moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bigl ideal

Ići dole 
+21
King i Maša
jecolinja
Lea2006
Boss
Aćim
.Marija.
Anja..
Žaklina
Shiloh
Monika
Niva
atos
Capo UE
mini
Tabasko the Dika
lucija
Dolly
Snoopy Gang
Lino
Ddans Dream Tim
acahaski
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl ideal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 4 EmptyUto Nov 05, 2013 11:25 am

Da se podsetimo zašto su idealni biglovi - idealni Smile

Ovde su prikazane osnovne proporcije psa u stavu - odnos visine i dubine grudi, dubine grudi i visine laktova i naravno, pravilna uglovanost prednjih i zadnjih nogu.

Ko želi da se bavi izlaganjem biglova, neka posebno obrati pažnju na ljubičastu i plavu vertikalnu liniju.
To su dve osnovne linije o kojima treba da vodite računa kada postavljate psa u stav. Samo kod tako postavljenog psa se u potpunosti vide pravilni uglovi nogu i dobra leđa (plava horizontalna linija).
Ovde nedostaje samo još jedna vertikalna linija iza grudi koja bi pokazala da u idealnoj proporciji dužina grudnog koša iznosi 2/3 dužine psa.

Bigl ideal - Page 4 71fe

Četiri interesantne fotografije koje nam pokazuju dobru uglovanost prednjih nogu (1) i greške kod uglovanosti i kako se to odražava na grudni koš (predgrudi) i ramena.

Bigl ideal - Page 4 T2t9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
 
Bigl ideal
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Aga Aron
» Novi Bigl
» BIGL & BICIKL
» Bigl boje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: