 25, 2011 5:06 pm

Plivaju bolje od tate Embarassed Ne znam ni da li je tata ikad i probao da pliva...
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptySre Jul 27, 2011 10:44 am

tata, mi svi plivamo Shocked .. mozda smo na postara smeh
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptySre Jul 27, 2011 12:55 pm

Ti sigurno nisi na postara, ista si tata Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptySre Jul 27, 2011 5:24 pm

Tabasko the Dika ::
Ti sigurno nisi na postara, ista si tata Very Happy

smeh top gun
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptySre Jul 27, 2011 6:00 pm

Tabasko the Dika ::
Ti sigurno nisi na postara, ista si tata Very Happy
A i nešto tetkino se tu umešalo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyČet Jul 28, 2011 12:30 am

istina, istina Aki sa Karaburme - Page 18 Smilie_girl_190

i sve vise me podsjeca na dolly kako postaje zenskastija Aki sa Karaburme - Page 18 Smilie_girl_158
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 6:21 pm

Drugari,nazalost imamo tuzne vesti.
Aki nam se razboleo. Ne znam kako i od koga,ali dobio je pseci kasalj i jadnicak kaslje non stop i izbacuje slajm! Vodili smo ga kod veterinara i dobio je injekcije i tako u naredna 3-4 dana. Ja sam se ziva isprepadala posto se to sve nocas desilo. Probudio me je koliko je glasno rikao,ja sam pomislila da se gusi i skocila sva isprepadana. Kad sam shvatila da kaslje vec je bilo kasno,bila sam istraumirana. Jadnicak nas. Celu noc je kasljao. Jutros cim se veterinarska ambulanta otvorila,Ivan ga je odveo. Nema temperaturu,pluca su cista,ali on kaslje kao ''magarac'',pravi magareci kasalj!
Nije mnogo neraspolozen,malo je tunjaviji nego inace! Doca nam je rekao da ne brinemo,da ce se to smiriti za par dana.
Tako da mi za vikend negujemo nasu bebicu i javljamo vam kako napreduje oporavak.
Ljubi vas sve nas mali bolesnik Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 6:34 pm

Joj malisa Sad Bas mi je zao...Zelimo mu brz oporavak! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 8:42 pm

Znam kako se osecate, ali nema potrebe za paniku...Mi smo to isto skoro prelezali....izgleda i zvuci mnogo strasnije nego sto jeste.Capa je relativno brzo proslo, mada veterinari kazu da moze da traje danima..Capo je pio Panklav i primao inekcije.Prvi dan dve , a ostala tri po jednu...Ali mu je odmah bilo bolje, kao sto ce i Akiju, ne brinite.
Taj kasalj je pre mesecak dana bas zavladao u Uzicu, svi psi su ga imali...ko zna , mozda je virus pokupio i iz trave, ili od nekog zarazenog psa u setnji, a da vi niste ni znali da ga pas ima...Tako smo mi upozoravali , vlasnike pasa u parku da je Capo imao kasalj, a onda su svi poceli da se odaju da su i njihovi psi relativno skoro imali kasalj, ali su sve vreme cutali....
Ne brinite, ljubite Akija i brzo ce proci cmok
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 8:44 pm

Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 8:48 pm

Bata Aki brzo nam ozdrAVi pa da se jurcamo cmok
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 9:06 pm

Capo UE ::
Znam kako se osecate, ali nema potrebe za paniku...Mi smo to isto skoro prelezali....izgleda i zvuci mnogo strasnije nego sto jeste.Capa je relativno brzo proslo, mada veterinari kazu da moze da traje danima..Capo je pio Panklav i primao inekcije.Prvi dan dve , a ostala tri po jednu...Ali mu je odmah bilo bolje, kao sto ce i Akiju, ne brinite.
Taj kasalj je pre mesecak dana bas zavladao u Uzicu, svi psi su ga imali...ko zna , mozda je virus pokupio i iz trave, ili od nekog zarazenog psa u setnji, a da vi niste ni znali da ga pas ima...Tako smo mi upozoravali , vlasnike pasa u parku da je Capo imao kasalj, a onda su svi poceli da se odaju da su i njihovi psi relativno skoro imali kasalj, ali su sve vreme cutali....
Ne brinite, ljubite Akija i brzo ce proci cmok

Hvala puno na ohrabrujucim informacijama. I u Bg-u je pre mesec dana isto bila epidemija pseceg kaslja,ali niko od pasa iz komsiluka,koliko smo mi obavesteni,nije dobio. Aki se igra stalno sa istim drugarima i niko od njih nije bolestan niti je bio! Nemam pojma od koga je i kada zakacio. Mada,mi zivimo na Karaburmi,gde se svakodnevno pojavi neki novi pas lutalica,pa nije iskljuceno da je i od njih zakacio.
Upravo se vratio iz setnje,izbegavamo druzenja vec ide u samostalne setnje. Evo ga sad pun energije napada flasu. Bice on dobro,sigrna sam. Ali za mene,koja nisam upucena u simptomatologiju psecih bolesti,onaj zvuk,tj rika koju je nocas ispustao ce ostaviti dozivotnu traumu. Uzas. Ne ponovilo se nikom!
Samo da je njemu dobro!
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 9:08 pm

brzo nam ozdravi cmok
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 9:18 pm

Citat :
onaj zvuk,tj rika koju je nocas ispustao ce ostaviti dozivotnu traumu

Tacno znam o cemu pricate...ja sam se isprepadala bas kad sam ga cula kako ripa...stvarno grozno zvuci affraid
Nama je veterinarka rekla, da je najverovatnije pokupio na izlozbi pasa, jer je tamo veliki broj pasa, njuse se, a nemas pojma da li je neki pas zarazen ili ne (ima svakakvih ljudi)...No nije ni bitno gde se zarazio,bitno je da ste na vreme otisli kod veta, da mu ne predje na pluca, i da je Aki dobro i uvek spreman za akciju...
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptyPet Jul 29, 2011 11:07 pm

Akisa zelimo ti brz oporavak cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptySub Jul 30, 2011 12:05 am

Akice, ozdravi nam brzo Embarassed Mora da ti Dunav baš nije bio po meri za vikend!
cmok
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptySub Jul 30, 2011 1:14 am

Lea2006 ::
Akice, ozdravi nam brzo Embarassed Mora da ti Dunav baš nije bio po meri za vikend!
cmok

Mozda je i to,mada je bilo bas suncano tog dana i mi smo ga brisali peskiricem nakon kupanja!
Hvala mama....nemoj da brines,bicu ja dobro,evo upravo se istresam na gumenom patuljku cheers .....mnogo je ukusan pig
ljubi te tvoj sincic cmok
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptySub Jul 30, 2011 1:40 am

Želimo brz oporavak Akiju! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 EmptySub Jul 30, 2011 8:11 am

Aki zelim ti brz oporavak
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aki sa Karaburme - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki sa Karaburme   Aki sa Karaburme - Page 18 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aki sa Karaburme
Nazad na vrh 
Strana 18 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: