moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bigl ideal

Ići dole 
+21
King i Maša
jecolinja
Lea2006
Boss
Aćim
.Marija.
Anja..
Žaklina
Shiloh
Monika
Niva
atos
Capo UE
mini
Tabasko the Dika
lucija
Dolly
Snoopy Gang
Lino
Ddans Dream Tim
acahaski
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 12:12 pm

Meni izgleda super
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 3:00 pm

Tabasko the Dika ::
Meni izgleda super

Ma Dika je lepsi aa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 3:52 pm

Tabasko the Dika ::
Meni izgleda super
ma super je on, daleko od toga, sve su ovo vrhunski psi, samo meni su nekako bolji oni daragoji i sidney Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 4:11 pm

Ja stvarno ne znam da provalim te parametre koji se ocenjuju kod psa. Ne znam tacno ni sta su kutovi, ni kako to sve treba da izgleda. Ali Dika je definitivno povukao njusku na Daragoje. Pogledajte naslovnu stranu njihovog sajta. Na njoj je Daragoj Piece of Gold, Dikin cukundeda. Meni taj pas strasno lici na Diku. Ili ce biti ono - sto je babi milo, to joj se i snilo smeh
Nazad na vrh Ići dole
acahaski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
acahaski


Broj poruka : 228
Godina : 47
Localisation : Sabac
Datum upisa : 24.11.2009

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 10:11 pm

Lino ::
zgodan peso,koji daje dobre potomke, ali je predug u tijelu, bigl bi trebao bit kvadratican, koliko je visok toliko i dugacak, a i straznji kutovi su mu losiji, nekako su mi previse izrazeni, barem za moj ukus. ali kao sto sam vec rekla, odlican je bio uzgojni pas.
Slika je uvek nezahvalna za ocenjivanje psa.Ovde je podloga malo pod nagibom i automatski pas izgleda drugacije.zadnje noge su povucene malo vise unazad,ali se vidi da su uglovi odlicni i da bi sve izgledalo bolje da su postavljene u normali.Istina nesto je duzi u rebrima,ali ima odlicnu dubinu grudnog kosa i duzinu(to jest kratke) slabina sto je odlicna kompenzacija u ovom slucaju.Glava je samo za pozeleti,a o boji da nepricam jer favorizujem je u mom uzgoju.Moram da naglasim,da ste uopste odlicno upuceni u uzgoj,svaka cast. top gun study trgtr df
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyČet Mar 17, 2011 12:02 pm

Da, Barbara je veoma upucena, a pritom ima (izvini Barbara) samo 19 godina, stvarno impresivno...
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyČet Mar 17, 2011 8:52 pm

Daragoj Chrystal Rain mi je mnogo lep! Smile
Daragoj Freddie Mercuri i Daragoj Country Cassic su Felixove cukundede. Znaci Chrystal Rain mu dodje cukun-cukundeda. lol!
Idealan bigl? Pa moj Felix, naravno! Salim se, svima su svoji biglovi najlepsi.
Meni se ne svidjaju mnogo debeli repovi.
Od odraslih biglova sa foruma (aktivnijih na forumu), meni su najlepsi: Dika, Nando, Gile (R.I.P.), Dolly, Lino, Billy, Portos, Shorty....sigurno sam nekoga zaboravila. Very Happy


Poslednji put izmenio Monika dana Sre Mar 23, 2011 3:33 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 12:16 pm

acahaski ::
Moram da naglasim,da ste uopste odlicno upuceni u uzgoj,svaka cast.
drago mi je da imate takvo mišljenje o meni Embarassed , premda iskreno o uzgoju ne znam apsolutno nista, al vjerojatno ste mislili na poznavanje pasmine, o cemu znam ponesto.
Tabasko the Dika ::
Da, Barbara je veoma upucena, a pritom ima (izvini Barbara) samo 19 godina, stvarno impresivno...
pa nije ni to tako malo Cool , ma stvar je u biglovskom stazu i u dobroj volji dragih ljudi da me upute u pasminu i odgovore na sva moja ponekad jako blesava pitanja. Veliko hvala Nini (vlasnici Portosa) i Ivani (Elmer Fudd's) df
@Monika drago mi je da ti se Linach sviđa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptySub Mar 19, 2011 12:03 am

Lino ::
acahaski ::
Moram da naglasim,da ste uopste odlicno upuceni u uzgoj,svaka cast.
drago mi je da imate takvo mišljenje o meni Embarassed , premda iskreno o uzgoju ne znam apsolutno nista, al vjerojatno ste mislili na poznavanje pasmine, o cemu znam ponesto.
Tabasko the Dika ::
Da, Barbara je veoma upucena, a pritom ima (izvini Barbara) samo 19 godina, stvarno impresivno...
pa nije ni to tako malo Cool , ma stvar je u biglovskom stazu i u dobroj volji dragih ljudi da me upute u pasminu i odgovore na sva moja ponekad jako blesava pitanja. Veliko hvala Nini (vlasnici Portosa) i Ivani (Elmer Fudd's) df
@Monika drago mi je da ti se Linach sviđa Very Happy

Pa kada jezaista divan aa

cmok
Nazad na vrh Ići dole
Žaklina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo



Broj poruka : 82
Datum upisa : 18.04.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyČet Maj 05, 2011 8:18 pm

Ja volim bigla sa izrazitim crtama i jasnim usnama,krupnom glavom i tamnih očiju.U boji onako taman žuto oranč,da su mu leđa mali deo u crnom ostalo znate već.I da na glavi uz čelo ide bela linija a njuška bela.Sviđaju mi se bigli kao što je Lino i Felix. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyČet Maj 05, 2011 8:45 pm

Meni je najlepsi bigl Capo! Ima jako lepe boje.

Najlepsi su mi biglovi koji imaju bar malo bele boje,osim na sapama i repu koji moraju biti beli.Znaci,bela njuskica i bela crta izmedju ociju.A sto se boje na ledjima tice,najlepse bi bilo da zauvek imaju tu crnu boju ali vidim da nekim biglovima ona nestane posle nekog vremena Sad

Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPet Maj 06, 2011 6:04 pm

Meni je sa foruma favorit Vasica aa
Nazad na vrh Ići dole
Žaklina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo



Broj poruka : 82
Datum upisa : 18.04.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyNed Maj 08, 2011 8:14 pm

Ma svi su lepi na svoj način. Wink
Svaki je jedinstven.
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2011 2:49 am

Bigl ideal - Page 2 20tjzvm

Bigl ideal - Page 2 Tumblr_lkizj8SdKK1qacrw9
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2011 11:11 am

Ovo je moje luče, Noa I love you
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2011 11:30 am

Tabasko the Dika ::
Ovo je moje luče, Noa I love you
Lep je i podseća me na Myla, a vidi se i da mu je Niche brat:
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2011 3:35 pm

Samo zalim sto je Felix mnogo posvetleo. Smile Samo da je isti kao sada, ali smao maaalo crnji. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2011 5:04 pm

Eh, a sta ja da kazem sto ce mom Koletu jedva dve tri dlake da ostanu crne... Sad Al' dobro, sta je tu je. Mada nekako vise volim tamnije biglove.
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2011 7:01 pm

Zato nijedan nije kao Kole
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2011 9:04 pm

I meni je on mnogo sladak i tako neobičan! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyUto Maj 17, 2011 12:02 am

.Marija. ::
Eh, a sta ja da kazem sto ce mom Koletu jedva dve tri dlake da ostanu crne... Sad Al' dobro, sta je tu je. Mada nekako vise volim tamnije biglove.

I ja sam imale odredjene zelje kako da izgleda bigl kog cu da kupim,al kad sam videla mog Bossa onako tufnastog i buckastog,bilo mi je sasvim svejedno kako ce da izgleda...I mogu ti reci bas mi se svidja sto je razlicit od drugih biglova...Mada sam se pribojavala da ce zbog tolikog sarenila biti disvalifikovan na izlozbi,al kasnije sam saznala da nema pravila u boji,sem da mora biti vrh repa beo,a Bossu je ceo beo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyUto Maj 17, 2011 11:24 am

Da se ne ponavljam, Boss je bas lep, a boje su super
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyUto Maj 17, 2011 1:18 pm

bigl ideal-Portos top gun sunny
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyUto Maj 17, 2011 1:45 pm

Lea2006 ::
bigl ideal-Portos top gun sunny
Jeste divan!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 EmptyUto Maj 17, 2011 4:21 pm

Lea2006 ::
bigl ideal-Portos top gun sunny

Potpuno se slazem! df top gun
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bigl ideal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigl ideal   Bigl ideal - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bigl ideal
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Aga Aron
» Novi Bigl
» BIGL & BICIKL
» Bigl boje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: